МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що ми втратили, вибравши президентом Ющенка, а не Януковича.

02/01/2006 | Анатоль
(В пику темі "Досягнення помаранчевих").

В політичній сфері:
Втрачена єдність влади (виконавча, законодавча і судова тягнуть в різні боки).
Втрачена єдність влади з народом (яка при Януковичі забезпечувалася б єдністю влади).
Втрачена єдність народу, народ розколений за політичними уподобаннями на кілька таборів, замість єднання навколо своєї єдиної влади.

В правовій сфері:
Втратили стабільну, узгоджену і передбачувану роботу всіх правоохоронних органів (міліції, СБУ, прокуратури, судів) в тісній співпраці з держадміністраціями, податківцями, пожежниками, санстанціями...
Бандити і вороги народу Ющенко, Тимошенко, Мороз і їх поплічники досі не в тюрмах.

В економічній сфері:
Призупинилось впровадження передового донецького досвіду ведення бізнесу на решту території України.
Замість запланованого економічного росту активів Ахметова - Пінчука в 1.5- 2 рази одержали їх спад.

В інформаційній сфері:
Щоденну улюблену політично-гумористичну передачу "Проте".
Щотижневу "Епіцентр".
Постраждав імідж україни в очах Великого Братнього Російського Народу.

Прошу доповнювати перелік тих непоправних (чи поправних) втрат, які понесла Україна і її народ в результаті свого нерозумного вибору восени-взимку 2004р.

Відповіді

 • 2006.02.01 | S@nya

  (-)

 • 2006.02.01 | Анатоль

  Втрачені перспективи.

  Які перспективи втратила Україна, не вибравши Януковича!

  Ми б давно вже забули про так звану "конституційну реформу" - недолугі спроби обмежити повноваження Народного Президента Януковича. Обмежити його можливості трудитись на благо народу. Спроби кинути Україну в вир безперервних конфліктів і криз, створенням кількох центрів влади.

  Вибори в Верховну Раду при президенті Януковичу показали б таке ж одностайне прагнення українського народу до стабільності і єдності, як президенські вибори на Донбасі.

  Нарешті Верховна Рада змогла б ефективно і плідно працювати.
  Зокрема, негайно імплементувати результати всенародного референдуму, чого не змогла зробити стара ВР за стільки років!
  Враховуючи волю більш ніж 90% виборців, ВР відмінила б нарешті депутатську недоторканість, що зразу ж позитивно вплинуло б на порядок і дисципліну в ВР.
  Скорочення ВР на третину дозволило б позбутись тих нечисленних говорунів, які ще могли туди попасти, що також сприяло б збільшенню ефективності її роботи і економії народних коштів.
  Потріні закони приймалися б швидко і без затримки, а не потрібні не писалися б і не розглядались би.
  Крім того найважливіші рішення можна було б приймати на Всенародному Референдумі голосуванням через посилку SMS. В кого нема мобільника, зміг би віддати свій голос по звичайному телефону. В кого нема звичайного - по телефону-автомату, чи позвонити від сусіда.

  Завдяки тісній співпраці з державними органами судова система стала б біль відповідальною, перестала б бути продажною. Не було б випадків, щоб один суд приймав одне рішення, а інший інше. Це сприяло б росту довіри і авторитету судів.
  Суди стали б ближче до народу. Якщо зараз районний суддя може відміняти рішення президента і постанову верховної ради, то при Президенті Януковичу рядові, але правильні представники народу зможуть ногами відкривати двері в кабінет районного судді і сказати:
  - Слиш, каза. Вот етіх пацанов випустіть, а етава падлу - пасадіть!

  Нарешті питання мови було б вирішене раз і назавжди.
  Враховуючи численні побажання українського народу російська мова одержала б статус другої державної.
  Одночасно різко підвищився б статус Першої Державної Мови - української.
  Вона стала б виключно Мовою Конституції.
  Всяке інше ЇЇ використання переслідувалось би Законом, як глумління над Національними Святинями, на рівні з паплюженням Державних Символів чи неповагою до Народного Президента.
  Нарешті робоча мова чиновників і правильних пацанів одержала б статус офіційної і була б рекомендована для використання в усіх державних установах.

  Народна міліція, позбавлена таких бюрократичних химер як "закон", нарешті змогла б ефективно приступити до наведення порядку.

  Чітка, скоординована робота всіх державних і правильних народних структур во імя людини, швидко дала б результати. Любов народу до Народного Президента і Влади видно було б не лише на телеекранах. Різко зменшилася б кількість скарг на роботу державних органів і чиновників.
  Натомість збільшилася б кількість заяв свідомих громадян до компетентних органів, щоб припинили ворожу діяльність окремих бандерівців, і інших американських холуїв, через яких український народ, не дивлячись на всі старання Президента, ще не живе так, як він на те заслуговує.

  А бандерівські недобитки і американські холуї - мартинюки, пані і інші свистовичі, яким би вдалось уникнути справедливої народної кари і які б знайшли притулок в таких підривних американських центрах як "Радіо Свобода" чи сайт "Майдан" доживали б своє нікчемне існування в презирстві і ненависті всього українського народу.

  Зараз вторішні "помаранчеві" вже бачать, які перспективи вони і Україна втратили в результаті їх недолугого вибору.
  Тож я закликаю їх ще з більшим азартом і ненавистю довбати один одного.
  І тоді в України появиться реальний шанс повернути втрачені в 2004 році перспективи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua