МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для Томенко-"кучмісти" у списку Кременчуцької "Бтьківщини"

01/29/2006 | Руслан Рудь
Конференція міської організації ВО "Батьківщина" 21 січня затвердила список претендентів до майбутньої міської ради. Їх виявилось аж 60, тобто стільки, скільки депутатських крісел.


Перша п’ятірка, схоже, є результатом компромісу, досягнутого між двома фінансовими групами: «нафтоторгової» Володимира Матицина та корпорації "Фінанси і кредит» братів Жеваго.

Розподіл місць за «мирним договором» першої десятки такий: очолює список Михайло Гуртовий, голова міської організації ВО «Батьківщина". Представником «Фінансів…» є натомість Олег Бабаєв, керівник м’ясокомбінату, нинішній депутат міськради. Ще два нинішні депутати -- заслужений лікар Віктор Федорченко (№3) та керівник торгового дому «Укртатнафта» Олександр Роженко (№4) – знову від нафтової команди.

Також представникам автозаводу (який контролює корпорація «Фінанси і кредит») дісталися місця під № 8 та №10. Восьмий - Олександр Гриценко - технічний директор ХК "АвтоКрАЗ". Десятий - не менш відомий "автобудівник", депутат міської ради і незмінний учасник боротьби за Центральний міський ринок та ринкових суперечок - Євген Холод.

Від «нафтової» команди – Андрій Джигіль, голова правління ЗАТ «Кребо» (№7) та Ігор Березенський, керуючий «Промислово-фінансовим банком» (№9).

Список другого десятка й нижче - справжнє свято нафтоторгового підприємництва Кременчука. Висуванців простіше перераховувати за основним місцем роботи: "Промислово-фінансовий банк", ЗАТ "Кребо", ЗАТ "Псьол", СП "Фобос", ЗАТ "Нафтохімік", "Торговий дім "Укртатнафта", «Юрбізнесконсалтинг»... Перші особи: директори, їх перші помічники та заступники, головні бухгалтери та юристи. Десь на четвертому чи п’ятому десятку затесався один старший оператор АТ «Укртатнафта». «Потужному» робітникові (улюблений епітет партійців «Батьківщини» разом з красивим словом «солідаризм»), напевне, майбутнє депутатство не загрожує. Зважаючи на нинішні прогнози соціологів.

Юлія Билина,http://mirgorod.poltava.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=576

активісти ГМ "ОПОРА" про це попереджали!!!!
"У Кременчуці, що на Полтавщині, відбувається масове перефарбування осіб з сумнівною репутацією – колишні (?) прихильники Януковича терміново стають прихильниками Тимошенко.
Як стверджують кременчуцькі активісти громадянської мережі «ОПОРА» до партії ВО «Батьківщина» у Кременчуці прийшли відомі своєю біографією особи такі, як С.Сазонов, О.Бабаєв, Є.Холод та А.Огородников.

Сергій Сазонов є головою правління холдінгової компанії «АвтоКрАЗ». Під час виборів Президента України у 2004 році підтримував В.Януковича та використовував своє становище для «ефективного» голосування працівників свого підприємства. Підписав звернення до кременчужан з закликом голосувати за «проФФесора» (газета «Кремінь», від 19 листопада 2004 року, стаття «Шановні земляки! Дорогі виборці!..»). Зараз посідає 5-те місце у списку кандидатів у депутати від Блоку Юлії Тимошенко до Полтавської обласної ради.

Олег Бабаєв є головою правління ВАТ «Кременчукм'ясо» та депутатом Кременчуцької міської ради. А також є членом наглядової ради банку «Фінанси та кредит». Під час минулих виборів був активним прихильником В.Януковича. Допомагав комфортному голосуванню «гастролерів». Біля прохідної його заводу працювала одна з найбільших «каруселей» під час голосування. Пан Бабаєв підписав теж саме звернення до кременчужан, що і С.Сазонов у газеті «Кремінь» на підтримку В.Януковича. Зараз О.Бабаєв член партії ВО «Батьківщина».

Євген Холод є депутатом Кременчуцької міської ради та колишнім керівником КП «Міський ринок». Під час перебування на посаді керівника ринку з бюджету комунального підприємства зникло у невідомому напрямку 600 тис. грн. У 2004 році був активістом «біло-блакитного» табору – збирав кошти у виборчий фонд «несудимого» кандидата та розповсюджував ганебну агітацію проти В.Ющенка. Зараз теж є членом партії ВО «Батьківщина»."
http://mirgorod.poltava.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=350


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua