МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Ющенко про ринок ЗМІ

02/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
«Загальна позиція в тім, що держава повинна використовувати для пропаганди своєї позиції відповідний комерційний ринок приватних структур ЗМІ, навчитися через дискусію аргументувати ту чи іншу свою позицію і доводити її через комерційні ЗМІ», – заявив 24 лютого під час прес-конференції в Івано-Франківську Президент України Віктор Ющенко, відповідаючи на запитання місцевих журналістів про долю комунальних ЗМІ.

«Це робить держава, яка сповідує свободу слова, – зазначив Президент. – Я думаю, що це дорога, яку має пройти наша держава. Не обов’язково, аби міністерство, Секретаріат, чи обласна адміністрація мали свої видання, аби розповідати, як вони доблесно працюють. З кожним роком стає менше державних ЗМІ. Це та ціль, до якої треба йти. Інформаційне поле, що належить державі, слід передати у суспільну власність. Це окремий проект, який потребує відповіді на багато запитань. Я і моя команда готові до відкритості у цьому питанні. Я вам даю слово: якщо такий проект буде розроблено якісно, якщо він зустріне розуміння в журналістських колах – я його підпишу. Це, що стосується центральних каналів. Місцева влада теж повинна користуватися ринком ЗМІ, який є, а не власними ЗМІ».

«Західна iнформаційна корпорація»

Відповіді

  • 2006.02.25 | Сергій Кабуд

    так є в США за законом навіть(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua