МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Порошенко звинуватив Тимошенко у державній зраді (л)

02/01/2006 | observer
http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/1/38242.htm

"В суд! Немедленно! Все материалы на руках!

Но если БЮТ (или кто там... ответственный) НЕ ПОДАДУТ, то это означает только одно - Пєтя сказал правду." (с)

;-)

Відповіді

 • 2006.02.01 | damoradan

  Не за что

  У чому саме полягали привілеї, одержані названими ним українськими політиками, і в чому конкретно полягала їхня "робота на боці іноземного капіталу", Порошенко не уточнив.

  За что же на него в суд? Он же ничего по сути не сказал!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.01 | ans-mo

   Кремль зараз грає більш тонко, вміло використовуя

   протиріччя бувшої "помаранчової" команди. Звичайно, не треба безпосередньо давати вказівки Тимошенко, Януковичу чи іншим. Москва діє натяками, багатоходовими таємними операціями, "розподіляй та пануй".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | толя дейнека

    Re: Кремль він такий, він може.. (/)

    12 січня нардеп Григорій Омельченко проголосив у парламенті, що під час підписання у Москві угоди між НАК «Нафтогаз України», ВАТ «Газпром» і «РосУкрЕнерго», яке відбувалося 3 січня 2006 року о 2.30 ночі, був присутній “ Семен Могілевич, якого довго й безуспішно розшукує ФБР. Втім, було б дивно, якби цього не сталося. Адже понад два роки тому преса писала про приналежність Могілевича та його подільника – тодішнього голови „Нафтогазу України” Бойка до попередника «РосУкрЕнерго» - компанії „Еуралтрансгаз”. Тоді герої статті проплатили „спростувальне” рішення судів щодо журналіста Єльцова, який надрукував цю статтю. Нині Верховний Суд взявся переглянути те рішення, Бойко створив кишенькову партію, а Могілевич продовжує розпочату Росією газову справу.

    Г.ОМЕЛЬЧЕНКО звернувся з вимогою до Президента України Віктора ЮЩЕНКА, голови СБУ Ігоря ДРІЖЧАНОГО та генерального прокурора України Олександра МЕДВЕДЬКА перевірити інформацію щодо причетності Семена МОГІЛЕВИЧА до компанії «РосУкрЕнерго», яка виступає посередником у постачанні газу в Україну.

    Агенство УНІАН з цієї нагоди опублікувало рядки бойового та трудового шляху Семена Могілевича.

    Семен Могилевич народився в Києві 30 червня 1946 року. Закінчив економічний факультет Львівського університету. На початку 70-х жив у Москві і входив до складу люберецького, а пізніше сонцевського угруповань. Він торгував валютою на чорному ринку, за що одержав три роки, пізніше – ще чотири за шахрайство в операціях з валютою. У 1980-і роки склав великий капітал на операціях з майном іммігруючих з СРСР євреїв, на азартному бізнесі, контрабанді, в 1990-х - у війнах за переділ майна Радянського Союзу, що розпадався.

    У 1990 році емігрував до Ізраїлю, потім переїхав до Угорщини, одружившись з громадянкою цієї країни. До 1992 року став громадянином чотирьох країн – Росії, України, Ізраїлю і Угорщини. Гроші Могилевич вкладав в законно діючі компанії, нічні клуби, майстерні з огранення діамантів, заводи алкогольних напоїв. Серед придбань Могилевича був і завод з виробництва зенітних установок і мінометів в Угорщині. За даними Федерального бюро розслідувань США, його будапештське угруповання складалося з 250 осіб і було організоване за типом італійської "Коза Ностра".

    У середині 1990-х років Могилевич придбав частку в Інкомбанку. Він у списку людей, яких розшукує ФБР за участь у махінаціях з акціями YBM Magnex International Inc., які завдали збитку інвесторам компанії на $150 млн. Американська преса звинувачувала його у відмиванні грошей російської мафії в Bank of New York. У 2002 році Могильовіч заявив, що відійшов від великого бізнесу після “абсурдних звинувачень з боку властей США”.

    http://www.tema.in.ua/article/?id=700
  • 2006.02.01 | observer

   Державна зрада - це "Не за что"?

   damoradan пише:
   > У чому саме полягали привілеї, одержані названими ним українськими політиками, і в чому конкретно полягала їхня "робота на боці іноземного капіталу", Порошенко не уточнив.
   >
   > За что же на него в суд? Он же ничего по сути не сказал!

   "Можно ли требовать от Пети, что бы он в подобном выступлении, приводил все данные с бухгалтерской точностью по платежам, датам, и пр.

   И всё же... Обвинение в НАМЕРЕННОЙ предательстве интересов своей страны слишком серьёзно, чтобы на него не реагировать."
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.01 | damoradan

    Re: Державна зрада - це "Не за что"?

    Порошенко натякає на привілеї Тимошенко від Путіна

    Интересный заголовок. Ну не будем горячиться, мы же знаем, что заголовок редко соответствует содержанию.

    www.ПРАВДА.com.ua, 01.02.2006, 10:26
    Член політради виборчого блоку "Наша Україна", екс-секретар РНБОУ Петро Порошенко стверджує, що єдина причина газового конфлікту з Росією - вибори в Україні.

    Про це він заявив у вівторок на прес-конференції в Запоріжжі.

    "Газовий конфлікт має єдину причину - виборчу кампанію в Україні. Це є форма політичного тиску, форма втручання у внутрішні справи нашої держави. Жодного економічного обгрунтування, і це розуміють усі експерти, фахівці і професіонали в цій сфері, газовий конфлікт не мав і не має", - заявив Порошенко.

    Пока со всем согласен. Не в суд на него, а на Нобелевскую премию.

    Він також зазначив, що якби угоди від 4 січня про постачання газу до України укладено не було, "Україна мала б 100-200 "Алчевськів", на тлі чого результати виборів були б іншими".

    Ну не знаю, не знаю. У него, видимо, есть какая-то информация, которая мне неизвестна. Пусть поделится, что ли.

    Порошенко також стверджує, що в газовому питанні деякі політичні сили фактично працювали на боці іноземного капіталу. "У ситуації, яка розгорнулася в період газової кризи, певні сили зрадили інтереси держави. Деякі політичні сили фактично працювали на боці іноземного капіталу", - заявив Порошенко.

    На його думку, керівники партій, які відвідали Москву напередодні газової кризи, не лише знали про її підготовку, а й були її учасниками.

    "Я вважаю, що ті політичні сили, керівництво яких здійснило візити до Москви напередодні газової кризи і які одержали явні привілеї з боку Москви внаслідок цих візитів, безумовно, знали і були учасниками сценарію, який розгорнувся в грудні", - заявив Порошенко.

    Він нагадав, що "візити були нанесені керівництвом блоків Юлії Тимошенко і Партії регіонів".

    Забыл сказать, что Ехануров тоже ездил.

    У чому саме полягали привілеї, одержані названими ним українськими політиками, і в чому конкретно полягала їхня "робота на боці іноземного капіталу", Порошенко не уточнив.

    Итак, что он сказал: руководители политических сил ездили в Москву, знали о том, что Россия будет что-то делать, и были "участниками этого сценария". Данные высказывания не содержат ни логики, ни конкретики. Даже высказывание о "предательстве национальных интересов" не содержит конкретной привязки к кому-либо, тем более БЮТ. А насчет того, что БЮТ и ПР ездили в Москву, получили какие-то (неназванные) привилегии, и были "участниками сценария" (в неназванном качестве) - так как на это можно подавать в суд? На что именно?

    В общем, резюме: чистый PR, рассчитанный на базу НСНУ, но сформулированный таким образом, что в суд подать не на что. Кто захочет привязать БЮТ к "предательству", тот и так это сделает. Человек в здравом уме и твердой памяти - никогда.
  • 2006.02.01 | tomcat

   все всё поняли. с юли даже уголовное дело сняли (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.01 | Englishman

    Мало Путін зробив

    Треба було йому Юлю ще нагородити якоюсь російською медаллю і назвати проросійським політиком. Щоб дійсно "все всі зрозуміли", а не тільки такі володарі питлівих умов, як ви.
   • 2006.02.02 | ІІ Михайло Волошин

    Щодо кримінальних справ та підтримки Тимошенко Росією

    З ефіру Юлії Тимошенко 29 січня на НТН:

    Запитання з Майдану: Скажіть про Ваш акт злуки з Путіним, після якого російська прокуратура закрила всі кримінальні справи проти Вас...
    Юлія Тимошенко: Я хочу втішити штаб "Нашої України", проти мене ніякі кримінальні справи не закриті, щоб ви знали. І що переслідування продовжується, і воно, до речі, знову підтримується з України. І те, що сьогодні акту злуки бути не може, це є очевидним, тому що саме коли мене відправляли у відставку, першим підтримку в цих речах висловив Путін. Другим – Лукашенко. Третім – Жириновський. І якщо ви думаєте, що це саме і є підтримка з боку Росії, то тоді це дуже дивна підтримка. А з іншого боку, посол Росії в Україні, і всі чиновники в Україні виразили надзвичайне розчарування, що Єхануров став виконуючим обов’язки. І до речі, я б хотіла запитати в тієї людини, яка зараз задає такі питання "Чи знайомі ви з заявою російського уряду відносно всіх газових угод і відносно поведінки уряду, який зараз працює в Україні?" Так, щоб ви знали, що після того, як російська сторона на офіційному рівні висловлювала привітання Януковичу, який перемагав там два, чи три рази на президентських наших виборах, то після того пролунала друга офіційна заява уряду Росії саме з приводу того, що робить сьогодні уряд України. Я вам просто процитую, щоб відчули кого і як підтримує Росія. "Правительство российской федерации выражает полное удовлетворение фактом российско-украинских отношений в газовой сфере на базе перехода к общепринятым на международном рынке правилам и принципам. И правительство России рассматривает подписанные 4 января документы, как окончательное юридическое разрешение возникшей спорной ситуации".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | толя дейнека

   Re: компромісна пропозиція, панове

   панове, нам слід дочекатися, щоб Петро Олексійович уточнив, те що він з тактичних міркувань поки не договорив. Певен, це має статися вже ближчими днями, навіть ліченими годинами, оскільки тримати при собі деталі такого звинувачення перед виборами просто неможливо, собі на шкоду.
   Тож слід просто дочекатися вточнення. Це недовго.
 • 2006.02.01 | catko

  так!! всі в суд!!! єдиний справедливий український суд!!!(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.01 | Albes

   Что имеем, то имеем. И это не смешно.

   А у Вас есть другие предложения ? Или Вам все в жизни выкладывали уже в удобоваримом виде на тарелочке с голубой каемочкой ? Тогда, простите холопа, пане.
 • 2006.02.01 | Карт

  Навіщо ж дуркувати?

  Це Порох з відчаю дурню голосить, бо сидить у полному лайні.
  І страшенно боїться своєї неучасті у майбутній політиці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.01 | observer

   Це Ви у Юлі з Пєтєю спитайте

   Ну і у автора безсмертних цитат, що я ними оперував у цій гілці ;-)
 • 2006.02.01 | ans-mo

  Ответа на вопрос, за что с ЮВТ так оперативно сняли

  уголовное обвинение в Москве, до сих пор нет независимо от того, прав или не прав Порошенко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.01 | Englishman

   А чтоб вы спросили

   Я на полном серьезе. Чтоб сросили, и сделали типа "соответсвующие выводы".
 • 2006.02.01 | Костя Порох

  Обсер-вере, ви хоч новину читали?

  Яка в ... "державна зрада"?

  У Педі ясно чому параноя, а вас чого торбить? дозвольте поцікавитися.
 • 2006.02.01 | Дончанин

  Re: Порошенко звинуватив Тимошенко у державній зраді (л)

  А кто такой Порошенко?Это не тот-ли который с рейтингом минус 78%?Или уже минус 76?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua