МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Есдеки контролюють Партію Регіонів на Вінниччині?

01/29/2006 | Марина Котко
Або іноді краще мовчати…

29 січня під готелем «Поділля», де проходила обласна і міська конференції Партії Регіонів, відбулася акція протесту «Руки загребущі», зініційована громадською організацією «ПОРА». Перед готелем виднівся надпис на снігу червоними літерами: «Калетнік – поверни «ТРК - Вінниччину» або 600 тисяч, вкрадених у народу!», поруч стояли транспоранти з гаслами: «Калетнік зрадив НДП, СДПУ (о), зрадить і Партію Регіонів», «З такими депутатами, як Калетнік - і ворогів не треба» та інші.
Григорій Калетнік вийшов до пікетувальників, щоб спростувати звинувачення проти нього. Особливо його зачепив плакат: «Калетнік зрадив НДП, СДПУ (о), зрадить і Партію Регіонів». Для того, аби показати, що він не зрадив інтереси есдеків, Калетнік привселюдно почав звонити Віктору Медведчуку і доповідати про останні події на Вінниччині. Крім того, він домовився з Віктором Володимировичем про зустріч в Києві, щоб з усіма подробицями повідомити про політичну ситуацію в області. А щоб Калетніку остаточно повірили, що він запросто може зателефонувати самому Медведчуку, Григорій Миколайович дав послухати журналістці свою розмову з Віктором Володимировичем. І це в присутності шокованих свідків, яких на той момент збільшилося вдвічі. Пікантність ситуації була в тому, що за 20 метрів проходила обласна конференція Партії Регіонів!!! Так, дійсно, Калетнік переконав присутніх, що він і справді не зраджував інтереси СДПУ (о). Але цим дзвінком Калетнік продемонстрував, що має запасний варіант про всяк випадок. Тоді постає питання: хто він є в Партії Регіонів, засланим козачком? І що тепер робити Віктору Антемюку, нардепу, який фактично є куратором Партії Регіонів на Вінниччині: «покривати» чи викривати Калетніка? А можливо вони між собою домовились, якщо пан Георгій так відкрито демонструє свої зв’язки з СДПУ (о)?!
А тим часом десять чоловік з палаючими факелами утворили коридор випробування й очищення вогнем людей, які хочуть піти у владу. Перед початком конференції пікетувальники влаштували звукову какафонію, яка мала назву «крик протесту». Вони били по кастрюлях, свистіли в трубки, стукали консервними бляшанками. Впадала у вічі карта Вінницької області з намальованим прицілом, де було написано: «Калетнік націлився на Вінниччину», а знизу приклеєні «Його загребущі руки».
На думку учасників акції з такими як Калетнік, Партії Регіонів не потрібні й вороги. Під пісню: «Твой номер - 245» протестанти спалили символічний список Партії Регіонів до облради, де під номером один був пан Калетнік і паперові «Його руки загребущі». Пікетувальники пояснювали свій протест проти Калетніка тим, що він добре знаний фінансовими зловживаннями під час губернаторства у 2004 році і прямим адміністративним втручанням у вибори 2005 року.
Подейкують, що за «царювання» Калетніка було чимало темних оборудок. ТРК «Вінничина» - це малий приклад того, як з обласного бюджету, а отже, з кишені платників податків, «народні» гроші (а це 600 тис.) плавно перетекли в кишені приватних структур, які номінально належать Калетніку.
Учасники акції заявили, що не виступають проти Партії Регіонів, а лише вимагають очистити список від «калетників». Якщо ж цього не станеться, то вони влаштовуватимуть подібні акції регулярно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua