МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Найвірогідніший майбутній прем"єр

03/02/2006 | Ю_Ф_
Ю.Єхануров 1.03.2006 у черговий раз відмовився дебатувати з Ю.Тимошенко: це йому не цікаво. /як і більшості виборців / Єхануров упевнений, що його оберуть прем"єром!

Як відомо, хоч про це мало-хто говорить відкрито, ще восени минулого року клани донецькі вирішили, і це логічно, що кандидатура В.Януковича є одіозною і непрохідною на пост прем"єра. Тому вирішено просувати кандидатуру Р.Богатирьової.
Р.Богатирьова - "Железная Рая" - вольова розумна жінка, судимостей нема. Таку яйцями не зіб"єш!

Тандем "Ющенко-президент"+"Богатирьова-прем"єр" - це об"єднання України, гармонізація інтересів українського Сходу і Заходу, стабільність і передбачуваність влади, тобто спокійний сон олігархів.

"Ющенко-президент"+"Тимошенко-прем"єр" - це динамічний розвиток України, рішучі кроки у політиці, скидається на об"єднанняя "помаранчевих", але ж це неспокій для владоможців.

Можна бути впевненими, що після перемоги Партії Регіонів кандидатуру Р.Богатирьової підтримають усі провладні партії, НСНУ в тому числі.

Ось чому найцікавішими мали би бути теледебати між реальними претендентами на пост прем"єра, тобто Тимошенко_vs_Богатирьова !!!

Чи не так?!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua