МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пьяный воздух президентства как повод для полета фантазии.

01/26/2006 | BIO
...
У 2000 році, будучи прем'єр-міністром, я поставив своїм завданням покласти край бартерним платежам за постачання енергоносіїв усередині країни. Досягнення цієї мети коштувало мені посади, оскільки олігархи використовували свій політичний вплив, щоб настроїти законодавців проти уряду.

Проте, корумпованим схемам бартеру між вітчизняними підприємствами був покладений кінець, і в економіці з'явилося конкурентноздатне ціноутворення, що принесло країні шість років безперервного економічного росту.

Після врятування від "сірих" посередників, що полегшували постачання природного газу в Україну, наші борги за газ перед Росією стали більш прозорими і керованими. Це пішло на користь як українським, так і європейським споживачам, оскільки дозволило газотранспортній системі функціонувати стабільно понад п'ять років.

Віктор Ющенко, The Wall Street Journal, 25.01.2006 12:25Автор: Віктор Ющенко - президент України

In memory...
...
Ти робиш хорошу справу, а в твоїй рідній країні тебе або щонайбільше не помічають, або лають. Так було і у "совку", коли праця растроповичей і солженіциних оцінювалася за "бугром", так очевидно є і зараз.

Поки всі в Україні, починаючи з президента Леоніда Кучми, закінчуючи алкоголіком-телеведучим Валерієм Лапікурою, кожного зручного разу ставлять під сумнів ефективність роботи Віктора Ющенка, наші сусіди (яким зі сторони, мабуть, видніше) намагаються гідно оцінити роботу глави українського уряду.

Як відмітив З.Бердиховський, рішення нагородити українського прем'єра цим почесним званням ухвалено у зв'язку з тим, що "реформи В.Ющенка вимагали надмірно великої мужності і хоробрості". "Він взявся провести ці реформи у короткі терміни, тоді, як в Польщі такі реформи проводили декілька років", - сказав депутат сейму.

Звичайно, нагородження Ющенка таким званням має для нього, швидше за все, більш моральне значення, покликане надихнути засмученого політика. УП писала, що у відпустку прем'єр пішов сумніваючись, чи треба взагалі повертатися у прем'єрське крісло. Тому було багато причин, одна з них - зневіра у власних силах, що була сформована і зміцнилася в умовах травлі у власній країні. Прем'єр і до цього не відрізнявся міцною психікою, багато хто бачив сльози у нього на очах в хвилини болю і розчарування, нерідко прем'єр просто "збігав" від проблем, закрившись у власному кабінеті або у невідомому нікому місці. Визнання, нехай не на батьківщині, допоможе Ющенко повірити у власні сили. Навіть тоді, коли більшість телеканалів займають відверто антиурядову позицію, а президент займається відкритим шантажем.

УП, Георгій Гонгадзе, 01.09.2000, 18:30

Перепись Истории набело обычно заканчивается большими кляксами.
А иногда и визитом обиженной вниманием дамы с косой...:)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua