МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Забута Феофанія - проФФесор "впорядковує"

02/06/2006 | DADDY
Недільний ранок наприкінці січня 2005 року кореспонденти Майдану зустріли в заповіднику Феофанія. Скрізь там можна було побачити наслідки "впорядкування": порубані дерева, котловани під котеджі, сауни та мисливські будиночки... Це Ящур будував собі маєток за рахунок бюджетних коштів.
А який там паркан!!! Люди добрі, такий самий як біля ЦВК!!! З того ж заводу, напевно, або "спроектовано" тим самим "проектантом" з АП.
Потім були сенсаційні викриття оборудок з вилученням землі у заповідника, з оформленням на приватних осіб ділянок з наступним переоформленням на одну особу - якусь хитрозроблену жіночку.
А потім ще й інформація про торги навкола затвердження бюджету: ви нам додаткове бюджетне фінансівання закінчення "впорядкування", ми вам, Юлія Володимирівна - проходження бюджету у ВР.Помінялися: бюджет на маєток.
І тиша навкруги.Лад і спокій.А маєток і котеджний "кооператив" закінчують? Хто там був у забудовниках? Рябець окремо - його дружина окремо? Якісь "гості нашого міста" зі Сходу? Заступниця голови бюджетного комітету? Чи це так - примара?
Чому будь-яка сволота, що отримує посадове крісло у столиці отримує тут у мене під боком, на заповідній землі, у мальовничих місцях ділянки, віли, котеджі, бунгало??? Як киянин може підїхати на відпочинок на берег р.Козинки? Ніяк, бо там скрізь паркани товстопиких хазяїв країни. І це не докір новій владі! Ні! Це втілення кучмізму з яким є тільки один спосіб боротьби: пластід, дінаміт та бульдозер. Без відшкодування збитків.

Відповіді

  • 2006.02.06 | DADDY

    Я вибачаюсь, що ця проблема всім "до спини"?(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua