МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кушнарьов - білий і пухнастий (розширена інформація)

03/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Генеральна прокуратура закрила справу проти колишнього голови Харківської обласної державної адміністрації, екс-лідера партії "Нова демократія", а тепер члена політради Партії регіонів Євгена Кушнарьова, порушену за перевищення службових повноважень при будівництві метро в Харкові.

Про це Українським Новинам повідомив адвокат Кушнарьова В'ячеслав Стовба.

"Сьогодні (28 лютого) слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури Лавринчук Сергій виніс постанову про припинення кримінальної справи... за відсутністю в діях складу злочину", - зазначив він.

Стовба повідомив, що обвинувачення пред'являлося Кушнарьову за частиною 3, статті 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

Як повідомляло агентство, Кушнарьову інкримінувалося 4 епізоди, серед яких - незаконне використання бюджетних коштів для виплати відсотків комерційним банкам по кредитах, які були використані на будівництво метро.

Кушнарьов підозрюється також у незаконному сприянні в одержанні однієї з компаній ліцензії на видобуток газу в Харківській області; у сприянні незаконній приватизації благодійним фондом будинку в Харкові, а також нецільовому використанні бюджетних коштів на виплату відсотків з банківського кредиту, наданому однією з місцевих харківських футбольних команд.

У серпні Генпрокуратура затримувала Кушнарьова, однак пізніше звільнила його під заставу 1,5 млн. доларів.

Відповіді

  • 2006.03.02 | mykola

    Re: Кушнарьов - білий і пухнастий (розширена інформація)

    Отака-то судова система.На злочинцеві ніде клейма ставити,а його виправдовують. Нашому президентові слід би знати,що якщо злочинцеві не дасиш вмерти то він не дасть тобі жити.Це образно.А якщо б судова система стояла на позиції законності,а президент як ГАРАНТ,то і кучма і мед-чук і яну-кович і куш-ьов І всяка підлота давно б гріла нари.ТА видно меморандум з бандюковичем і безхребетність президента розвязала руки і роти аппозиционерам.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua