МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Убийцы стратегических ТУ-22

01/27/2006 | voin
" 27.01.2006. Украина завершила ликвидацию бомбардировщиков ТУ-22 и авиационных ракет Х-22, передают "Подробности".
27 января в 11:30 в Полтаве был ликвидирован последний 60-й бомбардировщик ТУ-22М3 на авиабазе в Полтаве.
Ликвидация проводилась в 2 этапа, на первом самолеты были выведены из состояния боевой готовности: было снято чувствительное оборудование, слито горючее.
В пятницу, 27 января, в Полтаве состоялся последний этап - разрезание планера самолета на 3 части с дальнейшей сортировкой металла.
Представители Минобороны сообщили, что данный металлолом будет передан на металлообрабатывающие предприятия Украины для переплавки.
Общий объем расходов на выполнение комплекса ликвидационных работ составил 11 миллионов долларов США.
Субподрядчиком ликвидационных работ выступило государственное предприятие Минобороны "Украинская авиационная транспортная компания".
Последний самолет ТУ-22М3 в первоначальном боевом состоянии стоит 300 миллионов долларов.
Напомним, что в 2002 Министерство обороны Украины и США начали ликвидацию 12 тяжелых бомбардировщиков ТУ-22М3, 19 - ТУ-22М2 и 225 ракет Х-22 на военном аэродроме в Полтаве."

http://www.nkau.gov.ua/gateway/news.nsf/newsallR?SearchView&SearchOrder=4&Query=%D2%D3-22

Ганьба зрадникам запроданцям.
Треба вас відділити в галицьку автономну республику,а донецьких в шахтарську атвономію.
Яке безглудство знищувати найсучасніші машини, принаймі хочаб музей чи преробилим в рятівний літак.

-= http://pspu.ucoz.ru/forum/ =-

Відповіді

 • 2006.01.27 | Shooter

  Злісний UMVOD (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.27 | Sych

   Як на мене, дуже інформативно.(-)

 • 2006.01.27 | casesensitive

  смешно выглядят заявления Гриценко

  о "возрождении ракетных войск" когда уничтожается идеальный носитель ракет вместе с самими ракетами :( Лучше бы продали в Россию, как ту-160.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.27 | толя дейнека

   Re: київ отримав взбучку від вашингтону, коли продавав ту160

   коли продавав ту160 в росію. З вашингтону неслися вбивчі аргументи, якщо перевести на зрозумілу мову "ми для чого київських чильників підмазуємо, невже для того щоб продавали сучасну зброю нашим недругам?". Більша частина ту160 була також знищена.

   наші пілоти погоджуються, що держава нині не може утримувати такий повітряний флот і погоджуються, що літати на таких літаках вже не доведеться. Претензія до держави: "чому народною власністю розпоряджаються так не по господарськи?". Докір справедливий.

   однн літак кошьує 300млн.. на всю програму знищення парку літаків україна отримала 11 млн..
   не треба після цього питати, чому ми такі бідні. бо дурні і ціни собі не знаємо. Ладні комусь підлоги мити і взуття чистити..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.27 | voin

    Re: київ отримав взбучку від вашингтону, коли продавав ту160

    Річ не в тім що потрібно скорочувати, а в тім що це псування.
    Якщо Росії не хотіли продавати , то в будь яку іншу країну - бажано Іран, Індія, Китай, або подарувати на якіхось умовах.Так би, вони потім купували у нас запчастини та поточне обслуговування робили і принаймі літак був би живим.І літаючи по світу він би нагадував іншим про великий космічний потенціал України....
    А так ...
    Ще раз підкреслюю розділення на кольрових то штучний розподіл, це вигідно ворогам України.Треба ділитись на тіх хто, наприклад, за потужню могутню державу з війсками, які можуть нанести гідний удар по будь якій цілі у світі (для вас хочаб по москві).і на ворогів нашої держави...
    По Севастополю теж саме - краще нехай бази у Росії будуть бо наші чиновники розпродадуть ті землі, або турки почнуть лізти, а в наших прикордонників палива не вистача ...
    з підводними човнами таж ситуація.

    Тай в загалі тут не скільки війсковий момент а сугубу практичний: чи виробляти над сучасну техніку, чи торгувати землею ресурсами(землю не треба продавати - потрібно купувати де тільки можна за кордоном).

    в підсумку є декілька українців - одні за новий розвиток своєї нації, та інші.

    -= http://npj.ru/ =-
 • 2006.01.27 | -Юрій-

  Re: Убийцы стратегических ТУ-22

  УКРАИНА ЛИКВИДИРУЕТ СТРАТЕГИЧЕСКОЕ ОРУЖИЕ
  В Украине в течение 2,5 лет будут ликвидированы ранее снятые с вооружения украинской армии тяжелые бомбардировщики Ту-22 и крылатые ракеты Х-22.
  Как сообщил руководитель Центра обеспечения реализации договоров о ликвидации наступательного вооружения Игорь Митяев, контракт на проведение ликвидационных работ был подписан в июле нынешнего года между Агентством уменьшения угрозы Министерства обороны США и фирмой "Ration Technical Service Company". Сумма контракта не разглашается.

  Работы будут проводиться в рамках соглашения, подписанного 25 ноября 1993 года между Украиной и США "Об оказании помощи Украине в ликвидации стратегического ядерного оружия и предотвращении распространения оружия массового уничтожения".

  По словам И. Митяева, будет ликвидировано около 30 тяжелых бомбардировщиков Ту-22 и более 200 крылатых ракет Х-22, которые в настоящее время базируются на военных аэродромах в Николаеве, Озерном (Житомирская область) и Полтаве. Срок выполнения ликвидационных работ - 2-2,5 года.

  "Ликвидируемые части будут сданы в металлолом, а полученные средства пойдут на социальную защиту военнослужащих", - отметил И. Митяев.

  Ранее Украина ликвидировала 38 Ту-160 и Ту-95МС, а также 487 крылатых ракет воздушного базирования (КРВБ) класса Х-55. Процесс ликвидации был начат в сентябре 1998 года, а последний стратегический бомбардировщик Ту-160 был ликвидирован 2 февраля 2001 года.

  Из общего числа бомбардировщиков Украина передала России 11 самолетов - 8 машин Ту-160 и 3 самолета Ту-95МС, а также 581 ракету в счет погашения газового долга. Об этом сообщает "Корреспондент.net".

  http://elvisti.com/2002/08/06/mil.shtml#2
  Обратите внимание на дату.И нечего гнать.
 • 2006.01.28 | rais

  Така ж доля була у Миколаївських статиків .

  Зрада національних інтересів України почалася з ядерного роззброєння
  та розпродажу ресурсів i держ майна російському криміналу.
  Літаки, радари і всі флоти це лише верхівка айсбергу - розкрадання майна великої держави в особливо крупних розмірах...

  Жоден з державних діячив на протязі 15 років не став на захист національних інетересів України. Кожен опікується лише власною кишенею за рахунок України та власного Народу.

  Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків та його нащадкам!
 • 2006.01.28 | UNIK

  Vichna pam'yat litakam - geroyam...

  zradnukam smert!
 • 2006.01.28 | catko

  проблема не в тому що їх тепер знищили

  а проблема в тому що їх не підтримували в нормальному стані після 93-го року і на них взагалі ніхто не літав і до них не заглядав.
  сам літак родом з 1977 року, термін експлуатації його 20 років а американці дозволяли їх союзу випускати не більше 30 в рік.

  всі історії про "стратегічність" ту-22 - це треба на 10 років назад повернутись бо ще тоді їх електронна начинка дозволяла щось зробити у військовому плані, а зараз вже ні. або треба було ту електронну начинку модернізувати а не нищити оборонні заводи останні 10 років. що і зробила росія замінюючи старатегічну авіацію на новішу техніку поступово.

  крім того ту-22 для ракет х-22 спроектовані (чи навпаки) - немає значення. а ті ракети можуть нести ядерний заряд але не мусять. і без ядерного заряду вони використовуються проти кораблів. тож не дивно що росія з переляку за чф всі боєздатні ракети давним давно повивозила, а те що залишилось - сміття, бо його ніхто не доглядав.

  а от якби наші з десяток таких ракет нормально заникали і 2-3 літаки живими тримали то ще невідомо як би себе почував чф в криму. але ж то треба було ще в 93 зробити тільки от кому покерувати не було...

  взагалі тут купа інформації про техніку цю:

  http://topgun.rin.ru/cgi-bin/units.pl?field=3&unit=2364&page_num=13&page_max=13

  http://topgun.rin.ru/cgi-bin/units.pl?field=3&unit=2056&page_num=6&page_max=6

  http://combatavia.info/index2tu26.html

  http://www.new-factoria.ru/missile/wobb/x22/x22.shtml

  http://pda.avia.ru/news/?id=1137577216


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua