МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

тi хто так сподiвався на "правдолюба" Бакая, здали сами себе.

03/03/2006 | tomcat
тi хто заздалегiть оголосили його зразком чесноти що нiколи не бреше, незважаючи на всю його слочинну суть та повну пiдконтрольнiсть ФСБ.
Пам'ятаю коли в Одесi у 1998р цькували Гурвiца Кучманоiди цiлими днями показували "свiдчення" такого собi бандита Ангерта, начебто вiн та Гурвiц подiльники у злочинах.
ГАНЬБА! 3 рази!

Відповіді

 • 2006.03.03 | Мартинюк

  Будь ласка лінк - ваше звинувачення потребує підтвердження.(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.03 | mirgor

  Так ви ж однодумці? чого спорите?(-)

 • 2006.03.03 | mirgor

  Червонець:Знаєте, похорон ..ти не вмер – ти гониш (л)

  Червоненко:
  "Знаєте, похорон наркомана, і братва попереду несе вінок. Вася, ти не вмер – ти гониш. От це - це інтерв'ю. Ха-ха-ха. Гарний хлопець! Веселий!"

  Інтерв`ю Бакая розсмішило Червоненка


  Інтерв’ю екс-керівника Держуправління справами Ігоря Бакая телеканалу "Інтер" відбулося на прохання лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука за допомоги першого віце-прем’єра Росії Олександра Медведєва.

  Таке припущення висловив в ефірі НТН губернатор Запоріжжя Євген Червоненко, коментуючи відповіді Бакая у студії телеканалу.

  "За моїми даними від москвичів, Медведчук попросив Медведєва про це інтерв'ю. Але готували його серйозно", - сказав він.

  На повідомлення Бакая про те, що він отримав російське громадянство і Україна для нього – "пройдений етап", Червоненко обурився:

  "Не пристойно так. Колишній керуючий справами, український олігарх - і "я громадянин...".

  Коли Бакай спростовував звинувачення на свою адресу у зловживанні службовим становищем і привласненні державних коштів, а також розповів, що ніколи не робив бізнес з високо посадовцями, губернатор засміявся:

  "Ну, комсомолець – плакати хочеться – ну, всі ж знають Ігоря. Не переконливо. От і все!"

  Коментуючи інформацію Бакая про те, що він брав участь у газових російсько-українських переговорах і, зокрема, зустрічався з міністром палива та енергетики Іваном Плачковим, Червоненко зазначив, що цей інцидент потребує додаткових роз’яснень.

  "Плачкову доведеться пояснювати дещо. Чого він з ним спілкується? У справах?"

  За словами Червоненка, очікуваної всіма сенсації від інтерв’ю Бакая не відбулось.

  Водночас коли Бакай на питання про можливість притягнення його до кримінальної відповідальності сказав: "Я ж теж не пальцем роблений", Червоненко розповів анекдот:

  "Знаєте, похорон наркомана, і братва попереду несе вінок. Вася, ти не вмер – ти гониш. От це - це інтерв'ю. Ха-ха-ха. Гарний хлопець! Веселий!"

  http://razom.org.ua/ua/news/10031/

  P.S. Сайт "Нашої України" "разом" жжет :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.03 | mirgor

   Я плакаль ... ти не вмер – ти гониш.От це - це інтерв'ю. Ха-ха(-Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua