МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДЛЯ ЛУЦЕНКА: "Я не збираюсь виконувати ніякі закони"(с) мєнт

01/31/2006 | Yoko
В прямій дії на сайті Майдан було оголошено ініціативу "Діймо, щоб зупинити використання дітей" (http://maidanua.org/static/viol/1128940263.html)

Ну от я сьогодні і попробувала діяти. Ось що з того вийшло.

Сьогодні О 17:50 я йшла довгим переходом між ст. м. "Хрещатик" і ст. м. "Майдан Незалежності". Під стінкою побачила жінку-попрошайку з дитиною на руках. В кінці переходу я побачила міліціонера і звернулась до нього з проханням відреагувати. Він спитав "При чому тут міліція?". Я пояснила йому, що жінку треба як мінімум доправити до відділку, з*ясувати чи її це взагалі дитина, якщо так, то перевірити в яких умовах ця дитина живе. Порушути карну справу, позбавити мати батьківських прав, дитину віддати на опіку родичам(якщо вони є і якщо вони нормальні) або відправити в інтернат(це в будь-якому разі краще, ніж життя на вулиці). Якраз у цей момерт підійшов другий міліціонер з капітанськими погонами і непомітивши мене звернувся до мого співбесідника зі словами: "Так, швиденько пройдись вздовж переходу, щоб тут жодного не стояло через 5 хвилин".
Я звернулась до нього із проханням доправити до відділку жінку з дитиною. Капітан також не мав поняття про механізм реагування на такі речі. Тож йому довелось повторити все, щоя сказала першому міліціонеру. Вислухавши мене, він спитав "і всім цим має займатись міліція?" Я відповіла ствердно. Капітан сказав "ні, не має". Я йому тоді сказала наступне: "Ок, давайте вчинимо наступним чином. Ви покажете мені своє посвідчення, я запишу ваше прізвище, а потім поцікавлюсь у знайомих юристів, чи дійсно ви маєте реагувати на звернення щодо використання дітей у попрошайництві. Якщо виявиться, що ви не маєте на це реагувати - окей. А якщо виявиться, що таки маєте, але не зреагували ан моє звернення - то я напишу на вас скаргу у прокуратуру".
-Та пишіть хоч в спортлото!
-То покажіть ваше посвідчення.
-Чого це я вам маю його показувати?
-за законом про міліцію.
-мені пофіг на закони, я не збираюсь їх виконувати!
Після чого розвернувся і пішов, а свідок нашої розмови - другий міліціонер - ніяково посміхнувся і теж прішов геть.

Пане Луценко! Я думаю, дуже легко з*ясувати, який саме капітан міліції чергував у цей час(17:50) у сьогоднішній день(31.01) у переході Хрещатик-Майдан. Можу сказати, що зростом він був приблизно 160-162 см, повної статури, якщо це допоможе.=)

Панове юристи! Я готова морочитись зі скаргами, зверненнями і запитами, якщо це допоможе. Підкажіть куди і що писати. Дякую.

Відповіді

 • 2006.02.01 | NNV

  Треба на виборах владу міняти(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.01 | Faargenwelsh

   на ту, що була ранішe? (-)

 • 2006.02.01 | Yoko

  Re: ДЛЯ ЛУЦЕНКА: "Я не збираюсь виконувати ніякі закони"(с) мєнт

  Шановні, а конструктивніше?
 • 2006.02.01 | Yoko

  Re: ДЛЯ ЛУЦЕНКА: "Я не збираюсь виконувати ніякі закони"(с) мєнт

  Невже всі юристи з форуму щезли???
  Конструктивне щось буде?
 • 2006.02.01 | леонід

  Re: ДЛЯ ЛУЦЕНКА: "Я не збираюсь виконувати ніякі закони"(с) мєнт

  Шановна Йоко. Найпростіше, на мою думку, оформити Ваше повідомлення у вигляді листа на ім'я Луценка, подати його в МВС, а також в цій гілці зобов'язати Свистовича (члена Громадської ради при МВС) взяти під особистий контроль рух такої заяви.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.01 | Yoko

   Re: ДЛЯ ЛУЦЕНКА: "Я не збираюсь виконувати ніякі закони"(с) мєнт

   дякую=) так і зроблю. На яку адресу цей лист відправляти? На академіка Богомольця?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua