МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кличко у Львові вперше заговорив до журналістів по-українськи

02/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Віталій Кличко провів у Львові свою першу прес-конференцію українською мовою — про це перший номер виборчого списку блоку «Пора-ПРП» повідомив 25 лютого, перебуваючи у Львові. За словами Віталія Кличка, зараз він дуже активно вивчає рідну мову і надалі намагатиметься спілкуватися тільки українською.

«Я прошу вибачення за всі помилки, які допускаю, розмовляючи українською мовою. Обіцяю, що наступного разу, коли приїду до Львова, в моїй українській вже не буде жодних помилок», — зазначив Віталій Кличко.

Якщо людина йде в політику, то повинна займатися нею на 100% — переконаний перший номер у виборчому списку блоку «Пора-ПРП» до Верховної Ради Віталій Кличко.

«Проблема сьогоднішньої Верховної Ради полягає у тому, що, йдучи в політику, люди намагаються суміщати депутатське крісло ще з якимось кріслом. Я ж вважаю, що не можна трохи співати, трохи танцювати чи ще чимось потрохи займатися. Якщо ти йдеш в політику, то на 100%», — зазначив Віталій Кличко.

За словами Віталія Кличка, прийшовши у Верховну Раду, блок «Пора-ПРП» насамперед ініціюватиме зняття депутатської недоторканності з депутатів всіх рівнів. Як зазначив один із лідерів блоку, майбутні депутати «Пори-ПРП» не бояться зняття депутатської недоторканності, адже у списках блоку немає жодної людини із заплямованою репутацією.

„Гал-info”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua