МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз про умови співпраці з Тимошенко

01/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Відповідаючи на запитання журналістів 28 січня на звітно-виборчій конференції Київського обласного комітету СПУ з приводу претензій лідера БЮТ Юлії Тимошенко до позиції Соціалістичної партії України голова СПУ Олександр Мороз сказав: “Я не розумію, коли Юлія Тимошенко говорить щиро: чи тоді, коли вона заявляє про співпрацю з СПУ, чи тоді, коли направляє своїх представників на переговори про таку співпрацю, в тому числі фактично стратега М. Бродського, чи коли пропонує тексти домовленостей, передбачаючи навіть майбутній розподіл посад? Чи, коли вона використовує абсолютно безпідставні аргументи, намагаючись дискредитувати соціалістів і їх провідних працівників? Вважаю, що нам справді треба координувати дії підчас виборчої кампанії (я підтверджую готовність до такої координації), а не посилати “шпильки” через ЗМІ ”.

Прес-служба голови СПУ О.Мороза

Відповіді

 • 2006.01.29 | Роман ShaRP

  Мороз опять ведет себя как старый параноик...

  ... и старый коммунист.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Чи, коли вона використовує абсолютно безпідставні аргументи, намагаючись дискредитувати соціалістів і їх провідних працівників? Вважаю, що нам справді треба координувати дії підчас виборчої кампанії (я підтверджую готовність до такої координації), а не посилати “шпильки” через ЗМІ ”.

  Моииииии министры! Никому не позволю трогать моих ведущих работников! У нас проверенные каааааадры!


  Если это твои кадры, то вместо того, чтобы их прикрывать, ты должен с них строго спрашивать. А этого я - не вижу. Вижу я, что Круговая порука мажет как копоть...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua