МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УГКЦ нагадала священокам, що їм у депутати - зась!

01/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Священикам Києво-Галицької Митрополії УГКЦ нагадали про заборону балотуватися до органів влади і місцевого самоврядування усіх рівнів – про це йшлося під час Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ, який відбувся 16 січня у рсколекційному центрі Львівської архієпархії у селищі Брюховичі біля Львова. Про це повідомив прес-секретаріат глави УГКЦ.

Це зроблено з огляду на вимоги канонічного права (канон 383 Кодексу Канонів для Східних Католицьких Церков) та суспільно-політичну ситуацію в країні було прийнято рішення про заборону священикам УГКЦ балотуватися до органів влади і місцевого самоврядування усіх рівнів.

Крім того, згідно з каноном 385 частина 2 ККСЦ, владики Синоду вирішили нагадати священнослужителям Києво-Галицької Митрополії УГКЦ про те, що їм заборонено займатися фінансовими операціями й торгівлею особисто або через інших, чи то для власної користі, чи інших. Ця заборона стосується також фінансової діяльності у галузі страхового бізнесу.

„Гал-info”

Відповіді

  • 2006.01.22 | Ingvar16

    Re: УГКЦ нагадала священокам, що їм у депутати - зась!

    Молодці!Треба нагадати ще й іншим святим отцям,що їм не політикою і бізнесом,а навчанням людей духовній науці,проповідями та молитвами треба займатись.
    Тоді й люди будуть їх більше поважати і слухати.Тоді й все наше суспільство стане більш духовним і кращим.
    А то перетворили Київсько-Печерську Лавру з монастиря на штаб-квартиру партії Регіонів.Люди із-за цього втрачають Віру.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua