МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" не пристає на пропозицію Юлії Тимошенко

01/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На пропозицію Юлії Тимошенко розпочати переговори щодо єднання помаранчевих сил та підписання документу про створення коаліції у майбутній Верховній Раді речники "Нашої України" на офіційному сайті і не тільки в унісон роблять все, щоби помаранчева коаліція не відбулась.

Так, секретар Християнсько-Демократичного Союзу з питань ідеології Дмитро Панько заявив отаке: "Із закликами про єдність "помаранчевої команди" виступає якраз та політична сила, котра свого часу зробила все, щоб цю команду розколоти. – зауважив Дмитро Панько. - З боку БЮТ було розв'язано справжню інформаційну війну проти соратників по Майдану. В хід пішли усі засоби. БЮТ навіть не посоромився об'єднатися з комуністами та Януковичем заради відставки "помаранчевого" уряду. Після цього дещо дивно звучать заклики про єдність. Просто ці дії повернулися бумерангом до тих, хто їх розпочав. Виборець дав правильну оцінку таким діям, і популярність БЮТ стала різко падати. Тому і з'явилися заклики про "єдність".

"І словом, і насамперед ділом депутатська фракція партії "Народний Союз Наша Україна" завжди була за єдність помаранчевих сил, – сказав у розмові з власним кореспондентом сайту RAZOM член Виборчого блоку "Наша Україна", постійний представник Кабінету Міністрів у парламенті Борис Беспалий. – Ми закликали до цього раніше і закликаємо сьогодні".

"Дуже прикро, що частина помаранчевих, зокрема Блок Юлії Тимошенко, вступила до коаліції з комуністами, регіоналами, есдеками та іншими противниками поступу країни вперед, – зазначив народний депутат. – Це вони відправили у відставку помаранчевий уряд, вони на непевний час лишили країну без Конституційного суду".

"Більшість громадян, прихильників Тимошенко – помаранчеві, – наголосив Борис Беcпалий. – Тому пані Юлія та її соратники намагаються маневрувати, щоб не позбутися цих прихильників, навіть заявляти про готовність до відновлення помаранчевої команди".

"Якщо Юлія Володимирівна дійсно готова повернути свою партію до помаранчевих, то вона має робити насамперед ділом, а не словами". Бо головне, як відомо, діла, а не слова", – сказав на закінчення народний депутат.

"Ініціатива створення у новому парламенті помаранчевої коаліції іде від українського народу, – сказала сьогодні у розмові з журналістами член Ради партії "Народний Союз Наша Україна", депутат парламенту Лілія Григорович. – І "Наша Україна" як народна партія озвучила цю ініціативу вже доволі давно. Зокрема, керівник виборчої кампанії "Нашої України" Роман Безсмертний минулого тижня на народному вічі у Львові наголошував на тому, що підписання меморандуму про співпрацю помаранчевих сил є єдиним можливим варіантом розвитку подій. Тим не менше, зараз ми чуємо звідусіль, що сенсацією тижня, місяця, року і мало не століття виявляється те, що Микола Томенко збирається оприлюднити якесь таке ноу-хау, про яке ми не знали, не чули і не здогадувалися – підписання подібного документа про співробітництво".

"Можна виголошувати безліч декларацій і дуже гарних слів, – зауважила Лілія Григорович, – але при тому, солодко посміхаючись в екрани і поплескуючи свого гіпотетичного партнера по спині, запихати йому в цю спину ножа і не менш солодко провертати вліво і вправо".

"Гаслом всієї помаранчевої команди, у якій минулого року був і пан Томенко, було "Не словом, а ділом!". Сьогодні український виборець, окрім єднання помаранчевої команди, хоче зі своїми сім’ями і дітьми бути в теплі і в добрі – мати вищі зарплати і пенсії, ніж минулого року, – наголосила народний депутат. – І коли наші партнери по помаранчевій коаліції, говорячи про те, що ми мусимо бути разом, голосують проти бюджету, який дає соціальні преференції українському народові, а також повторно знімають з посад членів уряду перед остаточним підписанням угоди з газопостачання України на цей рік, це можна назвати так: "Словом – єднаймося, а ділом – ніж у спину".

"Тому я б дуже хотіла, щоб слова Томенка підтверджувалися ще й діями фракції БЮТ у парламенті", – додала Лілія Григорович.

"Якщо хтось пропонує на словах співпрацю, то цьому мають передувати якісь підтверджуючі дії, які б демонстрували готовність до кроків назустріч.

Ці дії мають демонструвати справжні наміри. А справжні наміри були показані, коли, наприклад, фракція БЮТ проголосувала під час спроби відправити уряд у відставку за відставку, вони голосували проти конкретних міністрів під час ведення газових переговорів", - заявив сьогодні член Виборчого Блоку "Наша Україна", народний депутат Олександр Чорноволенко.

"А спроба відставити Кабінет Міністрів була ще до початку газових переговорів, під час роботи над бюджетом і прийняття бюджету. Жодного разу Блок Тимошенко не голосував за бюджет. Їхні пропозиції щодо співпраці можна сміливо називати лицемірними", - зазначив Чорноволенко.

"З іншого боку в народі дуже сильне бажання об’єднати сили, які протистояли силам реваншу. Пропозиції і від уряду, і від Президента, і від парламентських Президентських фракцій про співпрацю були відомі і раніше, зокрема, і представникам БЮТ, але вони на це ніяк не реагували", - нагадав він.

"Всі подібні пропозиції можна кваліфікувати як передвиборний піар і спробу зіграти на тому, що в народі завжди було велике прагнення до єднання, це одна з національних рис нашого народу – бажання того, щоб владна верхівка буда єдиною і відстоювала національні інтереси", - підкреслив народний депутат.

А заступник державного секретаря, голова Української республіканської партії "Собор" Агатолій Матвієнко вчора на 5-му каналі перекрутив пропозицію БЮТу, заявивши, що той висуває умовою коаліції прем'єрство Юлії Тимошенко, хоча насправді у тих пропозиціях йдеться про те, що партія (блок), яка входить до коаліції й набирає найбільше голосів, має право обирати собі посаду, яка їй сподобається більше (спікер, прем'єр тощо), після чого право наступного вибору іншої посади настає для політичної сили, яка має другтй результат тощо.

Звичайно, є багато застережень щодо озвученої Миколою Томенком пропозиції щодо наступного розподілу посад, однак це не привід у час, коли на кону стоїть доля України, а може і спокій Європи, ставати в дитячу позу й виясняти, хто перший і коли кинув камінь, та вводити в оману виборців. Адже переговори й вигадали для того, щоб там узгодити спільну позицію з різних, з якими сторони приходять на початок процесу.

Цитати за сайтом http://razom.org.ua

Відповіді

 • 2006.01.23 | NNV

  Re: "Наша Україна" не пристає на пропозицію Юлії Тимошенко

  Как же они могут объединяться с БЮТ, когда на повестке дня
  объединение с ПРУ. Это будет второе СП(50 на 50) по деребану
  страны. Первое - Росукрэнерго.
 • 2006.01.23 | Vadim

  Европейский путь сегодня отстаивает Тимошенко

  Покой в Украине и Европе невозможно обеспечить сомнительным ночным соглашением с полукриминальной структурой, за которой стоят интересы Кремля. Сегодня именно Юля отстаивает европейский, прозрачный путь развития страны, а Ющ непонятным образом готов побрататься с Путиным и заставить Украину жить по российским понятиям. Хочется верить, что он не пойдет до конца и не повернет окончательно страну задом к Европе. Пойдя на темную сделку с Россией он потеряет возможность когда-либо аппелировать к Европе, а это когда-нибудь наступит очень быстро. Как только Путин получит контроль над трубой,предусмотренный соглашением.
  Важно не физическое обладание трубой, а возможность ей распоряжаться. А вот этого как раз и не будет. В результате Украина из самостоятельного игрока превратиться во всего лишь "транзитную территорию", как назвал ее сам президент на совместной пресс-конференции с Путиным в Астане. Лучшего подарка Путину трудно даже придумать - он до сих пор мнит все страны бывшего соцлагеря своей территорией, временно вышедшей из под контроля.

  Путин сначала лишит Украину влияния на принятие решений относительно использования трубы, а потом повяжет ее известной уже всему миру
  своей "газовой политикой" - таким образом просто скомпрометирует Юща перед Западом, конечно попользуется сначало его авторитетом для оказания давления на европейских клиентов и усиления своего влияния - именно это предусматривает "совместная работа на третьих рынках". Так он уже попользовался Шредером. Юля как раз и хочет сохранить Ющa для страны видя как его сегодня откровенно подставляют.
  Против Украины развязана война "современными средствами", которые перечислил на днях министр обороны РФ Сергей Иванов - "обман, шантаж, подкуп". Ющ просто стал легкой наживой. Вернее еще не стал - в том числе благодаря Юле. И хочется верить, что не станет...
  Поэтому Тимошенко абсолютно последовательна в своих действиях. Просто каждый судит в меру своей испорченности и видит злой умысел там,где его нет.
  Украина должна принять участие в разработке общей европейской энергетической политике - сегодня ей есть что предложить Европе и только европейский путь может сделать ее самостоятельным геополитическим игроком. Ее уникальное геополитическое положение и обладание стратегическим оружием (труба),что сегодня покруче ядерного оружия будет, стало очевидно сразу после попытки отключения газа Путиным.
  Понял это и Путин и потому так засуетился - используя все возможные и невозможные рычаги для давления - от труб до мяса и молока. Он хорошо понимает, каковы ставки в этой большой игре. И к сожалению, уверен, что давление сработает и Украина приползет обратно в "имперское стойло". Вместе с тем, он не сможет оказывать прямое давление на Украину, если она объединит усилия с Западом - он слишком зависим от Запада, несмотря на все его фрондерство. Россия зависит не меньше от европейских денег, чем европейцы от газа. Также ему нужно вести себя прилично, если он все же хочет соорудить СЕГ.
  Тем не менее, ради обретения реальной независимости и национального достоинства Украине придется набраться мужетсва и терпения, чтобы противодействовать провокациям Кремля, которых будет еще не мало. Но только такой путь - ясный и однозначный - сможет объединить оранжевых. Именно такое единение можно было наблюдать до подписания соглашения в ночь на 4 января...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.24 | NNV

   Однозначно(-)

  • 2006.01.24 | tomcat

   сплошные страшилки. и ни одного документа...(+)

   бют со своей теорией всемирного заговора кроме смеха ничего не вызывает. как юля умеет решать кризисы - бензиновый, сахарный, мясной видела вся страна. ХВАТИТ!. не хватало еще среди зимы что-бы она газом занималась.
  • 2006.01.26 | catko

   а ще вона кожному подарує своє серце(-)

 • 2006.01.24 | Ilona

  Re: "Наша Україна" не пристає на пропозицію Юлії Тимошенко

  Nasha Ykraina prava na vsi 100%. A ot komentarii deyakux smishno chutatu, na kshtalt - "Yulya i evropeyskuy shlyax", "Yuschenko i Kreml'". Tyt zdaetsya vse navpaku.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.24 | NNV

   Nasha Ykraina maje prava tilki na 50%(inshi-PRU)(-)

 • 2006.01.24 | damoradan

  Таки Матвиенко прав

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > А заступник державного секретаря, голова Української республіканської партії "Собор" Агатолій Матвієнко вчора на 5-му каналі перекрутив пропозицію БЮТу, заявивши, що той висуває умовою коаліції прем'єрство Юлії Тимошенко, хоча насправді у тих пропозиціях йдеться про те, що партія (блок), яка входить до коаліції й набирає найбільше голосів, має право обирати собі посаду, яка їй сподобається більше (спікер, прем'єр тощо), після чого право наступного вибору іншої посади настає для політичної сили, яка має другтй результат тощо.
  >
  Это одно и то же, Матвиенко просто проговорился. Проблема состоит в том, что НСНУ хочет оставить за собой право формировать правительство вне зависимости от результатов выборов, разыгрывая карту поста президента. Все эти наезды на Раду и угрозы референдума - образцы типичной кучмовской тактики, чистый блеф, в надежде обменять отказ от претворения этих угроз в жизнь на пост премьера после выборов. Это опасная авантюрная тактика, не имеющая ничего общего не только с интересами страны, но и с долгосрочными интересами самого НСНУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.24 | Роман ShaRP

   А что же вы хотели?

   damoradan пише:
   > Проблема состоит в том, что НСНУ хочет оставить за собой право формировать правительство вне зависимости от результатов выборов, разыгрывая карту поста президента.

   + пост премьера. Причем, я так понимаю, Ющенко это поддерживает :(

   > Все эти наезды на Раду и угрозы референдума - образцы типичной кучмовской тактики, чистый блеф, в надежде обменять отказ от претворения этих угроз в жизнь на пост премьера после выборов.

   Дык бывший представитель бывшего президента в Раде ныне работает апостолом Самого Мессии. Видимо, передает опыт.

   > Это опасная авантюрная тактика,

   При поддержке Ющенко - менее опасная.

   > не имеющая ничего общего не только с интересами страны, но и с долгосрочными интересами самого НСНУ.

   У НСНУ нет "долгосрочных интересов". Вернее, так: в руководстве НСНУ нет людей, которые способны думать о долгосрочных интересах. Даже хотя бы на год вперед.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.25 | Михайло Свистович

    Re: А что же вы хотели?

    Роман ShaRP пише:
    >
    > в руководстве НСНУ нет людей, которые способны думать о долгосрочных интересах. Даже хотя бы на год вперед.

    в керівництві БЮТ також нема
  • 2006.01.24 | Shooter

   а я ще правіший

   це в доповнення до нашого голосування за ПРП ;)

   чесно кажучи, як вихід з положення у разі, якщо розрив між БЮТ та НСНУ буде меншим як, скажімо, 4 відсотки, бачу можливість призначення "нейтрального" ПМа. З віце Юлею та, скажімо, Єхануровим.

   Подібно до Малінковича, можна запропонувати все того ж Яценюка. Тільки на відміну від Малінковича, варто порекомендувати йому опиратися на умовно "оранжеву" коаліцію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.24 | damoradan

    Re: а я ще правіший

    Shooter пише:
    > це в доповнення до нашого голосування за ПРП ;)
    >
    > чесно кажучи, як вихід з положення у разі, якщо розрив між БЮТ та НСНУ буде меншим як, скажімо, 4 відсотки, бачу можливість призначення "нейтрального" ПМа. З віце Юлею та, скажімо, Єхануровим.
    >
    > Подібно до Малінковича, можна запропонувати все того ж Яценюка. Тільки на відміну від Малінковича, варто порекомендувати йому опиратися на умовно "оранжеву" коаліцію.

    Я не думаю, что это хороший выход. Отвечать за результаты должны реальные политики, а не оловянные солдатики. При формировании коалиции каждую должность можно оценить в определенное количество баллов, а общее кол-во баллов у той или иной партии должно соответствовать ее кол-ву мест в парламенте. В этом случае, при равенстве результатов БЮТ и НСНУ, и получении последним поста премьера, БЮТ получает больше должностей. Юля пришла в политику надолго, и понимает, что не сможет 20 лет подряд быть премьером. Поэтому не думаю, что будет настаивать на премьерстве, если ее отрыв от других членов коалиции не будет существенным.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.24 | Shooter

     Вам шашечки чи їхати?

     damoradan пише:
     > Shooter пише:
     > > це в доповнення до нашого голосування за ПРП ;)
     > >
     > > чесно кажучи, як вихід з положення у разі, якщо розрив між БЮТ та НСНУ буде меншим як, скажімо, 4 відсотки, бачу можливість призначення "нейтрального" ПМа. З віце Юлею та, скажімо, Єхануровим.
     > >
     > > Подібно до Малінковича, можна запропонувати все того ж Яценюка. Тільки на відміну від Малінковича, варто порекомендувати йому опиратися на умовно "оранжеву" коаліцію.
     >
     > Я не думаю, что это хороший выход. Отвечать за результаты должны реальные политики, а не оловянные солдатики. При формировании коалиции каждую должность можно оценить в определенное количество баллов, а общее кол-во баллов у той или иной партии должно соответствовать ее кол-ву мест в парламенте. В этом случае, при равенстве результатов БЮТ и НСНУ, и получении последним поста премьера, БЮТ получает больше должностей. Юля пришла в политику надолго, и понимает, что не сможет 20 лет подряд быть премьером. Поэтому не думаю, что будет настаивать на премьерстве, если ее отрыв от других членов коалиции не будет существенным.

     Себто, таки визнаєте, що Юлю, насамперед, цікавить її доля як політика, а не доля країни? ;)

     На жаль, не можу з Вами погодитися. В разі +- одинакового результату з НСНУ, Юля 100% буде заявляти, що оскільки НСНУ має президента, то ПМ має бути за нею.

     Більше того - вважаю, що в "голосуванні за ПМа" повинні брати участь всі члени майбутньої коаліції. І тут в Юлі - жодних шансів, як Ви розумієте.

     Також, думаю, гра (з обох боків) буде вестися із залученням опудала Яника і КО: як не дасте ПМ-а - уйду к нєму. І Яник, доречі, може це використати, запропонувавши, напркилад, ПМ-а все тому ж Литвину...

     "Нейтральний" ПМ в "помаранчевої+" коаліції був би чи не найідеальнішим рішенням (це вже навіть якщо забути "закидаю гімном майбутнього партннера по коаліції, щоб отримати пост ПМа") ...решту ж постів можна би було "ділити пропорційно".

     "Віддати" ПМа би можна було Юлі чи НСНУ лише у випадку, якщо би перевага однієї сили над іншою була суттєва - більше 5%. Тоді протилежна сторона би не мала "нормальних" арґументів - чому цей пост не віддали їй. Але оскільки таке навряд чи трапиться, вважаю варіант "нейтрального ПМа" чи ненайкращим...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.24 | damoradan

      Re: Вам шашечки чи їхати?

      Shooter пише:
      > damoradan пише:
      > > Shooter пише:

      > Себто, таки визнаєте, що Юлю, насамперед, цікавить її доля як політика, а не доля країни? ;)

      Любого нормального политика интересует прежде всего его карьера. И любой нормальный политик понимает, что единственный способ реализоваться в политике - иметь поддержку избирателей.
      >
      > На жаль, не можу з Вами погодитися. В разі +- одинакового результату з НСНУ, Юля 100% буде заявляти, що оскільки НСНУ має президента, то ПМ має бути за нею.

      Ющ тогда может выйти из НСНУ, и все будет ОК. В общем, не вижу повода спорить. Посмотрим. Могу сказать одно: как и любой нормальный политик, Юля имеет право на максимально возможное представление своих избирателей в правительстве, и имеет право торговаться соответственно.
      >
      > Більше того - вважаю, що в "голосуванні за ПМа" повинні брати участь всі члени майбутньої коаліції. І тут в Юлі - жодних шансів, як Ви розумієте.

      Несерьезно. Никакого "голосования" не будет - будут торги.
      >
      > Також, думаю, гра (з обох боків) буде вестися із залученням опудала Яника і КО: як не дасте ПМ-а - уйду к нєму. І Яник, доречі, може це використати, запропонувавши, напркилад, ПМ-а все тому ж Литвину...

      Сомневаюсь. По моему глубокому убеждению, любая широкая коалиция (ПР-БЮТ или ПР-НСНУ) приведет к электоральной смерти обеих задействованных в такой коалиции партий.
      >
      > "Нейтральний" ПМ в "помаранчевої+" коаліції був би чи не найідеальнішим рішенням (це вже навіть якщо забути "закидаю гімном майбутнього партннера по коаліції, щоб отримати пост ПМа") ...решту ж постів можна би було "ділити пропорційно".

      Торговаться - этому наши политики должны научиться. Если при каждой возникающей трудности будут хвататься за "технического премьера", то "технические премьеры" будут править страной постоянно.
      >
      > "Віддати" ПМа би можна було Юлі чи НСНУ лише у випадку, якщо би перевага однієї сили над іншою була суттєва - більше 5%. Тоді протилежна би не мала "нормальних" арґументів - чому цей пост не віддали їй. Але оскільки таке навряд чи трапиться, вважаю варіант "нейтрального ПМа" чи ненайкращим...

      Ну это мы посмотрим (насчет результата). Насчет аргументации - это тоже несерьезно. Почему 5%, а не 2%? 2% - большое преимущество в развитых демократиях. В общем, согласен с Юлей: первая партия коалиции должна иметь право первого выбора интересующего ее поста.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.24 | Shooter

       Re: Вам шашечки чи їхати?

       damoradan пише:
       > Shooter пише:

       > > Більше того - вважаю, що в "голосуванні за ПМа" повинні брати участь всі члени майбутньої коаліції. І тут в Юлі - жодних шансів, як Ви розумієте.
       >
       > Несерьезно. Никакого "голосования" не будет - будут торги.

       Про це й мова - див. нижче.

       > > "Нейтральний" ПМ в "помаранчевої+" коаліції був би чи не найідеальнішим рішенням (це вже навіть якщо забути "закидаю гімном майбутнього партннера по коаліції, щоб отримати пост ПМа") ...решту ж постів можна би було "ділити пропорційно".
       >
       > Торговаться - этому наши политики должны научиться. Если при каждой возникающей трудности будут хвататься за "технического премьера", то "технические премьеры" будут править страной постоянно.

       "Нейтральний" ПМ теж може бути результатом торгу, причому чи ненайкращим

       > В общем, согласен с Юлей: первая партия коалиции должна иметь право первого выбора интересующего ее поста.

       Ні. ПМ повинна отримати та партія, за кандидатуру якого висловиться більшість з правлячої коаліції. Персонально ж Юлю не хотітимуть не тільки в НСНУ, але і в СПУ, ПРП-Порі та у Литвина. Себто, повторю свою думку: шансів стати ПМ-ом у Юлі практично нема.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.24 | damoradan

        Re: Вам шашечки чи їхати?

        Shooter пише:
        > damoradan пише:
        > > Shooter пише:
        >
        > > В общем, согласен с Юлей: первая партия коалиции должна иметь право первого выбора интересующего ее поста.
        >
        > Ні. ПМ повинна отримати та партія, за кандидатуру якого висловиться більшість з правлячої коаліції. Персонально ж Юлю не хотітимуть не тільки в НСНУ, але і в СПУ, ПРП-Порі та у Литвина. Себто, повторю свою думку: шансів стати ПМ-ом у Юлі практично нема.

        Если договоренность достигается ДО выборов (то, что предлагают Юля и ПРП), то единственная возможность - это то, что она предлагает. Иначе договоренность до выборов вообще бессмысленна.

        По поводу "не будут хотеть": ни один из участников потенциальной коалиции, кроме некоторых экстремистов в НСНУ, не говорил, что не видит Юлю премьером, поэтому Ваши домыслы - это домыслы.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.24 | Shooter

         Re: Вам шашечки чи їхати?

         damoradan пише:
         > Shooter пише:
         > > damoradan пише:
         > > > Shooter пише:
         > >
         > > > В общем, согласен с Юлей: первая партия коалиции должна иметь право первого выбора интересующего ее поста.
         > >
         > > Ні. ПМ повинна отримати та партія, за кандидатуру якого висловиться більшість з правлячої коаліції. Персонально ж Юлю не хотітимуть не тільки в НСНУ, але і в СПУ, ПРП-Порі та у Литвина. Себто, повторю свою думку: шансів стати ПМ-ом у Юлі практично нема.
         >
         > Если договоренность достигается ДО выборов (то, что предлагают Юля и ПРП), то единственная возможность - это то, что она предлагает. Иначе договоренность до выборов вообще бессмысленна.

         ПРП не пропонує домовлятися по кандидатурі ПМ-а. По політичних же ж засадах участи в коаліції - ніби ніхто не проти.

         > По поводу "не будут хотеть": ни один из участников потенциальной коалиции, кроме некоторых экстремистов в НСНУ, не говорил, что не видит Юлю премьером, поэтому Ваши домыслы - это домыслы.

         :) Хочете побитися об заклад? Що ніхто з політичних сил, окрім БЮТ, не хоче бачити Юлю ПМ-ом?

         Крім того, я не розумію: що за напор такий суворівський? ситуація з потенційною правлячою коаліцією є абсолютно симетрична. Якщо крім БЮТ захочуть Юлю бачити ПМ-ом і СПУ, і ПРП, і Литвин - то в НСНУ шансів бачити свого ПМ-а нема, а прем'єром цілком логічно стане Юля.

         То в чім печаль?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.24 | damoradan

          Re: Вам шашечки чи їхати?

          Shooter пише:
          > damoradan пише:
          > > Shooter пише:
          > > > damoradan пише:
          > > > > Shooter пише:

          >
          > > По поводу "не будут хотеть": ни один из участников потенциальной коалиции, кроме некоторых экстремистов в НСНУ, не говорил, что не видит Юлю премьером, поэтому Ваши домыслы - это домыслы.
          >
          > :) Хочете побитися об заклад? Що ніхто з політичних сил, окрім БЮТ, не хоче бачити Юлю ПМ-ом?
          >
          > Крім того, я не розумію: що за напор такий суворівський? ситуація з потенційною правлячою коаліцією є абсолютно симетрична. Якщо крім БЮТ захочуть Юлю бачити ПМ-ом і СПУ, і ПРП, і Литвин - то в НСНУ шансів бачити свого ПМ-а нема, а прем'єром цілком логічно стане Юля.
          >
          > То в чім печаль?

          Так я о том же - зачем сейчас тратить столько сил на то, чтобы доказать, что Юле премьером не быть? Я же не пытаюсь доказать, что Еханурову НИКОГДА НИ ПРИ КАКИХ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАХ премьером не стать.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.24 | Shooter

           Re: Вам шашечки чи їхати?

           damoradan пише:
           > Shooter пише:
           > > damoradan пише:
           > > > Shooter пише:
           > > > > damoradan пише:
           > > > > > Shooter пише:
           >
           > >
           > > > По поводу "не будут хотеть": ни один из участников потенциальной коалиции, кроме некоторых экстремистов в НСНУ, не говорил, что не видит Юлю премьером, поэтому Ваши домыслы - это домыслы.
           > >
           > > :) Хочете побитися об заклад? Що ніхто з політичних сил, окрім БЮТ, не хоче бачити Юлю ПМ-ом?
           > >
           > > Крім того, я не розумію: що за напор такий суворівський? ситуація з потенційною правлячою коаліцією є абсолютно симетрична. Якщо крім БЮТ захочуть Юлю бачити ПМ-ом і СПУ, і ПРП, і Литвин - то в НСНУ шансів бачити свого ПМ-а нема, а прем'єром цілком логічно стане Юля.
           > >
           > > То в чім печаль?
           >
           > Так я о том же - зачем сейчас тратить столько сил на то, чтобы доказать, что Юле премьером не быть? Я же не пытаюсь доказать, что Еханурову НИКОГДА НИ ПРИ КАКИХ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАХ премьером не стать.

           Ви - може й ні. Проте сама Юля - так. Саме пропозицією підпису угоди з апріорним включенням принципу "ПМ-ом стає представник тієї сили, яка набрала більшість голосів".

           Правильніше рішення, як на мене, є "ПМ-ом стає та особа, яка набере більше голосів серед членів правлячої коаліції".

           Щодо того ж, що Юля може стати ПМ-ом чи не виключно, якщо їй це Яник запропонує ;) - це моя особиста думка. Хочете побитися об заклад? ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.24 | damoradan

            Re: Вам шашечки чи їхати?

            Shooter пише:
            > damoradan пише:
            > > Shooter пише:

            > > Так я о том же - зачем сейчас тратить столько сил на то, чтобы доказать, что Юле премьером не быть? Я же не пытаюсь доказать, что Еханурову НИКОГДА НИ ПРИ КАКИХ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАХ премьером не стать.
            >
            > Ви - може й ні. Проте сама Юля - так. Саме пропозицією підпису угоди з апріорним включенням принципу "ПМ-ом стає представник тієї сили, яка набрала більшість голосів".

            Ага, мы признаем, что НСНУ выборы у БЮТ не выиграть?
            >
            > Правильніше рішення, як на мене, є "ПМ-ом стає та особа, яка набере більше голосів серед членів правлячої коаліції".

            Это все равно что сказать: давайте договоримся уже сейчас, что будем торговаться после выборов. Смысл?
            >
            > Щодо того ж, що Юля може стати ПМ-ом чи не виключно, якщо їй це Яник запропонує ;) - це моя особиста думка. Хочете побитися об заклад? ;)

            Я с Вами на деньги не спорю из присущего мне благородства, я уже говорил.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.24 | Shooter

             Re: Вам шашечки чи їхати?

             damoradan пише:
             > Shooter пише:
             > > damoradan пише:
             > > > Shooter пише:
             >
             > > > Так я о том же - зачем сейчас тратить столько сил на то, чтобы доказать, что Юле премьером не быть? Я же не пытаюсь доказать, что Еханурову НИКОГДА НИ ПРИ КАКИХ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАХ премьером не стать.
             > >
             > > Ви - може й ні. Проте сама Юля - так. Саме пропозицією підпису угоди з апріорним включенням принципу "ПМ-ом стає представник тієї сили, яка набрала більшість голосів".
             >
             > Ага, мы признаем, что НСНУ выборы у БЮТ не выиграть?

             де саме?

             швидше, визнаєм "поміркованість та слушність" НСНУ. на відміну від Юлиного підходу "або я, або потоп".

             > > Правильніше рішення, як на мене, є "ПМ-ом стає та особа, яка набере більше голосів серед членів правлячої коаліції".
             >
             > Это все равно что сказать: давайте договоримся уже сейчас, что будем торговаться после выборов. Смысл?

             От нарешті і Ви прийшли до висновку ;) - домовлятися по постах/персоналіях апріорі сенсу немає. А от про політичні принципи/програму такої потенційної коаліції - можна і треба.

             > > Щодо того ж, що Юля може стати ПМ-ом чи не виключно, якщо їй це Яник запропонує ;) - це моя особиста думка. Хочете побитися об заклад? ;)
             >
             > Я с Вами на деньги не спорю из присущего мне благородства, я уже говорил.

             хе-хе ;)

             тільки для Вашого віома: я вже виграв дві "політично-прогностичні" суперечки тут, на Майдані. Пани обсервер та КвазіЖіраф не дадуть збрехати :)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.24 | damoradan

              Re: Вам шашечки чи їхати?

              Shooter пише:
              > damoradan пише:
              > > Shooter пише:

              > > > Правильніше рішення, як на мене, є "ПМ-ом стає та особа, яка набере більше голосів серед членів правлячої коаліції".
              > >
              > > Это все равно что сказать: давайте договоримся уже сейчас, что будем торговаться после выборов. Смысл?
              >
              > От нарешті і Ви прийшли до висновку ;) - домовлятися по постах/персоналіях апріорі сенсу немає. А от про політичні принципи/програму такої потенційної коаліції - можна і треба.

              Совсем не так. Моя позиция: если договариваться - то с четким детерминизмом по разделу власти "если случится так - то будет это", т.е. так как предлагает Юля. Договариваться торговаться или о "политических принципах" - бессмысленно.

              > > Я с Вами на деньги не спорю из присущего мне благородства, я уже говорил.
              >
              > хе-хе ;)
              >
              > тільки для Вашого віома: я вже виграв дві "політично-прогностичні" суперечки тут, на Майдані. Пани обсервер та КвазіЖіраф не дадуть збрехати :)

              События в прошлом не являются индикатором событий в будущем.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.24 | Shooter

               Re: Вам шашечки чи їхати?

               damoradan пише:
               > Shooter пише:
               > > damoradan пише:
               > > > Shooter пише:
               >
               > > > > Правильніше рішення, як на мене, є "ПМ-ом стає та особа, яка набере більше голосів серед членів правлячої коаліції".
               > > >
               > > > Это все равно что сказать: давайте договоримся уже сейчас, что будем торговаться после выборов. Смысл?
               > >
               > > От нарешті і Ви прийшли до висновку ;) - домовлятися по постах/персоналіях апріорі сенсу немає. А от про політичні принципи/програму такої потенційної коаліції - можна і треба.
               >
               > Совсем не так. Моя позиция: если договариваться - то с четким детерминизмом по разделу власти "если случится так - то будет это", т.е. так как предлагает Юля. Договариваться торговаться или о "политических принципах" - бессмысленно.


               З точністю до навпаки: домовлятися насамперед потрібно ЩО будемо робити. А ХТО і НА ЯКОМУ МІСЦІ - це вже після виборів. Якщо цікавить дійсно прогрес країни, а не влада для себе, коханої.
  • 2006.01.24 | fahid

   Re: Таки Матвиенко прав

   damoradan пише:
   > Это одно и то же, Матвиенко просто проговорился. Проблема состоит в том, что НСНУ хочет оставить за собой право формировать правительство вне зависимости от результатов выборов, разыгрывая карту поста президента. Все эти наезды на Раду и угрозы референдума - образцы типичной кучмовской тактики, чистый блеф, в надежде обменять отказ от претворения этих угроз в жизнь на пост премьера после выборов. Это опасная авантюрная тактика, не имеющая ничего общего не только с интересами страны, но и с долгосрочными интересами самого НСНУ.


   Ничего специфически кучмовского здесь нет. Обычная "реалполитик".
   И ничего опасно-авантюрного нет, пока все наезды - не делом а словом.
   А со стороны ВР кстати - наезды куда более конкретные.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.24 | damoradan

    Re: Таки Матвиенко прав

    fahid пише:
    > damoradan пише:
    > > Это одно и то же, Матвиенко просто проговорился. Проблема состоит в том, что НСНУ хочет оставить за собой право формировать правительство вне зависимости от результатов выборов, разыгрывая карту поста президента. Все эти наезды на Раду и угрозы референдума - образцы типичной кучмовской тактики, чистый блеф, в надежде обменять отказ от претворения этих угроз в жизнь на пост премьера после выборов. Это опасная авантюрная тактика, не имеющая ничего общего не только с интересами страны, но и с долгосрочными интересами самого НСНУ.
    >
    >
    > Ничего специфически кучмовского здесь нет. Обычная "реалполитик".
    > И ничего опасно-авантюрного нет, пока все наезды - не делом а словом.

    Блефование возможностью нарушения конституции - не есть прием, воспринимаемый нормально в цивилизованных политических системах.

    > А со стороны ВР кстати - наезды куда более конкретные.

    При всех наездах - они в рамках конституции, ну разве что процедура принятия решения об отставке правительства была нарушена.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.24 | fahid

     Re: Таки Матвиенко прав

     damoradan пише:
     > Блефование возможностью нарушения конституции - не есть прием, воспринимаемый нормально в цивилизованных политических системах.

     А кто сказал что у нас цивилизованная политическая система?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.24 | damoradan

      Re: Таки Матвиенко прав

      fahid пише:
      > damoradan пише:
      > > Блефование возможностью нарушения конституции - не есть прием, воспринимаемый нормально в цивилизованных политических системах.
      >
      > А кто сказал что у нас цивилизованная политическая система?

      Никто не говорил, но люди, откровенно прибегающие к нецивилизованным методам, в демократической политике быстро вымирают. Несмотря на то, что в кучмовской Украине это можно было делать безболезненно 10 лет.
  • 2006.01.24 | observer

   Невпихуєма

   damoradan пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > >
   > > А заступник державного секретаря, голова Української республіканської партії "Собор" Агатолій Матвієнко вчора на 5-му каналі перекрутив пропозицію БЮТу, заявивши, що той висуває умовою коаліції прем'єрство Юлії Тимошенко, хоча насправді у тих пропозиціях йдеться про те, що партія (блок), яка входить до коаліції й набирає найбільше голосів, має право обирати собі посаду, яка їй сподобається більше (спікер, прем'єр тощо), після чого право наступного вибору іншої посади настає для політичної сили, яка має другтй результат тощо.
   > >
   > Это одно и то же, Матвиенко просто проговорился. Проблема состоит в том, что НСНУ хочет оставить за собой право формировать правительство вне зависимости от результатов выборов, разыгрывая карту поста президента.

   Не зовсім так. НСНУ згідна на компромісного, ненесунівського прем'єра.
   Тому, погоджуючись на принципи формування Уряду після виборів, про які написано вище, там має бути пункт про те, що Тимошенко не може бути висунута на прем'єра. Ну невпихуєма вона, чорт забирай.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.24 | damoradan

    Re: Невпихуєма

    observer пише:
    > damoradan пише:
    > > Майдан-ІНФОРМ пише:

    > Не зовсім так. НСНУ згідна на компромісного, ненесунівського прем'єра.

    Это их проблемы. Никто не обязан поступать так же.

    > Тому, погоджуючись на принципи формування Уряду після виборів, про які написано вище, там має бути пункт про те, що Тимошенко не може бути висунута на прем'єра. Ну невпихуєма вона, чорт забирай.

    Это Вы так думаете. Есть много людей, которые думают по-другому.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.24 | observer

     Re: Невпихуєма

     damoradan пише:
     > observer пише:
     > > damoradan пише:
     > > > Майдан-ІНФОРМ пише:
     >
     > > Не зовсім так. НСНУ згідна на компромісного, ненесунівського прем'єра.
     >
     > Это их проблемы. Никто не обязан поступать так же.

     Інколи все ж таки варто думати про країну, а не власні політ.перспективи. "Або я або Янукович" - не найпатріотичніша політика.

     > > Тому, погоджуючись на принципи формування Уряду після виборів, про які написано вище, там має бути пункт про те, що Тимошенко не може бути висунута на прем'єра. Ну невпихуєма вона, чорт забирай.
     >
     > Это Вы так думаете. Есть много людей, которые думают по-другому.

     Назвіть мені тих політиків хто вважає Юлю вдалим прем'єром?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.24 | damoradan

      Re: Невпихуєма

      observer пише:
      > damoradan пише:

      > Інколи все ж таки варто думати про країну, а не власні політ.перспективи. "Або я або Янукович" - не найпатріотичніша політика.

      Это реальный расклад на сегодня.
      >
      > > > Тому, погоджуючись на принципи формування Уряду після виборів, про які написано вище, там має бути пункт про те, що Тимошенко не може бути висунута на прем'єра. Ну невпихуєма вона, чорт забирай.
      > >
      > > Это Вы так думаете. Есть много людей, которые думают по-другому.
      >
      > Назвіть мені тих політиків хто вважає Юлю вдалим прем'єром?

      Давайте подумаем. Оппозиция (ПР, НеТак, Витренко и т.д.), конечно, считают Юлю плохим премьером, но в отличие от гениев логики из НСНУ, не отделяют ее критику от критики ее непосредственного шефа. Да и Ехануров для них не лучше.

      Что касается оранжевого лагеря, то никто из его участников, кроме тех, кто вошел в список НСНУ да еще Кармазина (СПУ, ПРП) плохо о Юле-премьере не отзывается. Все нормальные люди - вместе еще работать.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.24 | observer

       Re: Невпихуєма

       damoradan пише:
       > observer пише:
       > > damoradan пише:
       >
       > > Інколи все ж таки варто думати про країну, а не власні політ.перспективи. "Або я або Янукович" - не найпатріотичніша політика.
       >
       > Это реальный расклад на сегодня.

       Реальний "расклад" - це Юля у відставці, а прем'єр - Єхунуров. Ну, то таке ;-)

       > >
       > > > > Тому, погоджуючись на принципи формування Уряду після виборів, про які написано вище, там має бути пункт про те, що Тимошенко не може бути висунута на прем'єра. Ну невпихуєма вона, чорт забирай.
       > > >
       > > > Это Вы так думаете. Есть много людей, которые думают по-другому.
       > >
       > > Назвіть мені тих політиків хто вважає Юлю вдалим прем'єром?
       >
       > Давайте подумаем. Оппозиция (ПР, НеТак, Витренко и т.д.), конечно, считают Юлю плохим премьером, но в отличие от гениев логики из НСНУ, не отделяют ее критику от критики ее непосредственного шефа.

       Звісно відділяють. Бо чудово знають що "список 3000" - ідея Юлі, проти якої Ющ публічно був проти. Чи ті ж таки "ціни стій раз-два". etc.

       > Да и Ехануров для них не лучше.

       Звісно що краще. Про що вони знову ж таки публічно кажуть. (Це не є для мене аргументом на користь Єханурова - просто заради обєктивнсоті кажу.)

       > Что касается оранжевого лагеря, то никто из его участников, кроме тех, кто вошел в список НСНУ да еще Кармазина (СПУ, ПРП) плохо о Юле-премьере не отзывается. Все нормальные люди - вместе еще работать.

       Одним словом Ви так і не назвали політиків, котрі б позитивно відгукнулись про Юлю-прем'єра ;-)

       Насправді для неї це є найбільшою проблемою - народ можливо її б і обрав Президентом, а от в парламенті добровільно за неї не проголосують, хиба що у випадку жорстких попередніх домовленостей. І у її штабі це, судячи з усього, розуміють.

       Іронія долі, еге ж? ;-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.24 | damoradan

        Re: Невпихуєма

        observer пише:
        > damoradan пише:

        > Одним словом Ви так і не назвали політиків, котрі б позитивно відгукнулись про Юлю-прем'єра ;-)

        О противниках - либо плохо, либо никак. Поэтому "никак" считаю позитивным отзывом. Если Вы хотите, я могу приложить список фракции БЮТ, чтобы привести примеры политиков, положительно отзывающихся о Юле-премьере. И список фракции НСНУ, положительно отзывающийся о Еханурове-премьере.
        >
        > Насправді для неї це є найбільшою проблемою - народ можливо її б і обрав Президентом, а от в парламенті добровільно за неї не проголосують, хиба що у випадку жорстких попередніх домовленостей. І у її штабі це, судячи з усього, розуміють.
        >
        > Іронія долі, еге ж? ;-)

        Опять двадцать пять. Ну почему не проголосуют? При раскладе, скажем, БЮТ-20%, НСНУ-17%, СПУ-10%, почему при этом раскладе Юля не может стать премьером?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.24 | Shooter

         Re: Невпихуєма

         damoradan пише:
         >
         > Опять двадцать пять. Ну почему не проголосуют? При раскладе, скажем, БЮТ-20%, НСНУ-17%, СПУ-10%, почему при этом раскладе Юля не может стать премьером?

         Томущо(с). Якщо НСНУ+СПУ=37% не хочуть бачити Юлю ПМ-ом - то чому вона зі своїми 20% повинна ним стати?

         Розкажіть!

         (P.S. хоча, думаю, в реалі якраз в Юлі буде на 2-3% менше ніж в НСНУ. але це є мимо мого питання).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.24 | damoradan

          Re: Невпихуєма

          Shooter пише:
          > damoradan пише:

          > Томущо(с). Якщо НСНУ+СПУ=37% не хочуть бачити Юлю ПМ-ом - то чому вона зі своїми 20% повинна ним стати?
          >
          Кто это Вам сказал насчет СПУ? Кроме того, точки зрения партий могут меняться, особенно в вопросах тактики и персоналий.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.24 | Shooter

           Re: Невпихуєма

           damoradan пише:
           > Shooter пише:
           > > damoradan пише:
           >
           > > Томущо(с). Якщо НСНУ+СПУ=37% не хочуть бачити Юлю ПМ-ом - то чому вона зі своїми 20% повинна ним стати?
           > >
           > Кто это Вам сказал насчет СПУ? Кроме того, точки зрения партий могут меняться, особенно в вопросах тактики и персоналий.

           я веду мову про принцип, а не про конкретні розклади. який каже: ПМ-ом стає та особа, яку готові підтримати більшість учасників правлячої коаліції.

           і жодне самонавіювання "ПМ-ом можу бути або я, або Янукович" тут не допоможе ;)

           А якщо ж Юлі буде запропоновано стати членом "помаранчевої" правлячої коаліції, проте більшість її членів не захочуть Юлю бачити ПМ-ом, а вона "гордо відмовиться", то при "нормальній" популяризації цього факту разом з паралельним розпуском ВР в наступній ВР хай буде рада якщо ще пост віце-ПМа запропонують...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.24 | damoradan

            Re: Невпихуєма

            Shooter пише:
            > damoradan пише:
            > > Shooter пише:

            > і жодне самонавіювання "ПМ-ом можу бути або я, або Янукович" тут не допоможе ;)

            Это прием предвыборной риторики, часть позиционирования политической силы.
            >
            > А якщо ж Юлі буде запропоновано стати членом "помаранчевої" правлячої коаліції, проте більшість її членів не захочуть Юлю бачити ПМ-ом, а вона "гордо відмовиться", то при "нормальній" популяризації цього факту разом з паралельним розпуском ВР в наступній ВР хай буде рада якщо ще пост віце-ПМа запропонують...

            Это будет зависеть от того, кто сколько наберет. Если НСНУ наберет меньше голосов, чем БЮТ, но при этом будет выдвигать условие "премьер только наш, или во всяком случае не Юля", то БЮТ на внеочередные выборы может идти смело.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.24 | Shooter

             Re: Невпихуєма

             damoradan пише:
             > Shooter пише:
             > > damoradan пише:
             > > > Shooter пише:
             >
             > > і жодне самонавіювання "ПМ-ом можу бути або я, або Янукович" тут не допоможе ;)
             >
             > Это прием предвыборной риторики, часть позиционирования политической силы.

             :)

             > > А якщо ж Юлі буде запропоновано стати членом "помаранчевої" правлячої коаліції, проте більшість її членів не захочуть Юлю бачити ПМ-ом, а вона "гордо відмовиться", то при "нормальній" популяризації цього факту разом з паралельним розпуском ВР в наступній ВР хай буде рада якщо ще пост віце-ПМа запропонують...
             >
             > Это будет зависеть от того, кто сколько наберет. Если НСНУ наберет меньше голосов, чем БЮТ, но при этом будет выдвигать условие "премьер только наш, или во всяком случае не Юля", то БЮТ на внеочередные выборы может идти смело.

             Може - і програти їх. Тому, що про цей факт вже буде говорити не тільки НСНУ, але й решта членів потенційної коаліції - СПУ, ПРП та Литвин. Що ще раз доведе банальну істину: Юлю, насмаперед, цікавить влада, а не доля країни.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.24 | damoradan

              Заканчиваю бессмысленный спор. Посмотрим (-)

        • 2006.01.24 | observer

         Re: Невпихуєма

         damoradan пише:
         > observer пише:
         > > damoradan пише:
         >
         > > Одним словом Ви так і не назвали політиків, котрі б позитивно відгукнулись про Юлю-прем'єра ;-)
         >
         > О противниках - либо плохо, либо никак. Поэтому "никак" считаю позитивным отзывом. Если Вы хотите, я могу приложить список фракции БЮТ, чтобы привести примеры политиков, положительно отзывающихся о Юле-премьере. И список фракции НСНУ, положительно отзывающийся о Еханурове-премьере.

         Про Єханурова позитивно відгукуються і социки і регіони. А про Юлю?

         > >
         > > Насправді для неї це є найбільшою проблемою - народ можливо її б і обрав Президентом, а от в парламенті добровільно за неї не проголосують, хиба що у випадку жорстких попередніх домовленостей. І у її штабі це, судячи з усього, розуміють.
         > >
         > > Іронія долі, еге ж? ;-)
         >
         > Опять двадцать пять. Ну почему не проголосуют? При раскладе, скажем, БЮТ-20%, НСНУ-17%, СПУ-10%, почему при этом раскладе Юля не может стать премьером?

         Тому що реально ні НСНУ ні СПУ не хочуть її прем'єром. Я вже мовчу про Литвина з Ахметовим. Для всіх окрім окрім БЮТу (+Губський) Юля-прем'єр - це страшний сон. Це найбільш конфліктний варіант розвитку ситуації після виборів. Воно не потрібно ні Ющу ні Україні в цілому.
  • 2006.01.25 | Михайло Свистович

   Матвієнко не прав

   damoradan пише:
   >
   > Это одно и то же, Матвиенко просто проговорился.

   Ні, це абсолютно різні речі.

   >
   > Проблема состоит в том, что НСНУ хочет оставить за собой право формировать правительство вне зависимости от результатов выборов, разыгрывая карту поста президента.

   Теж не зовсім. Вони лише не погоджуються на Юлю-прем"єра і, дасть Бог, Юля з часом відмовиться від претендування особисто на цю посаду.
 • 2006.01.24 | Vadim

  Кстати насчет Итеры...

  Сегодня на 5-ом канале Борис Немцов, которого трудно заподозрить в симпатиях к Юлии Тимошенко, четко и ясно заявил, что Украине нужно стремиться взаимодействовать в бизнесе исключительно с независимыми от Кремля российскими компаниями, которыми движут деловые соображения, а не секретные политические задания. Итера как раз соответствует этим характеристикам, в отличие от РосУкрЭнерго.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.24 | tomcat

   Re: Кстати насчет Итеры...

   он забыл сказать что РУЭ имеет монополию на трубу из туркменистана. а итера работает по россии, подбирает крохи с барского стола газпрома.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.24 | ans

    Re: Кстати насчет Итеры...

    Ни один бизнес сейчас не может свободно работать в России без согласия гебистов из Кремля.
  • 2006.01.24 | Volodymir

   Re: Кстати насчет Итеры...

   РУЭ сегодня - это Итера вчера.
   Разница есть, но только в том, что завтра придеться договариваться с очередной лавкой, а вой прикормленных будет уже о том, насколько РУЭ прозрачней како-го нибудь РурШтазиГаза.
  • 2006.01.26 | catko

   порошенко теж "наш". за що мочили? (-)

 • 2006.01.24 | Шпилєвой

  Re: "Наша Україна" не пристає на пропозицію Юлії Тимошенко

  Тимошенко - професійний кидало. Підписати з нею угоду себе- обдурити. До того ж її абсолютно наплювати на українську культуру і українську мову, на все українське. Для неї головне поміняти РосУерЕнерго на Ітеру. ЇЇ ПОТРІБНО ЗНИЩИТИ. Електорально, звичайно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.25 | Карт

   Re: "Наша Україна" не пристає на пропозицію Юлії Тимошенко

   Оце справжній рівень аргументування НУсі.
 • 2006.01.24 | tomcat

  це спроба гарантувати собi посади незалежно вiд результатiв..(+)

  мабуть захвилювались що довго дурити прихильникiв необгрунтованими байками неможливо. хочуть гарантувати собi хоч якiсь посади.
 • 2006.01.24 | Shooter

  Тимошенко заборонили вибивати "додаткові" угоди (л

  І усьо правільна!

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/1/24/37964.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.24 | anorma

   а с этим шо делать?

   ...кучмістами...

   с теми которые отстойник в БЮТе? :)
  • 2006.01.25 | Englishman

   I scho zh robyty z kontrpropozycijeju NU?

   Vam ne zdaet'sja, scho Bezsmertnyj, Zzvarych i vse robljat, schob koaliciji ne bulo?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.25 | Shooter

    Те саме, що і з пропозицією Юлі - нічого

    Englishman пише:
    > Vam ne zdaet'sja, scho Bezsmertnyj, Zzvarych i vse robljat, schob koaliciji ne bulo?

    А Вам, що точно таким самим способом поступають Юля, Турчинов і Ко? ;)

    Як я вже писав: домовлятися можна і варто на даному етапі ЛИШЕ ПРО ПРИНЦИПИ ТА ЦІЛІ майбутньої коаліції. Жодних персоналій, жодного апріорного дєрібану постів.
 • 2006.01.24 | damoradan

  НСНУ показывает истинное лицо

  И кто теперь "стремится к власти ради самой власти"?

  http://www.korrespondent.net/main/143108

  Наша Україна" предлагает начать переговоры о создании коалиции

  Корреспондент.net
  24 Января 2006, 16:07

  "Наша Україна" предлагает Соцпартии, блоку "ПОРА-ПРП", блоку Костенко и Плюща и блоку Юлии Тимошенко начать переговоры о создании коалиции в будущей Верховной Раде, передают Українські Новини. На пост премьер-министра блок партий предлагает Юрия Еханурова.  Руководитель юридического департамента блока Роман Зварич заявил о том, что во вторник, 24 января, председатель политсовета блока Роман Безсмертный направил руководителям этих партий и блоков предложение о создании коалиции и проект соответствующего договора.

  "Наша Україна" предлагает своим потенциальным партнерам определить приоритеты по их представительству в Кабмине, руководстве Верховной Рады, парламентских комитетов, в других органах, которые формирует Верховная Рада, а также в руководстве областных государственных администраций.

  Блок "Наша Україна" предлагает определить также перечень парламентских комитетов, которые целесообразно возглавить представителям парламентской оппозиции. Блок предлагает потенциальным союзникам выразить свое видение организационных принципов сотрудничества политических сил в коалиции, которая будет создана после выборов Верховной Рады.

  Блок "Наша Украина" ожидает ответы от потенциальных союзников до 2 февраля.

  Роман Зварич также рассказал об условиях, которые "Наша Україна" ставит перед возможными партнерами по коалиции. По его словам, СПУ, БЮТ, "ПОРА-ПРП", блоку Костенко и Плюща предлагается признать Президента Виктора Ющенко лидером коалиции, признать за ним право обеспечить свою команду и отменить решение Верховной Рады, которой Кабмин Юрия Еханурова был отправлен в отставку. "Это ставится как предварительное условие", - сказал он.

  По словам Зварича, суть предложения блока "Наша Украина" - стремление восстановить оранжевую коалицию, как коалицию Президента Виктора Ющенко.

  Зварыч также сообщил, что "Наша Україна" намерена выдвинуть на пост премьер-министра нового правительства, который будет сформирован коалицией, кандидатуру нынешнего премьера Юрия Еханурова. "Это будет наша кандидатура на должность премьер-министра уже после парламентских выборов", - сказал он.

  По словам Зварыча, поскольку их кандидатом будет Ехануров, то блок "Наша Україна" в качестве обязательного условия создания парламентской коалиции ставит отмену решения парламента об отставке Кабмина Еханурова.

  Говоря о премьерских амбициях других партий, Зварыч напомнил, что, согласно новой редакции Конституции, парламентское большинство предлагает Президенту кандидатуру на пост премьер-министра, а Президент вносит эту кандидатуру на утверждение Верховной Раде.


  Роман Зварыч отметил, что это означает, что Президент может принять или отклонить предложенную парламентской коалицией кандидатуру. Он также призвал возможных союзников по коалиции умерить свои премьерские амбиции и согласиться на создание коалиции на условиях, предложенных "Нашою Україною". "Возможно, необходимо немножко умерить свои амбиции и согласиться на то, чтобы воссоздать ту коалицию", - сказал Зварич.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.24 | tomcat

   Re: НСНУ показывает истинное лицо

   истинное лицо НСНУ - требования ко всем участникам забыть личные амбиции до лучших для украины времен. работать там где решит команда во главе с ПРЕЗИДЕНТОМ и работать на совесть а не личный пиар. я голосовал именно за такую систему. примеры - порошенко, червоненко, кинах, ехануров. если бют хочет работать в командем - пусть покажет это в РАде, а иначе их предложения - попытка гарантировать себе портфели независимо от результатов выборов.
  • 2006.01.24 | Mykyta

   НСНУ публічно відкидає пропозиції президента

   damoradan пише:

   > Роман Зварич также рассказал об условиях, которые "Наша Україна" ставит перед возможными партнерами по коалиции. По его словам, СПУ, БЮТ, "ПОРА-ПРП", блоку Костенко и Плюща предлагается признать Президента Виктора Ющенко лидером коалиции, признать за ним право обеспечить свою команду и отменить решение Верховной Рады, которой Кабмин Юрия Еханурова был отправлен в отставку. "Это ставится как предварительное условие", - сказал он.
   ....

   > По словам Зварыча, поскольку их кандидатом будет Ехануров, то блок "Наша Україна" в качестве обязательного условия создания парламентской коалиции ставит отмену решения парламента об отставке Кабмина Еханурова.
   =================

   А як же ющове "почати переговори без всяких передумов"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.24 | tomcat

    без передумов - питання до юльки, це вона вимагае посади (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.25 | Englishman

     Ne breshit', triplo (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.26 | tomcat

      те що юля хоче будь-що бути прем'ером - невiдомо тiльки вам. (+)

      и не важливо що БЮТ не каже це вголос, вся украiна знає що головна умова юлi - прем'ерська посада.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.27 | Михайло Свистович

       Re: те що юля хоче будь-що бути прем'ером - невiдомо тiльки вам. (+)

       tomcat пише:
       > и не важливо що БЮТ не каже це вголос, вся украiна знає що головна умова юлi - прем'ерська посада.

       Брехати не гарно. Умови говоряться вголос. Юля такої умови для формування майбутньої коаліції не ставила. Хоча й дуже хоче стати прем"єром.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.27 | tomcat

        Re: те що юля хоче будь-що бути прем'ером - невiдомо тiльки вам. (+)

        хто вголос казав на виборах 2004 про угоду для юлi-прем'ера? нiхто, про це дiзнались тiльки постфактум. фразу юлi що "народ обирає прем'єра" всi чули. що вам незрозумiло? а вигадати привiд для вiдмови iнших варiантiв не важко, томенко и юля мистецтвом демагогii володiють.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.27 | Михайло Свистович

         Re: те що юля хоче будь-що бути прем'ером - невiдомо тiльки вам. (+)

         tomcat пише:
         > хто вголос казав на виборах 2004 про угоду для юлi-прем'ера? нiхто, про це дiзнались тiльки постфактум. фразу юлi що "народ обирає прем'єра" всi чули. що вам незрозумiло? а вигадати привiд для вiдмови iнших варiантiв не важко, томенко и юля мистецтвом демагогii володiють.

         Я повторюю: БЮТ не висував умовою коаліції Юлю-прем"єра. Читайте пропозиції і не намагайтесь тлумачити порожні місця між рядків. Саме так укладаються угоди. Вибори-2004 і всі фрази не вголос тут не рахуються. В 2004-му Ющенко пообіцяв Юлі прем"єра. Зараз від нього цього ніхто не вимагає. Тож хай і не обіцяє. Які проблеми?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.27 | tomcat

          тодi чому я чую що "НУ вже має президента, а БЮТ ... (+)

          ... а БЮТ як друга сила в коалiцii має висунути прем'єра? i взагалi - весь час юля хоче вiдокремити ВАЮ вiд його команди, для чого б це?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.27 | Михайло Свистович

           Re: тодi чому я чую що "НУ вже має президента, а БЮТ ... (+)

           tomcat пише:
           > ... а БЮТ як друга сила в коалiцii має висунути прем'єра?

           Де це Ви чуєте? Моя порада: читайте офіційні пропозиції, а не підслуховуйте в коридорах. Говорити і бажати можна багато, вимагати ж значно менше.

           > i взагалi - весь час юля хоче вiдокремити ВАЮ вiд його команди, для чого б це?

           Не знаю, для чого це їй потрібно, але я б також відокремив йогоз радістю від багатьох.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.27 | tomcat

            це команда ВАЮ така як є, не подобається - складайте свою (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.27 | Михайло Свистович

             Я і маю свою. А його і йому самому не подобається (-)

           • 2006.01.27 | YT

            Re: тодi чому я чую що "НУ вже має президента, а БЮТ ... (+)

            Михайло Свистович пише:

            >Моя порада: читайте офіційні пропозиції, а не підслуховуйте в коридорах. Говорити і бажати можна багато, вимагати ж значно менше.

            Вибачтe, дозволю собі втрутитись і з Вами нe погодитись
            Підслуховуючи часом можна взнати про людeй ким вони є насправді, а нe ким хочуть показатись
            Думаю приклад Вам наводити нe потрібно.

            Хоча, бeзумовно, підслуховувати нe гарно, алe часом трeба :-)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.27 | Михайло Свистович

             Re: тодi чому я чую що "НУ вже має президента, а БЮТ ... (+)

             YT пише:
             >
             > Вибачтe, дозволю собі втрутитись і з Вами нe погодитись
             > Підслуховуючи часом можна взнати про людeй ким вони є насправді, а нe ким хочуть показатись

             Абсолютно з Вами згоден. І сто разів намагався переконати в цьому деяких відвідувачів цього форуму. Але ж мова йшла не про це. Ми всі давно знаємо, ким вони є насправді. І чим далі взнаємо - тим гіршими всі вони виявляються, як правило. Однак стоїть питання реального життя: "Що робити?" Мрії вголос і офіційна позиція - це різні речі. Бо остання обмежується реальностями життя.

             >
             > Хоча, бeзумовно, підслуховувати нe гарно, алe часом трeба

             Та не йдеться про підслуховування. Просто не будеш же затикати вуха чи казати "Не говоріть цього при мені".
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.27 | YT

              Re: тодi чому я чую що "НУ вже має президента, а БЮТ ... (+)


              Михайло Свистович пише:

              > Однак стоїть питання реального життя: "Що робити?" Мрії вголос і офіційна позиція - це різні речі. Бо остання обмежується реальностями життя.


              Що робити?
              Cкажу відвeрто - нe знаю.
              Я нe знаю, нe маю рeцeпту, як допомогти нашій хворій владі і хворій систeмі.
              Я нe маю ілюзій стосовно Ю & Т.
              Максимум, що я зі свого боку можу зробити - піти і проголосувати, щe нe знаю за кого із них, ну і щe можe намовити когось із знайомих нe ігнорувати виборів.

              Атмосфeра взаємної нeнависті між прихильниками обох і Ю і Т мeнe сильно засмучує. Нe знаю чи цe лишe така атмосфeра тут на форумі, чи в рeалі тeж такі самі eмоції панують. Якщо так - то цe бeзумовно поразка обох.
              Як можуть такою нeнавистю один до одного дихати ті самі люди які рік тому дарували квіти ОМОНу, і пригощали чаєм людeй з рeгіонів?
              Цe мeні в голові нe вкладаєтсья.
              Той дух дeсь тeпeр зник? Нeхай би Ю і Т разом із своїм оточeнням подивилися на сeбe збоку - взаємнe поливання брудом робить їх мізeрними в очах тих хто їх рік тому підтримав. Cумно.

              Пора подати однe одному руки, тут на форумі і в рeалі, припинити пeрeгавкування, хто кращий а хто гірший, з аргумeнтами типу "Cам дурак", алe разом нe дати можливості рeваншу ПРУ.
              Бо часом ці супeрeчки, які тут можна побачити, доходять до абсурду, і ніякої користі від них нeмає.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.27 | Михайло Свистович

               Re: тодi чому я чую що "НУ вже має президента, а БЮТ ... (+)

               YT пише:
               >
               > Атмосфeра взаємної нeнависті між прихильниками обох і Ю і Т мeнe сильно засмучує.

               Мене теж.

               >
               > Нe знаю чи цe лишe така атмосфeра тут на форумі, чи в рeалі тeж такі самі eмоції панують.

               Такі самі.

               >
               > Якщо так - то цe бeзумовно поразка обох.

               Саме так.

               > Як можуть такою нeнавистю один до одного дихати ті самі люди які рік тому дарували квіти ОМОНу, і пригощали чаєм людeй з рeгіонів?
               > Цe мeні в голові нe вкладаєтсья.

               Мені теж. Але ж дихають.

               >
               > Пора подати однe одному руки, тут на форумі і в рeалі, припинити пeрeгавкування, хто кращий а хто гірший, з аргумeнтами типу "Cам дурак", алe разом нe дати можливості рeваншу ПРУ.
               > Бо часом ці супeрeчки, які тут можна побачити, доходять до абсурду, і ніякої користі від них нeмає.

               Згоден на всі 100.
              • 2006.01.29 | tomcat

               Re: тодi чому я чую що "НУ вже має президента, а БЮТ ... (+)

               мабуть роздiл пройшов по лiнii "ВАЮ - керiвна та направляюча сила". причому фани Юлi не гребують нiчим - персональними образами лiдерiв НУ, нiчим не доведеними звинуваченнями в корупцii, полiтикою "чим гiрше тим краще" в радi i т.д. ви зайдiть на форум tymoshenko.com.ua там цiли гiлки пiд назвами типа "за що я ненавиджу Ющенка". я не хочу мати нiчого спiльного з подiбними людьми. я з повагою вiдношусь до позицii ПРП та УНП, вони теж багато в чому не згоднi з НУ але так паскудно не поводяться.

               ps. прочтiть на УкрПравдi статтю про "Нiчну варту", дуже повчально.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.01.29 | Михайло Свистович

                Re: тодi чому я чую що "НУ вже має президента, а БЮТ ... (+)

                tomcat пише:
                > фани Юлi не гребують нiчим

                фани Юща теж

                > я не хочу мати нiчого спiльного з подiбними людьми

                Ну тоді доведеться мати справу або з Януковичем, або бути в опозиції. Третього не дано.

                >
                > ps. прочтiть на УкрПравдi статтю про "Нiчну варту", дуже повчально.

                А це нічого, що саме ми її створювали? Ви пропонуєте мені прочитати про те, що ми робили? :) Дякую, склерозом не страждаю.
   • 2006.01.24 | damoradan

    Что у Юща в уме, у Безсмертного - на кончике пера (-)

  • 2006.01.25 | Englishman

   Yulja maje povne pravo poslaty jih podali (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.26 | tomcat

    безумовно має, бо у нас демократiя - хочу посилаю хочу нi (-)

  • 2006.01.25 | NNV

   Как "любі друзі" тянут Ющ. к импичменту

   Как умно заметил пан Зварич:
   "Оскільки з новими змінами в Конституцію парламентська більшість у Верховній Раді пропонує президенту кандидатуру, яку він, у свою чергу, вносить у парламент. Сам характер, сам зміст слова "пропозиція" свідчить про те, що той, хто одержує таку пропозицію, може або прийняти її, або відхилити", - сказав він.".
   После того как он "її відхилить" он обязан сделать вот что:
   Стаття 106. Президент України:

   9) вносить за пропозицією коаліції депутатських фракцій у
   Верховній Раді України, сформованої відповідно до статті 83
   Конституції України, подання про призначення Верховною Радою
   України Прем'єр-міністра України в строк не пізніше ніж на
   п'ятнадцятий день після одержання такої пропозиції; ( Пункт 9
   частини першої статті 106 в редакції Закону N 2222-IV ( 2222-15 )
   від 08.12.2004 )
   Президенту разрешается подержаться за данную бумажку 15 дней,
   а потом выбирать- исполнить требования данной статьи конституции
   или послушать классные советы Зварича как чхать на законы.
   Эти "любі друзі" до добра не доведут президента своими советами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.26 | catko

    ющу імпічмент світить приблизно як янучарі президентство! (-)

  • 2006.01.25 | Михайло Свистович

   Re: НСНУ показывает истинное лицо

   damoradan пише:
   >
   > "Наша Україна" предлагает Соцпартии, блоку "ПОРА-ПРП", блоку Костенко и Плюща и блоку Юлии Тимошенко начать переговоры о создании коалиции в будущей Верховной Раде, передают Українські Новини. На пост премьер-министра блок партий предлагает Юрия Еханурова.

   Це - хоч і фіговий крок назустріч, але таки трохи крок. От тільки боюсь, що переговори обійдуться без непрохідних.

   >
   > "Наша Україна" предлагает своим потенциальным партнерам определить приоритеты по их представительству в Кабмине, руководстве Верховной Рады, парламентских комитетов, в других органах, которые формирует Верховная Рада, а также в руководстве областных государственных администраций.
   >
   > Блок "Наша Україна" предлагает определить также перечень парламентских комитетов, которые целесообразно возглавить представителям парламентской оппозиции. Блок предлагает потенциальным союзникам выразить свое видение организационных принципов сотрудничества политических сил в коалиции, которая будет создана после выборов Верховной Рады.

   Нормально.

   >
   > Роман Зварич также рассказал об условиях, которые "Наша Україна" ставит перед возможными партнерами по коалиции. По его словам, СПУ, БЮТ, "ПОРА-ПРП", блоку Костенко и Плюща предлагается признать Президента Виктора Ющенко лидером коалиции, признать за ним право обеспечить свою команду и отменить решение Верховной Рады, которой Кабмин Юрия Еханурова был отправлен в отставку. "Это ставится как предварительное условие", - сказал он.

   Тоді нічого не буде. Замирення починається з чистого аркушу, коли під минулим підводять риску.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.26 | catko

    відміна вр по кабміну - і є крок до "чистого листка"(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | Михайло Свистович

     Ні, це крик в минуле. А домовленості є рівноправні лише тоді,

     коли підводять риску і забувають, що відбулось. Бо інакше Юля вимагатиме скасування газових угод. А якщо вже зовсім далеко зайти, то і відставки свого уряду.

     Вимагати в когось від чогось відмовитись, що вже було ними зроблене, це - приниження. На таке ніхто не піде. Усі горді.

     І саме головне. Йдеться про переговори і вироблення спільної позиції Ю-Ю. Уряд відставила ж ВР, де Ю - лише маленька частка. Не в силах Юлі вплинути на всю ВР. Можна сто разів казати, що без Ю не було виставки уряду, але юридично голоси назад не забираються, а якщо навіть це проголосити, постанова про відставку не скасовується.
   • 2006.01.26 | tomcat

    Re: НСНУ показывает истинное лицо

    Михайло Свистович пише:
    > Тоді нічого не буде. Замирення починається з чистого аркушу, коли під минулим підводять риску.

    чистий аркуш буде через 4 роки на новi президентськi вибори, народ голосував за Ющенка на 5 рокiв.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | Михайло Свистович

     Re: НСНУ показывает истинное лицо

     tomcat пише:
     > Михайло Свистович пише:
     > > Тоді нічого не буде. Замирення починається з чистого аркушу, коли під минулим підводять риску.
     >
     > чистий аркуш буде через 4 роки на новi президентськi вибори, народ голосував за Ющенка на 5 рокiв.

     А зараз що робити? Я. в прем"єри?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.26 | tomcat

      разоблачать юльку всеми способами!..(+)

      если юля наберет намного меньше НУ то претензии ее на премьера автоматом = 0. а каким нибудь вице-премьером - это можно. если она сама захочет конечно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.27 | Михайло Свистович

       тобто Ви таки хочете проффесора в прем"єри

       tomcat пише:
       > если юля наберет намного меньше НУ то претензии ее на премьера автоматом = 0.

       Якщо вона набере набагато менше за НУ внаслідок "разоблачєній", то Ви маєте чудово розуміти, що мовчки ковтати "разоблачєнія" вона не буде й у відповідь "разоблачатиме" несунів. В підсумку БЮТ набере набагато менше за НСНУ, але разом вони наберуть набагато менше за БлЯ, знекровивши один одного у війні.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.27 | tomcat

        не займайтесь самооманою - юля нам ЧУЖА, маски скинуто (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.27 | Михайло Свистович

         Янукович Вам свій? (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.27 | tomcat

          своi - всi для котрих "Украiна понад усе" як сказав ВАЮ (+)

          янук, юля - це абсолютнi БIЗНЕСМЕНИ, люди без батькiвщiни взагалi. патрiотична риторика, мовне питання, "особливi стосунки з россiею" - тiльки методи збiльшення прибуткiв.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.27 | Михайло Свистович

           Тобто Ви обираєте опозицію, віддаючи владу їм?

           tomcat пише:
           > янук, юля - це абсолютнi БIЗНЕСМЕНИ, люди без батькiвщiни взагалi. патрiотична риторика, мовне питання, "особливi стосунки з россiею" - тiльки методи збiльшення прибуткiв.

           Ваша риторика уже втомила. Я питаю конкретну річ, від якою не сховаєшся за гарними фразами: "З ким НСНУ має створювати більшість в майбутньому паралменті?"
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.27 | tomcat

            я вже казав НУ+СПУ+Литвин+(БЮТ-юля) (+)

            (-юля) мається на увазi вона не прем'єр. вiцепрем'єр, вiцеспiкер або щось ще.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.27 | Михайло Свистович

             Re: я вже казав НУ+СПУ+Литвин+(БЮТ-юля) (+)

             tomcat пише:
             > (-юля) мається на увазi вона не прем'єр. вiцепрем'єр, вiцеспiкер або щось ще.

             А якщо Ви прагнете такої коаліції, то слід припиняти гівнометання, інакше навіть така коаліція не матиме більшості.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.27 | tomcat

              Re: я вже казав НУ+СПУ+Литвин+(БЮТ-юля) (+)

              Михайло Свистович пише:
              > А якщо Ви прагнете такої коаліції, то слід припиняти гівнометання, інакше навіть така коаліція не матиме більшості.

              якщо переможе юля - то така бiльшiсть не матимемо сенсу. бiзнесмен з бiзнесменом завжди порозумiються.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.27 | Михайло Свистович

               Re: я вже казав НУ+СПУ+Литвин+(БЮТ-юля) (+)

               tomcat пише:
               >
               > якщо переможе юля - то така бiльшiсть не матимемо сенсу.

               Матиме.

               >
               > бiзнесмен з бiзнесменом завжди порозумiються

               то чого ж Юля не порозумілася з Порошенком?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.01.27 | tomcat

                порох виявився бiльшим патрiотом. переходьте вниз гiлки (-)

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.01.27 | Михайло Свистович

                 Мова йшла не про ступінь патріотизму,

                 а про те, що Ваше твердження, ніби бізнесмени завжди порозуміються, є хибним. Не порозумілася Юля ні з Пінчуком, ні з Порохом, ніз Мартиненком, ні з Жванією, ні з Третьяковим.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.01.27 | tomcat

                  Re: Мова йшла не про ступінь патріотизму,

                  зате вона добре порозумiлась з коломойським (проти пiнчука) та итеровцями. про домовленностi я мав на увазi що i янук i юля - бiзнесмени в чистому виглядi, без батькiвщини взагалi. там де бiльше прибуток там i родiна, а питання патрiотизму, мови - лише для просування бiзнесу.
                  про iнших, мабуть для них бiзнес стоiть на другому мiстi.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.01.27 | Михайло Свистович

                   Re: Мова йшла не про ступінь патріотизму,

                   tomcat пише:
                   > зате вона добре порозумiлась з коломойським (проти пiнчука) та итеровцями.

                   Повторюю: Ви написали слово "завжди".

                   > про домовленностi я мав на увазi що i янук i юля - бiзнесмени в чистому виглядi, без батькiвщини взагалi. там де бiльше прибуток там i родiна, а питання патрiотизму, мови - лише для просування бiзнесу.

                   Те саме для Порошенка, Третьякова, Жванії.

                   > про iнших, мабуть для них бiзнес стоiть на другому мiстi.

                   Ви їх просто погано знаєте. Навіть у нацдемів, які не вважаються у суспільстві бізнесменами, на першому. Я півгодини тому в цьому пересвідчився. Одна партія блоку "Наша Україна" перевірку на вошивість не пройшла. Зараз іде перевірка НСНУ.
       • 2006.01.28 | 100%

        Re: тобто Ви таки хочете проффесора в прем"єри

        Михайло Свистович пише:

        > Якщо вона набере набагато менше за НУ внаслідок "разоблачєній", то Ви маєте чудово розуміти, що мовчки ковтати "разоблачєнія" вона не буде й у відповідь "разоблачатиме" несунів. В підсумку БЮТ набере набагато менше за НСНУ, але разом вони наберуть набагато менше за БлЯ, знекровивши один одного у війні.

        Окрім того, як неодноразово заявляла Юлія Володимирівна, ні в які неприродні коаліції її політична сила вступати не буде, а піде в опозицію до "групи в полосатих купальниках". Тому Ющенку варто замислитись, чи влаштовує його така розстановка "фігур": Ахмєтов - Прем"єр, Юля - опозиція, Ющенко - Президент ? І взагалі, кого вона влаштовує? Крім того в суспільстві (Верховній Раді) може викликати здивування рівень легітимності Президента. Не варто було Президенту пов"язувати себе з певною політичною силою, і не морально. Виправити ситуацію було б можливо в разі виходу НСНУ з виборчих перегонів. Кращі із їх списку всерівно б отримати міністерські портфелі і всенародне торжество - "помаранчеві об"єднались по ініціативі Ющенка". Це повернуло б його рейтинг до славнозвісних 70%.
  • 2006.01.25 | Shooter

   І знову - "діалектика"

   Як Юля каже "ПМ-ом можу бути тільки я (або ще Яник)" - це здорові амбіції політика, як НСНУ каже "ПМ-ом може бути тільки Єхануров" - це "звєриний оскал". ;)

   Свій шанс бути ПМ-ом Юля вже проморгала. Причому, двічі: перший раз, коли відкинула (цілком пристойні для неї) домовленості з Ющем у вересні, другий раз - коли маючи перевагу над НСНУ вдвічі, своїм тупим і відвертим гімнометанням та діями "на зло кондуктору Ющу" сама ж себе і знищила.

   В принципі, її проблєми. Якщо хоче бути у владі взагалі - нехай домовляється з Ющем.
  • 2006.01.25 | damoradan

   Ответ БЮТ (л)


   http://www.obozrevatel.com/news/2006/1/25/82459.htm

   Томенко не сприйняв пропозицію Безсмертного подерибанити посади


   "ОБОЗРЕВАТЕЛЬ"


   «БЮТ позитивно сприймає те, що наша ідея щодо створення майбутньої коаліції демократичних сил у парламенті знайшла підтримку. Але, на жаль, досі не була підтримана концепція такого об’єднання, висловлена нами». Так заступник керівника Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко прокоментував відповідь на пропозицію БЮТ щодо створення більшості у майбутній Верховній Раді, яка була висловлена у листі керівника політичної ради блоку «Наша Україна» Романа Безсмертного.

   «У цьому листі наша пропозиція зводиться до створення коаліції навколо Президента та, відповідно, угоди про розподіл посад. У той же час, ми переконані, що майбутня парламентська більшість повинна формуватися на основі світоглядних цінностей і програмних принципів», - наголосив Микола Томенко.

   Він нагадав, що «якби такий підхід діяв протягом року президентства Ющенка, не було би підписання сумнозвісного Меморандуму Ющенка-Януковича, який уможливив фактичну амністію фальсифікаторам президентських виборів та забезпечення недоторканності депутатам всіх рівнів. Не сталося би і призупинення виконання судового рішення про визнання незаконною приватизації Нікопольського заводу феросплавів (незаконність продажу цього підприємства структурам, пов’язаним з Пінчуком, зараз підтвердив Верховний Суд України). Не відбулося б і зупинки слідства у кримінальній справі про незаконну приватизацію стратегічних підприємств («справа Кучми–Януковича-Чечетова), і закриття кримінальної справи про незаконну приватизацію землі в аеропорті Бориспіль».

   Микола Томенко підкреслив, що після президентських виборів епоха кучмізму має відійти в минуле, і тому «не потрібно повертати принципи відданості Президенту країни, які домінували тоді, у наше життя зараз, за умов нової влади і нової Конституції. Ніхто не може відібрати у громадян права сформувати владу та вільно обирати уряд. Тому об’єднуватися для створення парламентської більшості потрібно на базі ідеологічних засад і програмних принципів, спираючись на вибір людей, а не на настрій оточення Президента», цитує заступника керівника БЮТ прес-служба ТОменка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.25 | SpokusXalepniy

    Все хотят жить по любым понятиям!!! Но не по Конституции!!!

    Не могу понять возражения Томенко. Он рассказал о чём угодно, только не указал главное.
    Призыв НСНУ объединиться вокруг президента - это косвенное нарушение Конституции.
    Можно предлагать объединиться вокруг кого угодно, в том числе и вокруг президента, но нельзя наязывать объединение вокруг президента ЧЛЕНАМ ДРУГОЙ ВЕТВИ ВЛАСТИ, а именно - депутатам ВР. Они, когда голосуют за президентские указы и инициативы, тем самым поддерживают или не поддерживают президента. В ЭТОМ ВЕСЬ СМЫСЛ понятия РАЗДЕЛЕНИЯ ВЛАСТЕЙ.

    Представим себе, что такой же призыв по объединению прозвучал бы по отношению к судебной власти. Ну, например: Товарищи судьи Верховного Суда! Ради стабильности Украины, ради идеалов оранжевой революции, ради наших детей... объединимся вокруг президента Ющенко (вокруг Кучмы уже не надо)!

    Ватсон, бля, это же элементарно!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.25 | damoradan

     Re: Жить и работать по любым понятиям!!! Но не по Конституции!!!

     SpokusXalepniy пише:
     > Не могу понять возражения Томенко. Он рассказал о чём угодно, только не указал главное.
     > Призыв НСНУ объединиться вокруг президента - это косвенное нарушение Конституции.
     > Можно предлагать объединиться вокруг кого угодно, в том числе и вокруг президента, но нельзя наязывать объединение вокруг президента ЧЛЕНАМ ДРУГОЙ ВЕТВИ ВЛАСТИ, а именно - депутатам ВР. Они, когда голосуют за президентские указы и инициативы, тем самым поддерживают или не поддерживают президента. В ЭТОМ ВЕСЬ СМЫСЛ понятия РАЗДЕЛЕНИЯ ВЛАСТЕЙ.
     >
     Я бы посмотрел на это немного под другим углом. В том, что Ющенко в ПОЛИТИЧЕСКОМ смысле хочет быть лидером коалиции - в этом нет ничего плохого априори. Постольку поскольку коалиция - это добровольное объединение политических сил на основе результатов выборов. Скажем, при правительстве Тимошенко так и было - БЮТ, СПУ и ПППУ получили удовлетворяющие их места за участие в коалиции на стороне кандидата в президенты Ющенко, который в политическом смысле и был лидером коалиции.

     Специфика ситуации состояла в том, что при формировании правительства и сопутствующей торговле год назад каждая из участвующих в нем политических сил исходила только из своих представлений о собственной значимости. После мартовских выборов ситуация в корне другая - каждая из этих политических сил получит электоральную оценку, от которой так просто не отмахнешся. Например, как человек, поддерживающий БЮТ (хотя и голосующий по тактическим соображениям за ПРП), я буду не согласен, если, набрав больше всех голосов среди членов коалиции, БЮТ откажется от борьбы за пост премьера. Компенсация за такой отказ должна быть очень существенной, чтобы я как избиратель поддерживал БЮТ и дальше.

     В предложении БЮТ по поводу коалиции содержится понимание этого факта. Фактически они предлагают систему, похожую на систему драфта в североамериканском профессиональном спорте. Участник коалиции, набравший больше всего голосов, получает право выбрать интересующий его пост, потом выборает второй, и т.д. Значит ли это, что набрав больше всего голосов, БЮТ автоматически займет пост премьера при такой системе? В том-то и дело, что нет! Предлагаемая система лишь позволяет определить, какие активы принадлежат той или иной политической силе, так сказать, по праву. Но ведь потом этими активами можно меняться в результате торгов!!! Скажем, если БЮТ выигрывает выборы (среди оранжевых) и получает право на пост премьера, СПУ и НСНУ все равно могут сказать: Юля, мы за тебя как премьера голосовать не будем, поэтому вот тебе наших три вице-премьера в обмен на твое премьерство. Т.е. торги так или иначе все равно будут, просто предварительная договоренность, предложенная БЮТ, поможет стуктурировать и убыстрить процесс формирования коалиции после выборов.

     Тут мы, наконец, подошли к предложению НСНУ. То, что НСНУ предлагает признать Ющенко политическим лидером коалиции и хочет получить пост премьера вне зависимости от результатов выборов - в этом ничего самого по себе крамольного нет. Хотеть не вредно. Основная проблема состоит в том, что в предложении есть намек на то, что Ющенко как президент может пойти на нарушение конституции (т.е. не подать решение коалиции на голосование в ВР) ради выбивания для своей партии более выгодных условий в коалиции. Т.е. использовать свои голоса, полученные на президентских выборах, чтобы дезавуировать голоса, полученные противниками НСНУ на выборах парламентских. Метод сей есть незаконный, недостойный и, что самое интересное, неэффективный.

     Честно, не знаю, кого они пытаются запугать. Скорее всего, дело в том, что в его команде других способов договариваться, кроме кучмовского шантажа, не знают. Но любой ведущий переговоры с позиции силы, при этом силой этой реально не обладающий, скорее жалок и смешон, чем страшен.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.25 | SpokusXalepniy

      С каких углов не смотри, а всё жопа получается ;)

      damoradan пише:
      > SpokusXalepniy пише:
      > > Не могу понять возражения Томенко. Он рассказал о чём угодно, только не указал главное.
      > > Призыв НСНУ объединиться вокруг президента - это косвенное нарушение Конституции.
      > > Можно предлагать объединиться вокруг кого угодно, в том числе и вокруг президента, но нельзя наязывать объединение вокруг президента ЧЛЕНАМ ДРУГОЙ ВЕТВИ ВЛАСТИ, а именно - депутатам ВР. Они, когда голосуют за президентские указы и инициативы, тем самым поддерживают или не поддерживают президента. В ЭТОМ ВЕСЬ СМЫСЛ понятия РАЗДЕЛЕНИЯ ВЛАСТЕЙ.
      > >
      > Я бы посмотрел на это немного под другим углом. В том, что Ющенко в ПОЛИТИЧЕСКОМ смысле хочет быть лидером коалиции - в этом нет ничего плохого априори. Постольку поскольку коалиция - это добровольное объединение политических сил на основе результатов выборов.

      Если так, то не менее справедливым будет и такое суждение. Точно так же нет ничего плохого, если глава другой ветви власти тоже захочет стать лидером коалиции. Например, председатель Верховного Суда, или глава парламента.
      Что же касается "априори", то априори только то, что все ветви власти равнозначимы.

      > Скажем, при правительстве Тимошенко так и было - БЮТ, СПУ и ПППУ получили удовлетворяющие их места за участие в коалиции на стороне кандидата в президенты Ющенко, который в политическом смысле и был лидером коалиции.

      Здесь есть небольшая подтасовка. Речь (и договоренность) могла быть об ИСПОЛНИТЕЛЬНОЙ ветке власти, т.е. - президентской, куда и входило правительство. Сейчас же, после реформы, часть исполнительной власти отобрали у президента. Теперь получается, что предложенным объединением (вокруг Ющенко) пытаются "делить чужое добро". ;)
      Иначе говоря, не мытьём, так катаньем пытаются оставить оторванный было кусок исполнительной власти за собой. К имеющимся ранее (до политреформы) противоречиям, которых было предостаточно при любом утверждении/снятии правительства, сейчас добавились новые. Если раньше ВР могла только контролировать президентскую власть, а следовательно и правительство, то сейчас ВР будет обязана и назначать, и контролировать правительство. Она-то и с контролем раньше не могла по-человечески справиться, а тут ей на голову свалилось ещё одно "счастье" - назначать, а потом и отвечать за правительство. Ввиду коллективного характера власти, ответственность будет коллективная, т.е. - ничья.
      Чтобы она - ответственность - была всё же чья-то, надо очень большой срок по устаканиванию ситуации. Надо набраться опыта, обрасти положениями и уставами, и т.д. Италия, например, после войны потратила на это лет тридцать. Сомневаюсь, что уровень дикости в Украине намного меньше, чем в Италии тех лет.
      Это я к тому, что Ющенко надо всячески поддерживать, чтобы вернуть политреформу "в зад".
      Что же касается текущего момента, то вмешательство одной ветки власти в делёж портфелей в другой - путь, который ЕЩЁ БОЛЬШЕ подливает масла в огонь и без того имеющихся противоречий. Возможно, команда президента и ставит себе эту цель - довести проблему до полного беспорядка, чтобы народ подтолкнул депутатов приползти к царю на коленях и вручить ему жезл (булаву) со словами покаяния.

      > Специфика ситуации состояла в том, что при формировании правительства и сопутствующей торговле год назад каждая из участвующих в нем политических сил исходила только из своих представлений о собственной значимости. После мартовских выборов ситуация в корне другая - каждая из этих политических сил получит электоральную оценку, от которой так просто не отмахнешся.

      Главная проблема будет в том, что пост премьера прилично опережает все другие посты. Вот вы, например, приравниваете его к трём первым заместителям. Другой - к двум. Третий - к одному + трём главам подкомитетов. Четвёртый - ...
      А теперь подумаем что произойдёт, если той партии, которая получит большинство (среди партий в коалиции), дадут возможность выставлять своего премьера. Представьте себе, что эта партия получила только на одно-два места больше в ВР. Незначительное преимущество при выборах даёт возможность получить значительное преимущество после. Проблема усугубляется тем, что две другие партии из возможной коалиции могут возражать против именно этого премьера, т.к. в сумме они получили намного больше голосов, чем "победившая".

      Поэтому в цивилизованном мире, например, при выборах директора акционерного общества, принято голосовать не голосами акционеров, а акциями. Человек, имеющий десять акций, имеет больше прав на выбор того или иного директора, чем тот, который имеет одну акцию. И это понятно - тот, кто имеет десять подойдёт к вопросу более ответственно.

      Что-то наподобие этого должно быть и в договоренностях по коалиции. Каждая должность, начиная с премьерской, должна быть предварительно ОЦЕНЕНА в количестве "акций"-голосов. Тогда распределение должностей будет более-менее справедливым.

      > Например, как человек, поддерживающий БЮТ (хотя и голосующий по тактическим соображениям за ПРП)...
      Я когда-то тоже думал, что у избирателя могут быть какие-то тактические соображения. Долго над этим думал. При каждых выборах там и тут (в Сан-Франциско). Пришёл к выводу, что у избирателя не может, и не должно быть никаких тактических соображений, кроме собственной "совести джигита". Всегда надо голосовать за того, кого считаешь лучшим. Иначе, в итоге, сам себя обманываешь. Я могу это доказать, но сейчас не время.

      > ... я буду не согласен, если, набрав больше всех голосов среди членов коалиции, БЮТ откажется от борьбы за пост премьера.
      Конечно!!! Это просто предательство своих избирателей. Они-то голосовали за партию не для того, чтобы она дурака валяла. Это всё равно, что болельщики "Динамо" согласятся с тем, что ПЕРЕД НАЧАЛОМ соревнования, тренер или капитан скажет - похоже, что мы всё равно слабее "Спартака", так сэкономим силы и отдадим ему матч за так.

      > Компенсация за такой отказ должна быть очень существенной, чтобы я как избиратель поддерживал БЮТ и дальше.
      Да, УЖ! Причины отказа должны всех избирателей очень убедительно убедить.;)

      >
      > В предложении БЮТ по поводу коалиции содержится понимание этого факта. Фактически они предлагают систему, похожую на систему драфта в североамериканском профессиональном спорте.
      Недостаток я указал выше. Там же и другой - компромиссный - вариант.

      > Тут мы, наконец, подошли к предложению НСНУ. То, что НСНУ предлагает признать Ющенко политическим лидером коалиции и хочет получить пост премьера вне зависимости от результатов выборов - в этом ничего самого по себе крамольного нет. Хотеть не вредно.
      Дело в том, что у Юли намного более цивилизованный вариант - распределение должностей в зависимости от набранных голосов. И то - в виду упрощенности формулы (зависимости) в этом варианте таится много подводных камней.
      Что тогда говорить о варианте НСНУ. Назад - к дикарям. К понятиям!

      > ...Но любой ведущий переговоры с позиции силы, при этом силой этой реально не обладающий, скорее жалок и смешон, чем страшен.
      Согласен. Ющенко по определению не может действовать с позиции силы. И не только потому, что у него этой силы нет. Он по характеру не такой. И есть масса примеров лидеров с мягким характером, но успешно управляющих странами. Просто, не надо путать волю и силу. Вернее, силу воли с административно-командной властью.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.25 | damoradan

       Re: С каких углов не смотри, а всё жопа получается ;)

       SpokusXalepniy пише:
       > damoradan пише:
       > > SpokusXalepniy пише:

       > Чтобы она - ответственность - была всё же чья-то, надо очень большой срок по устаканиванию ситуации. Надо набраться опыта, обрасти положениями и уставами, и т.д. Италия, например, после войны потратила на это лет тридцать. Сомневаюсь, что уровень дикости в Украине намного меньше, чем в Италии тех лет.
       > Это я к тому, что Ющенко надо всячески поддерживать, чтобы вернуть политреформу "в зад".
       Очень странный вывод, особенно учитывая следующий абзац. Совершенно очевидно, что Ющенко и его команда не умеют цивилизованно использовать полномочия президента. И пусть этого сто раз не умеет делать представительский орган власти, пусть ему понадобиться 30 лет, чтобы научиться это делать, но как по мне, лучше плохая демократия, чем хорошая диктатура.
       > Что же касается текущего момента, то вмешательство одной ветки власти в делёж портфелей в другой - путь, который ЕЩЁ БОЛЬШЕ подливает масла в огонь и без того имеющихся противоречий. Возможно, команда президента и ставит себе эту цель - довести проблему до полного беспорядка, чтобы народ подтолкнул депутатов приползти к царю на коленях и вручить ему жезл (булаву) со словами покаяния.
       >
       > > Специфика ситуации состояла в том, что при формировании правительства и сопутствующей торговле год назад каждая из участвующих в нем политических сил исходила только из своих представлений о собственной значимости. После мартовских выборов ситуация в корне другая - каждая из этих политических сил получит электоральную оценку, от которой так просто не отмахнешся.
       >
       > Главная проблема будет в том, что пост премьера прилично опережает все другие посты. Вот вы, например, приравниваете его к трём первым заместителям. Другой - к двум. Третий - к одному + трём главам подкомитетов. Четвёртый - ...
       > А теперь подумаем что произойдёт, если той партии, которая получит большинство (среди партий в коалиции), дадут возможность выставлять своего премьера. Представьте себе, что эта партия получила только на одно-два места больше в ВР. Незначительное преимущество при выборах даёт возможность получить значительное преимущество после. Проблема усугубляется тем, что две другие партии из возможной коалиции могут возражать против именно этого премьера, т.к. в сумме они получили намного больше голосов, чем "победившая".
       >
       > Поэтому в цивилизованном мире, например, при выборах директора акционерного общества, принято голосовать не голосами акционеров, а акциями. Человек, имеющий десять акций, имеет больше прав на выбор того или иного директора, чем тот, который имеет одну акцию. И это понятно - тот, кто имеет десять подойдёт к вопросу более ответственно.
       >
       > Что-то наподобие этого должно быть и в договоренностях по коалиции. Каждая должность, начиная с премьерской, должна быть предварительно ОЦЕНЕНА в количестве "акций"-голосов. Тогда распределение должностей будет более-менее справедливым.

       Это как раз то, что я имел в виду, и о чем говорил в другом посте. Предложение БЮТ имеет смысл только при наличии такой оценки. Но я считаю, что об этом можно договориться и после выборов, тем более, что подобные схемы уже разрабатывались в данной коалиции.

       При этом пример акционерных обществ удачен, но не в том смысле, о котором говорите Вы. Сплошь и рядом встречаются схемы, при которых кол-во акций не соответсвует кол-ву власти, которое имеет акционер в том или ином вопросе (право вето, золотая акция, неголосующие акции и т.д.). Допускаю, что при всем желании договориться, чтобы количество "баллов" власти соответствовало электоральному результату партии, держатели "золотой акции" (например, Литвин при определенных раскладах) получат больше власти, чем им "положено".
       >
       > > Например, как человек, поддерживающий БЮТ (хотя и голосующий по тактическим соображениям за ПРП)...
       > Я когда-то тоже думал, что у избирателя могут быть какие-то тактические соображения. Долго над этим думал. При каждых выборах там и тут (в Сан-Франциско). Пришёл к выводу, что у избирателя не может, и не должно быть никаких тактических соображений, кроме собственной "совести джигита". Всегда надо голосовать за того, кого считаешь лучшим. Иначе, в итоге, сам себя обманываешь. Я могу это доказать, но сейчас не время.
       Я тоже когда-то думал, что нет такой ситуации, при которой не стоит идти на выборы. Но пришел 1999й год, и я на выборы не пошел, чтобы потом не гордиться, как Свистович, тем, что он проголосовал за Симоненко. Считаю, что поступил правильно. Неправильно я поступил в 1998м, когда не проголосовал за ПРП (хотя поддерживал их), потому что считал, что они не наберут 4%. А они набрали 3.5%. Так что данное голосование для меня - возможность отдать им долг. Кроме этого, я забираю Шутеровский голос у НСНУ, а ПРП никогда не поддержит узурпаторские наклонности гаранта и его команды.
       >
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.26 | Михайло Свистович

        Re: С каких углов не смотри, а всё жопа получается ;)

        damoradan пише:
        >
        > Я тоже когда-то думал, что нет такой ситуации, при которой не стоит идти на выборы. Но пришел 1999й год, и я на выборы не пошел

        Тобто зайняли страусячу безвідальну позицію

        >
        > Считаю, что поступил правильно

        Неправильно. Бо вибори відбулись і без Вас, а Ви своїм шансом вплинути на ситуацію в країні не скористались.

        >
        > Неправильно я поступил в 1998м, когда не проголосовал за ПРП

        А отут Ви вчинили правильно.

        >
        > потому что считал, что они не наберут 4%

        Вони й не набрали

        >
        > А они набрали 3.5%

        Тобто Ви б нічим їм не допомогли своїм голосом, зате інша партія втратила б його.
    • 2006.01.25 | Мартинюк

     Не хочете біля Ющенка- доведеться біля Януковича.

     Юля ніколи не набере голосів аби переплюнути Януковича з його коаліцією. Вона не набере навіть голосів аби обігнати "Нашу Україну".
     Знаючи "принциповість" Юлі - "або здавайтеся ( мене на залізну прем"єршу) або я вам капець зроблю", можна очікувати що Юля таки піде робити цей "капець" у обжитому вже нею політблоці "БЛЯТ-НеТак" .

     Вірогідність що група "Наша Україна"-УНП-ПРП ( які скоріше всього домовляться) підуть на пропновану капітуляцію - дуже мала - вони ж бо прекрасно розуміють що Юля почне їх всіх мочити наступного ж дня. Юлі ж віцепермєрство не потрібне - на цій посаді ЄЕСУ не реставруєш ...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.25 | damoradan

      Не хотите с Юлей - идите к Януковичу

      Мартинюк пише:
      > Юля ніколи не набере голосів аби переплюнути Януковича з його коаліцією. Вона не набере навіть голосів аби обігнати "Нашу Україну".
      Тут не далее как вчера Ваш соратник выступал против произнесения предвыборных заклинаний. У древних славян не было бога избирательных кампаний.

      > Знаючи "принциповість" Юлі - "або здавайтеся ( мене на залізну прем"єршу) або я вам капець зроблю",
      Как там у Свистовича - "врать не хорошо". Посмотрите предложение БЮТ по созданию коалиции. Персональную кандидатуру премьера пока предложил только НСНУ, да будет Вам известно.

      можна очікувати що Юля таки піде робити цей "капець" у обжитому вже нею політблоці "БЛЯТ-НеТак" .
      Ну так будет капец - это ж для Вас хорошо. Что-ж так распереживались-то, а?
      >
      > Вірогідність що група "Наша Україна"-УНП-ПРП ( які скоріше всього домовляться)
      А УНП там откуда? Или они будут создавать коалицию за пределами парламента? Опять в Украинском Доме?

      підуть на пропновану капітуляцію - дуже мала - вони ж бо прекрасно розуміють що Юля почне їх всіх мочити наступного ж дня.
      И что ж они, горемычные, делать будут-то? Пойдут к ПР, КПУ или "нашей Наташе"?

      Юлі ж віцепермєрство не потрібне - на цій посаді ЄЕСУ не реставруєш ...
      А на должности премьера - восстановишь?
    • 2006.01.26 | catko

     а навязування де?

     SpokusXalepniy пише:

     > Призыв НСНУ объединиться вокруг президента - это косвенное нарушение Конституции.

     ні

     > Можно предлагать объединиться вокруг кого угодно, в том числе и вокруг президента, но нельзя наязывать объединение вокруг президента ЧЛЕНАМ ДРУГОЙ ВЕТВИ ВЛАСТИ, а именно - депутатам ВР. Они, когда голосуют за президентские указы и инициативы, тем самым поддерживают или не поддерживают президента. В ЭТОМ ВЕСЬ СМЫСЛ понятия РАЗДЕЛЕНИЯ ВЛАСТЕЙ.

     так. тільки де тут навязування? подайте в суд на януковича чи кравчука - чому вони вам навязують своєю щопівгодинною рекламою самих себе любимих?

     > Представим себе, что такой же призыв по объединению прозвучал бы по отношению к судебной власти. Ну, например: Товарищи судьи Верховного Суда! Ради стабильности Украины, ради идеалов оранжевой революции, ради наших детей... объединимся вокруг президента Ющенко (вокруг Кучмы уже не надо)!

     нормально. а заклик "україна понад усе!" вам не муляє?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.28 | SpokusXalepniy

      Вы ж знаете, что у меня паранойя. Яснее объяснять не могу.

      catko пише:
      > SpokusXalepniy пише:
      > > Призыв НСНУ объединиться вокруг президента - это косвенное нарушение Конституции.
      > ні
      На такие "аргументы а'ля Свистович" - у меня контраргументов нет.

      > > Можно предлагать объединиться вокруг кого угодно, в том числе и вокруг президента, но нельзя наязывать объединение вокруг президента ЧЛЕНАМ ДРУГОЙ ВЕТВИ ВЛАСТИ, а именно - депутатам ВР. Они, когда голосуют за президентские указы и инициативы, тем самым поддерживают или не поддерживают президента. В ЭТОМ ВЕСЬ СМЫСЛ понятия РАЗДЕЛЕНИЯ ВЛАСТЕЙ.
      > так. тільки де тут навязування?
      Бессмертный от имени НСНУ заявил: "...наша пропозиція зводиться до створення коаліції навколо Президента..."
      Так что здесь сказано? Сказано, что пропозиция СВОДИТСЯ к созданию коалиции вокруг ПРЕЗИДЕНТА. Это и есть навязывание бывшим соратникам по оранжевой революции объединиться. Но партии, оказывается, должны объединяться не на равных началах, и даже не вокруг одной ПАРТИИ (например, НСНУ), а вокруг президента. На основании какой логики при выборах по партийным спискам предлагается объединяться вокруг президента? А почему не вокруг председателя ВР и Верховного Суда?
      Кроме того, почему надо объединяться вокруг ПРЕЗИДЕНТА Ющенко, если главным в избирательном блоке НСНУ является Ехануров? Как это вообще понимать? Получается, что Ехануров соломенное чучело в НСНУ.
      С учетом того, что все ветки власти по Конституции равны, и не может ни одна из них превалировать, с учетом этого такой призыв нарушает конституционные принципы.

      > ...подайте в суд на януковича чи кравчука - чому вони вам навязують своєю щопівгодинною рекламою самих себе любимих?
      А за кого же им агитировать? За вас что ли? Они же агитируют за себя как членов (главарей) партии. Вот если бы они предложили объединиться вокруг главы ВР... Заметьте, не вокруг Литвтна, а вокруг именно главы ВР, то их тогда бы можно было бы приравнять к Бессмертному. Но пока похоже, что у них ума больше, и они этого не делают.

      > > Представим себе, что такой же призыв по объединению прозвучал бы по отношению к судебной власти. Ну, например: Товарищи судьи Верховного Суда! Ради стабильности Украины, ради идеалов оранжевой революции, ради наших детей... объединимся вокруг президента Ющенко (вокруг Кучмы уже не надо)!
      > нормально. а заклик "україна понад усе!" вам не муляє?
      А причем тут "україна понад усе!"?
      Тем более, что это поцоватый лозунг, т.к. в понятие "украина" (да ещё и с маленькой буквы) каждый вкладывает своё - в меру своей испорченности.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.28 | catko

       про україну лозунг поцоватий тільки для москаля

       SpokusXalepniy пише:
       > catko пише:
       > > SpokusXalepniy пише:
       > > > Призыв НСНУ объединиться вокруг президента - это косвенное нарушение Конституции.
       > > ні
       > На такие "аргументы а'ля Свистович" - у меня контраргументов нет.

       добре - аргументую. 1) порушення конституції або є або нема. "косвенное" порушення конституції це з розряду "майже вагітна".
       2) обєднатись - не означає "вступити в партію", "продатись", "найнятись". наприклад фраза "українська нація об'єдналась під час газової кризи" не означає "всі пішли працювати в нафтогаз".

       > > > Можно предлагать объединиться вокруг кого угодно, в том числе и вокруг президента, но нельзя наязывать объединение вокруг президента ЧЛЕНАМ ДРУГОЙ ВЕТВИ ВЛАСТИ, а именно - депутатам ВР. Они, когда голосуют за президентские указы и инициативы, тем самым поддерживают или не поддерживают президента. В ЭТОМ ВЕСЬ СМЫСЛ понятия РАЗДЕЛЕНИЯ ВЛАСТЕЙ.
       > > так. тільки де тут навязування?
       > Бессмертный от имени НСНУ заявил: "...наша пропозиція зводиться до створення коаліції навколо Президента..."
       > Так что здесь сказано? Сказано, что пропозиция СВОДИТСЯ к созданию коалиции вокруг ПРЕЗИДЕНТА. Это и есть навязывание бывшим соратникам по оранжевой революции объединиться. Но партии, оказывается, должны объединяться не на равных началах, и даже не вокруг одной ПАРТИИ (например, НСНУ), а вокруг президента. На основании какой

       "навязувати" - означає створювати такі умови, що ти не маєш куди подітись і рано чи пізно зробиш так, як тобі "навязують". а в даному випадку є "заклик", можливо "пропозиція".

       >логики при выборах по партийным спискам предлагается объединяться вокруг президента? А почему не вокруг председателя ВР и Верховного Суда?
       > Кроме того, почему надо объединяться вокруг ПРЕЗИДЕНТА Ющенко, если главным в избирательном блоке НСНУ является Ехануров? Как это вообще понимать? Получается, что Ехануров соломенное чучело в НСНУ.

       тому що ющенко це вже діючий президент та гарант конституції на 5 років. а єхануров, вр сьогодні і т.п - це тимчасові фігуранти які через пару місяців будуть невідомо де.
       якщо ви не вловили основного меседжу - що об'єднання повинно бути стратегічним для досягнення користі для всієї держави в найближчі роки , а сприймаєте (вірніше "навязуєте" :-) ) це як партійні маніпуляції, значить вам треба трошки замість газет і форуму почитати наприклад щось добре і вічне з класичних художніх книжок.

       > С учетом того, что все ветки власти по Конституции равны, и не может ни одна из них превалировать, с учетом этого такой призыв нарушает конституционные принципы.

       не маніпулюйте. спільна політика різних гілок влади на загальнодержавному рівні не означає що вся влада перейшла в руки однієї з гілок і ця гілка стала домінуючою. і взагалі в мене враження що все це ви говорите виключно в контексті "опозиційна вр воює з диктатором президентом". можливо окремі елементи цього і є але це все передвиборчі технології і через пів року ніякого значення мати не будуть.

       > > ...подайте в суд на януковича чи кравчука - чому вони вам навязують своєю щопівгодинною рекламою самих себе любимих?
       > А за кого же им агитировать? За вас что ли? Они же агитируют за себя как членов (главарей) партии. Вот если бы они предложили объединиться вокруг главы ВР... Заметьте, не вокруг Литвтна, а вокруг именно главы ВР, то их тогда бы можно было бы приравнять к Бессмертному. Но пока похоже, что у них ума больше, и они этого не делают.

       ні вони агітують за себе як за тих, хто завтра візьме владу в руки і зробить нам "донбас назавжди". тут набагато більше антиконституційного ніж в закликах обєднатись якщо йти за вашою логікою.
       стосовно литвина - тільки його реклама де він помаранчевих з синіми з мудрим видом шнурочком звязує чого варта.


       > А причем тут "україна понад усе!"?
       > Тем более, что это поцоватый лозунг, т.к. в понятие "украина" (да ещё и с маленькой буквы) каждый вкладывает своё - в меру своей испорченности.

       з того би й починали, а то морочите голову своєю поцоватою логікою. тільки час потратив на вас.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.28 | SpokusXalepniy

        Что выпало в осадок?

        Итоги такие:

        1. Есть призыв Бессмертного к оранжевым : предвыборное объединение возможно путём создания коалиции вокруг президента.

        2. Я нахожу, что это некорректно по отношению к бывшим соратникам по революции, а корректным (но не обязательно правильным) было бы сказать так: Объединение возможно вокруг партии НСНУ (или вокруг Еханурова, что то же самое).

        3. Вы продолжаете настаивать, что вовлечение в предвыборную борьбу президента, это нормально, а моё замечание - нет.

        Под этими итогами я ставлю свою подпись:
        Осознал, продолжаю настаивать на своём________Спокус Халепный

        Дело за вами.

        P.S.
        catko пише:
        > SpokusXalepniy пише:
        > > А причем тут "україна понад усе!"? Тем более, что это поцоватый лозунг, т.к. в понятие "украина" (да ещё и с маленькой буквы) каждый вкладывает своё - в меру своей испорченности.
        > ...з того би й починали, а то морочите голову своєю поцоватою логікою. тільки час потратив на вас.
        Предлагаемый вами лозунг скопирован с гитлеровского "Германия превыше всего!" Сам по себе, для немца, он довольно заманчивый. И ничего в нём страшного нет.
        Однако жизнь показала, к чему это может привести, когда им пользуются демагоги высшей пробы.

        Чтобы не повторять тех же самых ошибок, сначала нужно себе представить крайнее воплощение этой идеи в жизнь, а именно - когда его (лозунг) дословно будут выполнять ВСЕ. В смысле - народы каждой отдельно взятой страны.

        Для простоты, представьте себе обычное село и каждая хата начала бы жить по этому лозунгу. Или жильцы квартир в многоквартирном доме.

        Поэтому в цивилизации существуют объединения. Их можно назвать общим словом - содружества. Они вынуждены делить общую часть подъезда, починку водопровода, уборку мусора, охрану помещений и т.д. и т.п.
        Точно так же - в селе, в городе, районе.
        Точно так же - между странами.

        Ещё пример не менее простой. Вам бы было всё равно, если бы к примеру Польша, провозгласившая ВАШ лозунг, начала бы во имя Польши, которая превыше всего, строить на границе с Украиной какой-нибудь смердящий завод?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.28 | catko

         я не інтернаціоналіст і не глобаліст.тому не хочу тратити час(-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.29 | SpokusXalepniy

          А до чого тут інтернаціоналіст і глобаліст?

          Ніякого відношення до обговорюваної теми проблеми інтернаціоналізму і глобалізму не мають.
   • 2006.01.25 | Shooter

    з порядною порцією бла-бла-бла

    damoradan пише:
    >
    >Микола Томенко: якби такий підхід діяв протягом року президентства Ющенка, не було би підписання сумнозвісного Меморандуму Ющенка-Януковича,

    як наслідок шантажу тов. Тимошенко під час призначення нового уряду

    >забезпечення недоторканності депутатам всіх рівнів.

    за яке майже одноголосно проголосувала фракція БЮТ у ВР

    >Не сталося би і призупинення виконання судового рішення про визнання незаконною приватизації Нікопольського заводу феросплавів (незаконність продажу цього підприємства структурам, пов’язаним з Пінчуком, зараз підтвердив Верховний Суд України)

    лише ЗАРАЗ. повторюю, лише ЗАРАЗ. чи Томенко вважає, що виконавча влада повинна впливати на суди?

    >Тому об’єднуватися для створення парламентської більшості потрібно на базі ідеологічних засад і програмних принципів

    Ну що ж, хоч тепер (після того, як БЮТ, практично, втратила шанси бути 2-ю на виборах) дійшло - як потрібно об'єднуватися. І що гасло "Юля-прем'єр" вже не є актуальним, а актуальним є хоча би "Юля у владі".

    Прослідкуємо за розвитком ситуації.
   • 2006.01.25 | Карт

    Re: Ответ БЮТ (л)

    Ющенко-Безсмертний поки що демонструють лише кучмівський спосіб керування.
    Найбільше, що їх бентежить - то втрата деяких суттєвих повноважень президентом. За таких обставин вони втрачають вагу у великому бізнесі, а саме можливістю здобути цю вагу і була мотивована участь друзів і кумів у помаранчовій революції.
    Тимошенко природним чином намагається здобути найвищу посаду у державі, бо без неї не можна буде вибудовувати Україну на демократичних засадах - друзі і куми не дадуть.
  • 2006.01.25 | damoradan

   Ответ ПРП (л)

   http://www.korrespondent.net/main/143205

   "Пора-ПРП": Предложение "Нашої України" может подорвать создание коалиции

   Корреспондент.net
   25 Января 2006, 13:20

   Избирательный блок "Пора-ПРП" заявляет, что предложение "Нашої України" внести в соглашение о коалиции в будущей Верховной Раде распределение должностей может подорвать процесс создания этой коалиции, передает УНИАН.

   Лидер Гражданского блока Пора-ПРП Владислав Каськив считает, что предложения со стороны "Нашої України" внести в соглашение о коалиции в будущем парламенте "какое-то распределение властных должностей" могут "подорвать" процесс создания этой коалиции.

   Как сообщили в пресс-службе Пора-ПРП, по словам Каськива, 24 января в адрес Гражданского блока Пора-ПРП поступило письмо за подписью председателя Политсовета Блока "Наша Україна" Романа Безсмертного. "Политическая ситуация, сложившаяся сегодня в государстве, свидетельствует о необходимости объединения сил, которые в 2004 году отстаивали на Майдане свободу и демократию в Украине", - отмечает Безсмертный. Это письмо свидетельствует о поддержке "Нашою Україною" инициативы, с которой 19 января выступил блок ПОРА-ПРП, считает Каськив. "То, что и "Наша Україна", и БЮТ так оперативно отреагировали на наше предложение создать коалицию в будущем парламенте, свидетельствует о том, что принципы постепенно становятся важнее мелких интересов", - говорит он. В то же время Каськив заметил, что предложения со стороны "Нашої України" внести в соглашение какое-то распределение властных должностей "могут этот процесс подорвать".

   "Мы настоятельно предлагаем создание коалиции в будущем парламенте без каких-либо предварительных условий типа: признание кого-то лидером блока или кого-то - потенциальным премьер-министром. Главное сегодня - четко и ясно заявить обществу, что такая коалиция будет, и что никаких переговоров ни с криминальными политиками, ни с кучмистами никто из нас вести не будет. А затем мы обо всем сможем договориться", - так прокомментировал лидер Пора-ПРП эту ситуацию.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.25 | ОРИШКА

    Re: Блин, эти НеСуНи допрыгаются

    Такое впечатление, что нарочно носом крутят. Уже между фанами Ю и Ю идет нешуточное мочилово, януков и забыли.

    Дурной народец. Салтыков-Щедрин, Чаадаев, Винниченко - о восточно-славянской душе.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.25 | Мартинюк

     Ну Каськів це не ПРП

     А ПРП відоме тим що мізки у них на постійно не відключаються.

     А щодо мочіння, то наразі прихильник Юлі намагаються продовжувати мочити Ющенка як це вони роблять з серпня-вересня. Просто в них це зараз не виходить так добре як раніше, і вони через це дуже ображаються на прихильників Ющенка. Їм здається що то вони в тому винні що народу не дуже подобається ідея відключити газ і до настання літа грітися у Сткгольмському суді.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.25 | Сергій Кабуд

      а чому відключити? відкачувати по тій угоді яка є зараз

      хай кацапня подає в суд
    • 2006.01.25 | ans

     Мочилово начала Юля отставкой пра-ва в тяжелый момент(-)

    • 2006.01.26 | catko

     а юлька з "боротьбою за національні ітереси" вже дострибалась(-)

   • 2006.01.26 | tomcat

    как был шпана, шпаной и остался. вечный студент-революционер (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | Михайло Свистович

     Не ображайте студентів-революціонерів

     Бо ті, хто обзиває є шпаною, насправді не мають за плечима нічого, нічого не роблять і навіть не вміють, окрім надування щік.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.26 | tomcat

      это я любя. хотя мы в Одессе тоже сложа руки не сидели (-)

  • 2006.01.25 | damoradan

   Ответ Тимошенко (л)

   http://www.korrespondent.net/main/143228

   Тимошенко не воспринимает предложения "Нашої України" по созданию коалиции

   Корреспондент.net
   25 Января 2006, 15:10

   Тимошенко заявляет, что не воспринимает проект соглашения о создании коалиции, предложенный "Нашою Україною", передает УНИАН.

   Лидер БЮТ Юлия Тимошенко заявляет, что не воспринимает проект соглашения о создании коалиции, предложенный избирательным блоком "Наша Україна".

   Как сообщили в пресс-службе БЮТ, выступая в прямом эфире днепропетровского "9 канала" вечером 24 января, Юлия Тимошенко продемонстрировала телезрителям проект соглашения о создании коалиции, полученный от председателя политсовета "Нашої України" Романа Безсмертного.

   "В этом проекте лишь на двух страницах речь идет о самой сути соглашения, а остальные десять страниц занимают списки распределения должностей", - сообщила она.

   "Я не воспринимаю такой способ заключения договоренностей, и не считаю Безсмертного консолидирующей силой", - заявила Тимошенко.

   На вопрос ведущего, отправила ли она ответ Роману Безсмертному, экс-премьер ответила, что в этом нет необходимости. "Жизнь расставит все на свои места", - добавила Тимошенко.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.25 | Shooter

    Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

    ...виступав за подібну форму угоди, а Юля пубілчно і громогласно заявляла, що ПМ-ом гідні бути лише або вона, або Янукович.

    А от зараз, коли Юля розуміє, що, швидше всього, на виборах буде третьою - принцип апріорного розподілу посад, згідно якого їй ПМ не світить, відразу перестав її задовільняти.

    В черговий раз - прояв діалектично-комсомольського мислення. ;)

    Хоча саму ідею конструкції "угоди про принципи" я, звісно, підтримую.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.25 | Карт

     Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

     Невже не зрозуміло, що в країні нема, окрім Юлі, інших можливих ПМ?
     Якщо, звичайно, мати на увазі створення стійкої влади, до якої буде довіра народу. То вам важливі шашечки чи їхати треба?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.25 | Андрій З.

      Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

      Карт пише:
      > Невже не зрозуміло, що в країні нема, окрім Юлі, інших можливих ПМ?
      > Якщо, звичайно, мати на увазі створення стійкої влади, до якої буде довіра народу. То вам важливі шашечки чи їхати треба?

      В Україні є багато можливих ПМ. Але Юля -- як раз не можливий ПМ.
      При ній не буде ні стійкої влади ні довіри народу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.25 | Карт

       Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

       Консолідації народу і влади не відбудеться, допоку нових кучмістів - Несунів не відігнати від корита. І, навпаки, без Ющенка Юля швидко консолідує націю.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.25 | Shooter

        Бла-бла-бла

        Карт пише:
        > Консолідації народу і влади не відбудеться, допоку нових кучмістів - Несунів не відігнати від корита. І, навпаки, без Ющенка Юля швидко консолідує націю.

        угу. наприклад, масовим записом відвертих кучморилих, чєловєчків Піськуна, Притики та "самава чєснава (екс)суддю всєх врємьон" Замковенка у свою майбутню парламентську фракцію.

        Або методами, притаманними Сталіну. Дали би владу - в одну мить би "консолідувала".
       • 2006.01.26 | Михайло Свистович

        Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

        Карт пише:
        > Консолідації народу і влади не відбудеться, допоку нових кучмістів - Несунів не відігнати від корита.

        А потім нових кучмістів юлюнів не відігнати відкорита, а потім нових кучмістів...

        > І, навпаки, без Ющенка Юля швидко консолідує націю.

        Блажен, хто вірує.
     • 2006.01.25 | Shooter

      Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

      Карт пише:
      > Невже не зрозуміло, що в країні нема, окрім Юлі, інших можливих ПМ?

      Чесно - ні

      > Якщо, звичайно, мати на увазі створення стійкої влади, до якої буде довіра народу. То вам важливі шашечки чи їхати треба?

      Стійка влада є можливою лише у випадку, якщо буде опиратися на стійку владну коаліцію. Як вже тут було не раз зауважено, головною проблемою Юлі є те, що її не хочуть бачити ПМ-ом (і цілком логічно, як на мене) жоден з потенціальних членів коаліції "оранжеві+".

      Окрім БЮТ, звісно. Але оскільки БЮТ в такій коаліції більшости не буде мати, поста ПМ-а Юлі не бачити. Такі закони демократії.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.25 | damoradan

       Вранье

       Shooter пише:
       Як вже тут було не раз зауважено, головною проблемою Юлі є те, що її не хочуть бачити ПМ-ом (і цілком логічно, як на мене) жоден з потенціальних членів коаліції "оранжеві+".

       Где цитаты? По поводу НСНУ можете не беспокоиться. Где высказывания от первого лица о том, что СПУ, БЛитвина и ПРП-Пора никогда не проголосуют за Юлю-премьера?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.25 | Shooter

        :)

        damoradan пише:
        > Shooter пише:
        > Як вже тут було не раз зауважено, головною проблемою Юлі є те, що її не хочуть бачити ПМ-ом (і цілком логічно, як на мене) жоден з потенціальних членів коаліції "оранжеві+".
        >
        > Где цитаты?

        Я Вас можу спитатися протилежне: а де цитати, що хочуть бачити? :)

        > По поводу НСНУ можете не беспокоиться. Где высказывания от первого лица о том, что СПУ, БЛитвина и ПРП-Пора никогда не проголосуют за Юлю-премьера?

        Щодо Ми - так, скажімо, не остання в них людина - Єрємєєв, - публічно висловлювався про Юлю "сильно критично".

        Якщо ж мої слова, як Ви кажете, - брехня, - то чого так хвилюєтеся? ;) Якщо за Юлю-ПМа будуть і СПУ, і Литвин, і ПРП, то вона без особливих проблем отримає пост ПМ-а...тільки от не будуть перераховані підтримувати Юлю в її прагнені на ПМа...хочете побитися об заклад? ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.25 | observer

         Схоже юлєфани щиро не вірять

         що для переважної більшості депутатів СПУ НПУ ПРП юляпрем'єр, коли вони побачили цо то є,- чи не гірше ніж Яник...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.26 | Михайло Свистович

          Re: Схоже юлєфани щиро не вірять

          observer пише:
          > що для переважної більшості депутатів СПУ НПУ ПРП юляпрем'єр, коли вони побачили цо то є,- чи не гірше ніж Яник...

          таки краще, ніж Яник
       • 2006.01.25 | observer

        До речі про хамство (ред.)

        Щоб називати щось таким гучним словом - вранье - треба мати прозапас слова когось з вами названих, хто б назвав юлю прийнятним премєром. А до того часу дозвольте покладатись на слова сказані мені не останніми особами і ПРП і СПУ і НПУ - "Тількі не Юля!!!"

        damoradan пише:
        > Где высказывания от первого лица о том, что СПУ, БЛитвина и ПРП-Пора никогда не проголосуют за Юлю-премьера?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.25 | damoradan

         Re: До речі про хамство

         observer пише:
         > Щоб називати щось таким гучним словом - вранье - треба мати прозапас слова когось з вами названих, хто б назвав юлю прийнятним премєром. А до того часу дозвольте покладатись на слова сказані мені не останніми особами і СПУ і СПУ і НПУ - "Тількі не Юля!!!"
         >
         > damoradan пише:
         > > Где высказывания от первого лица о том, что СПУ, БЛитвина и ПРП-Пора никогда не проголосуют за Юлю-премьера?

         СПУ два раза для убедительности? Во-первых, если у Вас есть цитаты, Вы и подтверждайте слова Шутера. А я не буду Вам доказывать, что я не дурак, потому что никто не говорил Вам обратного.

         Меня нелегко вывести из себя, но требование "докажи, что ты не верблюд" - это уже просто безобразие. Я ведь не говорил, что Юля обязательно будет премьером. Я просто хочу, чтобы Шутер либо перестал говорить, что не будет, либо привел цитаты.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.25 | Shooter

          cаме про хамство

          damoradan пише:
          > Я просто хочу, чтобы Шутер либо перестал говорить, что не будет, либо привел цитаты.

          Спробуйте навести цитату про те, що перераховані підтримують Юлю на посту прем'єра.
        • 2006.01.25 | observer

         Мороз про майбутню коаліцію

         Більшість буде створена. Імовірно, в її основі будуть партії, умовно кажучи, з Майдану. Вважаю, що до більшості увійдуть і частина тих, хто сьогодні вважає себе опозицією. Наприклад, Партія регіонів. Це сприятиме зняттю напруження по лінії "Схід-Захід".
         http://www.pravda.com.ua/conf/moroz_2006.htm
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.25 | damoradan

          Ха-ха, думали поленюсь прочитать?

          observer пише:
          > Більшість буде створена. Імовірно, в її основі будуть партії, умовно кажучи, з Майдану. Вважаю, що до більшості увійдуть і частина тих, хто сьогодні вважає себе опозицією. Наприклад, Партія регіонів. Це сприятиме зняттю напруження по лінії "Схід-Захід".
          > http://www.pravda.com.ua/conf/moroz_2006.htm

          Чего ж Вы дальше-то не цитируете? Или думаете, что надергаете тут и там, Вам и поверят?

          Привожу все имеющие отношение к будущим выборам цитаты. Из свежего - пожалуй только то, что Мороз впервые допустил возможность участия в коалиции Майдановских партий Партии Регионов. Ну что же, социалистов нельзя take for granted.

          И специально для Вас с Шутером - ответ на прямой вопрос о премьерстве Тимошенко. Неужели пропустили цитатку?

          Питання: Добрий день.
          Скажіть, як Ви оцінюєте заяву пана Зварича від 24 січня про те, що Президент може погодитись або не погодитись вносити до Верховної Ради запропоновану коаліцією кандидатуру Прем"єр-міністра. Чи не здається Вам, що таке тлумачення Конституції є політичним ультиматумом - або прем"єр-"нашоукраїнець" або ніхто? Чи не зводить це на нівець мету політичної реформи, яку Ви, зокрема, підтримували?

          Відповідь: Я не просто підтримував, я ініціював політреформу. Проект змін до Конституції разом з Г.Крючковим, С.Головатим, С.Матвієнком ми внесли ще близько шести років тому. Він, в основному, і втілений у законі, прийнятому 8 грудня 2004 року.

          Президент зобов'язаний вносити кандидатуру, запропоновану коаліцією більшості. Якщо він не робить цього, це означає, що він порушить Конституцію. А президент - гарант дотримання Конституції. Тим паче, розумний президент, яким я вважаю Віктора Андрійовича.


          Питання: Олександре Олександровичу! Як на Вашу думку: чи виграє Ющенко у поєдинку під слоганом "референдум чи політреформа", за умови, що референдум стосовно змін до Конституції таки відбудеться ?

          Відповідь: 1. Спасибі за важливе запитання! З юридичної точки зору такий референдум, ймовірно, був би неконституційним. З політичної точки зору він ризикований для президента, бо йому не можна програвати, а виграти він не може. Це свідчить соціологія.


          Питання: Чи може СПУ піти на коаліцію з Януковичем, якщо він раптом стане соціалістом, так я ви зробили це з Деркачем і Бойком

          Відповідь: Членство в партії - справа індивідуальна. Не міг же я "зробити" 250 тисяч громадян партійцями. До речі, В.Бойко - безпартійний. А щодо А.Деркача - дивно, що вас не цікавила його позиція, коли він, ризикуючи всим, підтримував Майдан, як мало хто, найперше телеканалом "Ера".


          Питання: Як ви ставитесь до майбутнього прем'єрства Юлії Тимошенко?
          І хто для вас є компромісним прем'єром у новому уряді???

          Відповідь: Це питання треба розглядати після виборів.


          Питання: Пане Олександре! Тривалий час Юля Тимошенко звинувачувала Вас у співпраці з есдками. Життя показало, що все трошки не так. Ви вважаєте, що Тимошенко зрадили ідеали Майдану? У мене відчуття, що вона на 100% фальшива

          Відповідь: З мого боку некоректно оцінювати конкурента, та ще й в такий спосіб.

          Відносно співпраці з есдеками, то це, очевидно, стосується періоду підготовки змін до Конституції. Тоді ЮТ виступала проти змін до неї, сьогодні вона прибічник змін.


          Питання: У нас в стране 1 профессиональный политик - это Вы.
          Хотелось отметить как спокойно Вы готовитесь к выборам, и это может привлечь в "ваш лагерь" многих избирателей, которым надоели разборки между БЮТ и Нашей Украине.
          1. В случаи победы Вашей партии кого Вы будете выдвигать на посты спикера и премьер-министра
          2. Как бывший спикер ВР как Вы очениваете работу Литвина после Нового года.
          3. Есть ли в Украине человек, способный стать профессиональным премьер-министром, профессиональный менеджер

          Відповідь: 1. Я на этот вопрос только что ответил.

          2. После Нового года Владимир Литвин действовал иногда больше как лидер блока, чем как председатель ВР. Но решение парламента (даже те, с которыми не согласен) конституционны.

          3. Да, такие люди есть. В нашей партии также, и не только в нашей.


          Питання: Ув. Алекксандр Александрович, если бы перед Вами поставили условие, что Вы обязаны блокироваться только либо с НСНУ, либо с БЮТ, что бы Вы выбрали?

          Відповідь: Я ультиматумов не принимаю. Они неэффективны в любом случае. Блокироваться надо с теми, чьи практические действия будут способствовать более полному осуществлению предвыборной программы.


          Питання: Єхануров недавно сказав, що бачить у майбутньому парламенті коаліцію з центристськими силами, зокрема СПУ і Народним блоком Литвина. Чи можливий такий варіант коаліції і чи можуть співпрацювати Литвин і Мороз, а неп тільки поливати один одного брудом

          Відповідь: Я не знайомий з теперішньою позицією Єханурова. Співпрацювати можна з різними політичними силами. Не пригадую, щоб я десь поливав брудом Литвина, хоч співпраця з ним, з відомих міркувань, проблематична.


          Питання: Шановний Олександре Олександровичу!
          1. Як Ви ставитеся до підписання угоди (меморандуму) про чесні вибори? Яка користь від такого документа?
          2. Яка Ваша думка щодо укладання СПУ угоди з "Нашої Україною", БЮТ, Блоком Пора-ПРП, іншими силами, які у 2004 році підтримали Ющенка, про утворення коаліції у майбутньому парламенті? Навіщо такий документ потрібен і якій політичній силі він найбільш вигідний?
          Дякую за відповіді.

          Відповідь: 1.Підписати такий меморандум можна, хоча користі від нього не багато.

          2. Я дивився проект угоди від НУ, не вважаю доцільним його підписувати у такому варіанті. До того ж, подібні документи раціонально розглядати після виборів.
      • 2006.01.25 | Карт

       Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

       Стійкість владі гарантує не коаліція, а успіхи цієї влади. У такій поневіченій країні, якою є Україна, успіхів не зможе досягнути уряд, який не користується повагою як суб'єктів господарювання, так і взагалі - платників податків. Повага до уряду починається за умови, що уряд діє зрозуміло і послідовно. Зрозуміло - на користь лише справі, і послідовно - на користь лише Україні. Ніхто з відомих претендентів не залишив враження про наявність у них таких чеснот. Окрім, звичайно, Юлії Володимирівни.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.25 | observer

        Скажіть чесно - Ви стібетесь?! (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.26 | Михайло Свистович

         Він не стібеться, а вірує (-)

       • 2006.01.25 | ОРИШКА

        Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

        Дорогие писатели, читатели и почитатели.

        У меня, как у среднего представителя в меру просвещенного электората (звыняйте, кому слово не ндравится) уже возник стойкий устойчивый условный рефлекс в виде веселого полуистерического смеха при многомесячном наблюдении покусывания враг врага не только бес-смертными лидерами осколков и отколков "помаранчевых", но также и представителями их избирательных полей, куда и этот пресветлый сайт имеет место принадлежать.

        Вместо того, чтобы цыкнуть наверх - и заставить этих заигравшихся в бонопартики лидоров (звыняйте), и прежде всего, ПРЕЗИДЕНТА, ему по штату положено крест нести и объединять - и вы тут, да и -фаны -фобы на других форумах и в разных-всяких компаниях, изо всех сил распиливаете народ под "хордые стояния на сваих" предводителей всех мастей.

        Все бывшые "Друзі" окопались и заняли круговую оборону против всех бывших "Друзів".

        Ню-ню. А заря восходит на востоке...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.25 | Карт

         Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

         >Вместо того, чтобы цыкнуть наверх - и заставить этих заигравшихся в бонопартики лидоров (звыняйте), и прежде всего, ПРЕЗИДЕНТА, ему по штату положено крест нести и объединять - и вы тут, да и -фаны -фобы на других форумах и в разных-всяких компаниях, изо всех сил распиливаете народ под "хордые стояния на сваих" предводителей всех мастей.

         НУ, то як пропонуєте "цикати", шановно Оришка?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.25 | ОРИШКА

          Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

          Так ото ж, шановні, найбільше сміху виходить від визнання хфакту, що вибирати ми їх вибираєм, а опісля і баба Параска не завждм долізе.

          МЕХАНІЗМА реалізації обратного зв'язку - нетути! (російською)

          15 років незалежності, мля. Строили мы строили, и наконец - построили.

          Дорываются до корыта - и за ними дверь закрыта. (Стихи с горя).

          Вот над чем думать надо - как их теребить можно, после того, как до кормушки добежат..
     • 2006.01.26 | Михайло Свистович

      Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

      Карт пише:
      > Невже не зрозуміло, що в країні нема, окрім Юлі, інших можливих ПМ?

      Якщо чесно, незрозуміло :)

      > Якщо, звичайно, мати на увазі створення стійкої влади, до якої буде довіра народу. То вам важливі шашечки чи їхати треба?

      І я ж про це ;)
    • 2006.01.26 | Михайло Свистович

     Re: Цікавим є те, що ще зовсім недавно саме БЮТ...

     Shooter пише:
     > ...виступав за подібну форму угоди

     Можна лінк на цю форму угоди?
   • 2006.01.26 | tomcat

    быстро забыла су..ка как сама премьера получила (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.26 | tomcat

    Re: Ответ Тимошенко (+)

    предложение НУ лучше хотя бы большей открытостью и понятностью - определили кандидатов, расписали кто куда В ЗАВИСИМОСТИ ОТ РЕЗУЛЬТАТОВ ВЫБОРОВ, после выборов всех назначили и начали работать. четко и ясно. а вот расскажите мне как БЫСТРО И ПОНЯТНО делить должности после выборов?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | Михайло Свистович

     Re: Ответ Тимошенко (+)

     tomcat пише:
     > предложение НУ лучше хотя бы большей открытостью и понятностью - определили кандидатов, расписали кто куда В ЗАВИСИМОСТИ ОТ РЕЗУЛЬТАТОВ ВЫБОРОВ, после выборов всех назначили и начали работать. четко и ясно. а вот расскажите мне как БЫСТРО И ПОНЯТНО делить должности после выборов?

     Цікаво, коли Юля запропонувала ділити посади за результатами виборів, це було погано, коли Ющ - добре. Необ"єктивно виходить.

     Насправді будь-яке визначення зараз майбутніх посад від результатів виборів призведе до тотального взаємного мочилова, бо електорат у них спільний.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.26 | tomcat

      Re: Ответ Тимошенко (+)

      наскiльки менi вiдомо пiд час виборiв 2004 юля домоглася угоди про прем'ерство якраз незалежно вiд результатiв в її регiонах, i ВАЮ був дуже цим незадоволений. такого бiльше не мае бути.

      що ви маете на увазi, адже Томенко заявив що домовлятись треба про принципи об'еднання (причому до таких принципiв вiн вiднiс угоду вiд 4 сiчня) та розкритикував листи з посадами.

      окремо - те що БЮТ опублiкував пропозицii НУ свiдчить про iх абсолютну дiлову непоряднiсть. вважаю що пiсля цього НУ не обмежена у вибору зброi проти БЮТ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.26 | damoradan

       Ядерная подойдет? (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.27 | Михайло Свистович

       Re: Ответ Тимошенко (+)

       tomcat пише:
       > наскiльки менi вiдомо пiд час виборiв 2004 юля домоглася угоди про прем'ерство якраз незалежно вiд результатiв в її регiонах, i ВАЮ був дуже цим незадоволений. такого бiльше не мае бути.

       Тобто Вам подобається запропонований Томенком варіант, коли партії коаліції почергово обирають собі посади, причому черговість обирання встановлюється від результатів набраних ними на виборах голосів?

       >
       > що ви маете на увазi, адже Томенко заявив що домовлятись треба про принципи об'еднання (причому до таких принципiв вiн вiднiс угоду вiд 4 сiчня) та розкритикував листи з посадами.

       Слідкуйте за хронологією. Першою в "епопеї примирення" була заява Томенка, де він запропонував механізм, описаний мною вище.

       >
       > окремо - те що БЮТ опублiкував пропозицii НУ свiдчить про iх абсолютну дiлову непоряднiсть

       Тут не скажу. Пропустив. Хіба НУ не публічно їх висловлювала?

       >
       > вважаю що пiсля цього НУ не обмежена у вибору зброi проти БЮТ

       Ну тоді матимемо прем"єром проффесора.

       Вибір невеликий: або задоволення власних амбіцій й отримання задоволення від розвінчування Юльки (Пєтьки, Ромки) і проффесор Я. в прем"єрах, або амбіції в задницю і помаранчева прагматична коаліція без кохання, але з певним кодексом мирного співіснування.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.27 | tomcat

        Re: Ответ Тимошенко (+)

        Михайло Свистович пише:
        > Тобто Вам подобається запропонований Томенком варіант, коли партії коаліції почергово обирають собі посади, причому черговість обирання встановлюється від результатів набраних ними на виборах голосів?
        >

        мабуть вся рiзниця мiж варiантами полягає в одному реченнi з пропозицii НУ - "помаранчева команда визнає керiвну i направляючу роль президента ВАЮ"

        > Тут не скажу. Пропустив. Хіба НУ не публічно їх висловлювала?

        деталi пропозицiй не публiкувались. опублiкувала саме БЮТ.

        > Вибір невеликий: або задоволення власних амбіцій й отримання задоволення від розвінчування Юльки (Пєтьки, Ромки) і проффесор Я. в прем"єрах, або амбіції в задницю і помаранчева прагматична коаліція без кохання, але з певним кодексом мирного співіснування.

        вибiр невеликий: або пiддатись на РАЗВОДКУ юли та тих хто їй платить (питання з закриттям її справи i досi вiдкрите), або залiзно вiдстоювати принципову позицiю. люди не будуть голосувати за лузерiв, чим би тi не виправдовувалися.

        те що зараз вiдбувається нагадує як добропорядного громадянина оточує група шахраiв (юля, неТаки, ПР, Литвинята) i скоординовано щось розiгрують.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.27 | damoradan

         Re: Ответ Тимошенко (+)

         tomcat пише:
         > Михайло Свистович пише:
         > > Тобто Вам подобається запропонований Томенком варіант, коли партії коаліції почергово обирають собі посади, причому черговість обирання встановлюється від результатів набраних ними на виборах голосів?
         > >
         >
         > мабуть вся рiзниця мiж варiантами полягає в одному реченнi з пропозицii НУ - "помаранчева команда визнає керiвну i направляючу роль президента ВАЮ"

         Предлагаю это внести в Конституцию пятым пунктом. А то мы давно живем без "направляющей силы".
         >
         > > Тут не скажу. Пропустив. Хіба НУ не публічно їх висловлювала?
         >
         > деталi пропозицiй не публiкувались. опублiкувала саме БЮТ.

         НСНУ предупредил БЮТ, что предложение не для опубликования?
         >
         > > Вибір невеликий: або задоволення власних амбіцій й отримання задоволення від розвінчування Юльки (Пєтьки, Ромки) і проффесор Я. в прем"єрах, або амбіції в задницю і помаранчева прагматична коаліція без кохання, але з певним кодексом мирного співіснування.
         >
         > вибiр невеликий: або пiддатись на РАЗВОДКУ юли та тих хто їй платить (питання з закриттям її справи i досi вiдкрите), або залiзно вiдстоювати принципову позицiю. люди не будуть голосувати за лузерiв, чим би тi не виправдовувалися.

         Совершенно верно. За НСНУ не будут голосовать так, как будут голосовать за успешные партии.
         >
         > те що зараз вiдбувається нагадує як добропорядного громадянина оточує група шахраiв (юля, неТаки, ПР, Литвинята) i скоординовано щось розiгрують.

         Этот гражданин - Безсмертный?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.27 | tomcat

          Re: Ответ Тимошенко (+)

          damoradan пише:
          > > мабуть вся рiзниця мiж варiантами полягає в одному реченнi з пропозицii НУ - "помаранчева команда визнає керiвну i направляючу роль президента ВАЮ"
          >
          > Предлагаю это внести в Конституцию пятым пунктом. А то мы давно живем без "направляющей силы".

          руководящая и направляющая роль президента в конституции уже прописана.

          > НСНУ предупредил БЮТ, что предложение не для опубликования?

          порядочные люди на такие вещи всегда спрашивают разрешения. когда вам друзья пишут письма они что - всегда пишут "не публиковать" ?

          > Совершенно верно. За НСНУ не будут голосовать так, как будут голосовать за успешные партии.

          успешная партия в бедной,разворованной,коррумпированной стране? поздравляю с успехом.

          > >
          > > те що зараз вiдбувається нагадує як добропорядного громадянина оточує група шахраiв (юля, неТаки, ПР, Литвинята) i скоординовано щось розiгрують.
          >
          > Этот гражданин - Безсмертный?

          это 52% украинцев выбравших вопреки власти СВОЕГО президента. именно их вышеперечисленные граждане сейчас и разводят.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.27 | Михайло Свистович

           Акстітєсь гарячіє естонскіє парні

           Люди голосуватимуть і за НСНУ, і за БЮТ. Багато за тих і за тих. Суцільним мочиловом можна виграти в когось декілька процентів в кращому випадку за рахунок перерозподілу одного й того ж електоорату, ле при цьому обидва втратять частку розчарованих мочиловом. В підсумку співвідношення НСНУ+БЮТ до БлЯ буде на користь останніх. Ви цього хочете?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.27 | tomcat

            карта "нсну+бют" - це для того щоб втримати електорат (+)

            юля - це безпринципний дiлок, каже те що вигiдно зараз. згадайте спроби проштовхнути iтеру i водночас палкi промови про негiдникiв-посередникiв, спробу передати НЗФ "привату" i водночас палкi промови про реприватизацiю. вона просто БРЕШЕ. впевнений що одразу пiсля виборiв вона забуде i про виборцiв, i про палкi промови. вона - людина одного типу з Медведчуком. я трохи маю свiй бiзнес, кiлька разiв на подiбних типах обпiкся, так що маю на них нюх.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.27 | Михайло Свистович

             Re: карта "нсну+бют" - це для того щоб втримати електорат (+)

             tomcat пише:
             > юля - це безпринципний дiлок, каже те що вигiдно зараз. згадайте спроби проштовхнути iтеру i водночас палкi промови про негiдникiв-посередникiв, спробу передати НЗФ "привату" i водночас палкi промови про реприватизацiю. вона просто БРЕШЕ. впевнений що одразу пiсля виборiв вона забуде i про виборцiв, i про палкi промови. вона - людина одного типу з Медведчуком. я трохи маю свiй бiзнес, кiлька разiв на подiбних типах обпiкся, так що маю на них нюх.

             Навіщо це сотрясання повітря, яке не несе конструктиву? Є питання: "Що робити, щоб не допустити у ВР синьо-білої більшості?" У Вас є на нього відповіль? Бо розмови одиноких у своїй чистоті вже раз довели Україну до кучмізму.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.27 | tomcat

              дивiться мiй план трохи нижче (-)

            • 2006.01.27 | damoradan

             Re: карта "нсну+бют" - це для того щоб втримати електорат (+)

             tomcat пише:
             > юля - це безпринципний дiлок, каже те що вигiдно зараз. згадайте спроби проштовхнути iтеру i водночас палкi промови про негiдникiв-посередникiв, спробу передати НЗФ "привату" i водночас палкi промови про реприватизацiю. вона просто БРЕШЕ. впевнений що одразу пiсля виборiв вона забуде i про виборцiв, i про палкi промови. вона - людина одного типу з Медведчуком. я трохи маю свiй бiзнес, кiлька разiв на подiбних типах обпiкся, так що маю на них нюх.

             Могу только посоветовать не иметь дЕла с Юлей как с бизнес-партнером. Хотя думаю, такого шанса Вам и не представится. А также не голосовать за тех людей, которые Вас кидают.

             Единственное, чего я не могу понять - зачем свою обиду на окружающую действительность переносить на Юлю? Попробуйте дома или в офисе установить резиновую куклу, и бить ее каждый раз, когда руки чешутся. Сэкономите на интернете.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.27 | tomcat

              Re: карта "нсну+бют" - це для того щоб втримати електорат (+)

              damoradan пише:
              >
              > Могу только посоветовать не иметь дЕла с Юлей как с бизнес-партнером. Хотя думаю, такого шанса Вам и не представится. А также не голосовать за тех людей, которые Вас кидают.

              ну не скажите, работать с подобными типами очень выгодно, просто есть некоторая специфика - постоянно быть настороже. это конечно напрягает но - волка бояться в лес не ходить. так что иметь бизнес с юлей - очень даже хочется.

              >
              > Единственное, чего я не могу понять - зачем свою обиду на окружающую действительность переносить на Юлю? Попробуйте дома или в офисе установить резиновую куклу, и бить ее каждый раз, когда руки чешутся. Сэкономите на интернете.

              вы наверное хотели меня обидеть? мне и такие попадались. дело в том что госслужащий - человек для распоряжения гос.капиталом, простому человеку за ним не уследить, и народ должен как-то доверять что он его не "прихватизирует", неважно законно или не очень. юля - замечательный бизнесмен, но пускать ее на госслужбу - как лису в курятник.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.27 | damoradan

               Re: карта "нсну+бют" - це для того щоб втримати електорат (+)

               tomcat пише:
               > damoradan пише:

               > > Единственное, чего я не могу понять - зачем свою обиду на окружающую действительность переносить на Юлю? Попробуйте дома или в офисе установить резиновую куклу, и бить ее каждый раз, когда руки чешутся. Сэкономите на интернете.
               >
               > вы наверное хотели меня обидеть? мне и такие попадались. дело в том что госслужащий - человек для распоряжения гос.капиталом, простому человеку за ним не уследить, и народ должен как-то доверять что он его не "прихватизирует", неважно законно или не очень. юля - замечательный бизнесмен, но пускать ее на госслужбу - как лису в курятник.

               Ни за что. Я просто пытаюсь понять чем вызваны Ваши посты. Во-первых, мало кто устоит, если ему реально предоставляется возможность украсть много денег. И дело тут не в Юле или в бизнесменах - украсть может кто угодно, даже учительница. Дело в том, что нужно совершенствовать систему таким образом, чтобы это стало невозможным. Поэтому позиция "пусть будет коалиция с БЮТ, но без Юли-премьера" - непонятна. Премьер уже находится под таким вниманием, что просто находясь на этой должности что-то положить в карман достаточно проблематично.

               С другой стороны, если Вы не считаете, что БЮТ борется против коррупции - тогда Вам логично было бы вообще не поддерживать участие БЮТ в коалиции. Если же Вы, как разумный человек, понимаете, что коалиция НСНУ-БЮТ, с точки зрения Вашей нацеленности на решение проблемы коррупции, все же предпочтительнее коалиции НСНУ-ПР, то Вы не можете не признать, что при определенных раскладах премьерство Юли все-таки возможно, и является более предпочтительным вариантом, чем премьерство Еханурова или Януковича в коалиции НСНУ-ПР.

               Далее. Вы упорно продолжаете говорить "Юля врет, она объединится с Януковичем" и т.д. при том, что Юля тысячу раз заявляла обратное. Но Вы же не можете не признать, что Юля умная женщина. Умная женщина, прошедшая два раза в парламент во главе партийного списка. Рейтинг БЮТ сегодня больше чем в два раза выше, чем четыре года назад. Как Вы думаете, это все было бы возможно, если бы Юля регулярно разочаровывала своих избирателей? Вы можете сказать, что у Юли такой рейтинг, потому что она мочит НСНУ. Почему тогда рейтинг НСНУ упал по сравнению с 2002г., даже несмотря на то, что они мочат Юлю? Почему Юля периодически говорит о том, что ее враг - Янукович, а НСНУ никогда об этом не говорит?

               Подумайте, ведь каждое явление можно разрешить для себя путем "верю-не верю". Я призываю Вас еще раз посмотреть на факты, и хотя бы засомневаться в том, что БЮТ обязательно объединится с ПР. Давайте посмотрим что будет. Уверяю Вас, если такое объединение состоится, 90% сторонников БЮТ отвернутся от них раз и навсегда. И то, что Юля это понимает - основная гарантия ее поступков в будущем.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.01.27 | tomcat

                Re: карта "нсну+бют" - це для того щоб втримати електорат (+)

                damoradan пише:
                > Ни за что. Я просто пытаюсь понять чем вызваны Ваши посты. Во-первых, мало кто устоит, если ему реально предоставляется возможность украсть много денег. И дело тут не в Юле или в бизнесменах - украсть может кто угодно, даже учительница. Дело в том, что нужно совершенствовать систему таким образом, чтобы это стало невозможным. Поэтому позиция "пусть будет коалиция с БЮТ, но без Юли-премьера" - непонятна. Премьер уже находится под таким вниманием, что просто находясь на этой должности что-то положить в карман достаточно проблематично.

                она уже успешно это делала будучи премьером (НЗФ, Итера) и только принципиальность ВАЮ ее остановила.

                > С другой стороны, если Вы не считаете, что БЮТ борется против коррупции - тогда Вам логично было бы вообще не поддерживать участие БЮТ в коалиции. Если же Вы, как разумный человек, понимаете, что коалиция НСНУ-БЮТ, с точки зрения Вашей нацеленности на решение проблемы коррупции, все же предпочтительнее коалиции НСНУ-ПР, то Вы не можете не признать, что при определенных раскладах премьерство Юли все-таки возможно, и является более предпочтительным вариантом, чем премьерство Еханурова или Януковича в коалиции НСНУ-ПР.

                юля - это и есть реинкарнация коррупции (НЗФ, Итера), лица лозунги и цвета новые а суть не меняется.

                > Далее. Вы упорно продолжаете говорить "Юля врет, она объединится с Януковичем" и т.д. при том, что Юля тысячу раз заявляла обратное. Но Вы же не можете не признать, что Юля умная женщина. Умная женщина, прошедшая два раза в парламент во главе партийного списка. Рейтинг БЮТ сегодня больше чем в два раза выше, чем четыре года назад. Как Вы думаете, это все было бы возможно, если бы Юля регулярно разочаровывала своих избирателей? Вы можете сказать, что у Юли такой рейтинг, потому что она мочит НСНУ. Почему тогда рейтинг НСНУ упал по сравнению с 2002г., даже несмотря на то, что они мочат Юлю? Почему Юля периодически говорит о том, что ее враг - Янукович, а НСНУ никогда об этом не говорит?

                говорить что янукович враг - чистая демагогия. НУ не вопит что он враг а подала в суд на фальшивое снятие судимости. даже на выборах 2004 ВАЮ не кричал что "янук мой враг", были многосторонние переговоры даже рукопожатия, потому что ВАЮ - ответственный человек и худой мир в украине лучше доброй гражданской войны.

                > Подумайте, ведь каждое явление можно разрешить для себя путем "верю-не верю". Я призываю Вас еще раз посмотреть на факты, и хотя бы засомневаться в том, что БЮТ обязательно объединится с ПР. Давайте посмотрим что будет. Уверяю Вас, если такое объединение состоится, 90% сторонников БЮТ отвернутся от них раз и навсегда. И то, что Юля это понимает - основная гарантия ее поступков в будущем.

                вот что юля точно понимает это 1)что за ежедневное оболгание команды ВАЮ рано или поздно придется отвечать, 2)после выборов сторонники ей нафиг не нужны, у нас нет закона об отзыве избранного депутата.
           • 2006.01.27 | damoradan

            Re: Акстітєсь гарячіє естонскіє парні

            Михайло Свистович пише:
            > Люди голосуватимуть і за НСНУ, і за БЮТ. Багато за тих і за тих. Суцільним мочиловом можна виграти в когось декілька процентів в кращому випадку за рахунок перерозподілу одного й того ж електоорату, ле при цьому обидва втратять частку розчарованих мочиловом.

            Что касается меня, то я никого не мочу. Я отвечаю на безосновательные, неподтвержденные фактами и зачастую просто идиотские обвинения, раздающиеся из лагеря НСНУ и противников БЮТ.

            В підсумку співвідношення НСНУ+БЮТ до БлЯ буде на користь останніх.

            Не будет такого.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.27 | Михайло Свистович

             Re: Акстітєсь гарячіє естонскіє парні

             damoradan пише:
             >
             > В підсумку співвідношення НСНУ+БЮТ до БлЯ буде на користь останніх.
             >
             > Не будет такого.

             Я мав на увазі не абсолютну перевагу, а краще співвідношення. Наведу два гіпотетичнх приклади:

             Немочилово:

             1. НСНУ - 18%
             2. БЮТ - 16%
             3. БлЯ - 24%

             Мочилово:

             1. НСНУ - 17%
             2. БЮТ - 14%
             3. БлЯ - 28%
          • 2006.01.27 | damoradan

           Отвечу только на один пункт

           tomcat пише:
           > damoradan пише:

           > > > те що зараз вiдбувається нагадує як добропорядного громадянина оточує група шахраiв (юля, неТаки, ПР, Литвинята) i скоординовано щось розiгрують.
           > >
           > > Этот гражданин - Безсмертный?
           >
           > это 52% украинцев выбравших вопреки власти СВОЕГО президента. именно их вышеперечисленные граждане сейчас и разводят.

           В этих 52% есть и мой голос, и я не давал президенту права пользоваться им для торговли в интересах НСНУ.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.27 | tomcat

            Re: Отвечу только на один пункт

            damoradan пише:
            >
            > В этих 52% есть и мой голос, и я не давал президенту права пользоваться им для торговли в интересах НСНУ.

            я тоже не давал юле права устранять ВАЮ от власти а потом делить ее с януком. а то что такой план есть - не сомневаюсь, они оба бизнесмены им не привыкать.
        • 2006.01.27 | Михайло Свистович

         Re: Ответ Тимошенко (+)

         tomcat пише:
         >
         > мабуть вся рiзниця мiж варiантами полягає в одному реченнi з пропозицii НУ - "помаранчева команда визнає керiвну i направляючу роль президента ВАЮ"

         Ні, різниця інакша, але все це пусте. Потрібен перший крок - оголошення обопільної готовності до переговорів про майбутню коаліцію без попередніх умов та сідання за стіл переговорів. Там хай тисячами пропозицій обміняються, а в народ хай виходять з готовим узгодженим продуктом. Сьогодні з одним узгодженим питанням, завтра з іншим і так аж до фінальної домовленості.

         >
         > деталi пропозицiй не публiкувались. опублiкувала саме БЮТ.

         Фігово зробили.

         >
         > вибiр невеликий: або пiддатись на РАЗВОДКУ юли та тих хто їй платить (питання з закриттям її справи i досi вiдкрите), або залiзно вiдстоювати принципову позицiю. люди не будуть голосувати за лузерiв, чим би тi не виправдовувалися.

         Ви таки не можете реально порахувати наслідки Вашого плану. Люди будуть голосувати за Юлю, можливо, менше, ніж за НСНУ, але частина в разі "відстоювання принципової позиції" просто не піде голосувати. Тоді ж як на тлі міжпомаранчевої боротьби окрилені янучари підуть всі.

         >
         > те що зараз вiдбувається нагадує як добропорядного громадянина оточує група шахраiв (юля, неТаки, ПР, Литвинята) i скоординовано щось розiгрують.

         Є вихід: залишитись чистеньким в опозиції чи забруднитись при владі. Обирайте.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.27 | tomcat

          Re: Ответ Тимошенко (+)

          кiлька запитань:
          - чи має сенс розмовляти про команду з тими хто зараз в Радi вiдправив уряд потенцiйного партнера у вiдставку? це є справжнiй НIЖ В СПИНУ.
          - з тими хто дiє за планом "чим гiрше тим краще"? бют весь час голосував проти бюджета. вiн не подобається? а кому вiн подобається? але ж вiдповiдальнiсть за краiну каже що поганий бюджет краще нiж взагалi без бюджета. впевнений що в разi неприйняття бюджета юля звинувачувала б уряд на кожному кроцi.

          головний висновок: юля - НЕ ПАТРIОТ. це бiзнесмен який використовує патрiотичну риторику у власних бiзнес-iнтересах, так само як янукович педалює тему росiйськоi мови та нiбито приниження мешканцiв донбасу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.27 | Михайло Свистович

           Re: Ответ Тимошенко (+)

           tomcat пише:
           > кiлька запитань:
           > - чи має сенс розмовляти про команду з тими хто зараз в Радi вiдправив уряд потенцiйного партнера у вiдставку? це є справжнiй НIЖ В СПИНУ.

           А з ким розмовлдяти? Чи не розмовляти ні з ким, одразу погодившись на меншість у ВР? Ви дасте конкретну відповідь, окрім постійного повторювання банального "Юля - редиска"?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.27 | tomcat

            Re: Ответ Тимошенко (+)

            даю вiдповiдь ще раз, план такий:
            - мочить юлю всiма засобами, частина ii прихильникiв переходить до НУ, костенка або ПРП. мета
            - бют отримує менше голосiв нiж НУ i автоматично вибуває з претендентiв на прем'єра. якого небудь вiце- будь ласка.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.27 | damoradan

             Прололжайте дальше

             tomcat пише:
             > даю вiдповiдь ще раз, план такий:
             > - мочить юлю всiма засобами, частина ii прихильникiв переходить до НУ, костенка або ПРП. мета
             > - бют отримує менше голосiв нiж НУ i автоматично вибуває з претендентiв на прем'єра. якого небудь вiце- будь ласка.
             - Избиратели понимают, что НСНУ мочит не Янука, а БЮТ, и голосуют против НСНУ.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.27 | tomcat

              Re: Прололжайте дальше

              damoradan пише:
              > - Избиратели понимают, что НСНУ мочит не Янука, а БЮТ, и голосуют против НСНУ.

              дивiться пункт перший. виборцiв янука, коммi, литвина не цiкавлять помаранчевi розборки.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.27 | andriko

               Га-га-га! 5 балів за логіку, продовжуйте далі

               Помаранчеві виборці повні дауни, їм це повинно сподобатись? :)
              • 2006.01.27 | Михайло Свистович

               Re: Прололжайте дальше

               tomcat пише:
               >
               > дивiться пункт перший. виборцiв янука, коммi, литвина не цiкавлять помаранчевi розборки.

               Навіть дуже цікавлять. Вони додають їм натхнення в агітації тих, які не визначилися, і спонукають масово йти на виборчі дільниці в день виборів. Явка зашкалить без фальсифікацій.
            • 2006.01.27 | Михайло Свистович

             Re: Ответ Тимошенко (+)

             tomcat пише:
             > даю вiдповiдь ще раз, план такий:
             > - мочить юлю всiма засобами, частина ii прихильникiв переходить до НУ, костенка або ПРП. мета
             > - бют отримує менше голосiв нiж НУ i автоматично вибуває з претендентiв на прем'єра. якого небудь вiце- будь ласка.

             Результат Вашого плану: Костенко і ПРП пролітають все одно, БЮТ отримує менше голосів, але в результаті взаємного мочилова (БЮТ теж не буде мовчати) НСНУ також страчає голоси і компенсує втрати лише за рахунок БЮТ. В підсумку НСНУ + БЮТ мають набагато менше голосів у ВР, ніж мали б, якби домовились про мир. А БлЯ має більше за рахунок того, що її окрилений міжпомаранчевими розборками електорат стройними рядамі йде на вибори. І Вашою єдиною втіхою буде лише те, що НСНУ матиме голосів більше, ніж БЮТ. Юля прем"єром не стане, натомість зромтають шанси на прем"єрство у Януковича, якщо він об"єднається з іншими непомаранчевими у ВР.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.27 | tomcat

              ось вам вiдповiдь на одне з запитань (+)

              на даний момент (НУ) не отримав жодної офіційної відповіді щодо пропозиції про створення такої коаліції.
              На питання, чи пропонував Блок підписати таку угоду Юлії Тимошенко, Мартиненко відповів:
              "Ми двічі зустрічалися з Юлією Володимирівною, але весь час були якісь умови, зокрема, щодо прем’єрської посади. Якщо для наших партнерів це першочергове, ми готові співпрацювати, адже треба берегти команду і гуртуватися".

              p.s. шановний пан свистович, стан речей НАБАГАТО сер'езнiший нiж вам це здається.
              p.p.s. якщо ви подивитесь архiви за сiчень 2005 там будуть голосування за кандидатуру прем'єра, я ще тодi казав що КАТЕГОРИЧНО не можна юлю, бо наламає дров, i таких як я теж були одиницi.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.27 | Михайло Свистович

               Я не задавав Вам таких запитань. Бо я знаю все не зі ЗМІ.

               tomcat пише:
               > на даний момент (НУ) не отримав жодної офіційної відповіді щодо пропозиції про створення такої коаліції.

               Були. Публічні. Вони є не менш офіційними.

               > На питання, чи пропонував Блок підписати таку угоду Юлії Тимошенко, Мартиненко відповів:
               > "Ми двічі зустрічалися з Юлією Володимирівною, але весь час були якісь умови, зокрема, щодо прем’єрської посади. Якщо для наших партнерів це першочергове, ми готові співпрацювати, адже треба берегти команду і гуртуватися".

               Так цю умову Томенко проголосив іще при першій своїй пропозиції: сила, яка набирає найбільше голосів, обирає собі посаду за смаком (прем"єр, звичайно, найсмачніша). Умови щодо обов"язковості Юлі-прем"єра не було. І я не зрозумів Мартиненка. Він готовий співпрацювати на таких умовах? ;) Адже каже, що так ;)

               >
               > p.s. шановний пан свистович, стан речей НАБАГАТО сер'езнiший нiж вам це здається.

               Мені нічого не здається. Я простовсе знаю. Зсередии. Так несподівано історично склалось :) Лещо навіть дізнаюст раніше, ніж воно з"являється в пресі ;)

               > p.p.s. якщо ви подивитесь архiви за сiчень 2005 там будуть голосування за кандидатуру прем'єра, я ще тодi казав що КАТЕГОРИЧНО не можна юлю, бо наламає дров

               А я хіба кажу, що можна? Чи Юля категорично каже, що тільки вона?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.01.27 | tomcat

                оце мабуть i є та сама публiчна вiдповiдь (+)

                Михайло Свистович пише:
                > tomcat пише:
                > > на даний момент (НУ) не отримав жодної офіційної відповіді щодо пропозиції про створення такої коаліції.
                >
                > Були. Публічні. Вони є не менш офіційними.

                Тимошенко обізвала НУ "групою в полосатих купальниках"
                http://www.pravda.com.ua/news/2006/1/27/38104.htm

                > > На питання, чи пропонував Блок підписати таку угоду Юлії Тимошенко, Мартиненко відповів:
                > > "Ми двічі зустрічалися з Юлією Володимирівною, але весь час були якісь умови, зокрема, щодо прем’єрської посади. Якщо для наших партнерів це першочергове, ми готові співпрацювати, адже треба берегти команду і гуртуватися".
                >
                > Так цю умову Томенко проголосив іще при першій своїй пропозиції: сила, яка набирає найбільше голосів, обирає собі посаду за смаком (прем"єр, звичайно, найсмачніша). Умови щодо обов"язковості Юлі-прем"єра не було. І я не зрозумів Мартиненка. Він готовий співпрацювати на таких умовах? ;) Адже каже, що так ;)
                >

                щось менi здається пан Томенко не вирiшує питання такого рiвня. для преси вiн вiн каже одне, а юля на переговорах гне свою лiнiю.
                може що БЮТ має 2 версii - одна пiар для преси, друга - справжня для переговорiв?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.01.28 | Михайло Свистович

                 Ні, це не є та сама відповідь

                 І взагалі це не відповідь, а твердження. На зовсім іншу тему.

                 tomcat пише:
                 >
                 > щось менi здається пан Томенко не вирiшує питання такого рiвня

                 Так, його вплив, на жаль, не безмежний.

                 > може що БЮТ має 2 версii - одна пiар для преси, друга - справжня для переговорiв?

                 Не має.
 • 2006.01.27 | voin

  Re: "Наша Україна" не пристає на пропозицію Юлії Тимошенко

  Ось вам відповіді на всі ваші питання - http://pspu.ucoz.ru/photo/

  :-)))
  Хіба доі не зрозуміло що головне для олігархів їх капітал, а не щось там те що ви собі надумали.
  Хіба не зрозуміло їх провину?
 • 2006.01.28 | Tarasevych

  Здається, щось зрушилося з місця - НСНУ зробила іще один крок

  За повідомленням ПРП блок НСНУ більше не висуває вимог про визначення прем'єра до виборів. Якщо це так, зникає останній бар'єр - в Тимошенко просто немає іншого виходу окрім підписати угоду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.28 | Михайло Свистович

   Так

   Tarasevych пише:
   > За повідомленням ПРП блок НСНУ більше не висуває вимог про визначення прем'єра до виборів. Якщо це так, зникає останній бар'єр - в Тимошенко просто немає іншого виходу окрім підписати угоду.

   Ну до підписання там далеко, ще багато треба узгодити, але все ж таки зрушення є.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.28 | tomcat

    скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово..(+)

    скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово вiдрiзняеться вiд дерiбана ПIСЛЯ виборiв?

    p.s. i ви ще будете запевняти що юля щiро прагне до коалiцii? єдине ii прагнення - не втратити передчасно електорат.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.28 | damoradan

     Re: скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово..(+)

     tomcat пише:

     > p.s. i ви ще будете запевняти що юля щiро прагне до коалiцii? єдине ii прагнення - не втратити передчасно електорат.

     Любая партия искренне стремится к коалиции, потому что только в коалиции возможно создание правительства. Вопрос - к какой коалиции. Вы должны понимать, что Юля может блокироваться для создания правительства либо с НСНУ, либо с ПР. Стремление к какой коалиции вы считаете неискренним? Аргументы?

     На сегодня ретинги БЮТ больше чем в два раза выше, чем в 2002г. Либо прямо скажите, что Вы не верите в опросы, либо перестаньте нести бред о боязни БЮТ "потерять электорат".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.28 | tomcat

      Re: скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово..(+)

      во первых - я не вижу ответы на поставленые в заголовке вопросы?

      damoradan пише:
      > Любая партия искренне стремится к коалиции, потому что только в коалиции возможно создание правительства. Вопрос - к какой коалиции. Вы должны понимать, что Юля может блокироваться для создания правительства либо с НСНУ, либо с ПР. Стремление к какой коалиции вы считаете неискренним? Аргументы?

      пожалуйста - полный отказ в поддержке правительства (бюджет, законы, отставка), ежедневное оббрехивание и оскорбления, публикация документов без разрешение авторов. ПРП тоже не согласна с НУ по газу но они ведут себя более ПОРЯДОЧНО.

      > На сегодня ретинги БЮТ больше чем в два раза выше, чем в 2002г. Либо прямо скажите, что Вы не верите в опросы, либо перестаньте нести бред о боязни БЮТ "потерять электорат".

      а почему бред? ответьте уважаемый почему призывы юли к объединению появились после того как ее пнули на западе украины?
      а вообще - выборы покажут. надеюсь люди поймут что юля - одна сплошная ФАЛЬШИВКА.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.28 | damoradan

       Re: скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово..(+)

       tomcat пише:
       > во первых - я не вижу ответы на поставленые в заголовке вопросы?
       Я не считаю эту тему достойной обсуждения. Конечно ничем, поэтому недовольство ПРП, Мороза и Юли по поводу "дерибана" на самом деле есть недовольство по поводу особых условий, которые заранее пытается себе выторговать НСНУ. И все это не делает никого из упомянутых ни плохими, ни хорошими - идет обычная политическая торговля, совершенно естественная в данных условиях.
       >
       > damoradan пише:
       > > Любая партия искренне стремится к коалиции, потому что только в коалиции возможно создание правительства. Вопрос - к какой коалиции. Вы должны понимать, что Юля может блокироваться для создания правительства либо с НСНУ, либо с ПР. Стремление к какой коалиции вы считаете неискренним? Аргументы?
       >
       > пожалуйста - полный отказ в поддержке правительства (бюджет, законы, отставка), ежедневное оббрехивание и оскорбления, публикация документов без разрешение авторов. ПРП тоже не согласна с НУ по газу но они ведут себя более ПОРЯДОЧНО.
       Насколько я понимаю, Вы говорите о коалиции БЮТ и НСНУ. По поводу ПРП - они выбирают такую тактику, которая по их мнению, принесет им как минимум 3%. Ее можно рассматривать (как и любую другую) двояко: Вы говорите, что они себя ведут прилично, а кто-то (даже не я) может сказать, что позиция у них противоречивая - против газовых договоров, но за людей, которые их подписали. Ну и что? Разве можно однозначно сказать: правы одни или другие? Идет нормальный политический процесс, нормальное предвыборное маневрирование с целью получить максимум голосов.

       Ваша проблема в том, что в этом процессе Вы обеляете одних и поливаете грязью других на основании одного критерия: кто согласен с Ющенко - тот прав, кто не согласен - тот не прав. У Вас нет ни малейшего желания разбираться в сути вещей на основе фактов - Вы просто не обращаете внимание на факты, которые противоречат Вашей позиции, при этом тем фактам, которые Вашей позиции не притиворечат, Вы придаете демонический масштаб.

       Передергивание фактов есть прием, делающий дискуссии с человеком, который этим грешит, бессмысленными. Вчера мне на мгновение показалось, что Вы не безнадежны, но это было лишь мгновением. Посему дискуссии с Вами я прекращаю. Удачи!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.28 | tomcat

        Re: скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово..(+)

        damoradan пише:
        > Я не считаю эту тему достойной обсуждения. Конечно ничем, поэтому недовольство ПРП, Мороза и Юли по поводу "дерибана" на самом деле есть недовольство по поводу особых условий, которые заранее пытается себе выторговать НСНУ.

        были переданы списки должностей с предложением вписать кандидатуры. где особые условия?

        >И все это не делает никого из упомянутых ни плохими, ни хорошими - идет обычная политическая торговля, совершенно естественная в данных условиях.

        то-есть БЮТ все таки торгуется за власть? а крику-то крику.

        > Ваша проблема в том, что в этом процессе Вы обеляете одних и поливаете грязью других на основании одного критерия: кто согласен с Ющенко - тот прав, кто не согласен - тот не прав. У Вас нет ни малейшего желания разбираться в сути вещей на основе фактов - Вы просто не обращаете внимание на факты, которые противоречат Вашей позиции, при этом тем фактам, которые Вашей позиции не притиворечат, Вы придаете демонический масштаб.
        >

        приведите факты где НУ обзывает или оскорбляет БЮТ. или ПРП обзывает и оскорбляет обоих. уважаемый, кроме "предвыборное маневрирование" есть еще простая человеческая и деловая ПОРЯДОЧНОСТЬ.

        > Передергивание фактов есть прием, делающий дискуссии с человеком, который этим грешит, бессмысленными. Вчера мне на мгновение показалось, что Вы не безнадежны, но это было лишь мгновением. Посему дискуссии с Вами я прекращаю. Удачи!

        бла-бла-бла, бла-бла, бла, и вас туда же.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.28 | Михайло Свистович

         Нарешті Ви полагодили свій комп"ютер

         А то постійний заскок на значку "палець вниз" уже втомив.

         tomcat пише:
         >
         > приведите факты где НУ обзывает или оскорбляет БЮТ.

         Зайдіть на сайт razom.org.ua Там знайдете море фактів. А ще тут про листівки відповідні писали чимало.

         А взагалі з Вами нецікаво. Ви вперто не помічаєте очевидних фактів, як і Ваші опоненти - фанати Юлі або просто помаранчеві нелюбителі Юща.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.28 | tomcat

          Re: Нарешті Ви полагодили свій комп"ютер

          Михайло Свистович пише:
          > Зайдіть на сайт razom.org.ua Там знайдете море фактів. А ще тут про листівки відповідні писали чимало.

          я там буваю кожного дня, як i на сайтi tymoshenko.com.ua

          > А взагалі з Вами нецікаво. Ви вперто не помічаєте очевидних фактів, як і Ваші опоненти - фанати Юлі або просто помаранчеві нелюбителі Юща.

          блажен хто вiрує.

          p.s. мiй нюх мене нiколи не пiдводив. iнодi доводилось навiть жалiти що послухався розуму.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.29 | Михайло Свистович

           Re: Нарешті Ви полагодили свій комп"ютер

           tomcat пише:
           >
           > я там буваю кожного дня

           І не бачите образ? Ну тоді це важкий випадок :(

           >
           > блажен хто вiрує

           так, Ви - блаженний

           >
           > p.s. мiй нюх мене нiколи не пiдводив

           нюх - поганий критерій
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.29 | tomcat

            Re: Нарешті Ви полагодили свій комп"ютер

            Михайло Свистович пише:
            > І не бачите образ? Ну тоді це важкий випадок :(
            > так, Ви - блаженний
            > нюх - поганий критерій


            навiть смiшно.
            ну, бог вам суддя.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.29 | Михайло Свистович

             Re: Нарешті Ви полагодили свій комп"ютер

             tomcat пише:
             >
             > навiть смiшно.

             і дійсно смішно

             > ну, бог вам суддя.

             Вам теж.
         • 2006.01.29 | damoradan

          Майдан, ты за кого?

          Михайло Свистович пише:

          > А взагалі з Вами нецікаво. Ви вперто не помічаєте очевидних фактів, як і Ваші опоненти - фанати Юлі або просто помаранчеві нелюбителі Юща.
          А за кого будут голосовать те, кто не является ничьим фанатом, нелюбителем Юща, и замечает очевидные факты? Серьезно - у американских газет, например, есть такая традиция: они за короткое время до выборов пишут в редакционной статье, за кого призывают голосовать. И хотя на 99% ясно, что эта газета поддержит республиканцев, а эта - демократов, все равно данная традиция является важным демократическим институтом. Газета признается в симпатиях открыто, не делая вид, что ее готовят компьютеры и ротационные машины, лишенные права голоса. И задачей каждой газеты является достижение таких стандартов журналистики, которые не позволят никому обвинить издание в предвзятости, даже если все знают, за кого в массе своей будут голосовать журналисты и редакторы. Переформулирую вопрос: кого поддержит Майдан в своей редакционной статье? Когда нам ее ждать?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.29 | Михайло Свистович

           За інтернаціонал

           damoradan пише:
           >
           > Переформулирую вопрос: кого поддержит Майдан в своей редакционной статье?

           Нікого. Бо "Майдан" роблять люди різних поглядів, які не зациклюються на конкретних політиках, тим більше, що всі вони - в цілому редиски.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.29 | damoradan

            Демагогия

            Это-то я и хотел услышать. Заниматься политикой и при этом не поддерживать политиков - лицемерие чистой воды. У украинского народа, господин Свистович, нет такого варианта, как у Вас - не поддерживать никого. Ему надо идти на выборы, и делать выбор (простите за каламбур). А позиция "все они редиски" (которая проявляется в Ваших постах, и которая вызвала мой вопрос) - это несерьезно. Не знаю, как Вы при этом набираетесь духу комментировать посты людей определившихся, да еще и иронизировать: "вот, мол, доверчивые овцы, я-то знаю, что никто из политиков моего голоса не достоин".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.29 | Михайло Свистович

             То не демагожте

             damoradan пише:
             > Заниматься политикой и при этом не поддерживать политиков - лицемерие чистой воды.

             То не лицемірте.

             > У украинского народа, господин Свистович, нет такого варианта, как у Вас - не поддерживать никого. Ему надо идти на выборы, и делать выбор (простите за каламбур).

             Я не пропоную українському народу не підтримувати нікого, а, навпаки, іти на вибори й робити свій вибір. І сам я цей вибір також зроблю обов"язково. Однак Ви не розумієте, що таке Майдан. Люди, які його роблять, мають різні погляди і робитимуть різний вибір. Тому ми не можемо закликати народ голосуват за якусь конкретну політичну силу.

             > А позиция "все они редиски" (которая проявляется в Ваших постах, и которая вызвала мой вопрос) - это несерьезно.

             Це дуже серйозно. Бо ненормально, коли громадянські активісти, які відстоюють певні принципи, ставляться до них з точки зору поведінки якогось вождя. І розуміння того, шо "всі вони редиски", не заперечує того, що голосувати за якусь редиску таки треба, бо інакше прийде ріпка.

             > Не знаю, как Вы при этом набираетесь духу комментировать посты людей определившихся, да еще и иронизировать: "вот, мол, доверчивые овцы, я-то знаю, что никто из политиков моего голоса не достоин".

             Але при цьому я все одно віддам свій голос за того, хто найменш цього не гідний. І закликатиму до цього інших. Бо в противному разі прийде до влади той, хто найбільше не гідний мого голосу.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.29 | damoradan

              Re: То не демагожте

              Михайло Свистович пише:
              > damoradan пише:

              Однак Ви не розумієте, що таке Майдан. Люди, які його роблять, мають різні погляди і робитимуть різний вибір. Тому ми не можемо закликати народ голосуват за якусь конкретну політичну силу.
              Еще раз повторю: американские газеты оглашают свой выбор в редакционных статьях. Я не думаю, что у основной группы людей, которые делают Майдан, нет доминирующей позиции по поводу своего выбора. Дело не в том, что вы призовете за кого-то голосовать - все равно все будут выбор делать сами. Дело в том, что не ОГЛАШАЯ свой выбор, вы, во-первых, облегчаете себе жизнь в смысле комментирования: тот не такой и этот не такой, и никто не может вам ответить: так ты же сам будешь за него голосовать. Короче, вам словоблудством так легче заниматься. Во-вторых, вы ставите Майдан в уязвимую позицию, т.к. даете повод думать, что Майдан действует в интересах какой-то одной силы, и нежелание оглашать свою поддержку связано именно с этим. Других поводов не оглашать свою позицию нет.
              >
              > > А позиция "все они редиски" (которая проявляется в Ваших постах, и которая вызвала мой вопрос) - это несерьезно.
              >
              > Це дуже серйозно. Бо ненормально, коли громадянські активісти, які відстоюють певні принципи, ставляться до них з точки зору поведінки якогось вождя. І розуміння того, шо "всі вони редиски", не заперечує того, що голосувати за якусь редиску таки треба, бо інакше прийде ріпка.

              См. выше.
              >
              > > Не знаю, как Вы при этом набираетесь духу комментировать посты людей определившихся, да еще и иронизировать: "вот, мол, доверчивые овцы, я-то знаю, что никто из политиков моего голоса не достоин".
              >
              > Але при цьому я все одно віддам свій голос за того, хто найменш цього не гідний. І закликатиму до цього інших. Бо в противному разі прийде до влади той, хто найбільше не гідний мого голосу.
              Кому? Я хочу знать. Это что, государственная тайна? Подумайте сами: чем бы был Майдан, если бы люди не спорили здесь по поводу своего выбора. Почему Вы боитесь сказать, за кого Вы?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.29 | Михайло Свистович

               Re: То не демагожте

               damoradan пише:
               >
               > Еще раз повторю: американские газеты оглашают свой выбор в редакционных статьях. Я не думаю, что у основной группы людей, которые делают Майдан, нет доминирующей позиции по поводу своего выбора.

               А Ви не думайте, а спитайте. Майданівці не є фанатами жодного вождя, при цьому голосуватимуть по-різному. Ви пропонуєте визанчитсь голосуванням і розколоти МАйдан на кілька груп? Такого не буде.

               >
               > Дело в том, что не ОГЛАШАЯ свой выбор, вы, во-первых, облегчаете себе жизнь в смысле комментирования

               Свій власний вибір я оголошу тут на форумі. В Майдану ж в цілому вибору бути не можу, бо ті, хто його роблять, голосуватимуть по-різному.

               >
               > Короче, вам словоблудством так легче заниматься.

               Ніколи не займався Вашим улюбленим заняттям.

               >
               > Во-вторых, вы ставите Майдан в уязвимую позицию, т.к. даете повод думать, что Майдан действует в интересах какой-то одной силы, и нежелание оглашать свою поддержку связано именно с этим.

               Ми стоїмо на цих позиціях уже 4 роки, і поки що немаємо підстав вважати, що вона неправильна.

               >
               > Других поводов не оглашать свою позицию нет.

               Є. Я їх описав. Неможливо оголосити те, чого немає.

               >
               > Кому? Я хочу знать.

               Ви будете це знати, коли я визначусь. Поки що я не знаю. Це залежатиме від багатьох чинників.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.01.29 | damoradan

                Ждем-с (-)

      • 2006.01.28 | Михайло Свистович

       Re: скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово..(+)

       tomcat пише:
       >
       > а почему бред? ответьте уважаемый почему призывы юли к объединению появились после того как ее пнули на западе украины?

       Колись Ви про все дізнаєтесь. Можливо ;) Бо все набагато складніше.

       > а вообще - выборы покажут. надеюсь люди поймут что юля - одна сплошная ФАЛЬШИВКА.

       Надєжди вьюношей пітают :)
    • 2006.01.28 | Михайло Свистович

     Re: скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово..(+)

     tomcat пише:
     > скажiть будь ласка, чим дерiбан посад До виборiв принципово вiдрiзняеться вiд дерiбана ПIСЛЯ виборiв?

     Тим, що дерибан посад до виборів призведе до обопільного мочилова.

     >
     > p.s. i ви ще будете запевняти що юля щiро прагне до коалiцii?

     Так.

     >
     > єдине ii прагнення - не втратити передчасно електорат.

     Ні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua