МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шуба використовує міліцію і пожежників проти пікетувальників.

03/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Шуба використовує міліцію і пожежників проти пікетувальників.


Протягом середи 1 березня продовжувалося пікетування Дніпропетровської обласної прокуратури з вимогою усунути з посади сумнозвісного обласного прокурора Шубу, відомого ще по плівках Мельниченка. Як вже стало звичним , з самого ранку до облпрокуратури прибуває пожежний автомобіль, який попри те що в прокуратурі нічого не горить ,пожежники імітують якісь ”протипожежні” дії та перекривають загорожею рух по тротуару навпроти приміщення і перешкоджають пікетувальникам і збирачам підписів за відставку Шуби з посади.

У четвер 2 березня для протидії громадянській акції була залучена і міліція. Про це повідомив Вадим Гладчук, який знаходиться в Дніпропетровську і підтримує акцію тамтешніх ченів ВО „Молодь –надія України”, що беруть найактивнішу участь в анти-Шубівський акції.Він повідомив що його та ще одне авто, яким учасники пікетування мали намір виїхати до прокуратури було зупинено дніпропетровською ДПС і мали місце спроби вилучити документи, а самих водіїв забрати кудись „для вияснення”. Оскільки в автомобілі Гладчука були завантажені всі плакати та столики для збору підписів, то могло пікетування би бути зірване.

Після того як часники акції подзвонили на гарячу лінію МВС та викликали міліцію звичайну, представники ДПС були змушені відступити. Аргументами офіцерів ДПС було нібито те що вночі ці авто не зупинилися на їхні вимоги, попри те що насправді ніхто цієї ночі нікуди не їздив.

Учасники акції твердять що окрім всього за ним встановлене постійне зовнішнє спостереження, так звана „наружка”, а простіше кажучи за ними постійно слідкують невідомі особи а під час їзди їх супроводжують автомобілі.

Гладчук також повідомив що в середу до нього подзвонив Дмитро Понамарчук, і вякості виконуючого обов’язки прес-секретаря колишнього Генерального прокурора Святослава Піскуна переконував припинити акцію, наводячи при цьому ну дуже „переконливі” аргументи. Однак Гладчук відмовивися це зробити.

Вже після початку акції у четвер до учасників прийшов заступник начальника міського управління міліції Сідлецький і провів довгу бесіду, намагаючись перконати учасників акіції припинити пікетування та збір підписів.

Вадим Гладчук зарестрований кандидатом на міського голову міста Києва і висунутий кандидатом в депутати Київради по списку Форуму порятунку Києва.

Відповіді

  • 2006.03.02 | kamarad

    Re: Шуба використовує міліцію і пожежників проти пікетувальників.

    А кто-то писал,что акция провалилась. Смотрите, как засуетился наш "дорогой" прокурор. Что, по этому поводу, думают приближенные Пискуна (считай Пискун),мы уже знаем,а вот Медведько почему-то молчит. У меня создается впечатление,что Медведько ведет себя на своей долности,как временный человек. Его, как будто, поставили исполняющим обязанности ген.прокурора Украины и сделали это спечиально,чтобы никому не навредил из бывших,пока начальник в отпуске.И он, с этой задачей, прекрасно справляется. Единственный выход для Шубы, срочно, и до конца выборов, "серьезно" заболеть,а после выборов видно будет.В зависимости от результатов выборов, может и уцелеть,чего очень бы не хотелось. Вадиму Гладчуку, и всем участникам акции, отдаю должное за смелость и настойчивость. Я, из личного опыта ,знаю настолько трудно в Днепропетровской области и Днепропетровске противостоять коррумпированным работникам прокуратуры и в целом силовым структурам. Успехов вам.С ув.Kamarad


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua