МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я против участия России в учениях NATO

03/01/2006 | Yusuf
1 марта 2006 г. в Севастополь вернулся флагманский корабль Черноморского Флота Росии, ракетный крейсер "Москва". Он вместе со всеми моряками и капитанами был в Средиземном море на совместных учениях с NATO.
Крейсер встречали с оркестром и цветочками. И мне удивительно, почему же его и русских моряков не закидали тухлыми яйцами. Они же вместе с NATO были.
То есть получается так, что Украине с NATO нельзя, а Москве можно?
Я КАТЕГОРИЧЕСКИ ПРОТИВ того, чтобы корабли Черноморского Флота России, которые базируются в Севастополе, участвовали в учениях с NATO. А если участвуют, то пускай заткнут рот своей "пятой колоне", орущей, что они против сотрудничества Украины с NATO. Или пусть выводят свой флот из Севастополя к чертовой матери. НЕМЕДЛЕННО!

Відповіді

  • 2006.03.02 | never

    Я проти іншого - як ця карта розігрується

    вітчизняними бандитами від політики та російськими політичними терористами.

    При цьому про співробітництво Росії з НАТО мало хто говорить: іноді Гриценко або Тарасюк.

    Дієво було б не протестувати проти участі Росії в навчаннях НАТО,а підготувати ролик, на якому зняти вищезгаданий російський корабель і голос за кадром життєрадісно і доброзичливо повідомить, скільки військових кораблів приймали участь у навчаннях, скільки вони тривали, і т.д. Якби ще зняти Іванова. який говорить про розширення співробітництва Росії з НАТО, то взагалі було б клас.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua