МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нафтове лобі намагається зберегти залежність від Росії.

01/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Зараз проводиться надзвичайно активна робота з метою переконати Президента накласти вето на закон про біопаливо та біодобавки.

Цей закон був прийнятий Верховною Радою наприкінці минулої сесії, незважаючи на потужний опір різноманітних комерційних структур. Закон передбачає налагодження в Україні виробництва біопалива- пального на основі органічних спиртів та їм подібних, біодизельного палива на основі ріпаку та різноманітних добавок до звичайних бензинів та солярок які покращують згорання та коефіцієнт корисної дії двигунів.

Подібні технології вже широко застосовуються у розвинутих країнах світу, особливо там де відсутні достатні запаси нафти. Біодобавки та біомастильні речовини взагалі використовуються повсюдно , в тому числі в Україні, однак у ній вони поки що не виробляються , а завозяться із за кордону , переважно із Росії. Також Україна вирощує великі урожаї ріпаку, яка є цінною сировиною для цього, однак через відсутність достатніх переробних потужностей весь урожай запівдарма вивозиться за кордон.

У протидії виробництву українського біопалива та біомастил об’єдналися найрізноманітніші комерційні структури – від імпортерів біодобавок з Росії, експортерів дешевого ріпаку, до великих нафтотрейтедерів, які з підозріливістю ставляться до появи будь яких конкурентів для для бензину та солярки з російської нафти. Про це зокрема заявив президент ТНК-Україна Олександр Городецький у сьогоднішньому інтерв’ю газеті „Діло”.

Завтра о 13.00 в приміщенні інформагенції УНІАН у Києві відбудеться прес-конференція вчених та інженерів , які розробили технології виробництва біопалива, які однак поки можуть реалізовувати лише за межами України. Парадоксально , але їхню технологію виробництва біопалива впровадив навіть багатий нафтою Азербайджан. Лише в рідній Україні поки що нема можливостей розгортати подібні виробництва. Телефон для довідок 8-050-334-9595 .

Відповіді

 • 2006.01.31 | Віктор

  Re: Нафтове лобі намагається зберегти залежність від Росії.

  Це дуже важливо відірватися від російської нафтової залежності. Я пропоную піти далі і побудувати завод по виробництву авто які їздять на повітрі замість бензину. Так на звичайному повітрі!!!!!!! Це авто розроблено в Іспанії. Потреба в бензині може скоротитися на 35-55%. Я пропонував старому уряду цю ідею але ніхто не відгукнувся. Тільки людям потрібно цей автомобіль. Якщо когось зацікавить звертайтеся vicshev@yahoo.com
 • 2006.01.31 | Volodymir

  Re: Нафтове лобі намагається зберегти залежність від Росії.

  Простой цикл и экономика.
  Сеем рапс - делаем добавки. Указ есть.
  Делаем печки - ездим на древесном газе.
  Все это мне напоминает предложения вложить миллион в оборудование для приготовления хот-догов чтобы заработать миллиарды. На доводы, что можно для начала обойтись двумя штуками - один ответ - но мы сейчас хотим миллион.
  Что там еще такого в законе интересно?
  Неужели я догадался, что вводится еще один налог на бензин. Потому что био-паливо стоит тридцать гривен, но ноу-хау с оборудованием - триста миллионов зеленых денег?
  Просьба дать ссылку на Закон.
  Если субъекту законодательной инициативы хочеться попиариться -
  то и на обоснование.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua