МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтерв'ю Жванії Юлії Мостовій (л)

02/19/2006 | mirgor
Дзеркало Тижня № 6 (585) Субота, 18 - 24 Лютого 2006 року

ДАВИД ЖВАНІЯ: «Я ПОЧИНАЮ БОЯТИСЯ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»
Юлія МОСТОВА

— На вашу думку, Тимошенко відпрацьовувала піар-акцію Росії і була її частиною. Ви також сказали про те, що Рінат Ахметов продав 50% свого бізнесу росіянам і, відповідно, належить до того пулу політиків від бізнесу, які контролюються Росією. З ким «Наша Україна» створюватиме більшість?

— Мені ясно одне: якщо неможливо буде створити більшість у рамках українських інтересів, захисту української державності, то буде розпуск парламенту. І президент цілком може скористатися цим правом. Більшість повинні скласти проукраїнські сили. Якщо казати про вчинки, то в ім’я возз’єднання «помаранчевих» сил Юлії Володимирівні було запропоновано вийти з російського сценарію і підписати меморандум, яким вона могла б продемонструвати, що є українські політичні сили.

— Що значить «вийти з російського сценарію»? У листопаді—грудні Тимошенко, справді, була помічена в тому, що очима бісики пускала Кремлю. Але останнім часом вона проти Росії наговорила разів у двадцять більше, ніж уся «Наша Україна» разом узята.

— Це передбачено сценарієм. Дивіться: вона поступилася «Регіонам», оскільки в Донецьку Юлії Володимирівни немає й у Луганську теж. Вона відбирає голоси «Нашої України» на заході країни, де поводиться дуже активно. Скільки вона наговорила проти Росії, стільки ж вона наговорила проти президента і своїх же колишніх колег. Тому це все єдиний проект Тимошенко і «Регіонів» разом із білбордами «Не Так!». Їх і розділити ж неможливо. Це єдиний штаб.

— У штабу є адреса... паролі, явки?

— Є. У Лондоні. Рідше в Москві. Парадоксальність ситуації в тім, що тепер не їх зацікавлюють, а вони вибудовують схеми і пропонують їх Кремлю. Якщо коротко, то схема така: пробратися у ВР, у місцеві ради... все відбувається на Сході України й у Криму. Подивіться, хто туди рвонув на вибори, на їхні ресурси... Там у них адмінресурс, там усе схоплено. Попутно влаштовуються кілька криз за типом газової, м’ясо-молочної, ЧФ, маяки тощо. Росія допомагає цим професіоналам розв’язати або обіцяє розв’язати проблеми, як із м’ясо-молочною кризою, вони нібито усувають конфлікти... Адмінреформа і її недосконалість цілком можуть дозволити цим силам зрештою відчикрижити або шантажувати цим Схід України і Крим. Країна реально розколюється — такі сценарії вже відпрацьовували на пострадянському просторі... але цей крутіший і просунутіший. У Росії широкий вибір інструментарію — Іран, Близький Схід, Європа... і Україна теж. Я не хочу додумувати цей сценарій — він є. Відмоніторивши стрічку новин за останні три-чотири місяці, ви побачите ознаки цього сценарію або змови...

— Ви маєте намір переглядати газові угоди?

— Я впевнений, що після виборів відбудуться обговорення цього питання. Якщо ми зможемо відстояти право називатися країною і довести, що не продаємося, як дехто з бізнесменів у фракціях. Я не хочу сказати, що в інших політичних силах немає професіоналів. Є. Їх небагато. Втім, як і у країні взагалі. Але вони є і з’являться в парламенті. І якщо навколо стрижня національних інтересів України можливо буде створити коаліцію, то це й буде перемогою. Я не хочу російського прем’єра в Україні, зокрема й тому, що він стає після реформи другою особою в державі. Я хочу, щоб він проводив проукраїнську, а не прокремлівську політику. Я не хочу, щоб засідання Кабміну проходили по кремлівському селектору.

Послухайте, те, що сьогодні відбувається у владі, я міг би критикувати й гостріше, ніж ви. Якби ці вибори проходили в Україні, а не між Україною та Росією. У такому разі я ще вибирав би, в якій політичній партії мені перебувати. Мене багато що не влаштовує.

— Можна боронитися гаслами, а можна — вчинками. Продумано й системно. Без внутрішнього компромісу на українському політичному полі ви не зможете створити ефективну проукраїнську коаліцію.

— Гадаю, що всі політичні сили, які проводять прокремлівську політику, так далеко зайшли, що до виборів ніяких домовленостей не буде.

http://www.zn.kiev.ua/ie/show/585/52650/

P.S. Якщо я правильно розумію Юлія Мостова мабуть має відношення до міністра оборони Гриценка, а Жванія в списку НСНУ і інтерв'ю сьогодні вишло, тоді як розуміти слова Жванії "до виборів ніяких домовленостей не буде" і ось заява Безсмертного також сьогодні:
«17 лютого вперше учасники переговорів «Помаранчева коаліція» зустрілися в повному складі», - повідомив сьогодні на прес конференції в Сумах керівник Виборчої компанії «Нашої України» Роман Безсмертний.

«Ми приступили безпосередньо до роботи над текстом угоди. За результатами зустрічі я можу прогнозувати що коаліція відбудеться», - наголосив він.

Безсмертний зазначив, що навіть піч час першої зустрічі була погоджена абсолютна більшість позицій щодо помаранчевої угоди.

Роман Безсмертний заявив, що він буде ініціювати зустріч учасників коаліції з Президентом найближчими днями.

Він також повідомив, що на переговорах беруть участь від «Нашої України» - Роман Зварич і Вячеслав Коваль (НРУ), від блоку ПРП ПОРА - Ігор Осташ і Владислав Каськів, від СПУ - Йосип Вінський, Александр Турчинов від БЮТ і Богдан Соколовський від УНБ Костенка-Плюща.
http://razom.org.ua/ua/news/9711/

Поясніть мені позицію Мостової - Гриценка, Жванії, Безсмертного, Турчинова?

А Мостова, Жванія чий сценарій виконують?

Відповіді

 • 2006.02.19 | tomcat

  юля, ахметов, медведчук - не украiнцi. радше бiзнесмени-космо..

  ..-космополiти. iх цiкавить лише грошi та влада, а чи це украiна або малоросiя або СНД iх не дуже обходить. саме УКРАIНСТВА в них немає анi краплi. Юля з них зараз найбiльша загроза, тому що своiм примазуванням до патрiотичних акцiй у минулому вiдбирає голоси у справжнiх патрiотiв - УНП. така сама iсторiя з Кличком, Омеля звичайно не взiрець але на вiдмiну вiд Кличка вiн - original украiнець, а зараз це найголовнiше. так-що пропоную всiм гуртуватись навколо ВАЮ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.19 | mirgor

   А Мостова, Жванія чий сценарій виконують? Жванія - патріот?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.19 | tomcat

    Жванія в командi ВАЮ. для мене поки що цього достатньо (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.19 | mirgor

     Я не вважаю, що Безсмертний, Жванія за президента

     вони підставляють президента та все роблять, щоб дійсно примирення сторін не було, тому що тоді у них не буде майбутнього, як у політиків.
     Тимошенко прагматичний політик, якби не Турчинов та Бродський, у котрих дійсно також нема політичного майбутнього, якщо буде дійсно серйозне примирення Тимошенко - Ющенко.

     Партії воєн видно неозброєним оком в двух командах, але вони потрібні один одному, щоб мати вплив на головних осіб, ота нікчемна особистість Безсмертний пішов вгору на цьому трагічному для народу Укаїни протистоянні, згадайте його адмінреформу, що він пробував робити і так все, за що він береться.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.19 | tomcat

      наведiть приклади як Жванія пiдставив ВАЮ (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.20 | Sych

       Бімер та квартира для малого Юща та платьожкі ББ - це мало? (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.21 | tomcat

        Re: Бімер та квартира для малого Юща та платьожкі ББ - це мало?.

        1. Бімер та квартира для малого Юща. наведiть документи про зв'язок з жванiєю
        2. платiжки ББ? це тi на котрих вiн так i не поставив нi пiдписа нi печатки? комунiсти його так вмовляли, так вмовляли :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.21 | Михайло Свистович

         Re: Бімер та квартира для малого Юща та платьожкі ББ - це мало?.

         tomcat пише:
         > 1. Бімер та квартира для малого Юща. наведiть документи про зв'язок з жванiєю

         А якщо виявиться зв"язок, Ви змінете свою думку про Жванію? ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.21 | tomcat

          Re: Бімер та квартира для малого Юща та платьожкі ББ - це мало?.

          звичайно, але не дуже, бо закон вiн не порушує, просто за такими треба пильнувати. а поки що вiн боєць у командi ВАЮ i не найгiрший.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.21 | Михайло Свистович

           Re: Бімер та квартира для малого Юща та платьожкі ББ - це мало?.

           tomcat пише:
           > звичайно, але не дуже, бо закон вiн не порушує, просто за такими треба пильнувати. а поки що вiн боєць у командi ВАЮ i не найгiрший.

           А що в ньому хорошого?
      • 2006.02.21 | Михайло Свистович

       Re: наведiть приклади як Жванія пiдставив ВАЮ (-)

       Під час Помаранчевої революції збирався абсолютно безграмотно штурмувати Кабмін. Добре, що Ющенко дізнався і все скасував, бо палиці штурмовикам вже роздали.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.19 | anorma

      мало ли шо ви вважаєте

      они в отличие от некоторых рядом, а не паралельными курсами


      >вони підставляють президента та все роблять, щоб дійсно примирення сторін не було, тому що тоді у них не буде майбутнього, як у політиків.

      с кем мириться и зачем?

      >Тимошенко прагматичний політик,

      с каких єто пор???
      Тимошенко - авантюрный политик

      >якби не Турчинов та Бродський, у котрих дійсно також нема політичного майбутнього, якщо буде дійсно серйозне примирення Тимошенко - Ющенко.

      не буде

      >нікчемна особистість Безсмертний пішов вгору на цьому трагічному для народу Укаїни протистоянні, згадайте його адмінреформу, що він пробував робити і так все, за що він береться.

      эта никчемная особистоисть не побоялась сказатьоткрыто правду сразу - что тимошенко авнатюристка и шантажистка - и в итоге все вышло именно так

      а во вторых практически эта никчемная личность единственная попыталась провести хоть одну реформу в стране

      в отличие от балбесов, которые решили только говорить про налоговую реформу, про судовую реформу и другие мелочи

      и то что он получил на это шишки - вполне естественно, непонятно только вам то от этого какая радость
      а тот кто возьмется за судовую реформу (если надется такой)- получит еще больше
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.19 | mirgor

       Re: мало ли шо ви вважаєте

       anorma пише:

       > а во вторых практически эта никчемная личность единственная попыталась провести хоть одну реформу в стране
       >

       Та реформа фактично штовхала державу до розділу України, не дай Бог ту реформу втілити в життя, навіть прості люди з села Безсмерного і ті добре розібралися, куди шла та реформа.


       > в отличие от балбесов, которые решили только говорить про налоговую реформу, про судовую реформу и другие мелочи
       >
       > и то что он получил на это шишки - вполне естественно, непонятно только вам то от этого какая радость
       > а тот кто возьмется за судовую реформу (если надется такой)- получит еще больше

       Моя думка, що судова, податкова реформи - це головні питання, чому не знищений кучмізм ( для мене кучмізм - це влада корумпованих чиновників, яка забезпечується, недосконалим законодавством, яке можна тлумачити - одне для "еліти" і друге для "рабів - тобто нас з вами").
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.19 | anorma

        Re: мало ли шо ви вважаєте

        >Та реформа фактично штовхала державу до розділу України, не дай Бог ту реформу втілити в життя, навіть прості люди з села Безсмерного і ті добре розібралися, куди шла та реформа.


        бред. и про роздил и про "люди разобрались"...
        наоброт, правильно проведенная реформа закрыла бы тему "федерализации" раз и надолго
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.20 | mirgor

         Але як я розумію, від неї відмовились? (-)

       • 2006.02.21 | Михайло Свистович

        Re: мало ли шо ви вважаєте

        mirgor пише:
        >
        > Та реформа фактично штовхала державу до розділу України

        Ні.

        >
        > не дай Бог ту реформу втілити в життя

        Так.

        >
        > навіть прості люди з села Безсмерного і ті добре розібралися, куди шла та реформа.

        Макарів - селище міського типу, а прості люди ні в чому не розібрались. Їх накрутили Сівкович і кампанія, налапшавши три мішки гречаної вовни.
      • 2006.02.21 | Михайло Свистович

       Re: мало ли шо ви вважаєте

       anorma пише:
       >
       > с кем мириться и зачем?

       З Тимошенко, щоб не допустити утворення більшості на чолі з Януковичем

       >
       > не буде

       А що буде?

       >
       > эта никчемная особистоисть не побоялась сказатьоткрыто правду сразу - что тимошенко авнатюристка и шантажистка

       А хіба це йомучимось загрожувало? Що тут сміливого?

       >
       > а во вторых практически эта никчемная личность единственная попыталась провести хоть одну реформу в стране

       Реформа - це не обов"язково добре. Особливо ця.
    • 2006.02.21 | Михайло Свистович

     Re: Жванія в командi ВАЮ. для мене поки що цього достатньо (-)

     Важкий випадок :( Щербань теж був колись у команді ВАЮ. І такі коти його захищали.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.21 | tomcat

      Re: Жванія в командi ВАЮ. для мене поки що цього достатньо (-)

      коли жванiя перетвориться на щербаня тодi i пишiть. я буду перший хто на це зреагує
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.21 | Михайло Свистович

       Re: Жванія в командi ВАЮ. для мене поки що цього достатньо (-)

       tomcat пише:
       > коли жванiя перетвориться на щербаня тодi i пишiть. я буду перший хто на це зреагує

       Можете реагувати вже. Він несильно від нього відрізняється. Просто це - "свій сукін син".
  • 2006.02.19 | Englishman

   перл за перлом...

   tomcat пише:
   > така сама iсторiя з Кличком, Омеля звичайно не взiрець але на вiдмiну вiд Кличка вiн - original украiнець, а зараз це найголовнiше.

   нє сачтьотє з труд: що воно таке- "original украiнець", і чому це "зараз найголовнiше" ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.19 | damoradan

    Вам Оно надо? (-)

   • 2006.02.19 | tomcat

    читайте уважнiше, там все сказано...(-)

  • 2006.02.21 | Михайло Свистович

   Анекдот дня: Жванія - українець, не бізнесмен і не космополіт

   tomcat пише:
   > iх цiкавить лише грошi та влада

   Жванію не цікавить ні те, ні інше :lol:

   > саме УКРАIНСТВА в них немає анi краплi

   В Жванії аж через край :lol:

   > Омеля звичайно не взiрець але на вiдмiну вiд Кличка вiн - original украiнець, а зараз це найголовнiше

   Колись так виправдовував свою позицію один агітатор за Ткаченка

   > так-що пропоную всiм гуртуватись навколо ВАЮ

   рейтингу замало
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.21 | tomcat

    Re: Анекдот дня: Жванія - українець, не бізнесмен і не космополіт

    Михайло Свистович пише:
    > tomcat пише:
    > > iх цiкавить лише грошi та влада
    >
    > Жванію не цікавить ні те, ні інше :lol:

    читайте уважнiше, я написав ЛИШЕ грошi та влада

    >
    > > саме УКРАIНСТВА в них немає анi краплi
    >
    > В Жванії аж через край :lol:

    може не через край але ж бiльше нiж у тих панiв

    >
    > > Омеля звичайно не взiрець але на вiдмiну вiд Кличка вiн - original украiнець, а зараз це найголовнiше
    >
    > Колись так виправдовував свою позицію один агітатор за Ткаченка

    агiтатор був неправий бо Ткаченко - завзятий коммi, а це з украiнством несумiсне за визначенням

    >
    > > так-що пропоную всiм гуртуватись навколо ВАЮ
    >
    > рейтингу замало

    рейтингу кажете замало? ваш вислiв наводить на роздуми хто може бути замовником тих соц.центрiв-"фальшивок" про якi казала бєкєшкiна
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | Михайло Свистович

     Re: Анекдот дня: Жванія - українець, не бізнесмен і не космополіт

     tomcat пише:
     >
     > читайте уважнiше, я написав ЛИШЕ грошi та влада

     Дійсно, я помилився. Бо Жванію влада не цікавить. Його цікавлять лише гроші.

     >
     > може не через край але ж бiльше нiж у тих панiв

     Не смішіть. В нього зовсім немає нічого українського.

     >
     > агiтатор був неправий бо Ткаченко - завзятий коммi, а це з украiнством несумiсне за визначенням

     Сумісне-сумісне. Коммі - не національність, а ідеологія. Ткаченко розмовляв в побуті українською. Омеля - завзятий російськомовний корупціонер. Це - сумісно з українством?

     >
     > рейтингу кажете замало?

     Угу. А що, забагато?

     >
     > ваш вислiв наводить на роздуми хто може бути замовником тих соц.центрiв-"фальшивок" про якi казала бєкєшкiна

     У Вас роздуми неправильні. Мій вислів грунтується на дослідженнях моїх давніх і хороших знайомих соціологів, зокрема й Ірини Бекешкіної.
 • 2006.02.19 | BIO

  Re: Інтерв'ю Жванії Юлії Мостовій (л)

  Щодо заорбітального тіла Жванії астральна зоология
  має три конспиративні версії:
  1. бавився з халявними ТВЕЛстріжнями та трохи переобпромінював
  те чим зазвичай думає.
  2. жрав на шару з Рибкіним луб"янський кекс але отримав несмертельну
  для остаточної втрати свідомости дозу.
  3. майже не зробив з МНС клона контори Шойгу але і без нього це
  дороблять бо надо ж чимось тероризувати лохів за відсутності
  послідовників Бени Лейдена в Ненькі.

  Це тіки основні, а є ще бокові відокремлення.
  Всі тягнуться до Хремля через БАБську дупу.

  Отака от ШТОЛЬНЯ. >8
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.19 | mirgor

   Згоден цілком, цікаво, чи знайдуться хто буде заперечувати?

   додам цитату із інтерв'ю радіо "Свобода" Березовського:
   "А с другой стороны, до сих пор есть такие конспирологи в России - обычно среди политологов - которые до сих пор считают, что с Путиным я тоже в сговоре. Мы с ним так решили сыграть в хорошего и плохого. Есть один выдающийся российский журналист (он, по крайней мере, себя числит таким), который убежден, что мое заявление тоже на руку Путину. Оно позволит ему усилить репрессии. Есть такие у нас конспирологи."

   На жаль проти цієї версії чомусь Береза, більше нічого не каже.
   Я також рахую, що Береза і Путін в зговорі, тоді багато чого прояснюється: поведінка з платежками, відношення до Мельниченко і так далі...
  • 2006.02.19 | tomcat

   як у Жванецкого - стогнав,рвав волосся, i втiк вiд вiдповiдi (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.19 | BIO

    Re: як у Жванецкого - стогнав,рвав волосся, i втiк вiд вiдповiдi (-)

    Це клоунське ""інтерв"ю"" містить у собі натомість багато
    цікавинок: гаряча, тиж ба, блакитна кров знов зрадила свого
    власника - здав компашку ще раз, забалакався.

    По мірі вчитування поступово проступає те що було закладено
    у підвалини тих ""криз"", зокрема газової, де хтіли руками
    Москви приборкати донецьких з небідною для чесних рук маржою.
    Причому свідомо роблячи ставки на стопудовому лохотроні.

    Бо чим вони рискують, Державою ? Це вже не ціна питання коли
    влада вислизає з потних від сумління тремтячих ручок.
    Розраховуватися ж по "боргах" не їм, а нам, тутешнім тубільцям.
    Бо газ по нас не вдарить, а тихо придушить у приймальних пунктах СП "Газенваген".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.19 | mirgor

     Re: як у Жванецкого - стогнав,рвав волосся, i втiк вiд вiдповiдi

     BIO пише:

     > По мірі вчитування поступово проступає те що було закладено
     > у підвалини тих ""криз"", зокрема газової, де хтіли руками
     > Москви приборкати донецьких з небідною для чесних рук маржою.
     > Причому свідомо роблячи ставки на стопудовому лохотроні.
     >

     З ваших слів я розумію про правильну Москву і неправильних Ющенка і Єханурова?
     Політика це мистецтво реального, Ющенко і Єхануров показали себе, як реальні політики, котрі переграли Путіна, це було добре видно на Новий рік.

     Це не простили Єханурову ТЛЯ нетак комуністи і почали знищення уряду, що і треба було Путіну, відставка ослабила позицію уряду на переговорах і фактично останні підписані угоди були вже помилкові, (Плачков - потребує в відставку давно), але зараз Єхануров робить нормальні і впевнені кроки по виправленню помилок. Позиція Яценюка також виважена, та й Ющенко заявив, що повинна бути повна прозорість.

     P.S. А те що каже Жванія Мостовій ви вважаєте за правду?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.20 | BIO

      Re: як у Жванецкого - стогнав,рвав волосся, i втiк вiд вiдповiдi

      З ваших слів я вже ничого не розумію про шо є правильне,а шо неправильне з точки зору реальної політики.
      Бо схоже на те що в неї загралися не тіки зверхники, а і цілком
      колись нормальні люди.
      А треба було вже давно познімати помаранчові окулярчики.
      І не поглинати відверту пургу не сідячи на унітазі.
      Бо це є неприродно та небезпечно для шлунку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.20 | mirgor

       Re: як у Жванецкого - стогнав,рвав волосся, i втiк вiд вiдповiдi

       BIO пише:

       > І не поглинати відверту пургу не сідячи на унітазі.
       > Бо це є неприродно та небезпечно для шлунку.

       У Вас схватив живіт? А як ви пишете з унітазу?
       Чи у вас лептоп с вай-фай зв'язком?
       Займайтеся краще одною справою.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.20 | BIO

        Re: як у Жванецкого - стогнав,рвав волосся, i втiк вiд вiдповiдi

        Відповідь значно простіше - я не поглинатель пурги. :)
        Сам можу завіяти такої що потонете саме там. :)
        Краще не ризикуйте і все буде тип-лап-топ. :)
        Або підіть до Жванії - він випише ліків від
        свідомого життя, він добрий злодій айболит.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.20 | mirgor

         Мене вже так приватно лічуть з вчорашнього вечора:

         Мене вже так приватно лічуть з вчерашнього вечора:

         " Мы сейчас находимся в ... ну ты у нас мальчик грамотный, сам увидишь где...Кстати, вычислить тебя было ну шо два пальца обас...фальт. ГОраздо труднее было записать твои разговоры. но ничё - справились. В апреле на Большом Суде тебе лично припомнят все разговорчики, особенно 21.12.2004г в 17:18 продолжительностью 609 сек. и 12.02.2005 г. в 15:11 - 312 сек. Отвечать придется всем! "
 • 2006.02.21 | line305b

  А акценты Жвания правильно расставил

  Кое-где слишком сильно сказано, но в принципе все верно и на счет полит-истерики Кремля, и насчет того, кто на чью мельницу воду льет.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.21 | BIO

   Re: А акценты Жвания правильно расставил

   Вот опять явилось линейное мЫшление и все опОшлило
   своими Ак_центами.

   Ох, не даром...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua