МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про стандарти політики

02/12/2006 | Тор Варра
Подивіться на сучасних світових лідерів: суцільні подвійні стандарти. США потрібна нафта, і вона воює Ірак під приводом боротьби з тероризмом, завтра під тим же приводом буде Іран. Для підтримки суспільством цієї війни Буш організовує операцію 11 вересня. Путін посміхається та тисне руку, а веде торгівельну війну. Ще раніше повзривав кілька будинків, щоб здобути підтримку суспільної думки у Чеченській війні. Офіційна Німеччина вибачилася перед жидами, а на вулицях Берліну їм рекомендують не зявлятися з жидівськими ознаками, бо неконтрольовані елементи їх просто б'ють.

Коли Путін говорить: "Ми за добросусідські відносини", треба розуміти: "Скоро ви будете наші". Коли Захід відповідає: "Ця суперчка між добрими сусідами буде вирішена", це значить "Роби з Україною, що хочеш, а ми сподіваємось на газ за свою лояльність".

Коли політики говорять: "Ми любимо свій народ", треба розуміти: "Поцілуйте нас в дупу". Коли вони говорять: "Ми відстоїмо ваші інтереси", це значить: "виберіть нас до ради, а потім ідіть на ху... хуртовину та мороз" :)

Відповіді

 • 2006.02.12 | Карт

  Re: Про стандарти політики

  На кожному рівні державної ієрархії існує своя логіка стосунків (своя мораль), яка з часом змінюється, але дуже повільно. Ця логіка підкоряється одному постулату - процвітання свого класу (на найвищому рівні - народу).
  Громадяни, що належать до певного класу, хочуть знати логіку відносин лише у своєму класі і не напружують мізки для того, щоб уявити логіку іншого класу. Тому, скажімо, політики мають одну мову для спілкування між собою і інші мови для інших класів (для підприємців, для журналістів, для жінок ..).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.12 | Тор Варра

   Назвіть хоч одну партію, яка при владі виконала сво обіцянки (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua