МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк про цукор

02/20/2006 | Shooter
З ДТ.

Звідки я взяв 3800 грн. за тонну? Відповідаю: у північних сусідів. У Росії ціна на цукор прив’язана до ціни на Нью-Йоркській біржі і становить 715 дол. Шляхом нескладних арифметичних дій одержуємо 3650 грн. за тонну — ось російська ціна. Тобто коли ви визначаєте ціну внутрішнього ринку, потрібно дивитися ціну суміжних ринків. Як тільки в Україні ціна буде 3300 грн., весь цукор «контрабасом» їхатиме в Росію, як він і їхав. Тобто невідповідність цін дуже серйозно впливає на переміщення товарів. Якщо раніше через Харків із Росії в Україну везли цукор, тепер ті ж самі електрички і те ж саме населення везуть цей цукор із України в Росію. На рівному місці — сто доларів доходу. Тобто Нью-Йорк впливає на Росію, Росія – на Україну, точно так само Росія – на Білорусь, Білорусь на Україну — суміжні ринки. Було заявлено: у вас є, щонайменше, 1,2 млн. тонн, і ми знаємо в кого. Кілька сімей, а точніше – дев’ять бізнесменів «утримують» цукровий бізнес. Ось і ціна — 3800 грн. за тонну. Запитуємо: «Ви його по чому купували? По 3200 грн., максимум, а дехто по 2800. Має ще й як вистачити цієї різниці! Якщо ні — відкриємо квоту, і «помрете» всі раз і назавжди». Інакше розмова не виходить. Оце і є зрозумілий для них формат, дохідливий. І це чудово працює — відразу ціна в Україні за кілограм цукру стала 3,80 грн.

***********

А взагалі - нравицця мені мальчик. Тілько би "політикою" не спаскудився....

Відповіді

 • 2006.02.20 | mirgor

  Кравчук сказава, що баче Яценюка в ролі прем'єр-міністра

  Мабуть, якщо "нетакам" угодив, то значить, деякі заяви Яценюка подаються...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.20 | Shooter

   Пардон, але до задниці - що і коли казав Кравчук

   Марґіналу - марґіналове.

   І звертати на нього увагу - забагато для нього ж честі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.20 | mirgor

    Почитайте уважно інтерв'ю Яценюка "ЗН" Мостової

    і все стане ясно, я не кажу, що він уже пішов по шляху Пинзеника, але дуже близько, щоб сказати я до президента не маю ніякого відношення.
 • 2006.02.20 | Englishman

  так, розумний хлопець (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua