МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бандерівська газета „Терен” підкорює РФ

01/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Наприкінці грудня 2005 року побачив світ спецвипуск газети „Терен”, яка видається Молодіжним Націоналістичним Конгресом. Особливістю цього видання є те, що цей випуск є російськомовним і передусім призначений для розповсюдження у Білорусії та Російській Федерації. Це, по суті є унікальне видання, яке розкриває сторінки взаємовідносин цих держав з Україною у національній, історичній і суспільно-політичній сфері.

Своєю популярністю в Російській Федерації та Білорусії „Терен” завдячує передусім національно-демократичним колам у цих країнах та українській діаспорі. Свою частку в популяризацію видання доклали шовіністичні та імперські сили в Росії.

Газета українських націоналістів вже тепер збільшила географію свого поширення на Казахстан і Азербайджан. Ближчим часом частина тиражу буде направлена у Грузію і країни Прибалтики. Вже отримано декілька тисячне замовлення газети від Молодому Фронту та Білоруської Партії Свободи. Особлива вдячність у розповсюдженні видання фіно-угорським культурним товариствам Російської Федерації, які борються за свою національну ідентичність, беручи на озброєння наш український досвід.

Дуже важливим є те, що у Мурманську українська громада спільно з організацією „Оборона” (найдієвиший громадський рух на демократичному фланзі у РФ) провели презентацію газети „Терен”. Це стало першим кроком у переосмисленні історичних україно-російського взаємостосунків у минулому столітті, зокрема національно-визвольної боротьби українського народу.

Українська націоналістична газета „Терен” є предметом дискусії в студентських аудиторіях, серед викладачів, інтелігенції і простих громадян Російської Федерації.

Сам факт популярності газети серед демократичних кіл Російської Федерації важко переоцінити. Адже в „Терені” підібрані матеріали, які дають нові факти у боротьбі проти путінського режиму та сприяють налагодженню добросусідських відносин між Російською Федерацією і Україною.Вже ближчим часом „Терен” буде розповсюджено серед представників СПС, „Яблока”, „России без Путина”, „Колективної Дії” і передусім серед студентських кіл.

P.S. Бажаючим отримати газету „Терен” писати на mnk@ua.fm

Петро Клен, Інформцентр МНК

Дивитися фото: Учасники презентації газети „Терен” організацією „Оборона” у Мурманську http://www.ukrnationalism.org.ua/get/img.cgi?n=1698

Дивіться також: МНК завдає удару у відповідь http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1665

Відповіді

 • 2006.01.20 | Сергій Кабуд

  де б ц почитати: „Терен” ?(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.21 | Skapirus

   Tak пишіть на mnk@ua.fm. Вони запрошують в тексті(-)

 • 2006.01.20 | Олександр Демченко

  Який наклад спецвипуску? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua