МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для Київенерго: студенти відключених общаг можуть атакувати ДАІ

01/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вже другу добу немає світла в Шевченківському районі столиці. постраждали багатоповерхові будинки по вулиці Лук’янівській, 21, 79, 77, 91. Можливою причиною аварії, стверджують енергетики, є масове застосування масляних обігрівачів студентами гуртожитків Київського інституту театру, кіно й телебачення. Адреси двох дев’ятиповерхових гуртожитків – Лук’янівська, 65/67 і 69/71.

Таким чином, цілий мікрорайон столиці на горі Щекавиця вже 35 годин сидить без електроенергії. Студенти рятуються від холоду тим, що збирають довколишніх дворів новорічні ялинки і зараз влаштували величезне багаття біля гуртожитків, де намагаютсья зігрітися. Зникнення світла означає неможливість підготуватися до сесійних іспитів, які припадають на кінець січня, тому серед частини студентів назріває стихійний бунт.

Гарячі голови вже закликають штурмувати головний Департамент ДАІ МВС, шикарне приміщення і гараж якого розташовані за 20 метрів через дорогу, за адресою Лук’янівська, 62. У даішників світло ніколи не зникало, що викликає зрозумілий античиновницький протест у молоді.

Схожа ситуація – у гуртожитках Національного педагогічного університету ім.Драгоманова, розташованих на Оболоні за адресою вул.Тимошенка, 2з і 2ж. Цілу добу не було світла, що унеможливлювало підготовку до іспитів. Наразі відсутня напруга у мережі і електроплитках на спільних кухнях – так що ані вчитися за столом, ані готувати їжу неможливо.

Про плани штурму Оболонського райвідділу внутрішніх справ (Тимошенка, 2а), поки що не чути, хоча яскравий ілюмінований напис „МІЛІЦІЯ” вже викликає незадоволені погляди.

Черговий телефон КиївЕнерго 088 не відповідає. Прохання зацікавленим дзвонити і надалі, а про результати повідомляти у відповідній гілці на Вільному форумі. Якщо хтось знає інші телефони КиївЕнерго або прізвища відповідальних чиновників, пишіть там же.

Відповіді

 • 2006.01.23 | Енергетик

  цей 088 взагалі ніколи не відповідає!

 • 2006.01.24 | Рюген

  Между прочим,

  падение царизма начиналось так же. По Николаевской железной дороге в Петроград не подвезли белого хлеба. Образовались очереди. Стихийно женщины из очередей двинули разорять полицейские участки. Дальше вы знаете.
  Вихри враждебные веют над вами, темные силы вас злобно гнетут...
 • 2006.01.24 | Iryna_

  Re: ДЛЯ КИЇВЕНЕРГО: студенти відключених общаг можуть атакувати ДАІ

  У нас тут теж не було три години світла, але до 088 все ж вдалося подзвонити (це зайняло більше години з телефону з автоматичним набором номеру). Там сказали, що за викликами громадян вони не виїжджають, треба щоб викликав ЖЕК (а ЖЕК сказав, що вони самі більше ніж три години не могли додзвонитись). Після прийому заявки від ЖЕКУ світло з'явилось приблизно через півгодини. Так що хай студенти взнають, де там у них диспетчерська ЖЕКу.
 • 2006.01.24 | Роман ShaRP

  Логика офигевающая.

  Я понимаю, что отсутствие электроэнергии не способствует прогрессу в учебном процессе, но не понимаю, причем тут милиция, и за что ее тиранить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.24 | casesensitive

   Логика правильная

   в случае таких бедствий милиция (з народом) сама должна предоставить свои помещения в качестве временного убежища или помочь найти таковое.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.24 | Роман ShaRP

    Не понимаю я такой логики.

    casesensitive пише:
    > в случае таких бедствий милиция (з народом) сама должна предоставить свои помещения в качестве временного убежища или помочь найти таковое.

    Это по камерам их рассадить, что ли? :)

    Штурмовать надо коменданта и его начальство, ЖЭК, справочную на предмет других телефонов аварийных служб, Киевэнерго, мэрию на худой конец, - но милиционеры здесь причем, йопэресете?!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.24 | casesensitive

     Re: Не понимаю я такой логики.

     причем тут
     1) МЧС в первую очередь
     2) красный крест - везде в мире они приезжают в таких случаях, например после пожаров, когда люди остаются без жилья. Как в Украине, не знаю - возможно это по линии мчс.
     3) естественно, мвд

     размещение
     в общественных помешениях - школы, детсады, тоже здание принадлежащее мвд если там есть актовый зал/большое помещение вполне подойдет.

     обязанность мчс обеспечить питанием, местами для спанья, средствами гигиены, медобслуживанием.
     мвд - охрана порядка в убежище.
     комун службы и ЖЭК восстанавливают теплоснабжение - беженцы/пострадавшие не их забота.

     вот и вся логика.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.24 | Роман ShaRP

      Вы невнимательно читали.

      Отключена электроэнергия, а не отопление. Приятного, конечно, тоже мало, но к стихийному бедствию не приравнивается (хотя там, где электроплиты - тяжелее, конечно).

      Рассказываю, как это происходит у нас в доме. Тухнет у меня позавчера вечером около 21:00 в квартире свет. Выхожу в коридор (живу на 1-м этаже, щитовая от меня через 1-ну квартиру). В коридоре свет горит. Щитовая открыта, возле нее стоит соседка с какого-то там этажа. Я спрашиваю: "В чем дело?" -"У нас света со вчерашнего дня нет, сейчас отремонтируют". Буквально на моих глазах выскакивает электрик, и говорит "все уже".

      Насколько я понимаю, происходит все примерно так: жильцы включают кучу электрообогревателей. На одной из линий щитовой от перегрузки срабатывает автоматический предохранитель. Чтобы "вернуть свет", надо просто "щелкнуть" его обратно, или заменить, если что-то перегорело. Единственное - для этого надо быть электриком, чтобы понимать, что к чему. В милиции, особенно в ГАИ, AFAIK таких электриков не водится.

      То есть никакого "стихийного бедствия" нет. Надо просто вызвать электриков, чтобы они разобрались с причинами аварии и устранили ее. Отвечают за это коммунальные службы, а милиция, в который раз повторяюсь, ни при чем.

      Если студенты не могут до этого додуматься, а вместо этого собираются "идти штурмовать ГАИ", - то это, имхо, совершенно бездарные студенты.
  • 2006.01.24 | Роман ShaRP

   Р.S. Для администрации

   Не знаю, кто придумал это "можуть атакувати ДАІ", и ставить такое в новости, но лично я выписал бы обоим "на орехи". За вопиющую глупость, имхо, позорящую и самих студентов, и сайт Майдан.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua