МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вуличне голосування у Харкові та Дніпропетровську

02/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Більше половини опитаних збираються голосувати за Партію Регіонів. Однак вони не проти того аби Ющенко підняв пенсію ще до виборів.

4 лютого 2006 року у Харкові на в’їзді у Центральний ринок Молодіжна ЦВК під патронатом Всеукраїнської молодіжної організації "Молодь – надія України" провела регіональний етап інформаційно-просвітницької акції "Парламентські вибори на майдані" за партійними списками,

Загалом за запропоновані Молодіжною ЦВК політичні партії проголосувало 381 виборець.

Перше місце здобула Партія регіонів України – 56,7 %; друге місце – Блок Юлії Тимошенко – 13,1 %; трете –- Блок «Наша Україна») – 8,4 %; четверте – Блок «Не так!»– 7,6%; п’яте місце – Комуністична партія України) – 5,8%; шосте місце – Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція» - 3,7%.

Не подолали встановлений недемократичним законодавцем трьохвідсотковий бар’єр: Соціалістична партія України) – 2,1%; Народний блок Литвина – 1,6%; Український блок Костенка та Плюща та Партія зелених України отримали по 0,5 відсотка.Більшість опитуваних у Харкові в один голос пропонували Ющенку підняти пенсію напередодні виборів. 5 лютого 2006 року у Дніпропетровську на Калиновському ринку Молодіжна Центральна виборча комісія під патронатом Всеукраїнської молодіжної організації "Молодь – надія України" провела черговий регіональний етап інформаційно-просвітницької акції "Парламентські вибори на майдані" за партійними списками.

Загалом за запропоновані Молодіжною ЦВК політичні партії проголосувало 319 виборців. Перше місце здобула Партія регіонів України – 57,0 %; друге місце – Блок «Наша Україна» – 8,8 %; трете –- Блок «Не так!» – 8,5 %; четверте – Комуністична партія України – 8,2%; п’яте місце – Блок Юлії Тимошенко – 6,3%; шосте місце – Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція» – 3,8 %; сьоме - Народний блок Литвина – 3,1%

Політичним партіям та блокам, що мають серйозний намір брати участь у парламентських виборах 2006 року та хочуть знати правдиві данні про кількість своїх прихильників у різних регіонах України пропонується звертатися про внесення до бюлетенів для вуличного голосування за телефоном: 240-94-15.

Відповіді

 • 2006.02.07 | олег

  Re: Вуличне голосування у Харкові та Дніпропетровську

  Проведите опрос не на рынке а скажем на входе в супермаркет. Скажем в Харькове возле того же Центрального рынка в ста метрах есть супермаркет РОСТ.Я думаю цифры будут другие противоположно.
 • 2006.02.07 | Сахаров

  Re: Вуличне голосування у Харкові та Дніпропетровську

  Фігня це голосування. Янукович таки попереду, але понад 50% - бздура.
  Вони опитували бабів на базарі. Передвиборчі іграшки блазнів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Стась

   Фигня, да не очень

   Сахаров пише:
   > Фігня це голосування. Янукович таки попереду, але понад 50% - бздура.
   > Вони опитували бабів на базарі. Передвиборчі іграшки блазнів.

   Калиновскаий рынок в Днепропетровске, конечно, не то место, где следует искать электорат "оранжевых". Но в целом, кто проголосовал за Януковича, те и сейчас будут голосовать за ПР/СДПУ(о)/КПУ/ПСПУ. А часть тех, кто голосовал за Ющенко, в этот раз могут выбрать и Литвина.

   Город сейчас очень активно окучивает Витренко. Видимых успехов нет, но свои три процента у нее есть шансы набрать вполне.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | Сахаров

    Re: Фигня, да не очень

    Згідно з останнім опитуванням, у Дніпропетровську голосуватимуть за Януковича 27%, з яких третина не надто у тому впевнена. 27 % - цифра значна але понад 50% - маячня повна.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | Пані

     А в Харкові одразу в очі кидається...

     ... неймовірно низький рейтинг КПУ "на базарі" (це не дивно - бо це не найдешевший базар).
 • 2006.02.07 | ans-mo

  Те, що на сході панують майже проросійські та

  антипомаранчові настрої, не є таємницею. Поки у Київі політики та журналісти перебувають у ілюзіях, донецький кримінал готується "приватизувати" верховну раду.
  На жаль, мало хто в Києві усвідомлює зараз, що загроза реваншу контрреволюційних сил є реальною...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Стась

   На востоке желают порядка и твердой руки

   Это я не про себя говорю, а про настроения в регионе.

   И меньше всего хотят видеть грызню и слабость властной команды.

   Пророссийских - меньшинство. Януковича даже в Донецке считают меньшим злом, а уж в Днепре лозунг "все будет Донбасс" так и вообще.. гм... В основном здесь действуют стимулы материальные при твердой уверенности, что бардак погубит экономику.

   К сожалению, именно бардак сейчас ассоциируется с оранжевыми.

   Несмотря на оценки многих экспертов, я лично считаю, что возможность перелома еще есть. Но для этого нужно прежде всего оранжевым договориться между собой и внятно что-то предложить избирателю. но не задолбавший всех реприватизационный передерибан и не принципы дележа портфелей и кабинетов. Срочно нужна национальная идея. И всех делов-то.
 • 2006.02.07 | Сахаров

  Щодо коректності опитувань

  Коли хтось розповідає що опитані стільки то людей і результати такі й такі треба знати три параметри. Перше - хто опитував (мається на увазі фаховість у соціології). Друге - кого опитували (розподіл за соціальними і віковими групами). Третє - оцінку репрезентативності вибірки. Якщо такої оцінки немає, немає даних про представлення різних верств населення у виборці, гріш ціна всій зробленій роботі - вірити результатам ні в якому разі не можна.
  Що ми у даному разі і маємо. У кращому разі це піариться безграмотна організація, у гіршому - підтасовка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Стась

   По Днепропетровску - опрос абсолютно некорректный

   Упомянутый Калиновский рынок - это небольшой локальный не сильно благоустроенный базар, расположен не в самом благополучном районе города и окружен в основном хрущевками и частным сектором. Доля пенсионеров и женщин среднего возраста среди покупателей рынка превышает среднюю по городу, молодежь на тот рынок практически не ходит, как и люди среднего и выше достатка. Опять же, участвовать в таком опросе сейчас скорее согласится т.н. протестный электорат.
 • 2006.02.07 | Пані

  Більшого бреда, ніж опитування на Благбазі, я ще не читала

  Будь який харків"янин скаже, наскількі там специфична публіка, яка там тусується та скуповується...

  Підозрюю, що в Дніпропетровську теж саме.

  При всій бредовості опитування на центральній площі - це і то більш репрезентативно, ніж на базарі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.02.08 | Олексій(Харків)

  По інформації на рівні чуток...

  По інформації на рівні чуток, комунальникам спущене розпорядження (не від діючої влади) не займатися прибиранням снігу. Тож ми тут досі ходимо по тому, що самі протоптали. Навіть у центрі. На вулицях міста можна побачити, як їздить комунальна техніка (випалюючи пальне), але я не зустрічав нікого, хто б бачив як вона працює. Тож основні настрої: "Ці помаранчеві за рік усе розвалили". І чому ви тепер дивуєтесь?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua