МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Судове засідання у справі вбивства Гонгадзе перенесено

01/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Судове засідання у справі вбивства Георгія Гонгадзе перенесено
на 1 лютого 2006 року.

Офіційною причиною стала хвороба одразу двох адвокатів Мирослави Гонгадзе. Відповідний лист від них сьогодні отримала колегія Апеляційного суду Києва.

Адвокат матері загиблого журналіста Лесі Гонгадзе Андрій Федур побажав міцного здоров’я представникам Мирослави Гонгадзе, щоб надалі процес не затягувався.

У той же час, пан Федур висловлює впевненість у тому, що процес штучно затягується. Особливо після його намагань викликати для свідчень до залу суду українських високопосадовців. ”Я вважаю, що вирішення справи ми не побачимо до парламентських виборів”, - зазначив адвокат.
„Я вимагаю допитати всіх заявлених мною українських високопосадовців. Для мене, як сторони обвинувачення, головне – з’ясувати істину, і зовсім не головне – як це відобразиться на їх передвиборній кампанії та рейтингах”, - заявив після сьогоднішнього засідання суду представник Лесі Гонгадзе Андрій Федур.

За словами адвоката, у нього є купа питань щодо причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, які він хотів би поставити деяким представникам української влади. «Зокрема, такі питання є до спікера парламенту Володимира Литвина», - зазначив Андрій Федур.

У свою чергу, голова Верховної Ради вже заявляв про готовність прийти на засідання суду по справі Гонгадзе. Втім зазначив, що не бачить доцільності у своїй присутності.

„Я вітаю таку готовність Литвина. Відповідну заяву він має відправити до Апеляційного суду Києва. В свою чергу, я готовий до такого допиту. У мене до нього безліч запитань. Маю надію, що Володимир Литвин з’явиться у залі суду ще до парламентських виборів”, - відповів на заяву спікера Андрій Федур.

Нагадаємо, раніше Андрій Федур вимагав запросити до суду президента Віктора Ющенка, колишнього майора Держохорони Миколу Мельниченка, екс-президента Леоніда Кучму, голову Верховної Ради Володимира Литвина, екс-голову СБУ Леоніда Деркача, заступника генпрокурора Віктора Кудрявцева, голову Верховного суду Василя Маляренка та депутата Григорія Омельченка.

Матеріял надійшов на пошту Майдану від прес-служби блоку Бориса Олійника і Михайла Сироти Date: Wed, January 25, 2006 2:07 pm

Відповіді

 • 2006.01.26 | Горицвіт

  А кого викликали?

  З тексту не зрозуміло, чи когось уже викликали (і він відмовився прийти), чи ще ні, чи суд не розпочався.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.26 | Михайло Свистович

   Нікого не викликали? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua