МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Посол США: Твердження Д. Чобота - ймовірно, художній вимисел

03/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Посол США в Україні Джон Хербст заявляє, що не мав можливості обговорювати імпічмент президента України Віктора Ющенко з оточенням Юлії Тимошенко в ніч з 7 на 8 вересня 2005 року. Про це він сказав під час прес-конференції в середу, повідомляє "Обком" з посиланням на УНІАН.

Коментуючи твердження члена політради "Батьківщини" Дмитра Чобіта про те, що лише реакція посла США в Україні зупинила оточення Тимошенко від початку підготовки імпічменту Ющенка перед відставкою її уряду, посол сказав:

"А де представник "Батьківшини" зробив цю заяву – перебуваючи на Півдні чи на Сході України? Ну, якщо він представляв свою книгу, то цілком ймовірно, що мова йде про художній твір".

Відповідаючи на запитання, чи про нібито розмову між міністром оборони Анатолієм Гриценком Хербст відповів: "Я не мав ні можливості, ні бажання обговорювати з ким-небудь імпічмент Президента".


Джерело Укр Правда.

Відповіді

 • 2006.03.01 | Бойко

  Re: Посол США: Твердження Д. Чобота - ймовірно, художній вимисел

  Чобіт це паскуда яка спить і бачить що би ще наляпати щоб про ньго говорили.Вітренчиха в штанах!! Один Майдан робить йому піар.??????
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | mirgor

   ...пишуть "Кореспондент", Уніан, "Обком" і т.д. (л)

   Бойко пише:
   > Вітренчиха в штанах!!

   НЕТАК! Він був до початку лютого членом політради партії «Батьківщина», він вступив в "Батьківщину" в день арешту Юлії Володимирівни, а Ви вірний бютівець, де тоді були?

   >Один Майдан робить йому піар.??????

   Це повідомлення Прес-служба БЮТ, а також пишуть "Кореспондент", Уніан, "Обком" і т.д., обговорюється на ФУП та других форумах...

   01 березня 2006

   Прес-служба БЮТ спростовує інформацію Дмитра Чобота про те, що він є членом політради партії «Батьківщина». На початку лютого - за розповсюдження заздалегідь брехливої та замовної інформації про БЮТ, - Чобота було виключено з лав партії «Батьківщина».

   http://byut.com.ua/ukr/news-1045
 • 2006.03.01 | mirgor

  Re: Посол США: Твердження Д. Чобота - ймовірно, художній вимисел

  С чем американцам повезло, так это с послами. Т.е. если президент – человек, прямо скажем, «недалекий» (IQ – 92 пункта, что ниже среднего уровня даже для Штатов), то послы не могут себе позволить роскоши названия стран и их месторасположение путать (чем г-н Буш-младший регулярно публику веселит). А еще у послов сверхдержавы реакция отменная. Что еще раз доказал посол США в Украине Джон Хербст.

  На вчерашнее заявление Дмитрия Чобота о том, что лишь вмешательство американского наместника спасло президента Ющенко от импичмента, г-н Хербст отреагировал моментально. Он заявил, что «не имел ни возможности, ни желания обсуждать с кем-либо импичмент Президента» в ночь с 7 на 8 сентября 2005 года.

  Напомним, Чобот утверждал, что с послом США разговаривал министр обороны Гриценко, после чего г-н Хербст предупредил Олега Рыбачука, а тот, в свою очередь, президента. «УкрИнформБюро», однако, высказало предположение, что Виктор Ющенко получил информацию из других рук – от экс-генпрокурора Святослава Пискуна, также присутствовавшего на тайной встрече заговорщиков.

  Таким образом, г-н Хербст формально подтвердил, что «передаточным звеном» был именно Пискун, срочно покинувший Украину на прошлой неделе.

  Опровержений от других действующих лиц истории пока не прозвучало.


  _____________________

  Ось такі справи... Тут треба, ще згадати, про розшифровки розмов Піскуна з Хербстом та Пінчуком влітку 2005 року, та швидка втеча зараз за кордон...

  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141232991
 • 2006.03.02 | mykola

  Re: Посол США: Твердження Д. Чобота - ймовірно, художній вимисел

  Чобіт,вимисел,.. це занадто толерантно.На мою думку це пасквіль насичений злобою, рівнож як і пасквіль С.Хмари.Така вже звичка не підсадити,а стягнути вниз.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua