МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голосование в Москве

02/20/2006 | newamator
В данное время работаю в Москве, во время выборов буду тут.
С 22 по 25 февраля еду в Киев. Могу ли я уже получить открепительный талон? Или в Москве смогу проголосовать без него по паспорту.
Спасибо.

Відповіді

  • 2006.02.20 | jz99

    Вам би це спитати безпосередньо в ЦВК

    Офіційний сайт
    http://www.cvk.gov.ua

    Там їхнє мило
    post@cvk.gov.ua
  • 2006.02.20 | Людмила Коваль

    Re: Голосование в Москве (уточнено).

    newamator пише:
    > В данное время работаю в Москве, во время выборов буду тут.
    > С 22 по 25 февраля еду в Киев. Могу ли я уже получить открепительный талон? Или в Москве смогу проголосовать без него по паспорту.
    > Спасибо.
    22 - 25 лютого Ви ще не отримаєте відкріпне посвідчення, бо вони починають видаватися за 30 днів до виборів. Крім того ще не сформавані дільничні виборчі комісії. Ви можете діяти згідно п.10 ст. 47 Закону про вибори народних депутатів України. Ось її зміст: " Виборець, який прибув не пізніше ніж за сім днів до дня виборів до закордонної виборчої дільниці без відкріпного посвідчення, особисто подає до відповідної дільничної виборчої комісії письмову заяву про включення до списку виборців на цій дільниці із зазначенням місця проживання, а також один із документів, передбачених у частині шостій статті 2 цього Закону".
    Документом, який підтверджує особу та громадянство України виборця на виборах депутатів, згідно ч.3 ст.2 Закону про вибори нардепів, є:
    1.паспорт громадянина України;
    2.тимчасове посвідчення громадянина України (длЯ осіб, недавно прийнятих до громадянства України);
    3.військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби);
    4.картка (довідка) установи кримінально-виправної системи...;
    5.паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
    6.дипломатичний паспорт;
    7.службовий паспорт;
    8.посвідчення особи моряка;

    Частина шоста статті 2 цього Закону говорить, що документи, зазначені у пунктах 5-8 частини третьої цієї статті, є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на закордонних виборчих дільницях... На закордонних виборчих дільницях, утворених у країнах, до яких дозволений виїзд громадян України за паспортом громадянина України, підставою для отримання бюлетеня може бути паспорт громадянина України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua