МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Найбільш резонансні злочини та події на 21.01.2006 р.

01/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Згідно повідомлення Департаменту зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 1873 повідомлення про злочини. Вжитими заходами 1149 (61,3%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів - 1 вбивство, 11 фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень, 5 розбійних нападів, 49 пограбувань, 4 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано 35 осіб. У правопорушників вилучено шість обрізів мисливських рушниць, п’ять одиниць саморобної вогнепальної зброї, 300 грамів вибухівки та 600 набоїв.

За злочини в сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 149 осіб. У них вилучено 14,2 кг наркотиків.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 1352 особи.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 43 особи.

Упродовж минулої доби порушено 163 кримінальних справ за злочинами економічної спрямованості, з них 48 – у сфері службової діяльності, у тому числі 9 – про хабарництво.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 70 дорожньо-транспортних пригод, у яких 16 осіб загинули та 85 - травмовано.

У селищі Семенівці Полтавської області на подвір’ї власного домогосподарства було знайдено мертвим з травмою голови 81-річного пенсіонера. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів за підозрою в скоєнні вбивства затримано 17-річного та 18-річного місцевих жителів, студентів коледжів. Попередньо встановлено, що вони вночі 17 січня, з метою крадіжки, проникли в зазначене домогосподарство, але були застигнуті господарем й заподіяли йому смертельні тілесні ушкодження.

У місті Шахтарську Донецької області затримано 24-річного місцевого жителя, робітника шахти, у якого вилучено 230 грамів вибухівки.

У місті Києві міліцією викрито посадових осіб малого приватного підприємства, які в 2004 році надали неправдиві відомості про відсутність у підприємства зобов’язань по отриманих раніше кредитах в інших банках й незаконно отримали у комерційному банку кредит на суму 2 млн гривень. Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.222 КК України (шахрайство з фінансовими ресурсами).

У Чернівецькій області міліцією викрито начальника медичного центру одного з державних підприємств, який вимагав та отримав від двох жителів обласного центру хабарі на загальну суму 2 тис. доларів США за сприяння у працевлаштуванні останніх лікарями в зазначеному центрі. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).

Відповіді

  • 2006.01.21 | ГРАД

    А що у МВС вже зовсі-зовсім чисто?

    Як часто використовувалися Розділи 17 "Злочини у сфері службової діяльності" та 18 КК України "Злочини проти правосуддя "?
    Невже у МВС остаточно викорінені всі залишки корупції та організованої злочинності ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua