МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нарешті співпали інтереси БЮТ з НСНУ в голосуванні про ЄЕП(л)

02/10/2006 | mirgor
Лише трьох голосів не вистачило 9 лютого антипрезидентській більшості, аби після виступу Ющенка з трибуни ВР проголосувати хоч і символічну, але настанову урядові продовжувати конструктивний рух до ЄЕП. А таки не вистачило.

Скільки разів не ставив питання на голосування пан Мартинюк – так і не витиснув з фракцій, що нині вважають себе помаранчевими, потрібних нещасних трьох голосів.

Особливо вражаючою ця стійкість пропрезидентських та проурядових сил виглядала на фоні одночасної присутності в Києві членів МПА СНД та російського союзу промисловців та підприємців. Саме їм, здавалося, і бажали прибічники ЄЕПу зробити приємно. Хоча вдалося це їм лише частково – коли було заблоковано рішення Ющенка про міжнародні військові навчання в Україні.

В голосуванні ж про ЄЕП не лише нарешті співпали інтереси БЮТ з НСНУ, але й залишились непорушними позиції фракції ПППУ Кінаха. Який саме з російськими колегами і вів в цей час переговори про уникнення торгових війн.

Більше того, в цей же день він розповів, що вартість оренди українських територій для ЧФ не копійчана (за експертними розрахунками приблизно дорівнює якраз доходам "Росукренерго" від транзиту газової суміші до України), і пообіцяв прагматичний, а не братній прийом Путіну 14 лютого...

http://pravda.com.ua/news/2006/2/10/38589.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua