МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А це хто? -"Чорна "ПОРА"-Юля, ми з тобою! (л)

02/24/2006 | mirgor
Раніше у п’ятницю, як повідомляє "Інтерфакс-Україна", близько 30 представників блоку прийшли до офісу БЮТ у Києві з плакатами: "Юля, не розбивай серця "помаранчевим виборцям", "Справедливість є. За неї варто підписатися".

До місця акції підійшла також колона з кількох десятків молодих людей, що назвалися членами громадської організації "Чорна "ПОРА". На їхніх плакатах були гасла: "Юля, ми з тобою!", "Настав час підтримати Юлю". Вони заявляли, що повністю підтримують позицію Тимошенко.

Водночас, як сказано у повідомленні прес-служба Пори-ПРП, "близько півсотні активістів ПОРИ стали дружнім пікетом" під офісом БЮТ.

"Ми прийшли з дружніми намірами об’єднання всіх демократичних сил України. На перепоні підписання угоди стоїть лише позиція Юлії Володимирівни. Але ми впевнені, що позиція ПОРА-ПРП та мільйонів громадян нашої Батьківщини нарешті буде почута, і Юлія Володимирівна знайде в собі сили відмовитися від власних амбіцій заради реалізації ідеалів свободи та справедливості", - наголосив один із лідерів ПОРА-ПРП Євген Золотарьов.

Також, як сказано у повідомленні, майже годину активісти блоку ПОРА-ПРП біля стін "фортеці БЮТ" скандували: "Разом нас багато! Угоду – підписати!".

"Цікаво, що прихильники Тимошенко влаштували антипікет, привівши натовп студентів з технікумів та вузів столиці. Молодь, яка прийшла з транспарантами "Пора підтримати Юлю" та "Юля – наш прем’єр", намагалася перекричати ПОРУ, але потім таки здалася і притихла", - йдеться у повідомленні.

Українська правда

http://pravda.com.ua/news/2006/2/24/39113.htm

P.S.Я так ні хрена і не зрозумів, ось що на сайті ЖоПи:
Цікаво, що прихильники Тимошенко влаштували антипікет, привівши на Турівську, 13, натовп студентів з технікумів та вузів столиці (зокрема, «порівці» впізнали кількох дівчат з Національного транспортного університету). Молодь, яка прийшла з транспарантами «Пора підтримати Юлю» та «Юля – наш Прем’єр», намагалася перекричати ПОРУ, але потім таки здалася і притихла.

Відповіді

 • 2006.02.24 | Майдан

  Може то якісь самозванці?(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.24 | mirgor

   ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

   Чи хто давав те повідомлення на УП?
   І шо то взагалі була за провокативна акція ЖоПи, мені цікаво Пинзеник підтримує ту акцію Каськіва проти БЮТ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.24 | Боррачо

    Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

    Все просто. ЖОПА цілеспрямовано мочить Юлю на замовлення НУ.
    ПРП не може цьому запобігти. В них різні спонсори та паралельні фінансові потоки.

    mirgor пише:
    > Чи хто давав те повідомлення на УП?
    > І шо то взагалі була за провокативна акція ЖоПи, мені цікаво Пинзеник підтримує ту акцію Каськіва проти БЮТ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.24 | mala

     Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

     Боррачо пише:
     > Все просто. ЖОПА цілеспрямовано мочить Юлю на замовлення НУ.

     Просто супер! :D Одним махом облили брудом дві партії не маючи жодного доказу. Нелюбов до ЖП не означає, що їх треба оббріхувати. Жах якийсь.


     > ПРП не може цьому запобігти. В них різні спонсори та паралельні фінансові потоки.

     А це просто якась дурниця. Спонсори може і різні, а от політична стратегія одна. Каськів і Пинзеник не такі ідіоти як ви думаєте.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.24 | Pashen

      Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

      Mala...

      Так приятно иногда читать что ты пишешь :)
     • 2006.02.25 | Боррачо

      Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

      mala пише:
      > Боррачо пише:
      > > Все просто. ЖОПА цілеспрямовано мочить Юлю на замовлення НУ.
      >
      > Просто супер! :D Одним махом облили брудом дві партії не маючи жодного доказу. Нелюбов до ЖП не означає, що їх треба оббріхувати. Жах якийсь.

      Шановна панно. Я - цілком стороння та об`єктивна людина, яка не підтримує ні НУ, ні БЮТ, ні будьяку іншу політичну силу на ціх параолімпійських іграх. Те, що я вам написав - цілковита правда. До того ж, це ще й секрет пана Полішинеля. Наразі ваше право мені не вірити, але після 26-го про це буде достеменно знати кожен цікавий громадянин. Тож, не поспішайте з висновками.

      > > ПРП не може цьому запобігти. В них різні спонсори та паралельні фінансові потоки.
      >
      > А це просто якась дурниця. Спонсори може і різні, а от політична стратегія одна. Каськів і Пинзеник не такі ідіоти як ви думаєте.

      Спонсори - різні.
      Стратегії - різні.
      Завдання - різні.
      Відносини - вельми складні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.25 | mala

       Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

       Боррачо пише:
       > Шановна панно. Я - цілком стороння та об`єктивна людина, яка не підтримує ні НУ, ні БЮТ, ні будьяку іншу політичну силу на ціх параолімпійських іграх. Те, що я вам написав - цілковита правда. До того ж, це ще й секрет пана Полішинеля. Наразі ваше право мені не вірити, але після 26-го про це буде достеменно знати кожен цікавий громадянин. Тож, не поспішайте з висновками.

       Я якраз не поспішаю ;)

       > Спонсори - різні.
       > Стратегії - різні.
       > Завдання - різні.
       > Відносини - вельми складні.

       Погоджуюсь з усім, але маю маленьке уточнення: Каськів достатньо розумна людина, та і Пинзеник теж не дурак, тому до виборів у них стратегія одна і ця акція проти БЮТ була погоджена з Пинзеником стовідсотково, якщо не ініційована ним.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.25 | Боррачо

        Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

        mala пише:
        > Боррачо пише:
        > > Шановна панно. Я - цілком стороння та об`єктивна людина, яка не підтримує ні НУ, ні БЮТ, ні будьяку іншу політичну силу на ціх параолімпійських іграх. Те, що я вам написав - цілковита правда. До того ж, це ще й секрет пана Полішинеля. Наразі ваше право мені не вірити, але після 26-го про це буде достеменно знати кожен цікавий громадянин. Тож, не поспішайте з висновками.
        >
        > Я якраз не поспішаю ;)

        Я вам більше скажу. Якщо режим таки вирішить зірвати ці вибори, то він буде робити це саме через ЖоПу. Конкретні сценарії вже у розробці. Тобто, рєзіновоє іздєліє може бути використуване повторно. А це, як ви маєте розуміти, вельми загрозливо для суспільного здоров`я.

        > > Спонсори - різні.
        > > Стратегії - різні.
        > > Завдання - різні.
        > > Відносини - вельми складні.
        >
        > Погоджуюсь з усім, але маю маленьке уточнення: Каськів достатньо розумна людина, та і Пинзеник теж не дурак, тому до виборів у них стратегія одна і ця акція проти БЮТ була погоджена з Пинзеником стовідсотково, якщо не ініційована ним.

        Каськів - хитра людинка. Але це - ще не є ознака великого розуму. Якщо, звісно, ви не розумієте під цім поняттям вміння вправно набити свій гаманець.
        Пинзеник, звісно, набагато розумніший. Він, зокрема, вже давно зрозумів, як його підставили з проектом ПРП-ПОРА. І про антиБЮТівську акцію він, звісно, знав. Але не більше. Тобто, від нього нічого не залежало.
        :-)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.26 | mala

         Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

         Боррачо пише:
         > Я вам більше скажу. Якщо режим таки вирішить зірвати ці вибори, то він буде робити це саме через ЖоПу. Конкретні сценарії вже у розробці. Тобто, рєзіновоє іздєліє може бути використуване повторно. А це, як ви маєте розуміти, вельми загрозливо для суспільного здоров`я.

         Який режим? Навіщо зривати вибори? І в решті до чого тут ЖП, вони не мають такого впливу. Ви їх переоцінюєте.

         > Каськів - хитра людинка. Але це - ще не є ознака великого розуму. Якщо, звісно, ви не розумієте під цім поняттям вміння вправно набити свій гаманець.

         Він вміє не тільки вправно набивати гаманець. Крім того справді розумний (шкода)

         > Пинзеник, звісно, набагато розумніший. Він, зокрема, вже давно зрозумів, як його підставили з проектом ПРП-ПОРА. І про антиБЮТівську акцію він, звісно, знав. Але не більше. Тобто, від нього нічого не залежало.

         Ну от звідки така інформація? Ну не вірю (с) Ну не може Кася так нагнути Пинзеника. Тоді виникає питання, чи справді Пинзенкик розумніший за Каськіва? ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.26 | Боррачо

          Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

          mala пише:
          > Боррачо пише:
          > > Я вам більше скажу. Якщо режим таки вирішить зірвати ці вибори, то він буде робити це саме через ЖоПу. Конкретні сценарії вже у розробці. Тобто, рєзіновоє іздєліє може бути використуване повторно. А це, як ви маєте розуміти, вельми загрозливо для суспільного здоров`я.
          >
          > Який режим?

          Це такий політичний термін. У цьому контексті він не має негативного забарвлення.

          >Навіщо зривати вибори?

          Аби любі друзі остаточно не програли їх опозиції та БЮТ.

          >І в решті до чого тут ЖП, вони не мають такого впливу. Ви їх переоцінюєте.

          Не переоцінюю. Звісно, не мають. Проте, хіба під рукою в любих друзів є щось краще? До того ж, завданням ЖоПи буде лише імітування "громадського протесту". Іншим мають зайнятися луценківські менти.

          > > Каськів - хитра людинка. Але це - ще не є ознака великого розуму. Якщо, звісно, ви не розумієте під цім поняттям вміння вправно набити свій гаманець.
          >
          > Він вміє не тільки вправно набивати гаманець.

          Лизати дупу прездентові - не дуже специфічна якість. Переважна більшість любих друзів володіють цією технікою політкуніллінга не гірше за каськіва.

          >Крім того справді розумний (шкода)

          Не згоден.

          > > Пинзеник, звісно, набагато розумніший. Він, зокрема, вже давно зрозумів, як його підставили з проектом ПРП-ПОРА. І про антиБЮТівську акцію він, звісно, знав. Але не більше. Тобто, від нього нічого не залежало.
          >
          > Ну от звідки така інформація?

          На базарі кажуть. Сорока на хвості приперла.

          >Ну не вірю (с) Ну не може Кася так нагнути Пинзеника.

          Звісно, що не він Пинзеника нагинав.

          >Тоді виникає питання, чи справді Пинзенкик розумніший за Каськіва? ;)

          Треба в нього спитати.

          :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.26 | mala

           Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

           Боррачо пише:

           > Це такий політичний термін. У цьому контексті він не має негативного забарвлення.

           Я знаю що таке режим. А питала у Вас, що саме ви маєте на увазі говорячі "режим захоче..." Але тепер зрозуміла - Ви Ющефоб.

           > Аби любі друзі остаточно не програли їх опозиції та БЮТ.

           Що б там не хотіли "любі друзі" чи ТЮльки, очевидно, що помаранчеві вже програли вибори янучарам :(

           > Не переоцінюю. Звісно, не мають. Проте, хіба під рукою в любих друзів є щось краще? До того ж, завданням ЖоПи буде лише імітування "громадського протесту". Іншим мають зайнятися луценківські менти.

           Ви помиляєтесь. І що до луценка і що до ЖП, хоча так, вони козли, але саме тут - нідочого.

           > Лизати дупу прездентові - не дуже специфічна якість. Переважна більшість любих друзів володіють цією технікою політкуніллінга не гірше за каськіва.

           Слухайте, а Ви хоча б один факт маєте, окрім голослівних заяв?

           > Не згоден.

           Це ваше право. Але якщо я не погоджусь з тим, що небо сине, воно від цього зеленим не стане.

           > На базарі кажуть. Сорока на хвості приперла.

           видно

           > Звісно, що не він Пинзеника нагинав.

           Ага, Ющ, я забула ;)

           > Треба в нього спитати.

           Він вам точно правду скаже :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.26 | Боррачо

            Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

            mala пише:
            > Боррачо пише:
            >
            > > Це такий політичний термін. У цьому контексті він не має негативного забарвлення.
            >
            > Я знаю що таке режим. А питала у Вас, що саме ви маєте на увазі говорячі "режим захоче..." Але тепер зрозуміла - Ви Ющефоб.

            Я - людина. Громадянин. Українець. Гетеросексуал.
            Чому я маю любити президента Ющенка?

            > > Аби любі друзі остаточно не програли їх опозиції та БЮТ.
            >
            > Що б там не хотіли "любі друзі" чи ТЮльки, очевидно, що помаранчеві вже програли вибори янучарам :(

            Шановна панно, вибори ще не відбулися. Але режим (як на мене, це є цілком адекватний термін) поділяє ваші міркування відносно їх ймовірних результатів. Саме тому деякі його представники розглядають варіанти зриву виборів. Або ж, скасування їх результатів.

            > > Не переоцінюю. Звісно, не мають. Проте, хіба під рукою в любих друзів є щось краще? До того ж, завданням ЖоПи буде лише імітування "громадського протесту". Іншим мають зайнятися луценківські менти.
            >
            > Ви помиляєтесь. І що до луценка і що до ЖП, хоча так, вони козли, але саме тут - нідочого.

            Я ж вам кажу - існує певний сценарій. І не один. Ще раз підкреслюю, що вам зовсім не обов`язково у це вірити. Зауважу лише, що я ніколи не був помічений у любові до конспирології та не кохавсь у теоріях заколоту.
            Невже подібні чутки ще не дійшли до Чорної пори?

            > > Лизати дупу прездентові - не дуже специфічна якість. Переважна більшість любих друзів володіють цією технікою політкуніллінга не гірше за каськіва.
            >
            > Слухайте, а Ви хоча б один факт маєте, окрім голослівних заяв?

            Ви сумніваєтесь в тому, що каськів має постійний контакт з Ющенком та узгоджує свої дії з НСНУ?
            Ну-ну.

            > > Звісно, що не він Пинзеника нагинав.
            >
            > Ага, Ющ, я забула ;)

            Ні, не він.

            > > Треба в нього спитати.
            >
            > Він вам точно правду скаже :)

            Можливо :-)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.26 | mala

             Re: ЖоПа зовсім з глузду з'їхала?

             Боррачо пише:
             > mala пише:
             > > Боррачо пише:
             > Я - людина. Громадянин. Українець. Гетеросексуал.
             > Чому я маю любити президента Ющенка?

             Любов буває різна :) Крім того, ніхто не говорить про любов, але ж ненавидіти непотрібно ;)

             > Шановна панно, вибори ще не відбулися.

             Дякую, що сказали :)

             >Але режим (як на мене, це є цілком адекватний термін) поділяє ваші міркування відносно їх ймовірних результатів. Саме тому деякі його представники розглядають варіанти зриву виборів. Або ж, скасування їх результатів.

             Може хтось і розробляє, прапор їм в руки, але це маразм, ніхто нічого зривати не буде. Просто у деяких політиків параноя.


             > Невже подібні чутки ще не дійшли до Чорної пори?

             І не тільки чутки.


             > Ви сумніваєтесь в тому, що каськів має постійний контакт з Ющенком та узгоджує свої дії з НСНУ?
             > Ну-ну.

             Не сумніваюсь (тільки напевне не тілесний, ну як наприклад лизання дупи :lol: ) Але ж це ще нічого не означає. Крім того, якщо те що Ви говорите і правда, то цим явно не сам Ющ займається.

             > Ні, не він.

             Хто ж?

             > Можливо :-)

             угу ;)
            • 2006.02.27 | mala

             Вибачаюсь, але не за все.

             Вибачаюсь за те, що про Юща і жовтих не повірила. А за все інше, неа.. :)
        • 2006.02.27 | Михайло Свистович

         То Мала ще досі не вибачилася перед Боррачо?

         Бо він таки написав правду, а вона тут пообзивала і похвалила всіх підряд несправедливо.

         А взагалі це - маразм і піар. Це вперше помаранчеві відверто отак мочать помаранчевих як ворогів. До того ж чужими руками, вдаючи з себе миротворців.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.27 | mala

          Re: То Мала ще досі не вибачилася перед Боррачо?

          Михайло Свистович пише:
          > Бо він таки написав правду, а вона тут пообзивала і похвалила всіх підряд несправедливо.

          В інтернеті ще не була після розмови з тобою.
         • 2006.03.01 | Kronk

          Тю, і чому ти дивуєшся? ;) (-)

 • 2006.02.24 | Горицвіт

  Найпростіше пояснення

  Не залучаючи ніякої інсайдерської інформації чи конспірології:

  Щоб попіаритись, ЖП вирішила провести ту акцію. Штаб БЮТ, звісно, дізнався і підготував контракцію. При цьому треба було придумати якусь назву організації, щоб нібито не від себе. А вони, звісно, знають, що є така "Чорна Пора", яка не дружить з ЖП. То під цю марку і фальсифікували. Вигода в тому, що організації з назвою "Чорна Пора" фоормально не існує, тому не підкопаєшся.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.24 | mirgor

   А "малинова", то чия була? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.24 | otar

    Юлядська(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.24 | Tatarchuk

     Тарасюківська: 28.02.2005, 13:25

     Чорна ПОРА не віддасть свій бренд жовтій. А Тарасюка назвала "самозванцем"

     www.ПРАВДА.com.ua, 28.02.2005, 13:25

     Активісти громадянської кампанії "Пора" заявляють про свою незгоду із створенням політичної партії "Пора" та використання спільного бренду з власною метою.

     Про це йдеться у заяві 22 обласних координаторів чорної "Пори", поширеній у понеділок напередодні оголошення про створення партії жовтою "Порою".

     За їх словами, такі дії "суперечать принципу понадпартійності кампаніїї та порушують оголошену на старті стратегію розвитку, а саме неперетворення у політичну партію після закінчення виборів".

     Також координатори чорної "Пори" вважають, що це "впроваджує практику кучмізму" в діяльність "Пори", оскільки рішення про створення політичної партії було "прийняте кількома особами без широко обговорення та погодження із активістами".

     "Це ставить під сумнів проведення "декучмізації", нівелює поняття "чорних списків" та люстрації (політична сила, яка бореться за владу, не може проводити ні люстрацій, ні формувати "чорні списки") та маргіналізує як принципи, структуру, так і саме ім’я, перетворюючи "Пору" із унікального явища у 121 чи 126 партію", - вважають автори заяви.

     "Ми, що нижче підписалися, заявляємо незгоду наших обласних осередків та протестуємо проти використання створеного нами спільного бренду "Пора" у чиїхось корисливих цілях. Вважаємо за доцільне заявити, що будь-які партійні структури, які з’являться чи будуть діяти у наших областях, нічого спільного з кампанією "Пора" не мали, і не мають", - наголошують вони.

     В іншому прес-релізі чорної "Пори" відзначається, що у прес-анонсі про створення партії зазначається, що партія "Пора" буде створена на основі громадянської кампанії "Пора". "Однак рішення осередків Громадянської кампанії "Пора" свідчить про іншу позицію активістів кампанії.

     Також чорна "Пора" відзначає, що розробкою концепції політичної партії "Пора" займається виконавчий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Сергій Євтушенко, який "ніколи не мав нічого спільного з "Порою"", а офіс майбутньої партії знаходиться в приміщенні того ж інституту.

     "Директором і засновником Інституту євроатлантичного співробітництва є міністр закордонних справ України, голова партії "Народний рух України" та самозваний "батько" "Пори" Борис Тарасюк. Правда, про своє "батьківство" Борис Іванович чомусь "згадав" лише 5 лютого 2005 року у нічному ефірі телеканалу "Тоніс"", - зазначається у прес-релізі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.24 | mirgor

      А не казав, як народжував "курочку рябу" ? (-)

     • 2006.02.25 | otar

      Питали ж про "малинову", до чого тут "чорна"?(-)

     • 2006.02.25 | Боррачо

      ПОРА стрілятися

      Одна розумна людина нещодавно зробила брутальне, але влучне порівняння щодо Пори.
      Пора - це іздєлиє одноразового використування. Яке тривіально покупають за півроку до виборів, а потім викидають за півроку опісля їх закінчення. Відомий приклад "Опіру" - "другім наука".

      Найвеселіше ж - те, коли вказане іздєліє починає базікати про те, з якою файною жінкою воно мало справу. Тобто, яку революцію "зробила" Пора.
      Один представник ЖоПи навіть мені казав - що без будь якої сторонньої допомоги :-)

      Хто ще не знає, язовсім не прихільник яників, та іншої прокремлівської мерзоти. Це про всяк випадок.
      :-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.27 | Михайло Свистович

       Re: ПОРА стрілятися

       Боррачо пише:
       > Одна розумна людина нещодавно зробила брутальне, але влучне порівняння щодо Пори.
       > Пора - це іздєлиє одноразового використування. Яке тривіально покупають за півроку до виборів, а потім викидають за півроку опісля їх закінчення.

       Не судіть усіх по собі. Нас ніхто не купляв і, відповідно, ніхто не міг викинути.

       >
       > Найвеселіше ж - те, коли вказане іздєліє починає базікати про те, з якою файною жінкою воно мало справу. Тобто, яку революцію "зробила" Пора. Як і сербськитй "Отпор". А те, що жовті були і є проектом за бабло - їхня проблема.
    • 2006.02.27 | Михайло Свистович

     Малинова Пора до Юлі немає жодного стосунку.

     Тут вже писали про неї, звідки ноги ростуть.
 • 2006.02.26 | Майдан

  Чорна Пора офіційно спростувала свою причетність.

  Вчора прислали листа . Розберемося з поштою - виставимо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.26 | Volodymir

   Re: Чорна Пора офіційно спростувала свою причетність.

   Цікаво тільки наскільки особа що щось там прислала або кілька, скоріше зараз вже непричасних осіб бо у іншому проекты, є уособленням ЧП. І чи мають право студенти, які і раніше із тими прапорами ходили робити теж саме у подальшому.
   Чи достатньо пред'явити пароль адміністратора сайту антикучмізм, щоб позиція стала офіційною.
   Мені то нарешті нецікаво - коли не маргінали, реєструйте бренди кольорової ідентифікації, громадські компані, або шліть (пишіть самі) листи. Але власники бренду відповідають за тих, хто довіряє бренду.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.27 | Сергій Кабуд

    я думаю що подібне буде повторюватися і на рівні партій

    фальшиві активісти-самозванці які проводитимуть акції чорного піару, а не Чорної Пори)))
   • 2006.02.27 | Михайло Свистович

    Re: Чорна Пора офіційно спростувала свою причетність.

    Volodymir пише:
    > Цікаво тільки наскільки особа що щось там прислала або кілька, скоріше зараз вже непричасних осіб бо у іншому проекты, є уособленням ЧП. І чи мають право студенти, які і раніше із тими прапорами ходили робити теж саме у подальшому.
    > Чи достатньо пред'явити пароль адміністратора сайту антикучмізм, щоб позиція стала офіційною.
    > Мені то нарешті нецікаво - коли не маргінали, реєструйте бренди кольорової ідентифікації, громадські компані, або шліть (пишіть самі) листи. Але власники бренду відповідають за тих, хто довіряє бренду.

    Там не було людей, причетних до чорної Пори хоч якимсь боком.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.27 | Сергій Кабуд

     я можу пояснити як неокучмісти з БЮТ придумали це з 'Чорна Пора

     почитайте тут:
     http://pravda.com.ua/conf/brodskі_2006.htm

     цитую:
     ....
     Disel, 12:28


     Питання: Пане Михайле, дозвольте Вам висловити свою подяку за принциповіть з якою відстоюєте справедливість і законність в Україні.

     Запитання: Чи не здається Вам, що БЮТ допустився декількох тактичних помилок в передвиборчій кампанії.

     Ну зокрема, після створення НСНУ свого клона під назвою ЖОвта ПорА на чолі з Каськівим, БЮТ могла налагодити співпрацю з справжньою Чорною ПОРОЮ, в якої Каськів вкрав назву.

     Тим самим можна було нейтралізувати популізм партії Каськіва та Партії Радників Президента.

     Активісти Чорної Пори справжні патріоти і працювали заради порятунку країни, а не заради піару та грантів. Вони могли б суттєво допомогти БЮТ в агітації серед молоді.


     Відповідь: Думаю, что это не совсем так. А если говорить о "Поре", то им еще только надо создавать партию. Думаю, путем поглощения ПРП на этих выборах. И доказательству тому служит факт, что ни в одной из этих партий не нашлось лидера. Им пришлось прятаться за спорную, но очень известную фигуру Кличко.

     Пинзенику, вообще, впору было бы и постыдиться.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.28 | Михайло Свистович

      Так весь прикол, що це не БЮТ придумав.

      І тому я просто не можу пояснити хто це і навіщо.

      Сергій Кабуд пише:
      >
      > Ну зокрема, після створення НСНУ свого клона під назвою ЖОвта ПорА на чолі з Каськівим, БЮТ могла налагодити співпрацю з справжньою Чорною ПОРОЮ, в якої Каськів вкрав назву.
      >
      > Активісти Чорної Пори справжні патріоти і працювали заради порятунку країни, а не заради піару та грантів. Вони могли б суттєво допомогти БЮТ в агітації серед молоді.

      Для цього БЮТу треба було б бути не нинішнім БЮТом, а чимось ну просто надзвичайно білим і пухнастим :)
  • 2006.02.28 | mirgor

   Re: Чорна Пора офіційно спростувала свою причетність.

   О том, как Тимошенко "Пору" расколола

   Всеукраинской общественной организации „Пора!” (в народе - черная), официально заявляет, что не имеет никакой причастности к пикетированию в поддержку БЮТ в связи с помаранчевым коалиционным соглашением и осуждает использования своего бренда во время избирательной кампании политическими силами. Роман Винников - не является, не был и не будет активистом ВГО „Пора!”   Постоянный адрес статьи:
   http://www.from-ua.com/news/43ff55d49b471/view_print/
 • 2006.02.27 | Михайло Свистович

  Я десь чув про цього Романа Винникова

  Не пам"ятаю в зв"язку з чим десь чув, але в чорній Порі його точно не було. Здається, що він був в жовтій.

  Найцікавіше, що то не Юля організувала оцих, які назвалися чорними пористами. А дійти логічно, хто б це міг бути (може й самі жовті, щоб насрати чорним), я не в силах. Тут треба знати, а не конспірологією займатись.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.27 | Майдан

   А не з "малинової"?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | Михайло Свистович

    Може і з "малинової", але мені здається, що я про нього чув ще

    до революції.
  • 2006.02.27 | mirgor

   Не треба було Бродському такі питання в чаті задавать(л)

   Disel, 12:28
   Питання: Пане Михайле, дозвольте Вам висловити свою подяку за принциповіть з якою відстоюєте справедливість і законність в Україні.

   Запитання: Чи не здається Вам, що БЮТ допустився декількох тактичних помилок в передвиборчій кампанії.

   Ну зокрема, після створення НСНУ свого клона під назвою ЖОвта ПорА на чолі з Каськівим, БЮТ могла налагодити співпрацю з справжньою Чорною ПОРОЮ, в якої Каськів вкрав назву.

   Тим самим можна було нейтралізувати популізм партії Каськіва та Партії Радників Президента.

   Активісти Чорної Пори справжні патріоти і працювали заради порятунку країни, а не заради піару та грантів. Вони могли б суттєво допомогти БЮТ в агітації серед молоді.


   Відповідь: Думаю, что это не совсем так. А если говорить о "Поре", то им еще только надо создавать партию. Думаю, путем поглощения ПРП на этих выборах. И доказательству тому служит факт, что ни в одной из этих партий не нашлось лидера. Им пришлось прятаться за спорную, но очень известную фигуру Кличко.

   Пинзенику, вообще, впору было бы и постыдиться.

   http://pravda.com.ua/conf/brodskі_2006.htm
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua