МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому вибори потрібно бойкотувати?

03/01/2006 | sindikat

http://www.bratstvo.info/


1. Нам кажуть: ти можеш долучитися до політики, кидаючи бюлетень до виборчої урни. Не так давно нас агітували долучитися до економіки, і віддавати гроші в траст. Коли ти несеш гроші в траст, ти не стаєш суб’єктом економічної діяльності, ти стаєш лохом. Коли ти несеш свій бюлетень до виборчої урни ти жодним чином не впливаєш на політику, ти стаєш лохом.
Електорат – це одноразовий народ.

2. Найбільш дохла партія з тих, що подолають виборчий бар’єр, витратить на вибори не менше 20-ти, 25-ти мільйонів доларів. Інші партії витратять більше. Звідки ці гроші? Це - олігархічні гроші перед тим вкрадені у народу. Що будуть робити партії, які подолають бар’єр? В першу чергу вони захочуть ці гроші “відбити”.

Вони вибиватимуть їх з нас. Тому, віддаючи голос партіям, ми віддаємо їм свої гроші, рештки власності, рештки стратегічних галузей, і землі.
Виборець гірший за барана. Вовк може з’їсти барана, але він не здатен примусити його за це голосувати.

3. Застосовуй індукцію. Якщо ти сидиш біля вікна і бачиш, що повз тебе на вулиці пройшов негр, і другий перехожий - негр, і третій - негр, і так далі, і цілий тиждень підряд, то швидше всього - ти в Африці. Якщо ти вже 15 років береш участь у демократичних виборах різних рівнів і жодного покращення не відбувається, то швидше всього - ти в Україні. Чи варто сподіватися іншого результату від чергових виборів?
Ідіотизм: вважати, що повторюючи одну й ту саму дію, ми одержимо якісь інші результати.

4. Кожен виборець, стикався з “беспределом” з боку органів влади, судів та правоохоронних органів, з великою кількістю принижень і несправедливостей з боку держави.

Можна сказати, що, певною мірою, ми живемо в тюрмі. Принаймні “власть імущі”, чиновники, правоохоронці і судді поводяться з нами, як з ув’язненими, не вважають за необхідне дотримуватися навіть норм власного закону. Людина, яка перебуває у тюрмі, повинна готувати втечу, пиляти ґрати, довбати підкоп, наточити заточку з тим, щоб зарізати наглядача. Замість цього нам пропонують вибори. Вибирати тюремну адміністрацію з наглядачів. Чи це є нормальна пропозиція для нормального українця, який генетично звик тікати з тюрми?

Вся наша історія - це спроба втечі. За пороги, за Дунай, в підпілля, в ліси, в Карпати. Ми завжди намагалися тікати, і це було нормально. Чому зараз ми пробуємо реалізувати свої потенції через вибори? Ми маємо притримуватись традицій.

5. Ми - православні. Якщо виходити з духу віровчення, ми не повинні підтримувати підструктури князя світу цього. Християнин не може служити мамоні. Проте багато християн вважають допустимим служити тим, хто служить мамоні. Безумовно, керівники політичних партій, голова центральної виборчої комісії, мери міст, голови обласних судів не є сатаністами в прямому смислі слова. Вони не спілкуються з сатаною безпосередньо, можливо, вони не служать чорну месу, можливо, деякі з них не підписувались кров’ю, але вони явно служать тим, хто служить сатані. Це очевидно. Святі отці, пророки, апостоли, сам Христос безпосередньо вказують нам - світ керується князем світу цього - сатаною. І відповідно ті, хто організують цей світ навколо світських установ, в тому числі і за допомогою виборів є, в тій чи іншій мірі, слугами нечистого.
Чи маємо ми право служити слугам нечистого? Чи набагато це краще, ніж служити безпосередньо сатані? Ходити на вибори – брати участь у язичницькому ритуалі.

6. Якщо ми оберемо владу яка не сподобається США та євро чиновникам, то вони не визнають результатів наших виборів, оголосять їх недемократичними, введуть ембарго, скинуть владу помаранчевим або воєнним способом.
Тобто ідучи на вибори, ми вибираємо між американськими шістьорками та ембарго. То може і не ходити?

Що замість виборів?

1. Бариги і чиновники ділять владу та власність між собою, не рахуючись з нами. Проте ми, виборці, їм потрібні для церемоніалу. Добре, ми готові брати участь у ваших підозрілих ритуалах, але чому безкоштовно? Заплатіть нам! Партії та блоки витратять на вибори більше ніж півтора мільярда $.

Це, приблизно, 31 $ на Людину. Хай роздадуть ці гроші нам. Ніколи не роби безкоштовно того, що від тебе вимагає начальство.

2. Вибори - не змагання ідей, це змагання політтехнологій. Тобто - науково обґрунтованих методик лохалова мас. На цю мерзенну діяльність, однак, буде витрачено шалені кошти. Тому ми пропонуємо два варіанти, які дозволять принаймні заощадити, (або навіть значно збільшити) громадські кошти.

Депутатські місця розігруються в лотерею. При цьому якість депутатського корпусу буде кращою ніж зараз, бо в депутати зможуть випадково потрапити чесні люди. Всі депутатські місця виставляються на аукціон. Хто більше заплатить той одержить більше місць. Одержані гроші розподіляються між громадянами.

Нам, народу варто не ходити на вибори, а формувати структури спротиву бюрократії – страйкові комітети.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua