МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Забута війна за СОТ

01/31/2006 | Стась
Пам'ятаєте, як влітку сперечалися за СОТ - бути чи не бути, добре підготувалися чи ні, що пропонує уряд, як спрацювали переговорники та хто найбільший зрадник? Як міністр-соціаліст Баранівський саботував приняття СОТівських законів? А тепер той же самий міністр Баранівський пише звернення з приводу російського ембарго на м'ясо та молоко по допомогу до... СОТ? Напевне, міністру не доповіли, що Україна так і не стала членом СОТ, поміж іншим, і зусиллями Баранівського та фракції Соцпартії.

Щоправда, Росія також наразі не є членом СОТ, тому ця організація аж ніяк не допоможе Україні в цьому випадку. Але Росія, скоріш за все, таки увійде до СОТ цього року. Коли увійде Україна - невідомо. Скоріш за все - ніколи. Бо тепер вже Росія, яка увійде першою, буде визначати правила гри для України. Аж до повного знищення у братерських обіймах.

А ми поки що можемо дякувати усім палким борцям з СОТ та світовим імперіалізмом взагалі. Вони наразі перемагають.

Відповіді

 • 2006.01.31 | ОРИШКА

  Re: Забута війна за СОТ

  Але було ясно з самого початку що при цьому складі Верхової Зради до СОТ Україна не достукалася б. І ніхто народу не роз'яснив, чому в СОТ краще, ніж поза нею (наявність відсутності інформаційної політики - страшна дурість і злочин цієї влади.)

  А Баранівський знав - тому його треба ще й за горло потримати. Він підходить під яку статтю КК про єкономічнц безпеку України?

  С глибоким болем і жалем констатую, що продумана політика російської гебні приводить до бажаного результату. А нашу владу,яка своєю інформаційною бездіяльністю спрининила такі наслідки не треба захищати - на сполох потрібно бити, щоб хоч зараз не лінувалися розжовувати. Сваритись та вирізати по дереву легше, ніж повсякденно виколупувати бруд з вух оболванених "маленьких українців".

  Що інформація є одним з головних чинників досягнення мети - хіба не видно по ситуації на сході країни, де впродовж довгого часу з усіх брехунців лилися лише помиї на Ющенко?

  Більшість виборців не має Інету. УТ1 - профукана можливість. Непрофесійність ті лінощі журналістів припплюсуємо туди ж. Окрім Ар'єва - згадати нікого.

  Ось так-то, любі малята


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua