МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відновлено подачу газу в посольство Росії

01/29/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Після "відповідних демаршів російського зовнішньополітичного відомства" сьогодні відновлено подачу газу в посольство Росії в Тбілісі.

Як повідомляє російська сторона, спочатку росіяни не протестували проти відключення газопостачання до свого представництва, вважаючи, що воно викликане загальним браком газу в столиці Грузії, зв'язаного з "ліквідацією наслідків вибухів на магістральному газопроводі Північний Кавказ – Закавказзя" ( в російській версії того, що відбулося).

Однак тон росіян змінився, коли 28 січня мер Тбілісі Гігі Угулава заявив, що подача газу російському посольству і представництву російської компанії “Газэкспорт” припинена за його розпорядженням.

"Эта очередная антироссийская акция была предпринята именно в то время, когда российские специалисты в тяжелейших условиях завершали ремонтные работы по восстановлению газопровода Северный Кавказ – Закавказье", - заявили росіяни. Про те, в яких умовах довелося працювати тим, хто припинив постачання газу в Закавказзя, російська сторона не повідомляла.

От і дружи з такими. Відключать газ, а потім ще й будуть вимагати, щоб на пільгових умовах постачати його їхньому посольству.

Відповіді

  • 2006.01.29 | Welho

    Re: Відновлено подачу газу в посольство Росії

    Обреготався. Ну як діти малі, ей бо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua