МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Ані Лорак дівоча пам’ять...

02/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Всього рік знадобився співачці аби жага легких грошенят вичавила болючі спогади про власний невдалий досвід.

Увесь Херсон рясніє яскравими плакатами: «Ані Лорак та Артем Кияновський запрошують друзів на святкування дня закоханих у ККЗ «Ювілейний» (найбільший та найпрестижніший в місті).

Втім, партнер співачки, з яким вона збирається виходити на сцену, до цього часу ані у співочих, ані у танцювальних талантах помічений не був, проте, добре відомий як голова міської організації НСНУ, четвертий номер виборчого списку НСНУ до обласної ради та вельми активний кандидат на посаду міського голови Херсона.

Відповіді

  • 2006.02.04 | Херсонець

    Re: В Ані Лорак дівоча пам’ять...

    Ага. А ще Кіяновський - директор приватної школи, яка, наприклад, роками не платила грощей до пенсійного фонду, бо невістка колишнього председателя працювала тут завучем. Також до портрету полум'яного борця за права скривджених треба додати постійні затримки у заробітній платі, подвійну бугалтерію, завдяки якій, навіть через суд, люди не могли повернути зароблені гроші. Ну що ще? Скидки до 90% у оплаті навчання для дітей міських "властителів" і надзвичайне вміння тримати "ніс за вітром", адже пристрасний комуніст та соціал-демократ Артем, опа! і став помаранчиком.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua