МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко:А тепер невже ми захочемо відправити його у відставку?

03/01/2006 | mirgor
Сьогодні на прес-конференції у Василькові Київської області Юлія Тимошенко повідомила, що вона завершила поїздки східними регіонами України. Лідер БЮТ побачила всі області, де підтримують Партію регіонів, і переконалась, що люди дедалі більше розуміють небезпеку приходу до влади «великої корпорації».

«Сьогодні є можливість не допустити реваншу. Для цього потрібно насамперед не розпорошувати голоси патріотів. В Україні зараз багато розчарованих і зневірених людей, але потрібно зібрати всі сили в кулак і пам’ятати, що з Ющенком я не конкурую», - заявила Тимошенко.

Також вона вважає, що Віктору Януковичу для самостійного формування уряду не вистачить голосів. На її думку, загроза полягає не стільки в тому, що Партія регіонів переможе і Янукович очолить уряд. «Мене турбує, що «радники» Ющенка ведуть переговори про створення з ним коаліції і готують до цього зараз громадську думку», - сказала вона. Юлія Тимошенко наголосила, що «така коаліція не буде єднанням сходу і заходу України, як це намагаються представити, а це буде єднання кланів, їх власності, їх ресурсів». «Тому я хочу, щоб якомога менше прийшло до влади «любих друзів» і якомога більше людей, які підтримують Президента на його шляху», - сказала лідер БЮТ.

Вона також повідомила журналістів, що вранці зустрічалась з президентом Польщі Лехом Качинським за його ініціативою. За її словами, він спитав у неї, які шанси є в Україні продовжити будівництво демократії, а не скотитися назад до криміналу та корупції. Юлія Тимошенко завірила президента Польщі, що шанси є. «Ми зможемо прийти великою командою і підтримати Президента. Але тільки його, а не тих, хто керує зараз нашою країною», - додала вона.

Відповідаючи на питання журналістів щодо імпічменту Президенту Віктору Ющенку, Юлія Тимошенко заявила, що «це абсурд». «Ми стільки працювали всі разом на виборах, стільки сил поклали, щоб привести до влади Віктора Андрійовича… А тепер невже ми захочемо відправити його у відставку?», - сказала лідер БЮТ.

01 березня 2006
http://byut.com.ua/ukr/news-1042


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua