МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Куля для охоронця

03/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора стало відомо про смерть начальника особистої охорони колишнього ректора Національної академії державної податкової служби Петра Мельника Романа Лотюка. За даними міліції, він покінчив життя самогубством, вистріливши собі в голову гумовою кулею.
Про це, зсилаючись на "Коммерсант-Украина", пише ОБКОМ.

У той же час колеги Романа Лотюка сумніваються в тому, що він пішов з життя із власної волі. Тіло Романа Лотюка було знайдене 22 лютого – його виявила мати загиблого, коли прийшла відвідати сина. У руці загиблий стискав пістолет, біля вуха був видно слід від пострілу. Прибулі співробітники оперативно-слідчої групи встановили, що постріл був зроблений з особистої зброї Лотюка. Подія була зареєстрована як самогубство. На даний момент міліція проводить розслідування, встановлюючи факти, які можуть послужити підставою для порушення кримінальної справи. Судово-слідча експертиза повинна була завершитися вчора, але її результати поки невідомі.

25-річний Роман Лотюк працював в приватному охоронному агентстві «Пересвіт» впродовж чотирьох років і одержав дозвіл на носіння пістолета «Форт-12Р», що стріляє гумовими кулями. На момент загибелі він посідав посаду заступника директора з фізичної охорони приватних і юридичних осіб. Крім того, Лотюк був начальником персональної охорони колишнього ректора Національної академії державної податкової служби Петра Мельника («Пересвіт» підписав договір про охорону академії і особисто ректора влітку 2005 року). Під час силового захоплення академії Роман Лотюк не брав безпосередньої участі в сутичці з охороною академії, оскільки у складі групи з шести охоронців знаходився поряд з Мельником і не відступав від нього ні на крок. У кримінальній справі, заведеній за фактом захоплення академії, він також не фігурував.

Колеги Романа Лотюка говорять, що він тримав пістолет в руці, якою ніколи не користувався при стрільб.і Колеги розповідають, що у загиблого не було жодних особистих проблем, перед смертю він не виглядав пригніченим, і ніщо не указувало на його намір накласти на себе руки. «У 17.00 він дзвонить на швейну фабрику, щоб з'ясувати, чи готова нова форма для його підлеглих, займається робочими питаннями і раптом через три години здійснює самогубство. Це як мінімум дивно», - заявив пан Старовойт.
Одержати коментар у Петра Мельника “Комерсанту” вчора не вдалося.

За інформацією УНІАН

Відповіді

  • 2006.03.21 | ничья

    Re: Куля для охоронця

    Рома никогда бы этого не зделал,он был не тем человеком...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua