МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценку, Патону і Ющенку: “Де ваші чесні вибори?”

03/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Працівників київських ринків почали масово примушувати записуватись до Народної партії Литвина. Причому під загрозою втрати роботи змушують записувати до МИшей всю родину. Є навіть випадки, коли дружини таємно виносять з дому фотографії чоловіків, щоб записати їх до партії.

Таке відбувається майже на всіх великих ринках столиці “Петрівка ”, “Юність”, “Лівобережний”, “Троєщинський” (й на автостоянках біля них), однак особливий бєспрєдєл панує на Дніпровському ринку, директор якого Валентин Нешта керує процесом “підпільно”, а от його заступник Олексій Вікторович не стидається безпосередньо підходити до працівників і продавців з такими “пропозиціями”, від яких можливо відмовитись тільки разом з “відмовою” від роботи або торгового місця.

Додатковим “аргументом” для таких “пропозицій” виступають місцеві бандити, які почувають на ринках, як в себе вдома при повному потуранні міліції. Наприклад, на Дніпровському ринку був випадок, коли шестеро відморозків, граючи в наперстки прямо в павільйоні, на очах у всіх побили ногами жінку, яка викрила їх обман. Тепер бандюки при відсутності будь-якої реакції з боку правоохоронців, “записують” усіх до партії Литвина, говорячи при цьому, що скаржитись марно, оскільки вони виконують наказ “з райвиконкому”.

Продавцям, які торгують запчастинами, фарбою та іншими речами для автомобілів, навіть під час лютих морозів не дозволяють знімати холодні шапочки, шарфи й жилетки з написом “МИ” або одягати щось поверх литвинівської символіки. Найсмішніше, що цей світлий одяг швидко брудниться від машинного масла, і продавці виглядають більш подібними до бомжів, аніж вірних партійців спікера Верховної Ради.

Численні міліціонери, яким все це добре відомо, роблять вигляд, що нічого не відбувається. В них є “залізний” аргумент – ніхто офіційно не звертається зі скаргами. Це – правда. Бо люди не вірять правоохоронцям, адже бачать, як ті час від часу (коли не в формі) п’ють чарку з бандюками.

Такий стан речей є просто насмішкою над урочистими обіцянками Президента Ющенка та Міністра внутрішніх справ Луценка забезпечити чесність і законність виборчого процесу. Виглядає так, що і Президент, і Міністр розуміють чесність і законність виборів лише в сенсі не чинити перешкод опозиційним політичним силам, щоб вони не виробляли. То навіщо ми стояли на Майдані? Щоб ті самі бандюки виробляли те саме вже при новій владі, яка від страху, що її звинуватять у неіснуючих політичних репресіях, боїться пальцем поворушити, щоб відновити законність і захистити тих, хто рік тому захищав її?

Відповіді

 • 2006.03.01 | шкіпер

  Re: Луценку, Патону і Ющенку: “Де ваші чесні вибори?”

  Что-то похожее происходит и в Харькове.

  Вчера в новостях показывали сюжет об организации предпринимателями торгового центра возле станции метро Барабашова своего профсоюза. Весь зал утыкан флажками с символикой БЮТ, выступает конечно же Фельдман, на трибуне опять плакат с сердечком.

  В среду узнаю подробности опрофсоюзнивания.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | ОРИШКА

   шкіпер, при чем здесь БЮТ в Харькове?

   Они ногами били женщин? Они заставляли надевать собственную символику под угрозами? Они ментов покупали?

   Или нужно обязательно Юлю притянуть? tomcat-маньячество какое-то ошалевшее, цель одна - Юля! Тут уже не психологическими, а психиатрическими комплексами пахнет. Предъявите справку. :-)

   Серьезный вопрос к Луценко и к ЛИТВИНУ, который действует БАНДИТСКИМИ МЕТОДАМИ - НАМ В КИЕВЕ СОБСТВЕННЫЙ ЯНУКОВИЧ НЕ НУЖЕН - ЛИТВИНА - НА Мило!

   Покайся, парл-спикер,вам скидка выйдет. Гадостей много сделал, но и помог вовремя. Не берите больше греха на душу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.01 | шкіпер

    Re: шкіпер, при чем здесь БЮТ в Харькове?

    При том, что пользуются схожими методами.

    ОРИШКА пише:
    > Они ногами били женщин? Они заставляли надевать собственную символику под угрозами? Они ментов покупали?
    Э-э-э... Я ж написал, подробности буду знать в среду, сейчас люди отсыпаются пенед "ночной", завтра буду отсыпатся после. Могу предположить: ногами не били, но очень вежливо намекали что неплохо бы поддержать и поучаствовать.

    http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/1/39270.htm

    Я помню, как "агитировали" на прошлых выборах. Червь сомнения не позволяет пока что поверить в перевоспитание господина Фельдмана.

    > Или нужно обязательно Юлю притянуть? tomcat-маньячество какое-то ошалевшее, цель одна - Юля!
    Я последние месяца полтора-два практически не появлялся на форуме, вы меня с кем-то путаете.

    Если я узнаю о таких же способах "добровольно-принудительного" агитирования за НСНУ - сообщу сразу же, не сомневайтесь. Просто иногда машстаб новости не так велик, что бы ради этого заводить ветку на форуме. Ну не доволен я тем, что реклама Петра Костенко отдаёт жутким популизмом - МММ-вской халявой в виде рентной платы. Ну сделаю на такое сообщение - думаете много ответов будет?

    А вот БЮТ покритиковали на форуме, и они уже по другому себя пиарят - говорят об исправлении ошибки. Недаюсь что это следствие чтения Майдана.
    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141059830

    Так что не зацикливайтесь на моей юлефобии, у меня сейчас общая фобия - ни как не могу среди разноцветных помаранчей выбрать одних, "что бы не было потом мучительно больно" (с)

    (подкорректировано)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.01 | Albes

     Расслабьтесь, Шкипер, и не хипешите

     Критика действий НСНУ здесь никого не интересует. Хотя должна была бы больше всех (как "партии власти", чтоб не зажирались). Сейчас здесь критикуют всех других, чтобы не мешали Пете Порошенко.
     Вот, попробовал обратить внимание и спросить, как народ к этому относится :

     И что ? И в ответ - тишина. Не интересует народ эта информация. Вот если бы вместо "Блок Ющенка" было написано другое... (Ну, например, рядом с названием "Партия регионов" было бы написано "Блок Януковича"). О-о-о ! Тогда бы только успевали обновлять страницу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.01 | шкіпер

      правильно писать "не кипИшуй"

      Да ладно, помню я какие батали были здесь осенью; людей, защищающих БЮТ тут хватает, так что була бы тема, а кому развить её - найдется.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.01 | шкіпер

       http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141220721 (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua