МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

> Про Єдину комп'ютерну інформаційну систему ... (л)

01/31/2006 | НеДохтор

http://www.president.gov.ua/documents/3938.html
---------------------------------------
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 80/2006


Про Єдину комп'ютерну інформаційну систему правоохоронних органів з питань боротьби зі злочинністю

З метою поліпшення координації організаційних, оперативно-розшукових, правових та інформаційних заходів правоохоронних органів щодо боротьби зі злочинністю, підвищення рівня роботи в цій сфері постановляю:

1. Визнати за необхідне створення Єдиної комп'ютерної інформаційної системи правоохоронних органів з питань боротьби зі злочинністю (далі – Єдина комп'ютерна система).

2. Кабінету Міністрів України забезпечити здійснення заходів щодо створення Єдиної комп'ютерної системи, в тому числі:

утворення у двотижневий строк Міжвідомчої координаційної групи з питань створення і функціонування Єдиної комп'ютерної системи із включенням до її складу представників Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України та Генеральної прокуратури України;

розроблення і подання в чотиримісячний строк зазначеною Міжвідомчою координаційною групою проектів програми створення і функціонування Єдиної комп'ютерної системи та положення про цю Систему;

вирішення в установленому порядку питань фінансування заходів щодо створення і функціонування Єдиної комп'ютерної системи.

3. Апарату Ради національної безпеки і оборони України забезпечувати діяльність Міжвідомчої координаційної групи з питань створення і функціонування Єдиної комп'ютерної системи, утвореної Кабінетом Міністрів України.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

31 січня 2006 року---------------------------------------

Відповіді

  • 2006.01.31 | Sych

    Ось тут і добрі стосунки с Мікрософтом згодяться...(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua