МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В чому різниця угоди Юлі та Безсмертного:

02/22/2006 | webmaster
В Безсмертного:

> Учасники коаліції зобов’язуються не вступати в сепаратні кулуарні переговори із жодною іншою політичною силою.


В Юлі:

> Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.


Ось головне, чому Рома Безсмертний проти:
"Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.

P.S. Угода Юлі з пунктом проти угоди з Януковичем-Ахметовим, таку угоду Безсмертний ніколи не підпише...
Мороз також останнім часом почав домовлятися з "янучарами", про це свідчить голосування за "дітей війни", недаром Богатирьова похвалила Луценка за подані списки, в кого не зняті судимості в ЦВК, і Мороз також, без аргументів, що угода Юлі для ньго, як заповіт.

Я задаю питання чому оцей пункт:"не створювати коаліцій, з Партією регіонів Януковича" визиває таку негативну реакцію у Безсмертного та компанії?

Відповіді

  • 2006.02.22 | TrollSeeker

    Re: В чому різниця угоди Юлі та Безсмертного:

    webmaster пише:

    > Я задаю питання чому оцей пункт:"не створювати коаліцій, з Партією регіонів Януковича" визиває таку негативну реакцію у Безсмертного та компанії?

    IMHO, лише IMHO.

    Критична маса готових "пєрєтєрєть па панятіям" з "данєцкімі".

    Нуворишів, для яких знайдено евфемізм - олігархи, які свого часу "із грязі да в князі" вибились далеко не найправеднішим чином, досить як в НСНУ, так і в БлЯ. І якщо існують між ними якісь світоглядні розбіжності, то ці розбіжності для них важать набагато менше, ніж однакова за суттю і силою жага грошей і влади. Тому, якщо не можеш відтіснити чи навіть знищити суперника, то домовляйся, все одно в накладі не залишишся.

    У БЮТ, на мій погляд, "дрібних лавочників" більше, а це дещо інша каста. Тому й розбіжностей більше.

    Масовка ж залишається масовкою, з нею теж потрібно рахуватись, але в тій мірі, в якій ЇЇ можна використати собі на користь. І не більше.
    Головне - пообіцяти, по можливості - переконливо. Ну, і трохи дати, для моральної компенсації. Може це виглядає цинічно, але зовсім не неприродньо. Таке було, таке є, таке буде.

    Хай дарують мені "олігархи", "лавочники", "масовка" - ці поняття для мене нейтральні, майже нейтральні. В тому чи іншому прошарку є дуже різні люди, але приналежність до прошарку накладує свій відбиток.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.22 | Мартинюк

      А ви про науку логіку чули?

      У Безмертного чітко вказано : "Не вступає у переговори з ЖОДНОЮ третьою стороною"

      У Юлі говориться лише про Януковича, а це означає що можна вступати в переговори з литвинівцями, комуністами, з шуфричівськими "Нетаками" і таке подібне...

      Ви серйозно, чи це ви просто приколюєтеся з відвідувачів форуму?

      Врахуйте що тут дурних набагато менше, аніж на вуличних гайд-парк-брехалівках.

      Люди навчені думати і логічно аналізувати. Ви просто ганьобитеся тми що на основі очевидно хибної вихідної посилки роздуваєте емоційну пургц на тему "нехорошого Безсмертного"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.22 | Дончанин

        Re: А ви про науку логіку чули?

        Мартынюк!Твоего Кащея люди уже давно логически проанализировали!Вместе
        с другими кумовьями!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.22 | Мартинюк

          А що Ви хотіли своїми хриплими вигуками сказати?

          Бо не зрозумів - ми ж говоримо про конкретні абзаци тексту і про конкретну логіку.

          А не про софістику і мистецтво переводити тему на щось інше.
  • 2006.02.22 | alx_1904

    Главное не это, а

    "...Учасники Коаліції вимагають перегляду руйнівних для економіки України газових угод, що підписані з початку 2006 року, проведення серйозного розслідування зловживань у енергетичному секторі, та притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі."

    http://byut.com.ua/rus/publications/documents-11
  • 2006.02.22 | Мартинюк

    Обовязково додати до угоди ось це (л)

    Бо інакше не підпишу і мочитиму всіх підписантів!
    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140615579
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.22 | Анатоль

    Молодець, webmaster !

    webmaster:
    >В чому різниця угоди Юлі та Безсмертного:

    >В Безсмертного:

    > Учасники коаліції зобов’язуються не вступати в сепаратні кулуарні переговори із жодною іншою політичною силою.

    >В Юлі:

    > Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.

    Формула Безсмертного не дозволяє не лише створювати коаліції з іншими, але й вести з ними сепаратні переговори.

    Юліна формула, на відміну від формули Безсмертного,
    Дозволяє вести сепаратні переговори і з Януковичем, і з Медведчуком і з Симоненком і навіть створювати з ними коаліції ДО ВИБОРІВ В ВР щоб спільно мочити президента, уряд, Нашу Україну. (Поза ВР теж не забороняє створювати коаліції з янучарами)

    Не дозволяється тільки "створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання"

    Ви цю різницю хотіли підкреслити?
    Хвалю! Добре підмітили!
  • 2006.02.22 | mirgor

    Тимошенко і коаліція: знайди 10 відмінностей(л)

    У вівторок, перебуваючи у виборчому турі на Житомирщині, Юлія Тимошенко завдала перцю процесу примирення колишніх помаранчевих соратників – вона "в односторонньому порядку" підписала угоду про створення коаліції демократичних сил України.

    За словами Тимошенко, це зроблено, щоб припинити "вакханалію розмов" навколо об'єднання. "Люди, що виступають дуже багато за коаліцію, зрештою нічого не роблять, і мають намір нічого, ніяких документів, не підписувати", - додала вона.

    А ще лідерку БЮТ образило, що на темі робиться "великий піар". Хоча, судячи з наслідків вчинку Тимошенко – єдиним його зиском може стати лише пропаганда самої лідерки БЮТ.

    Перемовини про відновлення помаранчевої єдності ведуться вже більше місяця, але особливих зрушень в процесі видно не було. Олександр Мороз радив повернутися до цієї теми після виборів, а сама Тимошенко висловлювала сумнів щодо ймовірності підписання цієї угоди.

    Хоча у можливість відновлення старої помаранчевої коаліції вже давно не вірить ніхто, вона залишається одним з головних технологічних прийомів штабів "Нашої України" і БЮТ.

    Той, хто виграє в ній – отримає собі бренд Майдан, хто програє – отримає від опонентів тавро зрадника.

    Досі події розвивались досить мирно, "Наша Україна" говорила, що залишилося нерозв’язним лише "декілька питань", про які нікому не відомо. Тимошенко хотіла, щоб умовою коаліції була денонсація угод по газу. І ті, й інші сходилися на думці, що той учасник коаліції, який отримає на виборах більше голосів, пропонує свого прем’єра...

    І ось у четвер лідерка БЮТ раптом взяла і підписала угоду. Але, як виявилось, зовсім не ту.

    Попри слова заступника керівника виборчої кампанії "Нашої України" Романа Зварича, що переговорники взяли за основу проект угоди від БЮТ, Юлія Володимирівна підписала варіант, який значно відрізняється від того, що був погоджений іншими учасниками переговорів і затвердженого у четвер "Нашої України".

    Відмінність перша. Свій текст угоди Тимошенко направила лише трьом сторонам – президенту, Юрію Єханурову як першому номеру виборчого списку "Нашої України" та голові Соцпартії Олександру Морозу.

    Тоді як текст, поширений "Нашою Україною" та ПРП-Пора, адресований до 5 потенційних учасників коаліції – БЮТ, "Наша Україна", СПУ, ПРП-Пора та блоку Костенка і Плюща. Останні двоє теж брали активну участь у революції, але мають проблеми з проходженням до парламенту.

    Відмінність друга. В угоді Тимошенко є такий пункт: "Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича"

    В угоді "Нашої України" такого пункту немає. Там тільки міститься обіцянка "не вступати в сепаратні кулуарні переговори із жодною іншою політичною силою".

    Як відомо, можлива коаліція між "Нашою Україною" і Партією регіонів є однією з ключових тез Тимошенко у публічних промовах.

    Відмінність третя. У коаліції від Тимошенко її підписанти беруть на себе зобов’язання денонсувати газову угоду між Україною і Росією від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які з цього випливають.

    Крім того, Тимошенко хоче, щоб чиновники, винні у зраді національних інтересів та завданні збитків державі, мають понести відповідальність – а ідеться, між іншим, про учасників списку самої "Нашої України", наприклад, Олексія Івченка.

    Як відомо, у понеділок лідерка БЮТ заявила, що не підпише угоду про коаліцію, якщо в ній не буде цього пункту.

    Між тим у варіанті "Нашої України" та ПРП йдеться лише про те, що учасники "констатують наявність серйозної кризи, що склалася на газовому ринку України, і декларують готовність до першочергового і пріоритетного вирішення проблем, пов’язаних з енергетичною безпекою держави з перших днів роботи нового уряду". І ніяких денонсацій угод.

    Відмінність четверта. Тимошенко також вимагає розірвання контракту, укладеного "Енергоатомом" про будівництво на території України сховища для ядерних відходів.

    У варіанті "Нашої Україні" слова "Енергоатом" та "відходи" не знайдеш і з пошуковою машиною.

    Відмінність п’ята. І в проекті угоди "Нашої України", і в проекті від Тимошенко є обіцянка розібратися зі злочинами часів Кучми. Партія Ющенка описала свої плани у досить витриманих виразах:

    "Учасники коаліції висловлюють готовність, відповідно до чинного законодавства, домагатися притягнення до відповідальності винних у фальсифікації результатів виборів, переслідуванні опозиційних політичних сил, переслідувань та репресій щодо працівників засобів масової інформації, організації сепаратистських заходів.

    Учасники коаліції вимагають від органів прокуратури та правоохоронних органів забезпечити у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних попереднім режимом і публічного судового розгляду справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста".

    В варіанті Тимошенко цей фрагмент звучить радикальніше: "Учасники коаліції скасують всі зобов’язання та гарантії, надані представникам колишньої влади щодо їх недоторканості, не зважаючи на ранг чи статус чиновників і державних діячів, в тому числі – забезпечать у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних колишнім президентом Кучмою та його оточенням і публічний судовий розгляд справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста".

    Відмінність шоста. Тимошенко в своїй угоді обіцяє після формування нового уряду провести пенсійну реформу, ліквідувати "зрівняльну політику в пенсійному забезпеченні та збільшити розмір пенсій на 50%".

    Крім того вона обіцяє забезпечити гарантоване працевлаштування та перше робоче місце випускникам навчальних закладів. При цьому стипендія для студентів, за задумом лідера БЮТ, буде піднята до рівня прожиткового мінімуму (426 гривень).

    "Нашоукраїнці" в обіцянках більш скромні – вони "беруть відповідальність за прийняття збалансованого та соціально-орієнтованого державного бюджету та формування сталих тенденцій до збільшення виплат по програмі захисту материнства і дитинства, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам та інвалідам війни".

    Також "Наша Україна" пропонує провести адмінреформу, що є ідеєю життя її формального керівника Романа Безсмертного. У Тимошенко цього немає – більше того, вона одного разу навіть публічно висміювала Безсмертного за відомий інцидент у його рідному селі.

    Відмінність сьома. В обох текстах угоди міститься пункт, згідно з яким учасники коаліції зобов’язуються повернути в державну власність стратегічні об’єкти промисловості, які за відповідними рішеннями суду були незаконно приватизовані.

    Водночас Тимошенко нічого не каже про те, щоб провести по цих об’єктах повторну приватизацію, як пропонує "Наша Україна".

    Відмінність восьма. "Наша Україна" бере на себе зобов’язання скасувати недоторканість для депутатів місцевих рад та внести зміни до Конституції, щоб привести імунітет депутатів Верховної Ради до практики країн ЄС. Тимошенко ж обіцяє скасувати недоторканність взагалі для депутатів всіх рівнів.

    Відмінність дев'ята. В той час як "Наша Україна" виступає за "посилення" боротьби з контрабандою, Тимошенко обіцяє цю боротьбу "поновити" – вважаючи, що зараз вона не ведеться.

    Відмінність десята (загальна). В варіанті угоди Тимошенко на чотири зобов’язання більше і звучать вони значно радикальніше, ніж у її партнерів по переговорах. Майже кожен абзац від лідери БЮТ побудований наче зізнання у некомпетентності тих, хто сьогодні при владі.

    Спільними у проектах договору залишилися лише пункти про продовження політреформи, боротьбу з корупцією, покарання фальсифікаторів виборів та принципи створення та функціонування коаліції.

    Згідно з обома проектами, коаліція матиме свій керівний орган – політичну Раду коаліції, до якої входитимуть по 2 представники від кожного учасника коаліції. Рішення ради ухвалюватимуться консенсусом, а головування в ній буде почерговим.

    Політичні сили, які формують коаліцію, отримають право на формування влади тільки за результатами народного волевиявлення і лише в залежності від отриманих на виборах до Верховної Ради результатів.

    "Партія чи блок, що набере найбільше голосів на виборах до Верховної Ради серед інших учасників коаліції (займе 1-е місце серед учасників коаліції), пропонує свою кандидатуру на посаду прем’єра. Інші учасники коаліції не мають права вето на цю кандидатуру", - говориться в обох варіантах угоди.

    І ще – в обох варіантах гарантом виконання угоди про коаліцію має виступити президент Ющенко, що малоймовірно з огляду на його критику дій Тимошенко, яка пролунала у середу.

    Лідер соціалістів Олександр Мороз дії Тимошенко нагадали "або листи, або заповіти". Роман Безсмертний відмовився коментувати крок колишньої прем'єрки, щоб "не зірвати переговорний процес". І тільки додав: "Вчора було наворочено стільки, що ще місяці два розгрєбать".

    Один з лідерів ПРП-Пора Владислав Каськів більш стримано оцінив підписання з боку Тимошенко, зазначивши, що її умови не були предметом обговорення і жодні додаткові пункти не можуть бути підставою руйнації коаліції.

    Кінець цієї драматичної історії вимальовується комедійний - якщо хтось щось і підпише, то виявиться, що коаліційних угод буде дві, три або навіть п'ять. За прикладом Тимошенко почав писати свої умови і блок Костенка-Плюща. Процедура узгодження ризикує затнутися не те що до 26 березня, а й до осені. Єдиними оптимістами у помаранчевому таборі залишився блок Кличка, який наполягає на тому, щоб укласти угоду вже 23 лютого – до дня народження Віктора Ющенка.

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140620359
  • 2006.02.22 | mirgor

    Тимошенко: "Наша Україна" домовляється з Януковичем(л)

    Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що реакція на одноосібне підписання нею Угоди про створення Коаліції демократичних сил України доводить, що “реальні переговори” про створення коаліції “Наша Україна” проводить з Партією регіонів.Як повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ, перебуваючи в передвиборчій поїздці в Миколаївській області, Ю.ТИМОШЕНКО прокоментувала критичну реакцію представників „Нашої України” та Президента України Віктора ЮЩЕНКА на підписання нею угоди про створення коаліції демократичних сил.

    Вона нагадала, що 21 лютого поставила свій підпис під угодою про створення “помаранчевої” коаліції. “Я зробила це в односторонньому порядку тільки через те, що володіла достовірною інформацією, що навколо нашої угоди точаться безплідні розмови, а реальні переговори про створення іншої коаліції, тим часом, відбуваються між певними людьми з „Нашої України” та Партії регіонів. Як видно, я не помилилася...”, - зазначила Ю.ТИМОШЕНКО.

    За словами лідера БЮТ, її здивувала “надзвичайно різка реакція Президента України на підписання мною угоди про створення Коаліції демократичних сил”.

    На думку Ю.ТИМОШЕНКО, “ніж принижувати і ображати, було б значно простіше поставити свій підпис під цією угодою, або щиро і публічно оголосити, які саме пункти угоди Президента не влаштовують”.

    Лідер БЮТ вважає, що критичні слова замість підпису під угодою можуть означати тільки одне: ніхто, окрім неї, не збирався підписувати цю угоду.

    “Інші політичні сили прагнуть зробити гучний PR навколо важливої ідеї необхідності об’єднання патріотичних сил України”, - зауважила вона.

    На думку Ю.ТИМОШЕНКО, “це зайвий раз підтверджує, що існує інший план об’єднання “Нашої України” та Партії регіонів після виборів за моделлю меморандуму „Ющенко-Янукович”.

    Вона наголосила, що “незважаючи на такі подвійні стандарти і підходи”, залишає свій підпис під угодою про створення Коаліції демократичних сил і “готова перейти до публічного обговорення кожного пункту угоди, який не влаштовує наших колег з „Нашої України”. (УНІАН: сьогодні, 22 лютого, керівник Центрального штабу БЮТ Олександр ТУРЧИНОВ заявив, що Блок Юлії Тимошенко не має бажання продовжувати консультації про створення Коаліції демократичних сил в майбутній Верховній Раді після підписання лідером блоку Юлії ТИМОШЕНКО угоди про її створення.)

    Як повідомляв УНІАН, 21 лютого Ю.ТИМОШЕНКО в односторонньому порядку підписала Угоду про створення Коаліції демократичних сил України. Текст угоди від БЮТ направлений Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ, першому номеру виборчого списку „Нашої України” Юрію ЄХАНУРОВУ, голові Соціалістичної партії України Олександру МОРОЗУ.

    Увечері 21 лютого «Наша Україна» також затвердила текст угоди про створення помаранчевої коаліції. Представники «Нашої України», НРУ, ПППУ, КУН, Собору, ХДС затвердили текст угоди, який був напрацьований в ході переговорного процесу всіма учасникам майбутньої коаліції – БЮТ, СПУ, ПОРА-ПРП, Блоком Костенка-Плюща і “Нашою Україною”.

    Ці угоди мають багато спільних позицій, однак угода, підписана Ю.ТИМОШЕНКО, доповнена деякими пунктами. Зокрема: передбачає денонсацію угоди про умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року і притягнення до відповідальності урядовців, які її укладали; денонсацію контракту, укладеного українським державним підприємством „Енергоатом”, про будівництво на території України сховища для ядерних відходів” і зобов’язання учасників угоди не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з Партією регіонів ЯНУКОВИЧА.

    Сьогодні Президент України Віктор ЮЩЕНКО висловив переконання, що у варіанта угоди про Коаліцію демократичних сил, який вчора підписала лідер БЮТ, немає майбутнього. На його думку, одностороннє підписання угоди ображає інші сторони переговорів.

    UNIAN

    http://www.unian.net/ukr/news/news-99519.html
  • 2006.02.22 | Volodymir

    Дарю Тимошенці ідею наступного акту

    Підписувати угоди у односторонньому порядку то не нове слово, угода - то підтверження сильними статусу-кво, при зміні якого міняється і сенс угоди.
    Була одна англійська королева, обручена із імперією. Щось таке я вже чув від однієї прем'єрши, що тільки того їй і треба від України.
    Тож можна у односторонньому порядку підписати договір з Україною.
    Чого її питати. Королева хоч, на відміну від Ж. Дарк (любої героїні, можливо білявки) сама говорила із БГ, а не Він із нею.
    Все дуже яскраво, але хочеться хоч якогось конструктиву та логіки. Але не від логіків-лінгвістів БЮТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.22 | mirgor

      Тимошенко:Я готова перейти обговорення кожного пункту угоди(л)

      ...я залишаю свій підпис під угодою про створення коаліції патріотичних сил, які стояли по один бік барикад під час президентських виборів. Я готова перейти до публічного обговорення кожного пункту угоди, який не влаштовує наших колег з „Нашої України”.

      З вірою, що не все в країні продається -

      Юлія Тимошенко

      http://byut.com.ua/ukr/news-961


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".