МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто домагається відставки В’ячеслава Кириленка?

02/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“Ця кампанія - намагання тих, хто звик розкрадати кошти соцстраху, перевести питання у політичну площину, - сказав сайту RAZOM Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, коментуючи інформацію про намагання деяких народних депутатів ініціювати його відставку.

“Ініціювання моєї відставки в парламенті - це політична помста тих сил, які звикли безкарно розкрадати кошти соціального страхування. Прикриваючись при цьому інтересами трудящих, - заявив Кириленко. - На жаль, ці сили знайшли підтримку у профільному парламентському комітеті і серед окремих депутатів”.

Нагадаємо: в Верховній Раді зареєстрований проект постанови про звільнення В'ячеслава Кириленка з посади віце-прем'єра. У пояснювальній записці до проекту зазначено, що рішення про звільнення Кириленка прийняте на підставі перевірки діяльності фонду соцстрахування по тимчасовій непрацездатності.

“Хочу нагадати, - сказав Кириленко, - що міністр праці прямо відповідальний за порядок в системі соціального страхування. Коли я посідав цю посаду, то приділив значну увагу кадровому питанню в системі соціального страхування”.

“Внаслідок внесених мною змін тільки по двох фондах соціального страхування, включаючи і фонд тимчасової втрати працездатності, було зекономлено сотні мільйонів гривень, - заявив Кириленко, - і зроблено це було внаслідок перерозподілу коштів з програм дорогого будівництва, невиправданих закупівель і т. д. на програми, пов’язані з безпосередніми завданнями фонду”.

“Хочу також нагадати , - сказав Кириленко, - по відношенню до попереднього керівництва фонду соцстрахування по тимчасовій непрацездатності генпрокуратурою було порушено кримінальну справу. Адже, внаслідок проведення екс-керівництвом фонду тендеру по закупівлі путівок за завищеними цінами, державі було завдано значних збитків”.

“В питаннях, пов’язаних зі страховими фондами, - наголосив віце-прем’єр, я діяв завжди підкреслено публічно і на кожне засідання правління будь-якого з фондів запрошував представників мас-медіа. Ситуація на цих засіданням була щоразу настільки гострою, що особиста присутність міністра була конче необхідною, - зазначив Кириленко.

“До сфери повноважень віце-прем’єр-міністра з соціальних та гуманітарних питань відноситься також здійснення державного нагляду за загальнообов`язковою системою соціального страхування. – зазначив Кириленко. - Сюди належить і той фонд, який є сьогодні предметом зацікавленості певних реваншистських сил, а ще – фонд на випадок безробіття, фонд від нещасних випадків на виробництві тощо, - заявив віце-прем’єр. - Це складні системи, які потребують постійного контролю з боку уряду, оскільки бюджети цих фондів - мільярдні. І по усіх цих питаннях, у разі потреби, я готовий відповідати публічно, - заявив В’ячеслав Кириленко.

http://www.razom.org.ua/ua/news/9546/

Відповіді

 • 2006.02.11 | stefan

  не знаю, що робиться на чужому городі

  Не знаю, що робиться на чужому городі.Можу сказати за ФСНВ(Фонд соцстраху від нещасних випадків):
  -бюджет у нас абсолютнио прозорий: в любу секунду можна показати, скільки внесків поступило від страхувальників(до речі, 100% внесків автоматично перераховуються на централізований рахунок до Києва).
  89 відсотків з них ідуть на виплати постраждалим, левова доля - в шахтарські регіони, де самий високий травматизму, і де нема жодної сім"ї, яка не є потерпілою від нещасного випадку або профхахворювання.
  (див.http://www.social.org.ua/ukr/laws/resolutions-of-fond/)
  ***
  Так що по відношенню до ФСНВ, пане В’ячеславе Кириленко, Ви не правий.

  Начальник Суворовського відділення ФСНВ в м.Одесі Стефан Станевич


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua