МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МММ заздрить і відпочиває

02/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Гучний скандал розгортається у Києві. Він пов‘язаний з тим, що виявлені факти подвійного, а інколи й потрійного продажу ще не побудованих квартир низкою інвестиційних будівельних компаній, серед яких ТОВ „НДЦ Прогресс”, ЗАТ „Будівельно-інженірінгова компанія „БІК”, ТОВ „Марс-1”, ТОВ „АБФ”, ТОВ „Фінансово-будівельна компанія Еліта-центр”, ТОВ „БМУ „Хімбуд”, ТОВ „Компанія Елітабудінвест”. Люди, що вкладали у своє майбутнє житло кредитні кошти, отримані в банках під заставу власного старого житла, під загрозою залишитись без житла в загалі! Ошукані вкладники-інвестори, викривши факти фінансових зловживань, звернулися до правоохоронців, але шахраї залишили міліції тільки порожні офіси та непрацюючі номери мобільних телефонів (які надали постраждалі).
Сьогодні вкладники зробили першу, несміливу спробу привернути увагу київської влади до того факту, що практично з дозволу КМДА у Києві діяли аферисти.
Цікаво: у яких ще містах України розквітає подібне псевдо-будівництво?
Цей скандал цікавий ще й тим, що може призвести до різкого падіння довіри вкладників до інвестиційно-будівельних компаній взагалі, а це у свою чергу може призвести до обвалу ринку нерухомості.
З розвитком подій ми продовжуємо уважно слідкувати.

Відповіді

 • 2006.02.09 | ДМ

  Re: МММ заздрить і відпочиває

  http://elita.hub.com.ua/viewtopic.php?t=17
  Люди которые попали перейдите по ссылке и посмотрите что пишет товарищ \"сочуствующий\".
  ПИШЕТ ОН ОЧЕНЬ ТОЛКОВО. ЭТО ЕДИНСТЕННОЕ ЧЕМ ВЫ СМОЖЕТЕ СЕБЕ ПОМОЧЬ. Те исполнители которые продавали квартиры по 2-3 раза однозначно не могли не догадыватся о том что происходит.
 • 2006.02.10 | ruslan

  Re: МММ заздрить і відпочиває

  жах


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua