МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Майдан” допоможе Томенкові почистити виборчі списки БЮТ

01/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“Участь тих чи інших персоналій у виборчих списках БЮТ не означає, що вони автоматично стануть депутатами Верховної Ради України чи місцевих рад. 1 березня кандидати в депутати від БЮТ складуть перший іспит перед виборцями. На його підставі відповідна комісія Центрального штабу БЮТ ухвалить рішення, яке однозначно передбачатиме виключення окремих кандидатів з виборчих списків БЮТ”. Про це заступник голови виборчого Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко повідомив під час зустрічі з виборцями у Полтавській області.

“Ця своєрідна “чистка партійних рядів” є нашою відповіддю на недосконале законодавство, яке не дозволяє виборцям висловити своє ставлення до окремих кандидатів у списку політичної сили, якій вони симпатизують, у день голосування”, - наголосив він. Микола Томенко зазначив, що “головними критеріями, за якими складатиметься іспит, буде суспільне сприйняття кандидата в депутати, публікації у ЗМІ про нього та рівень його участі у виборчій кампанії”. Він нагадав, що кілька десятків осіб, яких називали серед ймовірних кандидатів на включення до виборчих списків БЮТ до рад різних рівнів, не були включені до списків через низку публікацій у ЗМІ, у яких були оприлюднені факти, що ставили під сумнів репутацію цих кандидатів.

“Тому ми позитивно ставимося до появи у ЗМІ критики на адресу тих чи інших персоналій, які включені до виборчих списків БЮТ. Адже статус кандидата не означає, що вони автоматично стануть депутатами”, підкреслив Микола Томенко.

“Майдан” обіцяє Миколі Володимировичу багато критики “на адресу тих чи інших персоналій, які включені до виборчих списків БЮТ” і сподівається, що вони таки не стануть депутатами. Ці наші сподівання є оптимістичними, оскільки ми стали безпосередніми свідками такої позитивної діяльності пана Томенка на етапі укладення списків.

Відповіді

  • 2006.01.21 | zvn

    Re: “Майдан” допоможе Томенкові почистити виборчі списки БЮТ

    тут немає нічого дивного, янучари пролізли у верхівку і дескридитують партію, таке ж саме пробує творити і в Дніпропетровську Гноєвий з командою,самі себе подали кандидатами до Верховної ради, в Пятихатках навязують членам партії головою, заядлого янучара.Йде підрив партії зсередини.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua