МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юристи! На скільки статей Карного Кодексу наговорив Луценко?

03/01/2006 | Раціо
http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/1/39262.htm
===Міністр сказав, що поставив цим людям умови: "Це – відмова від використання криміналу, припинення махінацій з бюджетом і відсторонення від політики, особливо зовнішньої".===

1) Якщо Луценкові відомо про використання криміналу і махінації з бюджетом, яке право він має з тими людьми про щось домовлятися, крім скорочення ув'язнення за явку з повинною? І скільки коштує інтерес Луценка в тих домовленостях?

2) Якщо Луценкові невідомо про використання криміналу і махінації з бюджетом, яке право він має розмовляти в такому тоні із поважними людьми і ставити їм якісь умови. Чи це не зловживання службовим становищем?

3) Яке право має громадянин Луценко намагатися перешкоджати зайняттю вільних громадян України леґітимною діяльністю, зокрема політикою?

Відповіді

  • 2006.03.01 | mirgor

    Така увага до Луценка, що в мене враження, що

    тут половина форумчан довірені особи кандидатів в депутати з кримінальним минулим, я розумію Вітренчиху, Надошу, начальників штабів партій та блоків, вони отримали мабуть кошти за місця в списку, а тут Луценко зі своїми списками і виходить, що якщо знімуть кого з виборів, то треба назад мабуть повертати йому кошти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua