МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Плющ - это всегда полный праздник. Не могу молчать.(/)

03/03/2006 | Роман ShaRP
Цитаты выбраны полными блоками ответов, чтобы меня никто не обвинял в выдергивании из контекста.

http://novosti.dn.ua/forum/10818/
НОВОСТИ.dn.ua on-line конференция с Иваном Плющом

Тому якщо вдруге наступити на граблі та думати, що та політична сила, що передує в рейтингах ... та не мати з ними співпраці - не розумно з 2 сторін:
1) в політиці ніколи не кажи ніколи
2) якщо ми зформуємо коаліцію без регіонів то вона буде урізана, усічена, неповнокровна і я не хочу, щоб це окремі представники політичних сил використовували я к засіб розколу України на Захід чи Схід.


НАТО - це анахронізм. Ми знаемо всі, що існувало 2 політичних і силових блоку - країн Варшавського договору на противагу НАТО. На сьогодні нема блоку Варшавського договору, на сьогодні є крайня необхідність кореляція системи колективної евробезпеки і модернізації існуючого блоку НАТО. Як на мене, йому нікому протистоять і він не потребує таких потужностей. Тому нам треба декілька років щоб привести порядок у власних збройних силах. За цей час ми побачемо що реформується колективна безпека в Європі. Ми звичайно будемо одним із субьєктів цієї колективної безпеки. Яка це буде форма - поживем побачим.

Моє відношення до нього спокійне. Я весь час приймаючи участь у громадському житті України не міг не бачити як Янукович зростає як політик. Я думаю, що не Янукович затівав ту минуло і позаминуло річну гонку Президента. Там були окремі режисери, постановщики і окремо спостерігачі. Я думаю, що це не пішло на користь ані Януковичу, а ні в цілому консолідації нашого суспільства. Янукович - молодий, енергійний, підготовлений політик і державний діяч, я думаю він ще буде займати свою нішу і своє місце в українському політикумі і в українській владі.

У мене так склалося, що я всю 5-ку регіонів знаю особисто і з кожним із них співпрацював. Наприклад, я знаю Тараса Чорновола, знаю Ніну Карпачову, знаю Кушнарьова, я мало знаю, але високо ціную ділові якості Рината Ахметова. Я знаю Володимира Рибака і Звягільського і міг би продовжувати цей список. Хочу, щоб ми поклали край тому безчинству, яке творилося під час виборчої кампанії 1994 року{наверное, он имел в виду все-таки виборы-2004} - починаючи з мукачевських подій до яких донецька команда не мала відношень. І ті рекордні показники по Донецьку коли донечани на дільниці приходили по 103%. Я хотів би щоб у відповідності до законів, люди які були причастні до цих подій - і це пан Ківалов і це відносно сепаратизму Тихонов і Кущнарьов щоб вони не тільки дали пояснення, а щоб вони висловили свою позицію сьогодні. З багатьма членами цієї команди ми співпрацюєм на протязі 15 років і думаю будемо працювати. Окремі члени цієї команди якщо вони допустили ці явища, то покаятись і запевнити, що вони не будуть їх повторювати. А вже власну оцінку хай дають правоохоронні органи. Щоб припинити сварки і працювати на України.

Я почну з останього. Коли я прочитав інтерв"ю Ахметова я дізнався що у нього працюють 160 тис. людей. І що на його підприємтсвах евростандларти. Сьогодні там зарплати наближені до европейських, умови праці, мікроклімат такий, що люди дякують, що їхні підприєства так працюють і що вони мають ці робочі місця. Якщо Ахметов у Раді буде займати позиції щоб ми виконали програму Ющенко "10 кроків на зустріч людям", зокрема, створення 5 млн. робочих місць в Україні, подвоєти ВВП, реалізація ряду цільових програм, то із задоволенням буду працювати із таким політиком як Ахметов.
Теперь відносно бандитів.Я лозунг "Бандитам тюрми" читаю 15 років, але нагадую, що ми прийняли декларацію, де записали що будуємо демократію. А це означає, що в такій державі назвати "бандит" може тільки суд і після цього діяти. Чому органи правопорядку, які підпорядковані Президенту за рік, що минув, не назвали цих бандитів - це питання до президента і до цих органів. Я як політик, як громадський діяч в листопад минолого року в газеті "Київ сьогодні" публічно звернувлся до президента з питаннями: де голова Гонгадзе, якщо її нема то я не повірю у ці суди, хто розікрав банк "Україна" і хто отравив Ющенко. До тих пір доки я не отримаю відповіді на ці питання, я вважатиму, що правоохоронні органи в Україні працюють не тільки не на належному рівні, а не справляються із обов'язками.


Останній раз з Кучмою зустрічався у цьому році. Я скажу, що я отримав задоволення від спілкування. В тому плані, що Кучма, як мені здалося, реально оцінює той позитив, який відбувся за 10 років його правління і критично ставиться до своїх помилок, які не дали йому зробити головного - консолідувати україньске суспільство до виборів 2004 року. Але Кучма увійшов в нашу історію, як такий, який не допустив силового зіткнення в результаті якого могла капнуть кров. Що стосується інших питань, наприклад, чому не сидить Кучма, то це питання не до мене, а питання до Президента та правоохоронних органів.

У нас така історія, що для нас свята і Українська мова і Російська. За роки незалежності в документах залишилась графа, що була в часи СРСР "якою мовою володієте". Зараз прийнято конституція Украиїни, де чітко це питання врегульоване. Україною ратифіковано Європейська хартія мов національних меншин, яка передбачає підтримку і розвиток інших мов в Україні. В інтервью Рината Ахметова мені сподобалась його позиція: державна мова в Україні одна - українська, - але ніхто не заважає нам спілкуватися любою іншою.
Чому б взагалі нам не вивчити ще дві-три? Але українська - вона рідна.


Ми приречні на добросусідські взаємо вигідні стосунки з Росією, тому що є народна мудрість: сусіда не обирають. Росія - це наша історія. Це 4000 километрів сухопутного кордону. Це ряд інших спільних питань. Сьогодні в Росії є такі політики, що не позбавились великодержавного шовінізму, не відмовились від амбітних претензій, в тому числі теріториальних. Нажаль і в Україні є такі політичні сили, які вважають, що не все втрачено щодо реваншу. Я - прихильних тих відносинЮ які б сприяли, щоб у Росії споживали доброякісни продукти харчування. Мені було приємно чути прессконфкеренцію двох президентів Ющенко та Путіна. Там було сказално, що відносини між державами такі, що задовільняють обидві сторони, що є можливість максимально досянути в цих умовах. Але це не зодовольняє не всіх в Україні. І мені здається, що це негатино відображається на обох державах.


Если это не питридец - тогда я не знаю, что такое питридец. Других комментариев не будет.

Відповіді

 • 2006.03.03 | mirgor

  Якщо ще додати заяви Костенка про підтримку, то можна сказати,

  що лідери, фактично, враховуючи і так малий рейтинг, похоронили блок УНП КП, я вирішив після цих заяв однозначно, що голосувати за цей блок не буду.
  Я поважав і поважатиму Степана Хмару і ще багатьох патріотів в списку УНП КП, але Костенко, це не Чорновол, як почалося з розділу руху, щоб слугувати Кучмі, так і закінчується...буду підтримувати УНП КП на місцевих виборах.

  P.S.З поверненням... :hello:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.03 | Роман ShaRP

   Костенко підтримував Плюща по 1-й "промові".

   По цій він ще не висловився, якщо до нього дійде, звичайно.

   > P.S.З поверненням... :hello:

   Нє даждьотєсь.
 • 2006.03.03 | Englishman

  Re: Плющ - это всегда полный праздник. Не могу молчать.(/)

  Роман ShaRP пише:

  > Если это не питридец - тогда я не знаю, что такое питридец.

  Может, вот это?

  На вопрос о возможности коалиции с Партией регионов после выборов, Ехануров ответил: "ТЯЖЕЛО СКАЗАТЬ, ПОКА ЧТО так не выглядит".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.03 | Роман ShaRP

   Надеюсь, Еханутый Юра меня уже не удивит.

   После поцелуйчиков с кучмом и Лідер Блоку «Наша Україна», прем'єр-міністр Юрій Єхануров бажає Президенту Віктору Ющенкові, у якого 23 лютого день народження, зберегти коло друзів. (http://www.razom.org.ua/ua/news/9846/)
   > На вопрос о возможности коалиции с Партией регионов после выборов, Ехануров ответил: "ТЯЖЕЛО СКАЗАТЬ, ПОКА ЧТО так не выглядит".
   - это как-то не тянет на сенсацию.

   Тем более, что я уже давно предлагал не считать Еханутого оранжевым, а считать его тем, кем он и есть - кучмистом ки(ну)нахо-умельченковского типа.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.03 | Предсказамус

    А там еще есть кто-то удивительный?

    Роман ShaRP пише:
    > После поцелуйчиков с кучмом и Лідер Блоку «Наша Україна», прем'єр-міністр Юрій Єхануров бажає Президенту Віктору Ющенкові, у якого 23 лютого день народження, зберегти коло друзів.
    Сейчас проще назвать тех, кто в НСНУ искренне исключает коалицию с ПРУ, чем тех, кто такое "допускает".

    P.S. Роман, не капризничайте, если есть временной и технический ресурс, с "Майдана" не уходите. Это просьба.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.03 | damoradan

     Присоединяюсь к последнему

     Вон даже Свистович стал малиновым. Весна прийде і правда переможе!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.03 | Роман ShaRP

     Есть! Наш удивительный През.

     http://ww7.president.gov.ua/documents/4072.html

     Меня интересует оценка пэ намбер 2 с юридической точки зрения, насколько президентское это дело, ну и в плане популизма.


     > P.S. Роман, не капризничайте, если есть временной и технический ресурс, с "Майдана" не уходите. Это просьба.

     Цікаве питання. Будемо полемізувати.

     http://www2.maidan.org.ua/n/about/1141419838 - вот здесь я привел не капризные, а очень даже логические причины моего ухода. Если у Вас есть контраргументы - прошу их изложить, и обещаю рассмотреть.

     Ресурсов у меня хватает. Нет желания повышать своими действиями дееспособность данного сайта.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.03 | damoradan

      Аргумент за то, чтобы остаться

      Согласен, что каждый умный автор поднимает рейтинг сайта. В этом плане мы (уж простите за нескромность) похожи на партнеров в юридической фирме - у каждого своя область специализации и свои клиенты. Если уходить - то группой, чтобы создать своб независимую юридическу практику. Как аргумент?
     • 2006.03.03 | Englishman

      це заслуговує на передрук (\)

      2. Київській міській державній адміністрації вжити у місячний строк заходи, спрямовані на розв'язання проблеми забезпечення житлом інвесторів, які зазнали збитків внаслідок діяльності групи будівельних компаній «Еліта-центр», зокрема щодо:

      створення разом з комітетом інвесторів, утвореним з числа осіб, що зазнали збитків внаслідок діяльності групи будівельних компаній «Еліта-центр», робочої групи з розв'язання проблеми забезпечення житлом інвесторів, які зазнали збитків, що діятиме до отримання ними житла;

      залучення до будівництва житла для зазначених інвесторів будівельних компаній, що мають досвід роботи у сфері будівництва житла не менше 5 років;

      оперативного вирішення питань, пов'язаних з виділенням земельних ділянок та оформленням дозволів на будівництво житла для зазначених інвесторів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.03 | Роман ShaRP

       До речі, знаєте, як це подав сайт каналу "ЧЕСНИХ" новин? (/)

       http://5tv.com.ua/newsline/184/0/22013/
       Ошукані "Елітою-центр" мають отримати нове житло упродовж місяця - Указ Президента

       Інвестори, які постраждали в наслідок афери "Еліти-Центр", мають отримати нове житло упродовж місяця. Відповідний указ підписав Президент Віктор Ющенко.

       Київській міській держадміністрації він доручив вирішити всі питання щодо виділення земель під будівництво. Раніше мерія вже визначила 19 ділянок, на яких мають звести житло для ошуканих інвесторів. Але частина з них - це "проблемні" землі, на яких наразі немає дозволів на зведення житла. Президент наказав задіяти у будівництві компанії, які працюють на ринку житла не менше 5 років.       Зміст указу "чесно" кастровано і спотворено. На рівному місці.
     • 2006.03.03 | Предсказамус

      Прямых нарушений не вижу

      Роман ShaRP пише:
      > Меня интересует оценка пэ намбер 2 с юридической точки зрения, насколько президентское это дело, ну и в плане популизма.
      А в плане популизма - популизм. Но это тот случай, когда хоть шерсти клок.

      >> P.S. Роман, не капризничайте, если есть временной и технический ресурс, с "Майдана" не уходите. Это просьба.
      > Цікаве питання. Будемо полемізувати. http://www2.maidan.org.ua/n/about/1141419838 - вот здесь я привел не капризные, а очень даже логические причины моего ухода. Если у Вас есть контраргументы - прошу их изложить, и обещаю рассмотреть.
      Я читал.

      > Ресурсов у меня хватает. Нет желания повышать своими действиями дееспособность данного сайта.
      Этот сайт - не только и даже не столько раздражающие Вас (и меня) веселые ребята. Это еще место общения людей, имеющих сходное мировоззрение. Да, есть и другие, но как по мне, так это хорошо. Если ни с кем не спорить, то рано или поздно начинаешь мыслить аксиомами.
      Все сказанное - сугубое имхо, я вообще не умею уговаривать.
 • 2006.03.03 | damoradan

  Ну сколько можно пропагандировать маргиналов? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.03 | Предсказамус

   Только что то же самое на "Свободе слова" сказал Червоненко.

   Тоже маргинал?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.03 | damoradan

    Нет, из его уст это звучит по-другому

    Если он такое сказал, это очередной повод проехаться каточком по НСНУ. А по БКП - ну что с них взять? Пикуль писал: "Оставь убогого, пусть живет как знает" (это якобы говорил дядя Потемкина про последнего).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.03 | Предсказамус

     Дословно - нет, конечно. А в главном - "надо договариваться" (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.03 | damoradan

      Я уже писал в другой ветке,

      что многие люди знают Червоненко как нечистоплотного бизнесмена. Я помню как он оргазмировал, когда папа Кучма назначил его главой Госкомрезерва. Если Червоненко - не кучмист, то я - Белоснежка.
    • 2006.03.03 | Роман ShaRP

     Это немного личное.

     Не секрет, что некоторое время на данном сайте были попытки продвинуть инициативу "Голосуем за УНБКП", продвигались темы "Почему это еще УНБКП непроходное", и т.д. и т.п..

     Я считаю украинских нацдемов, и Костенко, и Плюща, и многих других нацдемов убожеством. Голоса за убожество мне, как гражданину этой страны, я считаю, невыгодны. Данное интервью, имхо, иллюстрирует убожество одного конкретного известного нацдема как нельзя лучше. Вот пан Мірко ®, например, пусть почитает. Он считал, что только они достойны поддержки (http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140653377). Или еще один известный майдановец, Саша Лебедев АКА Отар Довженко, мой *заклятый друг*, который окончательно решил голосовать за УНБКП (http://otar.livejournal.com/210507.html#cutid1).

     Статью Хмары о Тимошенко опять же тут недавно публиковали. Вот пусть отправят копию вещаний Плюща Хмаре. Может, еще какую интересную статью почитаем...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.03 | Предсказамус

      Ну, это вообще несерьезно + хинт

      Некоторых авторов я просто не читаю, убедившись, что их постинги соответствуют критериям нормальной дискуссии.
      Это был хинт.

      Роман ShaRP пише:
      > Я считаю украинских нацдемов, и Костенко, и Плюща, и многих других нацдемов убожеством. Голоса за убожество мне, как гражданину этой страны, я считаю, невыгодны. Данное интервью, имхо, иллюстрирует убожество одного конкретного известного нацдема как нельзя лучше. Вот пан Мірко ®, например, пусть почитает. Он считал, что только они достойны поддержки (http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140653377). Или еще один известный майдановец, Саша Лебедев АКА Отар Довженко, мой *заклятый друг*, который окончательно решил голосовать за УНБКП (http://otar.livejournal.com/210507.html#cutid1).
      Не в обиду перечисленным, они не формируют мнение "Майдана". Поэтому см. хинт.

      > Статью Хмары о Тимошенко опять же тут недавно публиковали. Вот пусть отправят копию вещаний Плюща Хмаре. Может, еще какую интересную статью почитаем...
      Не почитаем. Мы наивно предполагаем, что человек, который был героем в свое время, остался им на всю жизнь. А жизнь - штука сложная...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.04 | Сергій Кабуд

       спробую порахувати шанси УНБКП до ВР

       за помаранчових можна вважати віддадуть голоси 60% населення,

       чи є інші думки?       далі можна екстрополювати оце: http://alliance.maidanua.org/node/659

       як опитування саме лише в помараянчовому таборі:

       Блок "Наша Україна"
       33% (613 голосів)
       Блок Юлії Тимошенко
       26% (495 голосів)
       Блок ПРП-ПОРА
       11% (206 голосів)
       УНБ Костенка і Плюща
       10% (182 голоси)
       Партія Регіонів
       3% (55 голосів)
       СПУ
       2% (32 голоси)
       ВО "Свобода"
       6% (105 голосів)
       УНА
       2% (38 голосів)
       Блок Бориса Олійника та Михайла Сироти
       1% (11 голосів)
       ППСУ Зінченка
       1% (19 голосів)
       Опозиційний блок "Не Так!"
       1% (13 голосів)
       КПУ
       0% (7 голосів)
       Іншу
       1% (28 голосів)
       Поки що не знаю
       2% (32 голоси)
       Проти всіх
       1% (20 голосів)
       Не піду голоcувати
       1% (20 голосів)       Проходять з помаранчових (за цією теорією, яка гіпотетична, але вказує на тенденції чим і цікава)

       лише :

       Блок "Наша Україна"
       33% (613 голосів)
       Блок Юлії Тимошенко
       26% (495 голосів)
       Блок ПРП-ПОРА
       11% (206 голосів)
       УНБ Костенка і Плюща
       10% (182 голоси)

       Округляємо з оглядом що лише 50-60%% будуть помаранчові:

       Маємо:

       Блок "Наша Україна"
       15%
       Блок Юлії Тимошенко
       13%
       Блок ПРП-ПОРА
       5%
       УНБ Костенка і Плюща
       5% .

       Очевидно що пройдуть в додаток ще соціалісти, просто на інтернеті вони малоактивні, бо електорат такий.

       ПРП та УНБ на межі.

       Шанс який не який є.
      • 2006.03.04 | Роман ShaRP

       Знаете анекдот, про ковбоя, который умел считать до 10,

       но останавливался на 8?

       Предсказамус пише:
       > Некоторых авторов я просто не читаю, убедившись, что их постинги соответствуют критериям нормальной дискуссии.
       > Это был хинт.

       Да я и так многих не читаю. И вообще, на своем уровне знаний я над этим сайтом на своем компе могу изгаляться в довольно широких пределах. У меня же свой персональный "транзитный сервер" между броузером и тырнетом есть! Могу менять on-the-fly ники, могу резать сообщения отдельных авторов, могу изничтожить букву 'ґ' как класс, чтоб глаза мои ее не видели...

       Но. Какой мне смысл сюда писать? Не лучше ли подождать сайта настоящих единомышленников?

       > Роман ShaRP пише:
       > > Я считаю украинских нацдемов, и Костенко, и Плюща, и многих других нацдемов убожеством. Голоса за убожество мне, как гражданину этой страны, я считаю, невыгодны. Данное интервью, имхо, иллюстрирует убожество одного конкретного известного нацдема как нельзя лучше. Вот пан Мірко ®, например, пусть почитает. Он считал, что только они достойны поддержки (http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140653377). Или еще один известный майдановец, Саша Лебедев АКА Отар Довженко, мой *заклятый друг*, который окончательно решил голосовать за УНБКП (http://otar.livejournal.com/210507.html#cutid1).
       > Не в обиду перечисленным, они не формируют мнение "Майдана". Поэтому см. хинт.

       Я, как тот ковбой, остановился. Я назвал не всех.

       А насчет Лебедева и формирования общественного мнения - зайдите в его ЖЖ, полюбуйтесь там на ту *молодую шпану*, которая хотя и не *сотрет нас с лица земли*, но определенно мечтает.

       Так что кто кого формирует и будет формировать - это в 21-м веке большой вопрос.


       Кстати о ЖЖ. Аут-оф-Майдан можно за-прос-то организовать сетью ЖЖ-коммьюнити. И общаться. На своих правилах. Было бы желание.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.04 | Сергій Кабуд

        краще триматися всім разом тут а жж само собою

        діскусію Юпроти Ю вважаю корисною, бо чим більше гризні в помаранчових,-
        тим більше контролю за їх діями є в суспільства.

        Цим треба користатися і розпалювати це до певної міри.
       • 2006.03.04 | Предсказамус

        По основному вопросу, Омеля и Шрек как-инбудь потом.

        Роман ShaRP пише:
        > Но. Какой мне смысл сюда писать? Не лучше ли подождать сайта настоящих единомышленников?
        Сайт единомышленников не имеет смысла по определению. Не знаю, как кому, а для меня практический интерес представляет дискуссионная среда, в которой есть не только множество точек зрения, но и много вариантов манеры изложения.

        > Кстати о ЖЖ. Аут-оф-Майдан можно за-прос-то организовать сетью ЖЖ-коммьюнити. И общаться. На своих правилах. Было бы желание.
        Не. Меня на два форума не хватает, а тут еще третий
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.04 | Роман ShaRP

         Re: По основному вопросу, Омеля и Шрек как-инбудь потом.

         Предсказамус пише:
         > Сайт единомышленников не имеет смысла по определению. Не знаю, как кому, а для меня практический интерес представляет дискуссионная среда, в которой есть не только множество точек зрения, но и много вариантов манеры изложения.

         У меня это в ЖЖ без проблем. О чем я тоже уже писал в той ветке.

         > > Кстати о ЖЖ. Аут-оф-Майдан можно за-прос-то организовать сетью ЖЖ-коммьюнити. И общаться. На своих правилах. Было бы желание.
         > Не. Меня на два форума не хватает, а тут еще третий

         Как хотите ;)


         Ответа на вопрос, что мне делать тут - по-прежнему не видно.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.04 | Предсказамус

          Тю II

          Роман ShaRP пише:
          > Ответа на вопрос, что мне делать тут - по-прежнему не видно.
          Общаться, что ж еще? По всему видать, нас ждут нелегкие времена, будем мудреть...
       • 2006.03.06 | Prosector

        Re: Знаете анекдот, про ковбоя, который умел считать до 10,

        Роман ShaRP пише:
        > А насчет Лебедева и формирования общественного мнения - зайдите в его ЖЖ, полюбуйтесь там на ту *молодую шпану*, которая хотя и не *сотрет нас с лица земли*, но определенно мечтает.
        > Так что кто кого формирует и будет формировать - это в 21-м веке большой вопрос.

        Шановний Романе, Ви ж знаєте, як працює ЖЖ: якщо допис не під замком (тільки для ЖЖ-друзів), то писати може будь-хто. Якщо Отар захоче, він, звичайно, може когось забанити або витерти окремий допис, але це не зупиняє будь-кого будь-що написати і якийсь час це в нього буде висіти.

        А дискусія, що у нього була про УНБКП виявила, що підтримка цьому блокові існує, і показала зразок процесу вибору партії/блоку, за який людина буде голосувати. Хтось інший подібний аналіз робив (колективно чи індивідуально)? Ні? А деяким це може допомогти, якщо вони досі не визначилися.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.06 | Роман ShaRP

         Ви певні?

         Prosector пише:
         > Шановний Романе, Ви ж знаєте, як працює ЖЖ

         Здається, що краще від вас.

         > : якщо допис не під замком (тільки для ЖЖ-друзів), то писати може будь-хто.

         Абсолютно невірно! По-перше, в кожному ЖЖ анонімні коменти можуть бути як дозволені, так і заборонені. В ЖЖ Лєбєдєва-Довженка були дозволені - до того, як туди почав писати я. Тепер заборонені ;)

         По-друге, в ЖЖ може стояти бан на конкретних користувачів. При цьому зовсім не обов*язково навіть після того, як вони туди написали, ба навіть зазделегідь (через адмін-консоль).

         > Якщо Отар захоче, він, звичайно, може когось забанити або витерти окремий допис, але це не зупиняє будь-кого будь-що написати і якийсь час це в нього буде висіти.

         Дуже невеликий час ;). Перевірено.

         http://otar.livejournal.com/145611.html?thread=3587019#t3587019
         Я дуже ціную свій психологічний комфорт, тому волію обмежувати доступ до свого журналу людям, які не навчені культурі спілкування і переступають у дискусіях етичні межі. Коли людина опону*є, аби опонувати, і виливає на мене різкий негатив, то я не маю причин цього терпіти. Я, взагалі, дуже вразлива людина, і мені легше забанити, ніж абстрагуватись.

         > А дискусія, що у нього була про УНБКП виявила, що підтримка цьому блокові існує, і показала зразок процесу вибору партії/блоку, за який людина буде голосувати.

         Гадаєте, що це зразок? Ню-ню.

         http://otar.livejournal.com/210507.html?thread=5859147#t5859147

         Оце - аналіз. Почитайте нижче відповідь на нього Лєбєдєва.

         Мій висновок: Саша Лєбєдєв дибанувся на "принциповості" "мовно-культурних" питань (і вся історія моїх стосунків з Лєбєдєвим з 1998-го року це підтверджує). Настільки неадекватна людина не може провести адекватний аналіз, і не буде того робити. Ба навпаки - вона робитиме маніпуляції під виглядом аналізу, принаймні інколи.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.07 | Prosector

          Re: Ви певні?

          Роман ShaRP пише:
          > > Шановний Романе, Ви ж знаєте, як працює ЖЖ
          > Здається, що краще від вас.

          Може бути.

          > > Якщо Отар захоче, він, звичайно, може когось забанити або витерти окремий допис, але це не зупиняє будь-кого будь-що написати і якийсь час це в нього буде висіти.
          > Дуже невеликий час ;). Перевірено.

          Щодо банів, скільки що висить і т.д. - я мав на увазі у порівнянні з деякими моїми знайомими, в кого все "виключно для ЖЖ-друзів" (тобто взагалі нема "свободи слова") :)

          > > А дискусія, що у нього була про УНБКП виявила, що підтримка цьому блокові існує, і показала зразок процесу вибору партії/блоку, за який людина буде голосувати.
          >
          > Гадаєте, що це зразок? Ню-ню.

          Добре, давайте зробимо "один із можливих зразків". НЕ взірець, погоджуюся, але краще це, ніж взагалі нічого або ніж зойки "ой, що ж тепер робити, усі помаранчеві посварилися" як це робить немало людей за кордоном, коли з екрану не дають "поживи для мозоку" (гм, мабуть, мені треба із сарказмом закінчувати) :)

          > http://otar.livejournal.com/210507.html?thread=5859147#t5859147
          > Оце - аналіз. Почитайте нижче відповідь на нього Лєбєдєва.

          Так це ж теж малося на увазі (хоча, правда Ваша, треба було на це посилання теж зробити, бо окремий допис).

          > Мій висновок: Саша Лєбєдєв дибанувся на "принциповості" "мовно-культурних" питань (і вся історія моїх стосунків з Лєбєдєвим з 1998-го року це підтверджує). Настільки неадекватна людина не може провести адекватний аналіз, і не буде того робити. Ба навпаки - вона робитиме маніпуляції під виглядом аналізу, принаймні інколи.

          Я його стільки довго не знаю, тому суджу з останнього року (приблизно).
 • 2006.03.03 | Sean

  Ну чому не пітрідєц? Пітрідєц.

  Роман ShaRP пише:
  > питридец - тогда я не знаю, что такое питридец.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.03 | Vavilov

   Ага! А коли казали, що переможе Ю.Л.Я, - ніхто ж не вірив

   Ю.Л.Я - Ющенко+Літвін+Януковічь. Ющенко тут представлений як образ. Собіретєльний. (А собрать йому вдалося НСНУ, а Плющ тоже тада хоче, але не пролазить...). Так шо впірьйод "ЮЛЯфани"!
 • 2006.03.04 | catko

  не зважаючи на те що в мене в унп купа знайомих і друзів

  я готовий сміливо сказати:
  1. костенко мудак, тормоз і абсолютно політично не грамотна людина, яка через свої амбіції підставила купу толкового народонаселення
  2. блок костенка з плющем похоронив їх рейтинг саме через факт цього блоку.
 • 2006.03.05 | Горицвіт

  Блок з Плющем - помилка

  Може, не знайшли інших фінансових джерел. Але можна було надіятися, що гроші він дасть, але буде принаймні мовчати.
  Бо ідеологічних причин нема. І не настільки Плющ популярний в народі, щоб брати його як обличчя (типу Кличка).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.06 | Мартинюк

   Плющ в стані занулити рейтинг будь якого блоку

   Інша річ що Костенко особисто можливо поділяє деякі погляди Плюща. Він ще з 1994 року продемонстрував вміння піти на компроміс з Кучмою і стати міністром у його уряді, в той час коли РУХ був в опозиції.

   Однак те що говорить Плющ абсолютно не відповідає тому що думають, говорять і що роблять прості член блоку.Таке Плющ мівг юи говорити у складі будь якого іншого блоку, але не в складі УНПешної коаліції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.06 | Горицвіт

    Re: Плющ в стані занулити рейтинг будь якого блоку

    Мартинюк пише:
    > Однак те що говорить Плющ абсолютно не відповідає тому що думають, говорять і що роблять прості член блоку.Таке Плющ мівг юи говорити у складі будь якого іншого блоку, але не в складі УНПешної коаліції.


    Оце ж головне. Він два рази ляпнув – і зруйнував ідеологічну концепцію.
   • 2006.03.06 | леонід

    Плющ занулює рейтинг недієздатного блоку

    На жаль, УНП вичахла ідеологічно вже доволі давно. Виконуючи ролю ослуги в двох останніх виборчих кампаніях, рядові члени УНП втратили прагнення влади ( це втому разі, якщо таке мали).
    Промовистий приклад. Тиждень тому при переповненому залі я попросив Жовтяка, першого № обласного списку УНБКП в Київській області прокоментувати позицію Плюща. Коментарів не було, була пропозиція звернутися безпосередньо до Ївана Степановича. Це ідеологічна позиція УНП, чи партикулярна поза слухняного чиновника від партії?
    В часі УБК лише Ховтяк виводив УНПівців на протестні походи по Києву, тож саме він попадав під відому оцінку. Як на мене, сьогодні альянс по-плющівськи на Київщині вже відбувся. Жовтяк з гордістю підтвердив, що на Київщині за час його губернаторства не постраждав через переслідування жоден з вчорашніх. Очевидно, мав на увазі не лише подружжя Засух, чи Медведчукового зама Загороднього, а й тих фальсифікаторів виборів, чиї діяння на телевізії бачила вся Україна.
    А може й замовників та організаторів політичних вбивст та судових розправ?
    Проте ніхто з рядових партійців УНП, присутніх на зустрічі, не поставив під сумнів Плющеву позицію братання з янучарами. Тож Мартинюк неправий.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.06 | damoradan

     Встретились два одиночества (-)

 • 2006.03.05 | Чучхе

  Читав би ти, що в Донецьку говорить Луценко...

  Я уже скидав його інтерв"ю в шовіністичній газеті Донєцкій кряж про "об"єдінєніє русской Украіни", можешпошукати в архіві

  і Плющ туди ж.

  Просто чуваки ще не відкрили існування інтернету і не підозрюють, що їх одкровення в одному кінці країни одразу ж стають відомими в іншому
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua