МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ернест Нусер - кандитут в мукачівські педетупи від жопори? (-)

02/02/2006 | IgorKko

Відповіді

 • 2006.02.02 | Koala

  Ну все...

  Якщо виявиться, що брехня - вважатиму ЖоПу хорошою партією, на яку всякі підлюки гонять, за активної підтримки М-І...
  Якщо ж правда, то гівнюки ж у ЖоПі сидять!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | catko

   ось вам для роздумів (л)

   http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/2/38317.htm

   Мер, за якого СДПУ(о) била морди у Мукачевому, піде в депутати від "помаранчевих"?
   www.ПРАВДА.com.ua, 02.02.2006, 17:29

   Мукачівська міська організація партії "Реформи і порядок" висунула Ернеста Нусера кандидатом у депутати міськради.

   Таке рішення було ухвалене на міжпартійнії конференції організації, повідомляє Обком з посиланням на газету "Паланок".

   Водночас керівник прес-служби Блоку "Пора-ПРП" Олена Зварич у коментарі "Українській правді" пояснила, що висунення Нусера кандидатом у депутати Мукачівської міськради є наразі неостаточним рішенням місцевої організації Блоку.

   "Кандидатуру пана Нусера неоднозначно сприймають два крила блоку – місцеві філії партії "Пора" та партії "Реформи і порядок", - зазначила вона.

   За словами прес-секретаря, "питання Нусера" буде винесено на обласну конференцію "Пори-ПРП", заплановану на суботу, "і саме ця конференція вирішить: висувати пана Нусера кандидатом до міськради чи ні".

   Як відомо, на виборах мера Мукачевого навесні 2004 року Нусер виступав кандидатом від СДПУ(о).

   Під час виборів були вчинені безпрецедентні порушення і безладдя. СДПУ(о) звинувачувалася в їхній організації.

   Українська правда
  • 2006.02.03 | QuasiGiraffe

   Re: Ну все...

   "Дзеркало Тижня" свого часу писало, що Нусер в принципі адекватна нормальна людина, і СДПУ(о) на нього поставили не просто так, а тому, що той мав досить пристойну репутацію в місті. І від посади мера він врешті-решт відмовився. Так що хрест на ньому ставити, можливо, і не варто, але ж забруднився він достатньо, і кожному ж не поясниш.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | catko

    а який м... рік потім в сихівському суді львова судився?(-)

   • 2006.02.03 | Михайло Свистович

    Re: Ну все...

    QuasiGiraffe пише:
    > "Дзеркало Тижня" свого часу писало, що Нусер в принципі адекватна нормальна людина, і СДПУ(о) на нього поставили не просто так, а тому, що той мав досить пристойну репутацію в місті.

    "Дзеркало тижня" пише багато фігні. А нормальна людина не давала б згоди на висування себе мером від СДПУ (о).

    > І від посади мера він врешті-решт відмовився.

    І дійсно врешті решт. Після страшного скандалу з міжнародним відлунням. А нормальна людина відмовилася б відразу. Та не просто відразу, а як тільки побачила б застосування адмінресурсу на свою корись.

    > Так що хрест на ньому ставити, можливо, і не варто

    Тому так і живемо, що випаравдовуємо покидьків (зате на своїх хрести ставимо легко). Бо вони самі до брутальних дій не вдавались. Вони лише скромно мовчали, коли це робили інші на їхню підтримку.

    А взагалі пошукайте в інтернеті висловлювання Нусера тих часів. Усі висловлювання.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | Daisy

     Re: Ну все...

     Михайло Свистович пише:
     > "Дзеркало тижня" пише багато фігні. А нормальна людина не давала б згоди на висування себе мером від СДПУ (о).
     >

     Його тоді підтримала ціла коаліція партій. Коли він йшов ще проти Петьовки. А потім вже Барвисті (Балога і Ко.) перетворили це на протистояння з СДПУ(О)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.04 | Михайло Свистович

      Re: Ну все...

      Daisy пише:
      >
      > Його тоді підтримала ціла коаліція партій.

      І режим в цілому ;)

      >
      > А потім вже Барвисті (Балога і Ко.) перетворили це на протистояння з СДПУ(О)

      Угу, і вони навезли бандитів і вчинили погроми на дільницях.
   • 2006.02.03 | Мартинюк

    В часи "мукачівської кризи" мене здивувало те що

    В певний період, коли було абсолютно ясно що влада сфальшувала , а опозиційний кандидат насправді переміг, нинішні ЖовтоПористи достатньо настирливо проштовхували тему проведення ще одних перевиборів та пробували зайняти позицію "нейтрального арбітра" що чітко сприймалося як підігрування на користь Нусера ( затягування часу і "заспокоєння" опонентів).

    Боюся що то може бути "стара дружба"
  • 2006.02.03 | Михайло Свистович

   Re: Ну все...

   Koala пише:
   > Якщо виявиться, що брехня - вважатиму ЖоПу хорошою партією, на яку всякі підлюки гонять, за активної підтримки М-І...
   > Якщо ж правда, то гівнюки ж у ЖоПі сидять!

   Ну і логіка... А якщо ЖоПа погана партія, а на неї гівнюки таки женуть також? Чи такого не модже бути? А янучар Криворог у списку Київської обласної ЖоПи чим кращий за Нусера?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | Koala

    Re: Ну все...

    Михайло Свистович пише:
    > Koala пише:
    > > Якщо виявиться, що брехня - вважатиму ЖоПу хорошою партією, на яку всякі підлюки гонять, за активної підтримки М-І...
    > > Якщо ж правда, то гівнюки ж у ЖоПі сидять!
    >
    > Ну і логіка... А якщо ЖоПа погана партія, а на неї гівнюки таки женуть також? Чи такого не модже бути? А янучар Криворог у списку Київської обласної ЖоПи чим кращий за Нусера?
    Я про Криворога нічого не чув. А про Нусера - чув. От і вся різниця. Це, якщо не помітили по ключовому слову "вважатиму", суб'єктивна думка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | Михайло Свистович

     Re: Ну все...

     Koala пише:
     >
     > Я про Криворога нічого не чув.

     Є такі штуки як Гугль і Яндекс

     >
     > А про Нусера - чув. От і вся різниця. Це, якщо не помітили по ключовому слову "вважатиму", суб'єктивна думка.

     Слово вжите нелогічно. Бо не можна вважати партію хорошою, якщо якась чутка про неї виявилася неправдивою. А про Нусера і ЖоПу вже телебачення говорить :)
 • 2006.02.03 | Костя Порох

  За що боролись?

  За що боролась НУ в Мукачеві у квітні 2004 року? За що боролись у Мукачеві друзі ПРП (частина тодішньої НУ) і Пори у 2004 році? Що сталося з нинішинім мером? Де мораль?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.04 | Михайло Свистович

   За бабки Re: За що боролись?

   Костя Порох пише:
   > За що боролась НУ в Мукачеві у квітні 2004 року? За що боролись у Мукачеві друзі ПРП (частина тодішньої НУ) і Пори у 2004 році?

   За бабки. Ну і за владу, як інструмент їх принесення до власних кишень.

   > Що сталося з нинішинім мером?

   Нічого.

   > Де мораль?

   Гдє, гдє... Гарно римується, та непристойно вимовляється.
 • 2006.02.03 | Stefan Seitz

  Київ Пост: Clean punches

  http://www.kyivpost.com/opinion/editorial/23806/

  Clean punches
  Feb 01 2006, 23:21

  Ukraine needs fresh faces and clean hands among its otherwise dirty politicians. At first glance, former heavyweight champion Vitali Klitschko, who surprised many by quitting boxing and diving into Ukraine’s corruption ridden political arena, seems to fit this mold. Klitschko is running for mayor and parliament as part of the Pora-PRP bloc, a tandem of the youthful yellow Pora movement, which played a big role in the Orange Revolution, and the older, Reforms & Order party loyal to President Viktor Yushchenko.

  We welcome Klitschko’s decision to enter Ukrainian politics. We hope that the 6 foot eight inch giant can use all of his muscle and weight to help sanitize politics in Ukraine for the good of the nation’s citizens, not well connected tycoons. But with such high expectations, come high standards. Reliable sources allege that the Klitschko brothers have various business interests in Ukraine. Many of our readers have probably heard about this as well. Yet Vitali has denied any commercial holdings at home in recent press interviews, including this week’s Question & Answer with the Post. Vitali repeated the words of many Ukrainian politicians, including well known tycoons, that business and politics should be separate, adding few other details.

  Vitali, we hope you are telling the truth about this. Many Ukrainians have already lost faith in the Orange Coalition, which collapsed following corruption charges pointed right at the top, and renewed political bickering within Yushchenko’s camp. To bring an end to all the speculation, we urge Vitali to publish his tax records inside Ukraine and other countries. Other high-profile candidates in Ukraine’s forthcoming parliamentary poll have denied any connection to big business, claiming all their fortunes are being managed by professionals. If this is the case with Klitschko, and if some of his money has been invested in Ukraine through such vehicles, come clean and admit it. If not, come forward to clearly refute it with tax declarations and details, not just populist jargon.
 • 2006.02.03 | Костя Порох

  Свідки ганебних подій ЗАСУДЖУЮТЬ дії “Пора-ПРП”

  Тарас Стецьків разом з "Нашою Україною" засуджує дії “Пора-ПРП”


  ЗВЕРНЕННЯ ДО БЛОКУ “ПОРА-ПРП” ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ І СВІДКІВ ГАНЕБНИХ ПОДІЙ У МУКАЧЕВІ ПІД ЧАС ВИБОРІВ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 2004 РОКУ


  Ми, хто пройшов випробування міліцейсько-бандитським «бєспрєдєлом» під час минулих виборів мера Мукачева, рішуче засуджуємо рішення партійної конференції мукачівської міської організації Партії “Реформи і Порядок” про затвердження у своєму списку кандидата в депутати до міськради Ернеста Нусера. Ми ніколи не забудемо весну 2004 року в Мукачеві, коли силами СДПУ(о) та кримінальних бригад було фальсифіковано місцеві вибори.

  Побиття і тортури народних депутатів, журналістів, іноземних спостерігачів, представників громадських організацій, залякування та цькування членів виборчих комісій, підробка протоколів – усе це шокувало цивілізований світ. Вибори міського голови Мукачева стали “тренувальним майданчиком” режиму Кучми-Януковича для системної фальсифікації президентських виборів 2004 року.

  Іменем революційного Майдану і демократії, іменем нашої спільної боротьби проти злочинного режиму Кучми-Медведчука-Януковича, іменем сподівання мільйонів українців будувати в Україні правову європейську державу та відкрите суспільство ми закликаємо Блок “Пора-ПРП” не підтримувати есдека Ернеста Нусера і не вносити його до списків кандидатів у депутати до міськради Мукачева.

  Ми переконані, що присутність таких одіозних фігур у списках демократичної партії кидає тінь на демократичні процеси в Україні і викликає зневіру громадян в ідеалах помаранчевого Майдану.


  Роман Безсмертний

  Юрій Павленко

  Юрій Оробець

  Петро Олійник

  Євген Червоненко
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | Daisy

   Чиє б нявчало...

   Вони самі приклад дали. Коли меморандум підписали.

   НУ сама перетворила ці вибори на боротьбу двох кланів - Балоги та Медведчука. Тим більше, що Нусер - досить симпатичний чолов"яга, який користувався досить широкою популярністю в місті до того, як потрапив в цю історію.

   До того ж, вони самі з ним помирилися перші: Нусер останнім часом працював головою управління в Закарпатській облдержадміністраціі (яку очолював його опонент по Мукачівським виборам 18 квітня Балога).

   Так шо НЄ НАДА ЛЯ-ЛЯ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | Костя Порох

    Це попередження

    Daisy пише:
    > Вони самі приклад дали.

    Стецьків був одним з основних політичних промоутерів секретаріату "Свобода вибору" у відносинах з НУ, а зараз чи не вперше їх попритикував.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | -Юрій-

     Re: Це попередження

     До речі, Нусер подав у відставку з посади мера не витримавши есдеківського "беспределу",чим повернув до себе повагу багатьох мукачівців.А,ще кажуть,що після того як він написав заяву про відставку ,його було жорстоко побито.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.04 | Михайло Свистович

      Re: Це попередження

      -Юрій- пише:
      > До речі, Нусер подав у відставку з посади мера не витримавши есдеківського "беспределу",чим повернув до себе повагу багатьох мукачівців.А,ще кажуть,що після того як він написав заяву про відставку ,його було жорстоко побито.

      Ото терпів-терпів і не витерпів? Особливо терпів у пік бєспрєдєлу. І після нього, коли ьєспрєдєл спав - довго терпів. В судах терпів, відстоюючи чесність свого обрання. Казав, що вибори пройшли спокійно, то нашоукраїнські депутати в Мукачеві трохи подебоширили.

      А от Ющенко з Вами не погоджується. Каже, що то Северинсен з Вольвенд змусили його піти. І не стільки його, скільки нульових есдеків, і навіть не стільки нульових есдеків, скільки Кучму. І Кучма, щоб зменшити міжнародний скандал пішов на це.

      То може його побили, що він не сильно поспішав іти, а все ж таки хотів залишитися?
   • 2006.02.04 | Михайло Свистович

    Re: Чиє б нявчало...

    Daisy пише:
    > Вони самі приклад дали. Коли меморандум підписали.

    Ви плутаєте абсолютно різні речі. Одна справа - підписувати вимушені угоди з ворогом (навіть ганебні), інша - називати ворога другом, пробачати йому все і брати до своїх лав.

    >
    > НУ сама перетворила ці вибори на боротьбу двох кланів - Балоги та Медведчука.

    І саме НУ навезла бандитів до Мукачева, правда? І погроми вчинила.

    >
    > Тим більше, що Нусер - досить симпатичний чолов"яга, який користувався досить широкою популярністю в місті до того, як потрапив в цю історію.

    Симпатичний чолов"яга не йтиме з покидьками разом і не прийматиме від них такої підтримки. Ну а слова й дії Нусера тих часів також зі шпальт не стерлися. В тому числі інтернетних. Так що не треба аж так далеко заходити у своїй любові до ЖоПи.

    >
    > До того ж, вони самі з ним помирилися перші: Нусер останнім часом працював головою управління в Закарпатській облдержадміністраціі (яку очолював його опонент по Мукачівським виборам 18 квітня Балога).

    Теж мудаки.

    >
    > Так шо НЄ НАДА ЛЯ-ЛЯ...

    І дійсно, нє нада.
  • 2006.02.04 | Михайло Свистович

   То хай вийде з власної партії на знак протесту

   Або доб"ється, щоб не тільки Нусера до списків не брали, але й розпуску такої організації. Це я про Стецьківа.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua