МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Хто там?" Вінницький БЮТ та братва

01/26/2006 | Night Watch
На пошту Майдану надійшов лист від мешканця Вінниці, колишнього правоохоронця, палкого прихильника Юлії Володимирівни. „Я і мої родичі підтримують БЮТ і ми дуже сподівались, що до списку потраплять порядні і професійні люди, але коли в першій десятці „засіли” бандити, то я , як людина, яка 25 років пропрацювала в міліції, не можу з цим змиритися.”
Людина писала на електрону пошту БЮТ, просила пана Турчинова дати доручення і розібратися зі злодіями у виборчому списку, але у відповідь тиша, як часто трапляється з багатьма українськими партіями. Після мовчазної „відповіді” від штабістів Білої Діви колишній міліціонер прийняв кардинальне рішення – надіслав на Майданівську пошту не тільки листа зі своїми почуттями, а ще й підняв свої приватні „архіви” (як тут не згадати архіваріуса Коробейнікова з класичних „12 стільців”) і видав „на гора” оперативні зведення. Для уваги однопартійців Юлій Володимирівни наводимо їх в оригіналі:
„ОЗУ – "Ткачуки". Загально-кримінальної спрямованості. Лідер - Ткачук Генадій Віталійович, 1968 р.н., найближчий зв'язок - його брат Ткачук Ігор Віталійович, 1973 р.н., обидва є депутатами міськради. Ткачук Ігор є головою профспілки перевідників м. Вінниці Склад групи - 9 осіб, 3 учасників заарештовано. Ткачук Г.В. очолює депутатську комісію міськради по транспорту, зв'язку і промисловості. Використовуючи службові повноваження, лобіює прийняття рішень, які співпадають з фінансовими інтересами підконтрольних йому комерційним структур, в т.ч. в сфері маршрутних, перевезень в м. Вінниці.
Підконтрольні структури - ТОВ "Автотранспортне підприємство N_01 ЛТД", ПМП "Парадаіз", МП ВКП "ЛЕГІОН". Основним видом діяльності підприємств є торгівельно-посередницька діяльність та ігорний бізнес.”

Коментар Майдану: Це тільки частина того, що надіслав нам вінницький вболівальник БЮТ, решта не меньш красномовна, але вважаємо, що й цього досить для вінницьких виборців аби зробити 26 березня вірний вибір.

Відповіді

 • 2006.01.26 | Faultfinder

  Re: "Хто там?" Вінницький БЮТ та братва

  Знову пише "анонім" з "несунівським" обличчям?
  Годі дурити людей провокаційними "листами"!
  Перейменуйтесь краще з "сайту Майдан" у "сайт Брехня", це й буде правда.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.26 | ans

   У Юлі це "команда", а у Президента "оточення"(-)

  • 2006.01.26 | DADDY

   А Фаултфайндер - це прізвище чи дом. адреса?(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua