МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пора наводити порядок у списках Пори-ПРП

02/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У відповідь на заклики лідерів блоку Пора-ПРП очистити списки помаранчевих блоків від кучмістів, дніпропетровський Громадянський комітет “Пора наводити порядок” виступив з ініціативою розпочати акцію “Почни з себе” і виключити зі списків блоку Олександра Жира, який займає в ньому високе 19 місце.

На думку представників Комітету, інформація про продаж Олександром Жиром плівок Мельниченка та диктофону російському олігархові Борису Березовському, а також скандал з одержанням Жиром крупної суми грошей від фігуранта “чорних списків” “Пори” голови Дніпропетровської облради Миколи Швеця кидає тінь в цілому на блок, який позиціонується як об’єднання чесних і незаплямованих у корупційних скандалах людей.

Олександр Жир, на думку лідерів Комітету, виявився “жирною плямою у списках Пори-ПРП”, яку блок має негайно вивести, інакше заклики очистити БЮТ, “Нашу Україну” та СПУ від кучмістів можна буде вважати звичайним пі-ар кроком, а не послідовною політичною позицією.

Громадянський комітет “Пора наводити порядок” створений 01 лютого цього року активістами дніпропетровської обласної організації партії “Реформи і порядок” та громадськими діячами регіону. До його складу увійшли відомий своєю активною участю в Помаранчевій революції керівник мистецької агенції “Арт-Вертеп” Тимофій Хом’як, ведуча дніпропетровського Майдану та перекладачка на українську “Хронік Нарнії” Вікторія Наріжна, а також керівник виборчого штабу ПРП в м. Дніпропетровську Андрій Денисенко.

Прес-служба Дніпропетровської міської організації ПРП

Відповіді

 • 2006.02.06 | ярош

  Re: Пора наводити порядок у списках Пори-ПРП

  Не розумію, чому в їхніх списках є Жир і немає Мирослави Гонгадзе, адже вона була прес-секретарем ПРП. Жир має сумнівну і скандальну репутацію у нас в області і всі спроби моїх знайомих з ПРП створити йому образ серйозного діяча наражалися, пардон, на його повну імпотенцію. Певно, я не голосуватиму за їхній список до ВР саме через Жира. Буде він 19-м, а Кличко тягнутиме цей мотлох, тягнутиме і не витягне... Краще вже за Юлю - там багато перебіжчиків з ПРП (Томенко, Терьохін). Хоча місцеві списки у Юлі - той же Швець, тільки в профіль. ПРП і Жир в Дніпрі - це дві великі різниці. Я знаю людей, які тут все тягнуть - їх аж верне від нього. І все одно він у списках, а Денисенко і Гарагуц - ні. Таке враження, що цей кадебіст має на Пинзеника кучу компромату.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | Радист

   Re: Пора наводити порядок у списках Пори-ПРП

   Не надо ля-ля! Ребята наворовали денег и сейчас придумывают всякую фигню на Жира, когда их с позором вышвырнули из ПРП.
   Давно написано опровержение, но Майдан не публикует.
   Это чистой воды аферизм! Прокуратура занимается.
   Сядут усе!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | Михайло Свистович

    Re: Пора наводити порядок у списках Пори-ПРП

    Радист пише:
    > Не надо ля-ля! Ребята наворовали денег и сейчас придумывают всякую фигню на Жира, когда их с позором вышвырнули из ПРП.

    Брехати негарно. Це Паша Хобот накрав грошей? Розкажіть комусь іншому. А ще - спитайте думку Мирослави Гонгадзе про Жира. А в Жира спитайте, як чипи, які йому, як голові парламентської слідчої комісії передав Мельниченко, опинилися в Березовського?

    >
    > Сядут усе!

    Ми теж на це сподіваємось. Бо передача офіційною особою (Жиром) приватній особі (Березовському) отриманих від Мельниченка чипів є посадовим злочином.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | ЖАК

     Re: Пора наводити порядок у списках Пори-ПРП

     Все довольно просто: "ПОРА ПОРУ ВЫПОРОТЬ!!!", вместе с псевдоруководством.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.07 | So_matika

      Таваріщ шпіон, у вас ус отклєілся

      ЖАК пише:
      > Все довольно просто: "ПОРА ПОРУ ВЫПОРОТЬ!!!"
      Це гасло "Прорыва", якщо хто не в курсі.
    • 2006.02.07 | Радист

     Re: Пора наводити порядок у списках Пори-ПРП

     Какие же вы тупые Моськи!
     никому не интересно ваше гавканье.
     Цели выши низменны, а вы слишком сопливы и глупы
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.07 | Михайло Свистович

      Re: Пора наводити порядок у списках Пори-ПРП

      Радист пише:
      > Какие же вы тупые Моськи!
      > никому не интересно ваше гавканье.
      > Цели выши низменны, а вы слишком сопливы и глупы

      О, нарешті Ви показали своє справжнє обличчя, панове "жировики" :)

      Гроші Березовського не допоможуть вам зупинити свій прольот як фанера на виборах :)
 • 2006.02.06 | Albes

  А кто возглавляет штаб одесской Пори-ПРП ?(-)

 • 2006.02.08 | Георгий

  Не шумите. Вот опровержение

  http://maidan.org.ua/static/narnews/1139172873.html
  Як член Дніпропетровської обласної Ради ПРП був дуже здивований публікаціями на Вашому сайті.
  http://maidanua.org/static/news/1139096472.html

  http://www.maidan.org.ua/static/mai/1138455988.html

  Також дуже були здивовані інші мої одно партійці.

  Повідомляю, що це є інформація, яка не відповідає дійсності і звичайно не може оприлюднюватись, як офіційна позиція Дніпропетровської обласної, чи міської організації ПРП.

  Денисенко А., Чернявській В.,Хобт П., Білодіденко Р.,Бойцов В. Були виключені з лав ПРП за фінансові зловживання, та діяльність яка не відповідає принципам членів ПРП.

  Ці „політичні діячі” використовують печатку партії, яка не є дійсною, а також реєстраційне свідоцтво міської ради, яке також не є дійсним і виключено з державного реєстру.
  Відповідні звернення були зроблені до правоохоронних органів.
  Але на превеликий жаль, вказані громадяни, продовжують розповсюджувати брехню про партію, та її керівників.
  На цей час в партії йде звичайна підготовка до виборів, на які ПРП виходить у блоці з Громодянською партією Пора. Угоди підписані як на обласному, так і на міському рівні і знайдено повне порозуміння.
  Ми пишаємося своїм лідером Жиром Олександром Олександровичем, який також є керівником Дніпропетровського обласного штабу Пора-ПРП.
  Керівником Дніпропетровського міського штабу Пора-ПРП призначено Якушева Станіслава Миколайовича, керівника Дніпропетровської міської партії Пора.
  Усі питання можна з’ясувати в офісі ПРП
  м. Дніпропетровськ вул. Карла Лібкхнехта 55. тел. 8(056) 372-70-51  Георгій Іванов, член Дніпропетровської обласної Ради ПРП
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.08 | Михайло Свистович

   Це не "опровержение", а захоплення організації

   Таких захоплень зараз по Україні відбувається сотні. Всюди, де місцеві організації не згідні з генеральною кадровою лінією партії.

   Георгий пише:
   >
   > Денисенко А., Чернявській В.,Хобт П., Білодіденко Р.,Бойцов В. Були виключені з лав ПРП за фінансові зловживання, та діяльність яка не відповідає принципам членів ПРП.

   Я вже писав, що може б і повірив, якби там не було Павла Хобота (його прізвище написали в "опровержении" з помилкою"), безкорисливого подвижника і громадянського активіста. Тому про фінансові зловживання розкажіть комусь іншому.

   >
   > Ці „політичні діячі” використовують печатку партії, яка не є дійсною, а також реєстраційне свідоцтво міської ради, яке також не є дійсним і виключено з державного реєстру.

   Іншими словами, згори розпустили організацію й оголосили її печатку та свідоцтво недійсними. Це - типовий прийом верхів для покарання неслухняних низів. У всіх партіях так.

   >
   > Але на превеликий жаль, вказані громадяни, продовжують розповсюджувати брехню про партію, та її керівників.

   В чому брехня? В тому, що Жир - чудак на букву М? Так це багато хто знає. Якщо не вірите Миколі Мельниченку, спитайте в Мирослави Гонгадзе.

   > На цей час в партії йде звичайна підготовка до виборів, на які ПРП виходить у блоці з Громодянською партією Пора. Угоди підписані як на обласному, так і на міському рівні і знайдено повне порозуміння.

   Я й не сумніваюсь, що Жир знайде порозуміння з тими, хто відразу після революції на бабки Бичкова скидав з губернаторства іншого такого ж самого чудака на букву М.

   > Ми пишаємося своїм лідером Жиром Олександром Олександровичем, який також є керівником Дніпропетровського обласного штабу Пора-ПРП.

   Це погано про вас говорить. Пишайтесь і далі. Хоча там нема чим пишатись. Хай розповість краще вам, за скільки він чипи продав Березовському.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.08 | Георгий

    Як це чудово, що ми сами себе захопили

    Два с половиной сопляка возомнили о себе бог весть что и решили приватизировать партию?
    И сейчас лижут задницу мэру!Тому самому мэру, который продался с потрохами ещё в двухтысячном, с которым мы боролись всё время и который сейчас готов перекраситься в любой цвет, лишь бы остатся у власти! Потому, что в другом случае - тюрьма!
    Мы, те что мёрзли на майдане и отдавали последнии деньги, это мы захватили партию?
    Приходите ко мне я не скрываюсь, приходите и расскажите кто это захватил партию. А заодно расскажете это всем, кто по-прежнему работает, что бы удавить эту коррумпированую власть, что бы построить нормальную страну.
    И хватит строить из себя великих сыщиков по разоблачению Жира в кассетном скандале.
    Когда я смотрю, как он в мороз заводит свою старенькую машину, мне хочется плакать, а вас называть суками.
    Вы перепаганили много и многим. И видимо многие с вас спросят.
    Но хоть Жира оставьте в покое, ведь знаете-же, что он мстить не будет
    Георгий Иванов. ул Гоголя 15, ком 227
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.08 | Михайло Свистович

     Re: Як це чудово, що ми сами себе захопили

     Георгий пише:
     > Два с половиной сопляка возомнили о себе бог весть что и решили приватизировать партию?

     Коли немає аргумиентів - згадують про вік. А "сопляки" ті не такі вже й молоді. І досвіду практичного у одного з них (Павла Хобота) побільше, ніж у десяти місцевих "сухоносів".

     > И сейчас лижут задницу мэру!

     Гроші крадуть, меру задницю лижуть... А що вони ще поганого роблять?

     > Мы, те что мёрзли на майдане и отдавали последнии деньги, это мы захватили партию?

     Один з "сопляків" точно мерз на Майдані так само, а останні свої гроші віддавав ще задовго до Майдану.

     > Приходите ко мне я не скрываюсь, приходите и расскажите кто это захватил партию. А заодно расскажете это всем, кто по-прежнему работает, что бы удавить эту коррумпированую власть, что бы построить нормальную страну.

     До Дніпропетрвська йти далеко, але Ви досі не спитали Жира, як чипи опинились в Березовського.

     >
     > Когда я смотрю, как он в мороз заводит свою старенькую машину, мне хочется плакать, а вас называть суками.

     А себе як хочеться назвати? І заодно поридати, побачивши, як я в мороз завожу свою немолоду електричку?

     > Вы перепаганили много и многим.

     Так. І Кучмі, і Януковичу, і ще багатьом.

     > И видимо многие с вас спросят.

     Можливо.

     > Но хоть Жира оставьте в покое, ведь знаете-же, что он мстить не будет

     Добрий дядя. А міг би й палкою :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua