МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

О.Зінченко пропонує дієвий шлях знищення корупції

01/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В ході зустрічі з колективом Харківського державного авіаційно-виробничого підприємства Олександр Зінченко вказав на шляхи подолання корупції.

О.Зінченко наголосив: «Єдиний шлях побороти корупцію в державі це - зміна мотивації. Громадянину, українському підприємцеві має бути вигідно сплачувати податки». О.Зінченко констатував, що за останній рік умови підприємництва погіршилися. «Податкова політика держави має керуватись прагненням кредитувати своє майбутнє. Законодавство повинне відстоювати пільгові позиції для підприємництва», зазначив голова ППСУ.

О.Зінченко відзначив, що дієвим шляхом знищення корупційних явищ в державному бюджеті є його транспарентність, зокрема зазначивши, що: «Кожен громадянин України повинен мати доступ для огляду і контролю за фінансовими потоками, які складають державний бюджет. Ми живемо в 21 сторіччі і сучасні технології допомагають зробити всі державні витрати прозорими. Необхідно зобов’язати державні установи, бюджетні організації та органи місцевого самоврядування в Україні створити відкриті для громадського доступу інтернет сторінки де б розміщалася повна інформація про засади, структуру і діяльність цих організацій.»

Прес-служба
Партії патріотичних сил України

Відповіді

 • 2006.01.20 | А.Ю.

  Re: О.Зінченко пропонує дієвий шлях знищення корупції

  ======================
  Кожен громадянин України повинен мати доступ для огляду і контролю за фінансовими потоками, які складають державний бюджет. Ми живемо в 21 сторіччі і сучасні технології допомагають зробити всі державні витрати прозорими.
  ======================
  Необхідно зобов’язати державні установи, бюджетні організації та органи місцевого самоврядування в Україні створити відкриті для громадського доступу інтернет сторінки де б розміщалася повна інформація про засади, структуру і діяльність цих організацій.»
  ======================

  Вообще-то невнятное заявление, так что радость редколлегии Майдана (аж шрифтом жирным повыделяли) не совсем понятна. По всей видимости, сказывается прогрессирующее невежество этой самой редколлегии. Чтобы не быть голословным:
  Во-первых, речь нужно вести о вебсайтах, а не "Интернет-сторинках".
  Во-вторых, практически все центральные органы власти уже достаточно давно имеют свои ВЕБСАЙТЫ. С местным самоуправлением действительно проблема. А "бюджетные организации" - вообще непонятно, о ком идет речь...
  В-третьих, и самое главное: "полная информация об основах, структуре и деятельности организаций" - это, однако, тупая веб-страница, на которой размещается тупая же информация из бумажного справочника. Ну, разве что с добавлением выдержек из законов.
  Лишь одна фраза вселяет какую-то надежду - "Ми живемо в 21 сторіччі і сучасні технології допомагають зробити всі державні витрати прозорими". Хотя она может означать все, что угодно...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.21 | Михайло Свистович

   Re: О.Зінченко пропонує дієвий шлях знищення корупції

   А.Ю. пише:
   >
   > По всей видимости, сказывается прогрессирующее невежество этой самой редколлегии

   Ні, сказиваєцца лише Ваше нєвєжество.

   > Во-первых, речь нужно вести о вебсайтах, а не "Интернет-сторинках"

   Не чіпляйтесь до слів

   > Во-вторых, практически все центральные органы власти уже достаточно давно имеют свои ВЕБСАЙТЫ. С местным самоуправлением действительно проблема. А "бюджетные организации" - вообще непонятно, о ком идет речь...

   Тобто не всі мають сайти.

   > А "бюджетные организации" - вообще непонятно, о ком идет речь...

   Для шкіл, я думаю, це буде необов"язково.

   > В-третьих, и самое главное: "полная информация об основах, структуре и деятельности организаций" - это, однако, тупая веб-страница, на которой размещается тупая же информация из бумажного справочника. Ну, разве что с добавлением выдержек из законов.

   І навіть цього зараз немає в повному обсязі

   > Лишь одна фраза вселяет какую-то надежду - "Ми живемо в 21 сторіччі і сучасні технології допомагають зробити всі державні витрати прозорими". Хотя она может означать все, что угодно...

   Якби Ви постійно читали наш сайт, то не були б таким нєвєжествєнним і не тєрялісь би в загадках
 • 2006.01.21 | Оксана

  Re: О.Зінченко пропонує дієвий шлях знищення корупції

  Дуже слушна пропозиція,яка, до речі, вже лунала рік тому. В.Цушко,голова ООДА, наприклад, користується державними грошима на свій соціалістичний розсуд. Він ліквідував безпідставно кілька обласних управлінь (фактично - реорганізував). Звітував про боротьбу з наслідками кучмізму, а насправді звільнив кількох фахівців, які мають власну думку, і поновив тих, від послуг яких відмовилася навіть злочинна влада, хоча сама їх породила. Мені особисто, коли я вимагала оголошення підстав щодо ліквідації управління освіти і науки(УОН) та витрати коштів на це "дійство" та створення управління освіти та наукової діяльності(УОіНД), він відповів, що "кого хотів звільнити, звільнив", що на таке гроші в державі є,та, якщо буде треба, він знайде ще. Таким чином, з першого вересня й дотепер фактично існує два управління освіти. Мабуть,за підтримки ще одного соціаліста -міністра освіти С.Ніколаєнка - такий "досвід" буде поширено на всю країну. З огляду на безкарність В.Цушка та "відомого правника"В.Куріленка, його заступника, колишнього (прикро!)помаранчевого облдепутата депутата, така ситуація буде тягнутися до виборів, або, якщо Боже допоможе, хто-небудь покладе край (краще - суд). Гарнесенько було б, щоб кошти за такі помилки сплачували б у держбюджет винні держслужбовці або "партія, за путівкою якої В.Цушко очолює рідну область". Це був би добрий дарунок громадянському суспільству! Кожний факт, який тут викладено, може бути підтверджено документом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua