МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поясніть мені, бо може я перевтомився за цей тиждень, бо був

02/17/2006 | Михайло Свистович
зайнятий так, що навіть інтернет покинув зовсім (такого наслухався і подізнавався від чесних мєнтів, від постраждалих від нечесних мєнтів, від Володі Бойко, який після ефіру на 5-му відвозив мене додому, що руки опускаються), але я чогось не розумію. От яке відношення Золотарьов з блоку ПОРА-ПРП має до уряду? Чи може до нього мають відношення Ківалов, Янукович, Кучма? Чи Кличко? Пинзеник має, але хіба то не порушення Закону, надсилати урядові телеграми для задоволення своїх вузькопартійних інтересів? І що за "цівільний блок" ПОРА-ПРП? І чому знак оклику там, де пора спитати?

http://pravda.com.ua/news/2006/2/15/38764.htm

Кличку знадобилися фото Кучми, Ківалова і Януковича
www.ПРАВДА.com.ua, 15.02.2006, 16:08
"ПОРА-ПРП" звернеться до екс-президента Леоніда Кучми, колишнього глави ЦВК Сергія Ківалова і лідера Партії регіонів Віктора Януковича з проханням використовувати їхні фото і відеозображення в політичній рекламі блоку.

Як у середу повідомив член блоку "ПОРА-ПРП" Євген Золотарьов, Кучмі, Ківалову і Януковичу будуть відіслані урядові телеграми наступного змісту:

"Просимо Вашої згоди на використання Вашого фото і відеозображення в політичній рекламі цивільного блоку "ПОРА-ПРП", зокрема, з текстовим супроводом "Пора спитати, чому вони не сидять!".

Золотарьов нагадав, що подібні листівки з фото Кучми, Ківалова і Януковича, а також з аналогічним текстом були поширені громадською організацією "Пора".

Тепер же блок "ПОРА-ПРП" вирішив, що подібного змісту плакати повинні бути використані партією.

"А оскільки ми законослухняні, то Кучмі, Ківалову і Януковичу будуть відіслані урядові телеграми з проханням використовувати їхні фото", - підкреслив Золотарьов.

Також він повідомив, що блок "ПОРА-ПРП" чекатиме відповіді протягом трьох днів. "Якщо відповідь не надійде, то ми будемо розцінювати мовчання як згоду на використання їхніх фото та відеоматеріалів", - відзначив Золотарьов, слова якого наводить Ліга.

Відповіді

 • 2006.02.17 | Михайло Свистович

  Ось тут також, може я недобачаю чи не розумію, але до чого тут

  Литвин? Тобто, звідки витікає, що він таке казав?

  http://pravda.com.ua/news/2006/2/15/38758.htm

  Литвин обіцяє, що з Януковичем та Симоненком не матиме нічого спільного
  www.ПРАВДА.com.ua, 15.02.2006, 14:02
  В наступному парламенті Блок народно-демократичних партій блокуватиметься з Соціалістичною партією, "Нашою Україною", Народним блоком Литвина та БЮТ.

  В той же час блок НДП ніколи не блокуватиметься з КПУ, Партією регіонів та Блоком Наталії Вітренко, заявила лідер блоку НДП Людмила Супрун.

  Супрун також висловила переконання, що "жодна партія у наступному парламенті не набере суттєвої переваги", передає УНІАН.

  За словами депутата, це добре, оскільки, вважає вона, за сьогоднішніх політичних умов "у майбутньому парламенті надавати комусь з політичних партій перевагу небезпечно".

  Блок НДП, заявила Супрун, не підтримує ідеї Партії регіонів щодо федералізму, а також щодо надання російській мові статусу державної.

  Говорячи про можливі перспективи блокування в наступному парламенті з "Нашою Україною", Супрун зазначила, що у блоку НДП з "Нашою Україною" є "деякі розбіжності".

  Так, зокрема, за її словами, блок НДП не підтримує гасло "нашоукраїнців" про вступ до НАТО, оскільки ця позиція не відповідає "інтересам народу України та позиції згаданого блоку".

  Також Супрун відзначила, що добре знайома вже більше 10 років з Юлією Тимошенко і "могла б працювати" з лідером БЮТ, але за умови, щоб той список, "що стоїть за спиною Тимошенко, щоб вона з ним розібралася, оскільки там сьогодні і нинішні друзі, і вчорашні вороги Тимошенко. І ті, хто за Кучму, і хто проти нього".

  На переконання Супрун, якщо згадані люди на особистому рейтингу Тимошенко прийдуть до наступного парламенту, то буде "дуже погано".

  Підсумовуючи, Супрун зазначила, що "можливий сьогодні союз очолюваного нею блоку з СПУ, "Нашою Україною", з Народним блоком Литвина, з БЮТ і абсолютно неможливий з КПУ та Партією регіонів.

  Стосовно союзу з Блоком Вітренко, то Супрун заявила, що "такий союз навряд чи можливий, оскільки взагалі з Блоком Вітренко невідомо хто зможе працювати", бо, за її словами, в цьому блоці, окрім гасел "проти НАТО" і "за ЄЕП", більше нічого іншого немає.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.17 | Пані

   Пояснюю. Це нормальна назва для УП

   для новин. Там в абсолютній більшості новин назва абсолютно не відповідає змісту. Мабуть це фішка для збільшення читабельності7
 • 2006.02.17 | Пані

  Автоперекладачка

  Михайло Свистович пише:
  > От яке відношення Золотарьов з блоку ПОРА-ПРП має до уряду? Чи може до нього мають відношення Ківалов, Янукович, Кучма? Чи Кличко? Пинзеник має, але хіба то не порушення Закону, надсилати урядові телеграми для задоволення своїх вузькопартійних інтересів?

  Я думаю, що це або глюк автоперекладача (див. нижче), або новинаря.

  > І що за "цівільний блок" ПОРА-ПРП?

  Це автоперекладач з російської на українську. Бо воно зветься офіційно "гражданский блок"

  > І чому знак оклику там, де пора спитати?

  Тому що писали топором. Або на УП, або на Ліге, звідки це зідрали.

  А насправді в них так все запущено, що вони могли і самі до такого дописатися. Я дивлюся їх рекламу і вже майже можу побитися, що вони не пройдуть до парламенту. Ще місяць таких роліків - і все. Прольот в кишені гарантований.

  До речі до тебе спільний знайомий, який збирався йти за місцевим списком ПОРИ дозвонився раніше? Я його матом до тебе послала за холодним душем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.17 | Михайло Свистович

   Re: Автоперекладачка

   Пані пише:
   >
   > До речі до тебе спільний знайомий, який збирався йти за місцевим списком ПОРИ дозвонився раніше? Я його матом до тебе послала за холодним душем.

   Додзвонився. Думаю, що душ подіяв.
 • 2006.02.17 | Михайло Свистович

  І отут. Юліанці переплутали п"яничку з 17 чи з 80 молодиками?

  http://pravda.com.ua/news/2006/2/15/38759.htm

  Соратники Тимошенко переплутали п'яничку з 17 молодиками
  www.ПРАВДА.com.ua, 15.02.2006, 14:15
  Столична міліція спростовує інформацію про масштабний напад на агітаційний намет Блоку Юлії Тимошенко в середу вдень на Дарницькому бульварі в Києві.

  За інформацією прес-служби столичного головкому міліції, спочатку надійшло повідомлення про нібито інцидент на Дарницькому бульварі, але коли під'їхала міліція, жінка, що була в наметі БЮТ, розповіла про конфлікт за участю чоловіка в нетверезому стані.

  "Жінка сказала, що там були п'яні розбирання", - повідомили в столичному головкомі, відзначивши, що в міліцію з цього приводу ніхто з заявою не звертався.


  Раніше Блок Юлії Тимошенко заявив про розбійний напад на агітаційний намет БЮТ.

  "Вісімдесят ошаленілих молодиків повистрибували з трьох автобусів, пошматували агітматеріали, що знаходилися у наметі, та розірвали власне намет. Дивом не постраждали партійні агітатори", - повідомляла прес-служба БЮТ.

  Номери темно-синього автомобіля бандитів було зафіксовано перехожими: АО 25-51.

  У зв’язку з цим БЮТ закликала правоохоронців "до дієвих заходів", а політичних опонентів – "до цивілізованих методів боротьби на виборчих перегонах".

  Тиждень тому прес-служба повідомляла про підпал одного з наметів БЮТ у Києві.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.17 | samopal

   Ні, то автоперекладачка....

   А взагалі, рейтинг УП помітно знизився (на тому ж bigmir.net). Прикро...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua